-> Όρια βαθμολόγησης και πρόκρισης
-> Κατηγορίες, αγωνίσματα, τεχνικά στοιχεία

Όμιλοι – πόλεις – ημ/νιες διεξαγωγής :

  1. ΣΕΡΡΕΣ (ΑΝ. ΜΑΚ/ΘΡΑΚΗ -ΠΕΛΛΑ-ΚΙΛΚΙΣ) 29-30/4
  2. ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΗΜΑΘΙΑ) 29-30/4
  3. ΙΩΑΝΝΙΝΑ (ΗΠΕΙΡΟΣ – ΔΥΤ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ-ΚΕΡΚΥΡΑ) 29-30/4
  4. ΚΑΡΔΙΤΣΑ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ- ΠΙΕΡΙΑ -ΦΘΙΩΤΙΔΑ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ) 29-30/4
  5. ΠΑΤΡΑ (ΒΟΡ. ΠΕΛΟΠΟΝ –ΔΥΤ. ΣΤΕΡΕΑ- ΠΕΡΙΦ. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ) 29-30/4
  6. ΑΓ. ΚΟΣΜΑΣ (ΑΘΗΝΑΣ) 30/4 – 1/5
  7. ΑΓ ΚΟΣΜΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ-ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗ- ΒΟΙΩΤΙΑ –ΕΥΒΟΙΑ) 30/4 – 1/5
  8. ΗΡΑΚΛΕΙΟ (ΚΡΗΤΗ) 30/4 – 1/5
  9. ΝΑΞΟΣ (ΚΥΚΛΑΔΕΣ) 14-15/5
  10. ΡΟΔΟΣ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ) 14-15/5
  11. ΧΙΟΣ (ΧΙΟΣ-ΣΑΜΟΣ-ΙΚΑΡΙΑ) 30/4 – 1/5
  12. ΜΥΤΙΛΗΝΗ (ΛΕΣΒΟΣ – ΛΗΜΝΟΣ) 28-29/4

-> Αποτελέσματα (use link)

Υψηλά όρια:

ΑΝΔΡΕΣ

100μ.
1 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 11.11 (+0,4)
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΒ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 11.21 (-0,2)

200μ.
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΒ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 22.52 (-1,8)
2 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 22.59 (-1,8)
3 ΠΑΤΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 22.80 (-1,8)

400μ.
1 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1998 ΟΚΑΚ 50.84

800μ.
1 ΜΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 1.54.13

1500μ.
1 ΜΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 3.57.25

5000μ.
1 ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 16.04.39

110μ. εμπ
1 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2004 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.94 (+2,0)
2 ΤΣΙΜΠΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 16.14 (+2,0)
3 ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16.42 (+2,0)

400μ. εμπ.
1 ΠΑΠΑΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 56.25
2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 58.31

ΥΨΟΣ
1 ΦΡΑΓΓΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 2.05
2 ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1.90

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 4.30
2 ΤΖΙΟΜΑΛΛΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 4.30
3 ΚΟΥΣΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1994 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 4.10
3 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 4.10
5 ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 4.10

ΜΗΚΟΣ
1 ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 7.65 (+3,0)
2 ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 6.95 (+1,6)
3 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 6.92 (+4,4)

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 15.08 (-0.4)

ΣΦΑΙΡΑ
1 ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 17.35
2 ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 Α.Σ ΔΟΞΑΤΟΥ 14.32
3 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 ΓΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 13.49
4 ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΗΛΙΑ 1999 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 13.39

ΔΙΣΚΟΣ
1 ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 51.93
2 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΡΑΦΑΗΛ 2001 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 51.05
3 ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΗΛΙΑΣ 1999 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 49.30
4 ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 42.61

ΣΦΥΡΑ
1 ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 65.73
2 ΖΙΩΓΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 ΓΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 64.77

4Χ100μ
1 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 43.96
(ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2005, ΧΑΤΖΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005, ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001, ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998)
2 ΟΚΑΚ 44.37
(ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003, ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004, ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1998, ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006)

4Χ400μ.
1 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ. 3.30.68
(ΠΟΤΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000, ΝΤΕΜΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1996, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002, ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 2003)

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100μ.
1 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ. 12.09 (-0,1)
2 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998 ΟΚΑΚ 12.26 (-0,1)
3 ΒΑΣΣΟΥ ΕΛΕΝΑ 2003 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 12.55 (-0,1)
4 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 12.58 (-0,1)
5 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 1997 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 12.76 (+0,4)

200μ.
1 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ. 24.93 (-0.9)
2 ΒΑΣΣΟΥ ΕΛΕΝΑ 2003 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 26.18 (-0.9)
3 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 1997 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 26.19 (+0.4)
4 ΤΣΙΑΠΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 26.46 (-0.9)
5 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΦΑΙΔΡΑ 2003 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ 26.52 (+0.4)

400μ.
1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΙΗ 2005 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 1.00.22
2 ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 1.00.37

1500μ.
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ 1999 ΟΚΑΚ 4.50.22

5000μ.
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ 1999 ΟΚΑΚ 16.49.32
2 ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1982 ΣΚΑΔ 19.42.63

100μ. εμπ.
1 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998 ΟΚΑΚ 14.67 (-0,8)
2 ΟΝΤΟΥΤΟΛΑ ΜΕΛΙΝΑ ΓΙΑΣΜΙΝ 1998 ΟΚΑΚ 15.09 (-0,8)
3 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΟΚΑΚ 15.21 (-0,8)
4 ΡΕΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2001 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 15.60 (-0,8)
5 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.78 (-0,8)

400μ. εμπ.
1 ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ 1.06.20

ΥΨΟΣ
1 ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΔΑΝΑΗ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1.65
2 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΖΩΗ 2004 Ο.Φ.Κ.Α. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1.59

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2005 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 3.90
2 ΒΟΛΤΕΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2006 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 3.50

ΜΗΚΟΣ
1 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΛΑΓΙΑ 2004 ΟΚΑΚ 5.72 (0.0)
2 ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 5.53 (-1,1)

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 11.92 (0.2)
2 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 2005 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 11.72 (0.7)
3 ΧΑΛΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 2005 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 11.68 (0.8)

ΣΦΑΙΡΑ
1 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1995 ΣΚΑΔ 12.01
2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2004 ΣΚΑΔ 11.67
3 ΧΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 11.13
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 11.03
5 ΜΠΑΔΕΚΑ ΠΑΥΛΙΝΑ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 11.02

ΔΙΣΚΟΣ
1 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 40.54
2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2004 ΣΚΑΔ 39.21
3 ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 37.65
4 ΤΟΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 37.53
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 37.19

ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2000 ΣΚΑΔ 52.75
2 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1997 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 49.10
3 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΟΚΑΚ 39.78

4X100
1 ΟΚΑΚ 48.55
(ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΛΑΓΙΑ 2004, ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ 2000, ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998, ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΟΚΑΚ 48.55
2 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤ. 49.79
(ΠΕΠΠΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2003, ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999, ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2001, ΛΙΑΠΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2003)
3 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 51.20
(ΒΑΣΣΟΥ ΕΛΕΝΑ 2003. ΚΕΧΑΓΙΑ ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2003. ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005. ΣΑΡΑΤΣΗ ΦΑΝΗ 2006)

