ΠΑΜΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ – ΠΑΤΡΑ 13 – 4 -2019

ΑΝΔΡΩΝ

100 Μ
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 11.34 0,2
2 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2000 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 11.45 0,2
3 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 11.65 0,2
4 ΤΣΙΤΣΙΒΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1995 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 11.74 0,2
5 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 11.83 1,1
6 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1987 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 11.84 0,2
7 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝ. 2002 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 11.90 0,2
8 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1996 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 12.07 1,1
9 ΜΗΤΡΟΚΟΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 12.08 1,1
10 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 12.18 1,1
11 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 12.68 1,1
12 ΔΡΙΜΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΣ 12.75 1,1
13 ΒΑΡΒΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 13.43 1,1

400Μ
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 50.78
2 ΤΟΣΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 51.23
3 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 53.54
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 55.00
5 ΨΥΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2000 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 57.47
6 ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 57.61
7 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1993 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 58.55
8 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 1.00.22

800Μ
1 ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Α.Ο ΠΕΛΟΨ 1.59.41
2 ΜΠΕΓΙΑΪ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1.59.77
3 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 2.02.99
4 ΑΣΠΡΟΜΑΛΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1997 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 2.03.33
5 ΓΚΙΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2.03.99
6 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2.04.85
7 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2003 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 2.08.51
8 ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ 2.17.60

3.000 Μ
1 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 8.51.93
2 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 1999 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 8.57.58
3 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 1994 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 9.09.15
4 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 9.17.77
5 ΓΚΙΟΥΡΑ ΝΤΕΝΙΣ 1998 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 9.24.45
6 ΚΟΤΣΟ ΑΝΤΩΝΗΣ 2004 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 9.24.66
7 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ 9.32.76
8 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2004 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 9.34.11
9 ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 9.35.43
10 ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2004 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 9.52.61
11 ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1996 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 10.49.56

ΜΗΚΟΣ
1 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 6.86 0,8
2 ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 6.67 0,3
3 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1998 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 6.22 1,1
4 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2004 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 5.60 0,3
5 ΒΑΡΒΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 5.01 -0,1

ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΗΛΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 69.43
2 ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 65.30
3 ΛΙΜΗ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 56.90
4 ΤΣΑΝΤΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 50.22
5 ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1999 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 44.28
6 ΠΑΠΑΛΕΞΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2001 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 43.30
7 ΜΑΝΩΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1997 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 40.18
8 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1996 ΑΓΣ ΝΙΚΗ 37.50
Ε.Σ. ΜΑΣΟΥΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1998 ΚΥΠΡΟΣ 36.36

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

400 Μ
1 ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 59.88
2 ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1.03.43
3 ΚΟΚΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 1.03.89
4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1.04.53
5 ΤΣΟΛΑΚΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2005 ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ 1.04.64
6 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1.04.93
7 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 2003 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 1.06.55

1.500 Μ
1 ΝΙΦΟΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2004 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 5.14.04
2 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΘΗΝΑ-ΚΩΝ/ΝΑ 2000 ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ 5.22.84

ΥΨΟΣ
1 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 1.53
2 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1995 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.49
3 ΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ 2003 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 1.45
4 ΒΟΜΠΙΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 1.40

ΜΗΚΟΣ
1 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ – ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1997 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 5.84 -0,1
2 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1991 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 5.76 -0,2
3 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1995 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 5.58 0,3
4 ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ-ΤΕΙΒΕΝ ΔΑΦΝΗ 1999 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 5.26 0,1
5 ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΜΥΡΤΩ 2001 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 5.19 0,1
6 ΠΡΕΝΤΙ ΖΩΗ 2000 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 4.97 0,3

ΠΠ/ΠΚ Α’

1.000 ΠΠΑ΄
1 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΛΕΞ 2004 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 2.53.5
2 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 2.54.0
3 ΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 2.55.0
4 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2005 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 3.02.5
5 ΚΑΣΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2005 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 3.03.0
6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ 3.05.8
7 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 3.07.3
8 ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 3.08.3
9 ΔΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ 3.14.5
10 ΞΟΥΛΕΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 3.16.1
11 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 3.17.5

80 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΑ΄
1 ΤΣΙΛΙΓΚΡΙΑΝ ΦΩΤΕΙΝΗ 2004 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 12.39 0,3
2 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2004 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 12.92 0,3
3 ΣΩΛΟΥ ΛΥΔΙΑ 2005 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 13.08 0,3
4 ΣΚΑΡΤΣΙΛΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 2005 ΦΛ ΑΙΓΙΟΥ 13.25 0,3
5 ΣΕΜΙΤΕΚΟΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 13.26 0,3

Προηγούμενο άρθροΠαγκύπριοι μαθητικοί 2019
Επόμενο άρθρο14ος Μαραθώνιος “Μέγας Αλέξανδρος” 2019

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