12/07/09 Τα αποτελέσματα στους αγώνες στίβου με την επωνυμία «Δίια 2009» που έγιναν στην Κατερίνη, είναι τα εξής:

ΔΡΟΜΟΣ 80μ ΠΠ Α

1 ΔΡΙΓΚΑΚΗΣ ΠΑΡΗΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 9.94
2 ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 9.95
3 ΣΟΥΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 9.95
4 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 9.97
5 ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣ. 10.02
6 ΜΠΑΤΣΑΚΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 10.10
7 ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 10.52
8 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10.58

ΔΡΟΜΟΣ 300μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠ Α

1 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 42.49
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 43.69
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 43.85
4 ΙΣΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 45.45
5 ΤΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡ ΓΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 45.94
6 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 46.81
7 ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 53.14

ΔΡΟΜΟΣ 110μ Α-Ε

1 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΟΣΦΠ 14.48
2 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 14.69
3 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.93

ΔΡΟΜΟΣ 200μ Α-Ε-Π

1 ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 22.18
2 ΣΙΤΣΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΛΕΞ ΑΜΠΕΛΟΚ 23.33
3 ΤΥΜΠΑΛΕΞΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 23.70
4 ΚΑΤΕΡΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 23.83
5 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 23.83
5 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΜΣ ΟΛΥΜΠ ΚΟΜ 23.92
7 ΜΠΑΛΑΤΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 24.08
8 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 24.44
9 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 24.77
10 ΛΑΓΓΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 24.94
11 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣ. 25.05
12 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 25.21
13 ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣ. 25.96
ΔΑΔΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ ΑΚΥΡ

ΔΡΟΜΟΣ 3.000μ Α-Ε-Π

1 ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 8.48.26
2 ΜΙΝΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 9.02.64
3 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 9΄ 05΄΄ 00
4 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 9.16.10
5 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 10.11.31
6 ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 10.12.07
7 ΓΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΣΑΜΟΥ 10.21.04
8 ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 11.40.20

ΜΗΚΟΣ Α-Ε-Π

1 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 6,94μ
2 ΤΖΙΤΖΙΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 6,90μ
3 ΚΑΛΛΙΑΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6,85μ
4 ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 6,82μ
5 ΡΟΥNΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 6,68μ
6 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 6,48μ
7 ΤΣΕΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 6,20μ
8 ΝΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠ ΔΟΜΗ 6,04μ
9 ΔΡΙΓΚΑΚΗΣ ΠΑΡΗΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5,64μ
10 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5,28μ
ΜΗΝΑΡΕΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΚΥΡ

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Α-Ε-Π

1 ΚΟΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 4,70μ
2 ΓΡΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 4,40μ
4 ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣΣ. 4,30μ
3 ΜΠΕΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣΣ. 4,30μ
5 ΚΟΥΣΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 3,90μ
6 ΜΗΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣΣ. 3,70μ
ΤΖΗΛΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΑΚΥΡ

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Α-Ε

1 ΜΟΣΧΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 50,88μ
2 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 50,38μ
3 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 50,37μ
4 ΦΕΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 44,84μ

ΔΡΟΜΟΣ 80μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚ Α

1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣ. 12.56
3 ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣ. 12.67
5 ΠΕΦΤΙΤΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΝΝΑ ΓΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12.81
7 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 14.41
2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ 12΄΄ 66
4 ΓΚΙΣΗ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕ ΓΙΑΝΝ 12.73
6 ΜΟΥΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 14.11

ΔΡΟΜΟΣ 2.000μ ΠΚ Α

1 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 7.22.96
2 ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7.24.65
3 ΔΡΕΒΕΛΗ ΝΑΤΑΣΑ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 7.51.62
4 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 8.06.90

ΔΡΟΜΟΣ 200μ Γ-Ν-Κ

1 ΤΣΙΡΙΓΚΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΩ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 25.68
2 ΡΑΠΗ ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 26.18
3 ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡ 26.30
4 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡ 26.36
5 ΔΑΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 26.84
6 ΜΠΑΤΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 27.57
7 ΜΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣ. 27.82
8 ΚΙΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 28.44

ΔΡΟΜΟΣ 400εμπ Γ-Ν-Κ

1 ΔΑΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 1.03.69
2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 1.04.75
3 ΤΡΙΚΕΡΓΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1.16.77

ΔΡΟΜΟΣ 800μ Γ-Ν-Κ

1 ΛΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 2.13.90
2 ΘΕΟΠΕΜΠΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 2.16.54
3 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 2.26.89
4 ΜΑΡΚΑΝΔΩΝΑ ΑΡΓΥΡΩ ΓΣ ΒΟΛΟΥ 2.34.33

ΜΗΚΟΣ Γ-Ν-Κ

1 ΧΑΤΖΗΛΑΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6,20μ
2 ΜΑΣΛΙΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 5,90μ
3 ΣΕΠΚΑ ΕΛΕΝΗ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 5,51μ
4 ΠΙΛΑΛΑ ΑΛΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔ ΔΟΥΚΑ 5,45μ
5 ΓΚΑΡΝΕΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣ. 5,39μ
6 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΔΑΝΑΗ ΕΚΠΑΙΔ ΔΟΥΚΑ 5,23μ
7 ΚΡΙΤΙΚΑΚΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤ 5,15μ
8 ΜΠΑΤΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 5,07μ
9 ΜΑΚΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤ 5,05μ
10 ΜΑΛΟΥΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤ 4,95μ
11 ΤΖΙΟΥΡΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 4,83μ
12 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 4,48μ
ΑΓΙΑΝΝΙΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤ ΑΚΥΡ
ΑΛΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡ ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤ ΑΚΥΡ

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Γ-Ν-Κ

1 ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 37,45μ
2 ΦΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ 33,28μ

Προηγούμενο άρθροΔεν θα γίνουν οι ΠΑΜΒΟΡΕΙΟΕΛΛΑΔΙΚΟΙ
Επόμενο άρθροΠαγκόσμιο Π/Κ 2009 (Bressanone)