4Χ400
1 .Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 4.08.03
(ΚΟΤΑΛΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006, ΦΑΡΔΕΛΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2006, ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ 2006, ΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ 2005)
2 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 4.11.11
(ΦΕΚΚΑ ΜΑΡΙΝΑ 2000, ΜΠΙΤΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002, ΚΑΡΑ ΑΜΕΤ ΜΠΑΧΑΡ 2002, ΧΟΥΣΕΪΝ ΖΕΪΝΕΠ 2006)

-> Αποτελέσματα (use link)

Υψηλά όρια:

ΑΝΔΡΕΣ

100 Μ.
1 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 10.76 -2.2
2 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 Π.Α.Ο.Κ 10.78 -2.2
3 ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11.23 -2.2

200 Μ.
1 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 21.82 0
2 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 Π.Α.Ο.Κ 22.02 0
3 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1998 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 22.12 0
4 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 22.14 0
5 ΤΑΣΣΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 2005 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 22.15 -0.4
6 ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΝΙΚΟΛΙΝ 2003 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 22.62 0
7 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Α.Ο ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 22.69 -0.4
8 ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 22.80 -0.4

400 Μ.
1 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1998 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 48.12
2 ΣΙΜΟΝΙ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 49.91
3 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 2004 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 50.43
4 ΜΑΒΙΛΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2002 Π.Α.Ο.Κ 50.44
5 ΤΖΙΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 1997 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 50.50
6 ΧΙΝΤΕΡΣΑ ΕΡΝΕΣΤΟ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 50.97
7 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ-ΦΙΛ 2004 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 51.03
8 ΣΠΑΝΔΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1998 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 51.09

800 Μ.
1 ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1.48.91
2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2000 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1.55.50
3 ΜΠΟΖΟΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1.56.19
4 ΒΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1.56.77
5 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2003 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1.57.38
6 ΤΕΡΖΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1996 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1.58.25

1500 Μ.
1 ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 3.55.04
2 ΚΥΡΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3.56.70
3 ΓΙΑΝΝΑΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 Ο.Π.Θ. 3.57.33
4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2000 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 3.59.76
5 ΜΠΟΖΟΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4.03.72
6 ΔΑΣΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2002 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 4.05.81
7 ΒΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 4.07.91

5000 Μ.
1 ΓΙΑΝΝΑΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 Ο.Π.Θ. 14.55.53
2 ΚΥΡΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 15.06.44
3 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15.47.93
4 ΔΑΣΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2002 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 16.06.67
5 ΚΡΕΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1982 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16.14.39

110 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 14.58
2 ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 14.70
3 ΚΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1995 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 14.73
4 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1998 Π.Α.Ο.Κ 14.76
5 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1991 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 15.44

400 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1998 Π.Α.Ο.Κ 55.16
2 ΣΙΜΟΝΙ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 56.98
3 ΣΙΑΝΤΩΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1999 Ο.Π.Θ. 57.37

3.000 Μ.ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ 1992 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 9.33.89

10.000 Μ. ΒΑΔΗΝ
1 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ 2001 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 49.51.71

ΥΨΟΣ
1 ΜΕΡΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1999 Π.Α.Ο.Κ 2.00

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5.10
2 ΠΑΤΣΟΥΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1987 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 4.70
3 ΜΠΕΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1992 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 4.60
4 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 4.50
5 ΝΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 4.30
6 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1981 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 4.20
7 ΚΑΜΟΛΛΙ ΜΑΤΕΟ 2001 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 4.20
8 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 4.20
9 ΚΟΥΠΟΥΡΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 1877 4.10

ΜΗΚΟΣ
1 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1997 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 7.52 1.9
2 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 7.48 0.9
3 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1994 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 7.23 1.5
4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 7.03 1.3
5 ΧΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 7.01 0.9
6 ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 Π.Α.Ο.Κ 7.00 0.9
7 ΜΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1996 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 6.96 1.2

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1994 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 14.92 0.3
2 ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 Π.Α.Ο.Κ 14.64 0.2
3 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 14.25 0.1
4 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2004 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 13.86 0.5

ΣΦΑΙΡΑ
1 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1996 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 19.43
2 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1999 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 19.03
3 ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΟΧΡΕΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1995 Π.Α.Ο.Κ 16.06
4 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1985 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 15.29
5 ΠΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 14.13
6 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 13.96
7 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 13.90
8 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 13.61
9 ΧΑΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 13.27
10 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1989 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ “Ο ΜΑΚΕΔΩΝ” 13.06

ΔΙΣΚΟΣ
1 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1996 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 50.46
2 ΠΕΝΤΙΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1986 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 49.70
3 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1999 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 45.69
4 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1985 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 43.71
5 ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΟΧΡΕΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1995 Π.Α.Ο.Κ 41.38
6 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 41.34

ΣΦΥΡΑ
1 ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 47.19

ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΤΖΕΪΡΑΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2002 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 60.58
2 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 58.48
3 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 58.01
4 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 53.30

4 Χ 100 Μ.
1 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 42.39
(ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1998, ΣΠΑΝΔΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1998, ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1999, ΤΑΣΣΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 2005)
2 Π.Α.Ο.Κ 42.42
(ΓΑΙΤΑΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1997, ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001, ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1998, ΜΑΒΙΛΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2002)
3 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 43.20
(ΚΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1995, ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993, ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994, ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999)
4 Σ.Φ.Σ.Θ.ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 44.02
(ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 2002, ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1995, ΧΕΝΤΡΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002, ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΗΝΑΣ 1998)

4 Χ 400 Μ.
1 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 3.17.17
(ΡΕΙΖΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003, ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999, ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1998)
2 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 3.23.31
(ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1999, ΤΖΙΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 1997, ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΝΙΚΟΛΙΝ 2003, ΣΠΑΝΔΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1998)
3 Π.Α.Ο.Κ 3.31.39
(ΛΑΜΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2000, ΓΑΙΤΑΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1997, ΜΠΑΡΜΠΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1999, ΜΑΒΙΛΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2002)
4 Σ.Φ.Σ.Θ.ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ 3.34.84
(ΠΟΥΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1992, ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1995, ΧΕΝΤΡΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΗΝΑΣ 1998)

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100 Μ.
1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΝΙΚΗ 2003 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11.83 -0.3
2 ΜΠΑΡΤΖΟΥ ΑΝΝΑ-ΕΥΔΟΞΙΑ 2000 ΑΣ ΆΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ 12.15 -0.3
3 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ 2002 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 12.44 -0.3
4 ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1998 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 12.46 -0.3
5 ΝΤΟΥΓΚΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ-ΚΑΛΥΨΩ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 12.49 -0.3
6 ΚΟΛΟΜΕΪΤΕΒΑ ΣΑΝΤΑ 2000 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 12.50 -0.3
7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 12.56 -0.9

