κατηγορία “B”

100m

F/-1,2
1 Magdalena STEFANOWICZ 2000 ·   POL 11.61
2 Viktória FORSTER 2002 ·   SVK 11.65
3 Salomé KORA 1994 ·   SUI 11.68
4 Ivana ILIĆ 2002 ·   SRB 11.71
5 Artemis-Melina ANASTASIOU 2000 ·   GRE 11.83
6 Milana TIRNANIĆ 1994 ·   SRB 11.86

E/+0,3
1 ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 12.46
2 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΡΣΑΜΗ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 12.69
3 ΜΑΡΙΑ ΜΗΤΑ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 12.83
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 12.87
5 ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 13.02
6 ΔΩΡΟΘΕΑ ΙΒΙΤΣ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 13.02 

D/-2,4
1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΑΓΝΩΠΟΥΛΟΥ 2008 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 13.12
2 ΜΑΡΙΑ ΛΑΙΟΥ 2008 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 13.17
3 ΕΛΠΙΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 13.53
4 ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΠΑΛΙΕΡΗ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 13.58
5 ΘΕΟΔΩΡΑ ΖΑΧΑΡΑΚΗ-ΡΗΓΑ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.88
6 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2006 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 15.13

C/+1,4
1 ΧΑΡΑ ΠΛΑΙΝΗ 2009 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 12.82
2 ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΝΔΡΕΑΔΗ 2009 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 12.97 SB
3 ΑΛΕΞΙΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΡΦΑ 2007 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 13.3
4 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΑΡΑΚΑΣΗ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 13.49
5 ΜΑΡΙΑ ΚΑΝΤΑΡΗ 2008 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 14.51
x ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΛΗΔΑ ΜΑΤΖΑΦΟΥ 2009 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ DNF

B/+0,5
1 ΑΡΤΕΜΙΣ ΣΠΥΡΙΔΗ 2009 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 13.54
2 ΠΑΥΛΙΝΑ ΧΑΡΙΚΛΕ ΠΑΙΝΕΣΗ 2008 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 13.74
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΙΚΙΛΙΑ 2008 ΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 13.87
4 ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΦΡΑΓΚΗ 2009 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 13.91
5 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΤΟΝΑ 2007 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 14.35
6 ΖΩΗ ΚΑΝΤΑΡΗ 2006 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 14.59

A/-0,1
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΙΟΛΗ ΜΑΤΖΑΦΟΥ 2009 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 13.97
2 ΜΑΡΙΑ ΜΑΥΡΙΔΟΥ 2010 ΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 14.33
3 ΔΑΝΑΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ 2009 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 14.35
4 ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΤΣΙΛΑ 2008 ΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 14.38
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΙΜΟΝΙΩΤΗ 2007 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 14.4
6 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΡΕΛΗ 2009 ΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 14.7

100m H.

B/-0,5
1 Natalia CHRISTOFI 1997 ·   CYP 13.02 NR
2 Elisávet PESIRÍDOU 1992 ·   GRE 13.22
3 Viktória FORSTER 2002 ·   SVK 13.35
4 Anamaria NESTERIUC 1993 ·   ROU 13.39
5 Anja LUKIĆ 1999 ·   SRB 13.54
6 Sofia IOSIFIDOU 1998 ·   GRE 14.01

A/+0,1
1 Ioanna-Christina TSONI 2005 GRE 15.73
2 Aikaterini KATSOUNI 2004 16.57

HJ

1 Angelina TOPIC 2005 ·   SRB 1.94
2 Tatiana GUSIN 1994 ·   GRE 1.92
3 Despoina CHARALAMBOUS 2000 ·   CYP 1.84
4 Panayióta DÓSI 2001 ·   GRE 1.84
5 Despoina MALTAMPE 1999 ·   GRE 1.78
6 Kate ANSON 1995 ·   GBR 1.78
x Alina ROTARU-KOTTMANN 1993 ·   ROU NM

PV

1 Elisa MOLINAROLO 1994 ·   ITA 4.37
2 Eleni-Klaoudia POLAK 1996 ·   GRE 4.30
3 Hanga KLEKNER 1999 ·   HUN 4.30
4 Demet PARLAK 1996 ·   TUR 4.10
5 Iliana TRIANTAFYLLOU 2002 ·   GRE 4.00
6 Alina-Amalia FLOROU-DIMITRIADOU 2004 ·   GRE 3.85
7 Evgenia Maria PANAGIOTOU 2006 ·   GRE 3.85
7 Anastasia BOUMPOULIDI 2008 ·   GRE 3.85
9 Elyssia KENSHOLE 2003 ·   AUS 3.85
10 Iro VRADI 2004 ·   GRE 3.70
x Aikaterini STEFANIDI 1990 ·   GRE NM

LJ

1 Milica GARDAŠEVIĆ 1998 ·   SRB 6.74 (+0.5)
2 Alina ROTARU-KOTTMANN 1993 ·   ROU 6.50 (+0.4)
3 Diána LESTI 1998 ·   HUN 6.49 (+0.1)
4 Filippa KVITEN 1996 ·   CYP 6.45 (+1.3)
5 Teodora BODERIC 2005 ·   SRB 6.08 (+0.3)
6 Natalia BESI 1997 ·   GRE 6.07 (+1.4)
7 Sotiria RAPTI 2003 ·   GRE 5.95 (-0.8)
8 Andriana GKOGKA 2003 ·   GRE 5.79 (0.0)
9 Konstantina BERTSIMA 2003 ·   GRE 5.62 (-0.1)
10 Anastasia SARLANI 1999 ·   GRE 5.56 (-0.9)

Προηγούμενο άρθροΔιπλό διασυλλογικό με καλές εμφανίσεις – Ρεκόρ Κ18 η Ρούσσου
Επόμενο άρθροΦιλοθέη: Ψηλά Γκούσιν, Topic – Παγκύπριο η Χριστοφή

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