200 Μ.
1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΝΙΚΗ 2003 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 23.86 -0.5
2 ΜΠΑΡΤΖΟΥ ΑΝΝΑ-ΕΥΔΟΞΙΑ 2000 ΑΣ ΆΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ 24.94 -0.5
3 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ 2002 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 25.70 -0.5
4 ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1998 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 25.77 -0.5
5 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 25.88 -0.5
6 ΝΤΟΥΓΚΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ-ΚΑΛΥΨΩ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 26.12 -0.7

400 Μ.
1 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΩΝΑ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 59.85
2 ΓΚΙΒΙΖΙΝΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ 2005 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 1.00.10

800 Μ.
1 ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 2.16.04
2 ΜΑΡΛΗ ΜΑΡΑ 2002 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2.21.17

1500 Μ.
1 ΧΑΤΖΗΛΑΣΚΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 4.50.38
2 ΝΟΥΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1998 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 4.51.16
3 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1983 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 4.53.35
4 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 5.01.59

5000 Μ.
1 ΝΟΥΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 1998 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 17.58.84
2 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1983 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 18.02.41
3 ΜΙΧΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ – ΡΙΑ 1997 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 18.10.64
4 ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1995 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18.55.79
5 ΚΟΚΚΟΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18.56.24
6 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1973 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19.22.90
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 19.26.35
8 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 1998 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19.41.81
9 ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1994 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 20.04.87
10 ΤΟΚΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 1974 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 20.12.21

100 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ – ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1998 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 14.11
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2000 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 14.37
3 ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 15.13
4 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 16.83

400 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ – ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1998 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1.00.41
2 ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 1.07.96

3.000 Μ. Φ.Ε.
1 ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 10.46.00
2 ΜΑΡΛΗ ΜΑΡΑ 2002 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11.08.50
3 ΚΟΚΚΟΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11.36.72
4 ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1995 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11.40.76
5 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 1998 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11.54.50

ΥΨΟΣ
1 ΠΙΠΙΛΑ ΕΛΛΗ 2004 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 1.65
2 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1.62

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΕΥΑ 2001 Π.Α.Ο.Κ 3.80
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΜΑΡΙΑ 2006 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝ/ΠΟΛΗΣ 1877 3.80
3 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΘΕΟΠΟΥΛΑ 1999 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 3.60

ΜΗΚΟΣ
1 ΧΑΙΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 Π.Α.Ο.Κ 6.13 -1
2 ΜΙΖΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 Π.Α.Ο.Κ 5.90 -1
3 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 5.73 -1
4 ΚΟΪΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ 2005 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 5.61 -1.7
5 ΓΚΟΓΚΑ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ 2003 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5.61 -1.8
6 ΜΟΖΑ ΑΝΝΑ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 5.52 -0.7
7 ΓΙΛΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 Π.Α.Ο.Κ 5.52 -2.1

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΝΤΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 12.49 0
2 ΜΙΖΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 Π.Α.Ο.Κ 12.43 0.7
3 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1992 Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 12.10 -0.4
4 ΓΚΟΓΚΑ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ 2003 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 11.95 0.3
5 ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ ΞΕΝΗ 2000 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 11.85 0.1
6 ΝΑΖΙΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1996 ΑΣ ΆΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ 11.84 -0.8
7 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11.82 -0.1

ΣΦΑΙΡΑ
1 ΚΑΙΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 14.53
2 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 14.15
3 ΜΑΝΤΟΥΔΗ ΖΩΗ 1994 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ “Ο ΜΑΚΕΔΩΝ” 12.97
4 ΤΖΕΝΓΚΟ ΕΛΙΝΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 12.50
5 ΚΑΛΤΣΟΥΝΗ ΑΝΤΡΙΑΝΑ 2000 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 11.97
6 ΚΥΡΓΙΟΒΑΝΑΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ 1993 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 11.01
7 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 10.85

ΔΙΣΚΟΣ
1 ΚΕΣΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 48.12
2 ΑΛΕΞΕΕΒΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 45.86
3 ΚΑΙΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 39.42
4 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 38.80
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 Ο.Π.Θ. 37.99

ΣΦΥΡΑ
1 ΚΟΥΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 42.87
2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1997 Ν.Γ.Σ.Θ. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 40.98

ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΤΖΕΝΓΚΟ ΕΛΙΝΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 62.09
2 ΣΤΑΜΑΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2001 Ο.Π.Θ. 45.62
3 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 43.13

4 Χ 100 Μ.
1 Π.Α.Ο.Κ 49.82
(ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΙΧΑΕΛΑ 2002, ΓΙΛΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1999, ΧΑΙΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000)
2 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 50.09
(ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ ΕΙΡΗΝΗ 2003, ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2004, ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2003 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ 2002)
3 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 50.59
(ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003, ΜΠΑΦΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004, ΜΑΣΤΟΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005, ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1998)
4 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 50.64
(ΜΥΡΤΕΖΑ ΣΑΡΑ 2004, ΚΟΛΟΜΕΪΤΕΒΑ ΣΑΝΤΑ 2000, ΚΟϊΜΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2004, ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2003)
5 ΑΣ ΆΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ 50.86
(ΜΕΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1994, ΣΦΑΚΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006, ΝΑΖΙΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1996, ΜΠΑΡΤΖΟΥ ΑΝΝΑ-ΕΥΔΟΞΙΑ 2000)
6 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 50.95
(ΠΙΤΣΑΒΟΥ ΕΛΕΝΗ 1997, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005, ΜΑΥΡΑΚΗ  ΘΕΑΝΩ 2006, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΕΤΗ 2006)

4 Χ 400 Μ.
1 Α.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4.09.72
(ΚΩΚΚΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000, ΜΑΡΛΗ ΜΑΡΑ 2002, ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 1990, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ – ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1998)
2 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 4.11.70
(ΚΟϊΜΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2004 ΜΥΡΤΕΖΑ ΣΑΡΑ 2004 ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005, ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΩΝΑ 2003)
3 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 4.12.16
(ΤΟΛΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2006, ΕΥΓΕΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005, ΜΠΑΧΑΡΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2005, ΓΚΙΒΙΖΙΝΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ 2005)

-> Αποτελέσματα (use link)

Υψηλά όρια:

ΑΝΔΡΕΣ

100 μ.
1 ΜΙΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 10.92 -1
2 ΚΡΟΥΣΟΡΑΤΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ 2002 Α.Σ.ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11.18 -1
3 ΤΖΙΑΜΠΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11.2 -1

200 μ.
1 ΤΖΙΑΜΠΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 22.28
2 ΚΡΟΥΣΟΡΑΤΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ 2002 Α.Σ.ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 22.60
3 ΜΙΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 22.71

400 μ.
1 ΔΟΥΚΑΤΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΙΑΣ 2000 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ. 47.44

800 μ.
1 ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003 ΑΟ ΚΈΡΚΥΡΑΣ 2015 1,56,24
2 ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ 2003 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1,57,13
3 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1,57,66

1500 μ.
1 ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ 2003 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4,02,49
2 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4,04,87

5000 μ.
1 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16,07,89

3000 μ. Φ.ΕΜΠ.
1 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 2001 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9,48,58

ΥΨΟΣ
1 ΜΙΤΑ ΑΝΤΡΕΑΣ 2005 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 2.10

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2002 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ. 4.50
2 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1994 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ. 4.40
3 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.10

ΜΗΚΟΣ
1 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 Γ.Ε. ΘΙΝΑΛΙΩΝ 6.90 1.3

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1986 Γ.Ε.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 43.23

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 100 μ.
1 ΑΓΣΙ 44.01
(ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2005, ΜΑΛΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005, ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004, ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998)

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 400 μ.
1 ΑΓΣΙ 3.33.61
(ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005, ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005, ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2006, ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 2001)

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100 μ.
1 ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 1995 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 12.09 -0.6
2 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 12.58 -1.8

200 μ.
1 ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 1995 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 24.88
2 ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 25.08
3 ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26.20
4 ΝΤΑΒΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26.48
5 ΣΑΪΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 Α.Σ.ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 26.50

400 μ.
1 ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 56.74
2 ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥ ΖΩΗ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 58.67
3 ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 59.68

800 μ.
1 ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2,21,81
2 ΚΙΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 Γ.Ε.ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2,22,74

1500 μ.
1 ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2002 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΚΟΥ 4,55,07

100 μ. εμπ.
1 ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 15.46 -1.2
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2005 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ 15.89 -1.2

400 μ. εμπ.
1 ΠΑΠΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ. 1,07,23

ΥΨΟΣ
1 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2001 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1.63

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΒΡΑΔΗ ΗΡΩ 2004 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ. 3.75

ΜΗΚΟΣ
1 ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6.27 1
2 ΜΠΕΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 1997 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ. 6.12 1,4
3 ΓΚΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ 5.55 1,1

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12,84 +1,0
2 ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12,08 +1,3
3 ΓΚΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜ 12,05 +1,2

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΜΠΑΣΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12.22

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 42.03
2 ΤΣΙΑΚΙΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2001 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 40.75

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΚΟΥΡΕΤΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 2001 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 39.50

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 100 μ.
1 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 49.26
(ΚΑΒΒΑΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004, ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006, ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝ 2001, ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 1995)
2 ΑΓΣΙ 50.49
(ΚΕΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005, ΣΑΚΑΒΙΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΖΟΡΜΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006, ΝΤΑΒΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002)

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 100 μ.
1 ΑΓΣΙ 3,59,86
(ΓΑΛΑΤΑ ΜΑΡΙΑ 2005, ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004, ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002, ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002)
2 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4,17,33
(ΠΑΠΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2006 ΤΣΑΚΙΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2006, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΔΟΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 2006)

Αποτελέσματα: Άνδρες / Γυναίκες (use links)

Υψηλά όρια:

ΑΝΔΡΕΣ

100μ.
ΧΑΙΔΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10,72 -0,3
ΖΗΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10,77 -0,3
ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10,77 -0,3
ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11,22 -0,3

200μ.
ΧΑΙΔΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 21,53 -0,3
ΖΗΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 21,96 -0,7
ΒΡΥΣΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2005 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑ 1964 22,71 -0,7
ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22,79 -0,7
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1994 Α,Α, ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 22,83 -0,7

400μ.
ΚΑΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 48,46
ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2000 Γ.Σ.ΤΡΙΚΛΑΩΝ 49,47
ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1995 Γ.Σ.ΤΡΙΚΛΑΩΝ 49,79

800μ.
ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1995 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1,51,92
ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ. 2004 ΕΣΠΕΡΡΟΣ ΛΑΜ 1,57,38
ΠΟΠΑ ΓΕΩΡΓΙΤΣΑ ΠΑΟΥ 1999 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1,58,01

1500μ.
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1999 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3,59,21
ΟΔΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4,03,96
ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ. 2004 ΕΣΠΕΡΡΟΣ ΛΑΜ 4,07,65

5000μ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 15,50,09

400μ. εμπ.
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2000 ΕΑΛ”ΠΗΓΑΣΟΣ” 55,53
ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ 56,49
ΓΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 Γ.Σ.Β.”Η ΝΙΚΗ” 56,85
ΘΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 58,55

3000μ. στ.
ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 351690 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 9,49,92

10,000μ. βάδην
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 Σ.Ο.Α ΦΩΚΙΑΝΟΣ 49,24,92
ΜΠΟΥΣΔΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2003 Σ.Ο.Α ΦΩΚΙΑΝΟΣ 49,32,53

Ύψος
ΚΟΥΤΣΙΟΓΚΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 Σ.Ο.Α ΦΩΚΙΑΝΟΣ ?

Τριπλούν
ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2003 ΩΡΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 14,37
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 14,17
ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 Γ.Σ.Β.”Η ΝΙΚΗ” 14,06
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2001 Γ.Σ.Β.”Η ΝΙΚΗ” 13,97

Δίσκος
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ 1999 Γ.Ε. ΦΑΡΣΑΛΩΝ «Η ΦΘΙΑ» 41,50
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΙΜΩΝΑΣ 1999 ΓΑΣ ΤΡ Ο ΖΕΥΣ 41,16
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 1996 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 40,12

Σφύρα
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΙΜΩΝΑΣ 1999 ΓΑΣ ΤΡ. Ο ΖΕΥΣ 51,35

Ακόντιο
ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 ΓΑΣ ΤΡ.Ο ΖΕΥΣ 60,20
ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΑΣ ΤΡ. Ο ΖΕΥΣ 53,75
ΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΓΑΣ ΤΡ. Ο ΖΕΥΣ 53,35

4χ100μ.
Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 42,16
(ΖΗΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998, ΧΑΙΔΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002, ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001, ΝΤΕΛΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003)
ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 42,49
(ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001, ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002, ΓΙΩΤΣΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004, ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2005)
Α,Α, ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 44,04
(ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1994, ΓΕΡΑΜΠΙΝΗΣ 2003, ΔΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 2004, ΣΤΑΘΟΥΡΟΣ 2006)

4χ400μ.
Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3,25,88
(ΠΟΠΑ ΓΕΩΡΓΙΤΣΑ ΠΑΟΥ 1999, ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2000, ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000, ΘΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002)

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100μ.
ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12,73 -0,2
ΚΑΛΟΓΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 12,77 -0,4

200μ.
ΦΩΚΑΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΠΥΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 25,67 -0,8
ΛΥΡΑ ΑΤΖΕΛΙΝΑ 2005 ΠΥΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 26,02 -0,8

400μ.
ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ 57,93
ΦΩΚΑΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΠΥΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 58,71
ΣΟΥΦΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 59,37
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 61,04

800μ.
ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2,16,58
ΤΣΕΤΣΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2,16,67
ΝΤΑΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 Γ.Σ.ΤΡΙΚΛΑΩΝ 2,20,88
ΜΟΚΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 Γ.Σ.ΤΡΙΚΛΑΩΝ 2,22,21

1500μ.
ΝΤΑΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4,42,0χ
ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1999 Γ.Σ.Β.”Η ΝΙΚΗ” 4,42,6χ
ΜΟΚΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 Γ.Σ.ΤΡΙΚΛΑΩΝ 4,46,3χ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5,04,4χ

5000μ.
ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1999 Γ.Σ.Β.”Η ΝΙΚΗ” 18,22,44
ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ 2003 Γ.Σ.Β.”Η ΝΙΚΗ” 19,16,92
ΤΣΙΤΣΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2001 Γ.Σ.Β.”Η ΝΙΚΗ” 19,56,39
ΜΑΣΤΡΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 Γ.Σ.Β.”Η ΝΙΚΗ” 20,13,05

100μ. εμπ.
ΒΙΔΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 2005 Α.Α.ΑΤΛΑΣ Β 15,12
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 Σ.Ο.Α ΦΩΚΙΑΝΟΣ 15,93

400μ. εμπ.
ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛ-ΠΑΡΑΣΚ 2003 ΓΑΣ ΤΡ. Ο ΖΕΥΣ 1,00,21
ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 1998 ΕΑΛ”ΠΗΓΑΣΟΣ” 1,07,05

10.000μ. βάδην
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 362828 Σ.Ο.Α ΦΩΚΙΑΝΟΣ 57,58,15

Ύψος
ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2005 ΦΩΚΙΑΝΟΣ 1,65

Τριπλούν
ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 Γ.Σ.Β.”Η ΝΙΚΗ” 11,88
ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΕΑΛ”ΠΗΓΑΣΟΣ” 11,72
ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2005 Γ.Σ.Β.”Η ΝΙΚΗ” 11,62
ΣΟΥΓΛΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ- ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΠΥΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 11,39
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΦΩΚΙΑΝΟΣ 11,22

Σφαίρα
ΣΟΥΓΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΑΣ ΤΡ. Ο ΖΕΥΣ 14,59
ΖΑΒΛΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1991 ΓΑΣ ΤΡ. Ο ΖΕΥΣ 11,15

Σφύρα
ΓΩΓΟΥΛΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ-ΛΥΔΙΑ 2003 ΓΑΣ ΤΡ. Ο ΖΕΥΣ 58,05
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΑΣ ΤΡ. Ο ΖΕΥΣ 53,02
ΤΡΑΓΑΝΊΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2005 ΓΑΣ ΤΡ. Ο ΖΕΥΣ 40,05

Ακόντιο
ΓΚΙΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΠΕΛΑΣΓΟΣ 38,53
ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1997 ΓΑΣ ΤΡ. Ο ΖΕΥΣ 36,73

4χ100μ.
ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 51,40
(ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ 2005, ΒΕΡΤΕΛΗ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ 2005, ΤΑΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006, ΚΑΨΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2006)

4χ400μ.
ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 4,03,30
(ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛ-ΠΑΡΑΣΚ 2003, ΧΑΤΖΗ ΡΑΦΑΗΕΛΑ 2005, ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗ ΖΩΗ 2005, ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 2005)
ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4,08,53
(ΣΟΥΦΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003, ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2006)

-> Αποτελέσματα (use link)

Υψηλά όρια:

ΑΝΔΡΕΣ

100μ.
1 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 10.95 -1.9
2 ΣΤΕΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 11.20 -1.9

200μ.
1 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 21.80 1.3
2 ΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΑΠΟΕΛ 22.35 1.3
3 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 22.69 1.3
4 ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 22.74 -0.4

400μ.
1 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 50.01
2 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 50.23
3 ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 50.59

800μ.
1 ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1,54,94
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1,55,25
3 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 1,57,37

1500μ.
1 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3,56,95
2 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1997 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3,58,90
3 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 3,59,57
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 3,59,69
5 ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4,02,51
6 ΤΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ 1997 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 4,03,86
7 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 1999 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4,05,02
8 ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2005 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4,05,28
9 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 4,05,30
10 ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4,06,95
11 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4,07,86

5000μ.
1 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1997 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14,45,04
2 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14,45,75
3 ΤΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ 1997 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 15,25,38
4 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 1999 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 15,30,95
5 ΜΠΟΥΛΑΡΙ ΑΝΤΡΙΑΝ 2005 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 15,57,43
6 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 15,59,19
7 ΣΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1993 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 16,06,63

110μ. εμπ.
1 ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 15.79 -0.9

10.000μ. βάδην
1 ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1994 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 44,28,71
2 ΜΠΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 45,57,79

Ύψος
1 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 1.96
2 ΚΑΙΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 1.94
3 ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2006 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.90

Επί κοντώ
1 ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2004 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.10

Μήκος
1 ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 7.20 13 -0.1
2 ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 7.03 11 -1.0

Τριπλούν
1 ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 14.11 1.1
2 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 14.08 1.1

Σφαίρα
1 ΣΟΥΓΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 1996 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 16.12
2 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.09
3 ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 14.32
4 ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1997 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 13.54
5 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 13.35

Δίσκος
1 ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1997 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 50.21

Ακόντιο
1 ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 59.42
2 ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1999 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 54.26
3 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 53.50

4χ100μ.
1 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 44.40
(ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΛΟΣ 2004, ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998, ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2005, ΚΥΔΩΝΙΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992)

4χ400μ.
1 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 3,25,59
(ΜΠΕΛΕΖΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2002, ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004, ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984, ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 2003)
2 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3,27,70
(ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004, ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005, ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006, ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998)

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100μ.
1 ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 12.48 -0.9
2 ΚΑΡΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 12.49 -0.9
3 ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 ΓΣΦ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 12.63 -0.9
4 ΛΥΚΟΥΔΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2003 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 12.73 -0.9
5 ΒΟΥΓΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2006 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 12.79 -0.9

200μ.
1 ΚΑΡΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 25.22 -0.3
2 ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 25.37 -0.3
3 ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 ΓΣΦ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 25.70 -0.3
4 ΛΥΚΟΥΔΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2003 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 25.98 -0.3

400μ.
1 ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 54.65
2 ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 57.12
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 57.99

800μ.
1 ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 2,16,87

1500μ.
1 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΘΗ 2004 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4,44,30
2 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1995 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 4,48,18
3 ΝΕΔΕΛΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1997 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 5,00,54
4 ΒΑΛΑΧΑ ΗΛΙΑΝΑ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 5,01,27
5 ΛΟΥΛΟΥΔΗ ΑΛΕΞΙΑ 2006 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 5,01,93

5000μ.
1 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΘΗ 2004 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 17,40,57
2 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1995 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 17,50,49
3 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ 1981 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 19,13,08
4 ΖΑΠΑΝΤΗ ΗΡΩ 2000 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19,46,15
5 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ 1995 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 19,47,34

100μ. εμπ.
1 ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 15.58 0.1
2 ΦΕΡΑΙ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2004 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 15.64 0.1
3 ΚΟΝΤΟΕ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 16.29 0.1

400μ. εμπ.
1 ΛΑΖΑΡΟΥ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ 1998 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1,03,04
2 ΔΑΝΗΛΑΤΟΥ ΦΑΙΔΡΑ 2005 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1,05,20
3 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 1,06,42
4 ΛΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1,09,06

10.000μ. βάδην
1 ΤΣΙΜΙΓΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 54,43,90

Ύψος
1 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 1.59

Επί κοντώ
1 ΧΙΩΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1989 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 3.20

Μήκος
1 ΠΟΙΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 2004 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.98 1.8
2 ΣΤΑΘΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 5.90 0.0
3 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1997 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 5.71 1.9

Τριπλούν
1 ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ -ΤΕΙΒΕΝ ΔΑΦΝΗ 1999 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 12.68 0.4
2 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1997 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 11.71 -0.4

Σφαίρα
1 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 12.88
2 ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 11.88
3 ΜΠΑΛΑΝ ΜΑΡΙΑ -ΜΠΙΑΝΚΑ 2002 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 11.15

Ακόντιο
1 ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ 2003 ΓΣΦ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 45.30
2 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 43.10
3 ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 42.38

4χ100μ.
1 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 48.93
(ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005, ΒΟΥΓΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2006, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004, ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004)
2 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 51.22
(ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΙΑΝ ΦΩΤΕΙΝΗ 2004, ΣΩΛΟΥ ΛΥΔΙΑ 2005, ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1997, ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ -ΤΕΙΒΕΝ ΔΑΦΝΗ 1999)

4χ400μ.
1 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 3,56,49
(ΛΑΖΑΡΟΥ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ 1998, ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997, ΔΑΓΡΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997, ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996)
2 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 4,13,68
(ΣΠΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002, ΣΩΛΟΥ ΛΥΔΙΑ 2005 ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006, ΚΑΤΣΑΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004)
3 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4,14,70
(ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002, ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 2005, ΛΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 2006, ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006)

Αποτελέσματα: Άνδρες / Γυναίκες (use link)

Υψηλά όρια:

ΑΝΔΡΕΣ

100μ.
ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 10.56 2.4
ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 10.74 2.4
ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10.78 1.7
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 10.79 3.0
ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1987 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 10.85 3.0
ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10.853 2.4
ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 10.858 1.7
ΛΕΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10.88 2.4
ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΡΑΦΑΕΛ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 10.89 1.9
ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 10.94 1.7
ΚΑΡΓΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2004 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.01 3.3
ΟΓΟΥΟΜΠΕ ΤΖΕΡΕΜΑΙΑ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.03 2.4
ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.04 1.7
ΔΑΜΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΠΑΡΑ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.05 3.0
ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2000 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 11.09 3.0
ΝΓΚΟΜΠΕΧ ΚΟΛΛΙΝΣ ΛΑΧΑΙ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.11 2.4
ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 11.12 1.9
ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11.15 2.4
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.17 1.7
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2001 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 11.20 1.7
ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 11.21 3.0

200μ.
ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 21.06 1.2
ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 21.69 1.2
ΛΕΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 21.94 1.2
ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1987 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 22.19 1.2
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 22.51 1.1
ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΡΑΦΑΕΛ 2006 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 22.51 1.6
ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 22.64 1.1
ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.68 1.1
ΓΙΑΓΚΙΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 22.78 -1
ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.79 1.6

800μ.
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1:55.49
ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1:55.99

1500μ.
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4:05.41
ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 4:05.68
ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:06.84
ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4:07.53

5000μ.
ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 14:34.57
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 14:43.72
ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 14:59.88
ΛΙΓΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 15:02.84
ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1997 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 15:14.88
ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 15:15.85
ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1993 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 15:17.99
ΜΠΕΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1982 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 15:23.46
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2001 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 15:50.95
ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 16:00.19
ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 16:04.92
ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1996 ΥΔΡΙΑ 16:05.23
ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 16:08.88

110μ. εμπ.
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 15.11 2.7
ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤ 1996 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 15.16 2.7
ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 15.72 2.7

400μ. εμπ.
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 55.07
ΤΖΙΩΛΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2000 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 57.06

3000μ. στ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9:31.78
ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1999 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 9:41.43
ΒΑΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10:03.36

10.000μ. βάδην
ΒΑΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 47,10,99
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000  ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 50,45,42

Ύψος
ΔΟΓΑΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.95

Επί κοντώ
ΣΑΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5.00
ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 4.70
ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4.50
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4.50
ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.50
ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4.20

Μήκος
ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8.05 -1.2
ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤ 1996 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 7.25 0.8
ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 7.05 0.3
ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΑΖΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1999 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 6.87 0.4

Τριπλούν
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 16.05 2.8
ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 15.00 1.6
ΓΚΑΡΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.83 1.3
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.51 4.9
ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 Α.Ε.Κ 14.48 1.3
ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΑΖΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1999 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 13.90 4.7

Σφαίρα
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΝΝΙΒΑΣ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 17.86
ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15.67
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 14.42
ΤΣΙΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 14.02
ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1999 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 13.98
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1997 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 13.94
ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 13.43

Δίσκος
ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1999 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 50.78
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 50.20
ΚΑΡΤΣΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ 1998 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 48.26
ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 46.90
ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1993 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 43.95
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1997 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 42.67
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΝΝΙΒ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 40.00

Σφύρα
ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 65.35
ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 64.28
ΖΟΥΛΛΙΕΝ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1981 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 52.25
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 51.84

Ακόντιο
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 56.62
ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1990 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 53.90

4χ100μ.
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 42.22
(ΔΑΜΙΡΗΣ-ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ-ΛΕΚΚΟΣ-ΖΗΚΑΣ)
ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 42.54
(ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ-ΚΑΡΓΑΣ-ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ-ΟΓΟΥΟΜΠΕ)
ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 42.89
(ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ-ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ)
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 43.37
(ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ-ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ-ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ-ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ)
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 43.71
(ΜΟΛΦΕΣΗΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ-ΚΑΡΟΥΣΟΣ-ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ)
ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 43.91
(ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ-ΣΟΥΛΤ-ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ-ΓΙΑΓΚΙΤΣΗΣ)

4χ400μ.
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3:26.90
(ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ-ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΣ-ΚΟΥΤΛΗΣ-ΤΖΙΩΛΗΣ)
ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3:29.33
(ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ-ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ)
ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 3:30.15
(ΤΖΙΝΟΣ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΤΟΙΧΕΙΟΣ)
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3:33.75
(ΜΙΧΑΗΛ-ΙΣΚΑΣ-ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ-ΑΡΑΒΑΝΗΣ)

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100μ.
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11.31 2.9
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ 2000 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 11.58 2.9
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1990 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 11.73 2.9
ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11.77 2.9
ΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΕΒΑ 2000 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 12.06 2.9
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 12.35 4.6
ΚΡΙΜΙΤΣΑ ΛΥΔΙΑ 2002 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 12.46 4.6
ΧΛΩΡΟΥ ΙΛΕΑΝΑ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 12.53 4.6
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΗΛΙ 1996 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 12.56 2.9
ΖΑΜΙΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2002 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 12.72 4.6
ΤΡΙΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 12.83 3.0

200μ.
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 23.33 1.7
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ 2000 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 23.52 1.7
ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 24.13 0.8
ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 2004 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 25.26 1.7
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 25.70 1.7
ΙΒΙΤΣ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 25.73 0.8
ΜΗΤΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 25.77 0.8

400μ.
ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 55.53
ΟΤΖΙΚΟΥΤΟΥ ΦΑΤΙΑ ΑΝΤΕΝΙΚΕ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 59.98
ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 60.43

800μ.
ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:17.47
ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2:19.15
ΝΙΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1995 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 2:19.81
ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2:21.60
ΠΑΠΑΧΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 2:22.38

1500μ.
ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4:33.55
ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:35.71
ΚΙΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4:47.30
ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4:48.94
ΜΩΡΑΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 4:53.89
ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΡΕΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 4:57.26
ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4:58.92
ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 5:00.42
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:00.47
ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΡΙΕΤΤΑ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5:02.23
ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ) 5:02.54
ΚΑΝΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2006 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 5:03.29

5000μ.
ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 17:19.47
ΔΑΓΚΛΗ-ΠΑΓΚΟΤΟ ΦΩΤΕΙΝΗ 1985 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 18:17.44
ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΡΕΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 18:29.62
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 18:32.58
ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2000 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 18:32.71
ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ 1977 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 18:38.87
ΠΑΣΠΑΤΗ ΔΑΝΑΗ 1994 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 18:40.48
ΑΜΠΝΤΕΛ ΣΑΛΑΜ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1992 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 18:47.04
ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1990 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 19:06.00
ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 19:118.14
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ ? ΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 19:45.20
ΑΙΒΑΛΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 1996 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 20:00.90
ΒΛΑΣΗ ΜΑΡΙΚΑ 1989 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 20:06.98
ΤΖΩΤΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1986 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 20:10.20
ΠΑΡΘΕΝΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2002 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 20:12.89
ΣΤΕΦΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ 20:19.57

100μ. εμπ.
ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1992 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 13.64 2.7
ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ ΑΛΚΥΟΝΗ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 14.77 2.7
ΤΣΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 15.35 2.7
ΜΠΕΛΗ ΔΑΝΑΗ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 16.06 2.7
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΤΙΝΑ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 16.72 2.7

400μ. εμπ.
ΓΝΑΦΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1997 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 58.22
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 67.15
ΠΑΥΛΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 68.61

Ύψος
ΒΟΥΚΟΒΙΤΣ ΜΑΡΙΖΑ 1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.90
ΓΚΟΥΣΙΝ ΤΑΤΙΑΝΑ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.84
ΧΡΙΣΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.76
ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 1.72
ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1.62

Μήκος
ΚΑΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2001 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 6.25 -0.3
ΚΟΡΕΝΕΒΑ ΟΞΑΝΑ 1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.95 0.2
ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 5.77 1.1
ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1997 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 5.62 0.4

Τριπλούν
ΚΑΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2001 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 13.56 2
ΚΟΡΕΝΕΒΑ ΟΞΑΝΑ 1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13.40 5.2
ΤΑΧΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 12.43 1.7
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 12.34 4.3
ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1997 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 12.23 5.9
ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 11.76 3.4
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.68 3.5
ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11.68 4.5

Σφαίρα
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1991 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 12.42
ΦΤΙΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1992 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 11.24

Δίσκος
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1991 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 57.27

Σφύρα
ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 48.25
ΚΟΡΕΤΑ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 46.45
ΣΤΑΘΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1995 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 42.26

Ακόντιο
ΦΤΙΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1992 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 45.28
ΤΣΟΓΚΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 38.16

4χ100μ.
ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 47.63
(ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1990, ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ ΑΛΚΥΟΝΗ 2004, ΜΗΤΑ ΜΑΡΙΑ 2004, ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999)
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 47.67
(ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1994, ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ 1994, ΛΕΟΥΤΣΑΡΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2003, ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006)
ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 47.97
(ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ, ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΗΛΙ 1996, ΠΑΥΛΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΤΡΙΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ 2005)
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 49.34
(ΝΙΚΟΠΟΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006, ΚΑΝΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 2002 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΑ 1996 ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ 1998)
ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 51.34
(ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005, ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002, ΡΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ 2003)

4χ400μ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 3:55.43
(ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΝΙΚΑ-ΓΝΑΦΑΚΗ)
ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4:03.58
(ΧΛΩΡΟΥ-ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΚΙΟΚΑ-ΙΒΙΤΣ)
ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 4:14.71
(ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ-ΚΟΡΟΣΙΑΔΗ-ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ-ΠΑΥΛΑΚΑΚΗ)
ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 4:15.37
(ΛΙΑΝΟΥ-ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ-ΚΙΟΥΛΟΥ)
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4:18.33
(ΠΑΛΙΟΚΩΣΤΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ-ΓΚΕΡΠΙΝΗ-ΜΠΑΡΑΜΠΟΥΤΗ)

Αποτελέσματα: Άνδρες / Γυναίκες (use link)

Υψηλά όρια:

ΑΝΔΡΕΣ

100μ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 10.60 1.4
ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 10.63 1.4
ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ 10.85 1.4
ΜΕΜΑ ΕΝΡΙΚΟ 2002 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 10.90 1.4
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1995 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 11.04 0.5
ΛΑΓΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 11.14 1.4
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 11.21 0.5

200μ.
ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 21.61 1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 21.79 1
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 22.19 1
ΜΕΜΑ ΕΝΡΙΚΟ 2002 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 22.39 1.1
ΡΟΥΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 22.60 1.1

400μ.
ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 48.58
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1989 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 49.30
ΡΟΥΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 49.69
ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 50.60
ΚΕΧΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2004 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 50.94
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 50.96
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 51.13

800μ.
ΚΕΡΑΜΑΣ ΕΡΑΛΝΤΟ 1991 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 1:51.99
ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1999 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1:58.32

1500μ.
ΚΕΡΑΜΑΣ ΕΡΑΛΝΤΟ 1991 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 3:59.97
ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1999 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4:04.57

5000μ.
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 14:36.62
ΜΑΝΚΟ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ 1999 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 15:12.69
ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1994 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 15:16.65
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15:32.83
ΜΑΛΙΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1983 ΑΑ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ 15:47.29
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16:12.22

110μ. εμπ.
ΛΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1998 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 14.68 2.5
ΣΑΙΣΑΝΑΣ ΝΙΚΟΣ 1983 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 15.82 2.5
ΤΣΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 16.33 2.5

400μ. εμπ.
ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 52.77
ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 52.90
ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 53.37
ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 54.84
ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1996 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 58.02

3000μ. στ.
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 9:03.49

10.000μ. βάδην
ΛΥΤΡΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1980 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 50:47.08

Επί κοντώ
ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 5.30
ΧΑΤΖΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 1996 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 5.20

Μήκος
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7.04 1.5
ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΝΔΡΕΑ 2003 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 7.00 4.4
ΣΚΟΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 6.93 1.7

Τριπλούν
ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1982 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 15.17 1.8
ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 15.09 3.3
ΝΤΕΜΙΡΑΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13.88 1.90

Σφαίρα
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1991 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 15.54
ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.44
ΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1986 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 13.19

Δίσκος
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 1994 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 55.73
ΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1986 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 46.88
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1991 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 43.01

Σφύρα
ΜΕΝΓΚΛΕΜΠΕΗ ΙΒΑΝ 1995 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 67.94
ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1988 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 47.72

Ακόντιο
ΗΛΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 62.14
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 2001 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 60.90
ΠΕΙΒΑΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1988 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 58.56
ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 55.75
ΚΙΟΣΙΑ ΑΡΤΑΝ 2003 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 54.32

4χ100μ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 43.61
(ΓΡΑΦΙΑΔΕΛΛΗΣ – ΜΑΝΤΗΣ – ΡΟΥΣΣΗΣ – ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ)
ΑΟ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 43.74
(ΤΣΩΝΗΣ – ΖΙΑΚΑΣ – ΚΕΧΙΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΑΓΑΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 43.95 ΚΟΥΡΗΣ – ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ – ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ)
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΌ 43.96
(ΝΤΟΥΣΙ – ΠΕΡΑΜΑΝΤΖΗΣ – ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ – ΜΕΜΑ)
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 44.18
(ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΕΞΑΡΧΑΚΟΣ – ΜΑΡΚΑΚΗΣ – ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ)
ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 44.32
(ΟΥΤΣΙΑΝΚΟΥΣΗΣ – ΤΣΑΠΑΛΟΣ – ΣΙΩΜΟΣ – ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ)
ΟΦΚΑ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 44.42
(ΤΣΙΝΑΡΗ – ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ – ΜΕΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗΣ – ΔΑΡΑΣ)

4χ400μ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 3:19.68
(ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ-ΔΡΙΤΣΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ-ΝΑΚΟΣ)
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3:28.71
(ΚΑΛΑΤΖΙΔΗΣ-ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ-ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ-ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ)
ΟΦΚΑ Α. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:30.67
(ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΑΚΗΣ-ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ-ΒΑΣΣΟΣ)
ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 3:31.54
(ΤΖΙΩΤΗΣ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΟΡΚΟΒΣΚΙ-ΓΡΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ)
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 3:33.25
(ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ-ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ-ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ-ΛΕΚΟΣΙΩΤΗΣ)

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100μ.
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝ 1999 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 11.98 0.9
ΑΝΘΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΝΗ 2001 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 12.11 0.9
ΜΑΡΓΙΩΛΗ ΕΛΕΝΗ 2003 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12.16 0.9
ΛΑΦΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 12.20 0.9
ΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣ ΜΑΡΙΝΑ 2005 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 12.25 4.40
ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 12.53 -1.7
ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 12.65 4.40
ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ 12.72 0.9
ΣΠΑΛΙΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 12.84 4.40

200μ.
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝ 1999 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 24.62 2.6
ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 24.82 2.6
ΑΝΘΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΝΗ 2001 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 24.84 2.6
ΣΕΝΚΑΛΑ ΗΒΗ ΦΑΝΗ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 25.13 3.1
ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 25.30 3.1
ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 25.66 2.6
ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ 26.14 3.1
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ 26.29 2.9
ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 26.39 3.1

400μ.
ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 55.84
ΖΥΛΑΛΙ ΛΑΒΝΤΙΓΕ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 57.93
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 57.95
ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 59.01
ΑΡΓΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΓΕΩΡΓ 2006 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 59.78
ΚΛΗ ΝΕΦΕΛΗ ΑΡΓΥΡΩ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 59.95
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1998 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 61.12

800μ.
ΠΕΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΒΕΝΕ 2001 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:14.91
ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 2:16.72
ΠΛΑΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2003 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 2:19.08
ΚΑΛΟΓΡΗΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ-ΠΑΝΑΓΙ 2005 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:22.55

1500μ.
ΡΟΥΛΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΕΛΕΥΘ 2006 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 4:56.17
ΠΕΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΒΕΝΕ 2001 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4:56.33
ΠΛΑΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2003 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 4:57.85

5000μ.
ΚΑΣΚΑΝΙΩΤΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 2001 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 17:38.54
ΜΠΕΝΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2002 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 18:42.18
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΖΩΗ 1997 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 19:52.66

100μ. εμπ.
ΑΟΥΝΤΙ ΣΑΡΑ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 13.79 1.7
ΜΠΟΥΡΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 15.06 1.7

400μ. εμπ.
ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΣΤΡ 2004 ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ 63.83
ΒΑΡΕΛΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 64.02
ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ 1993 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 64.29
ΑΡΓΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΓΕΩΡΓ 2006 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 67.38

3000μ. στ.
ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 10:54.14
ΜΠΕΝΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2002 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11:42.61
ΚΟΥΒΑΡΑ ΝΙΟΒΗ 2004 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 12:36.39

Ύψος
ΒΑΓΓΕΛΗ ΑΛΚΙΣΤΗ 1997 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 1.78
ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΡΓ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 1.74
ΤΟΥΤΖΙΑΡΙΔΗ ΑΜΑΛΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1.62

Επί κοντώ
ΠΟΛΑΚ ΕΛΕΝ-ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ 1996 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.40
ΒΑΓΕΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.80
ΠΟΣΤΙΚΑ ΜΙΛΕΝΑ 2002 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.60
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.40
ΤΑΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.30

Μήκος
ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝIA 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 6,00 2,6
ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ 5,83 3,2
ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 5,63 2,7
ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 5,59 3,1

Τριπλούν
ΒΑΛΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 12.46 3.4
ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝIA 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12.33 0.2
ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ 11.66 4.0
ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.48 1.2
ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11.46 0.3

Σφαίρα
ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14.48
ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ 1985 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 13.07
ΤΖΗΚΑ ΕΛΕΝΗ 1990 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 12.04
ΜΠΕΞΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.07

Δίσκος
ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 41.51
ΓΕΡΑΛΗ ΖΩΗ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 39.14
ΞΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΝΑΖΑΡΕΤ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 38.23

Σφύρα
ΝΑΞΑΚΗ ΝΙΚΗ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 49.68

Ακόντιο
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΗΝΙΩ 2001 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 42.66
ΜΠΑΛΟΥΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 38.91
ΜΑΤΣΕΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 38.71
ΜΑΡΤΙΝΗ ΙΣΜΗΝΗ 1997 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 37.85
ΞΥΔΩΝΑ ΝΙΚΗ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 36.51

4χ100μ.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ 48.72
(ΚΟΛΟΒΟΥ – ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ – ΑΝΘΗ – ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥ)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 49.60
(ΖΥΛΑΛΙ – ΒΑΓΕΝΑ – ΛΑΦΤΣΗ – ΒΕΝΙΕΡΗ)
ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 49.69
(ΜΙΟΒΟΛΟΥ – ΜΑΡΙΟΛΗ – ΤΟΚΑ – ΣΕΝΚΑΛΑ)
ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 50.26
(ΣΧΙΝΑ – ΠΟΛΑΚ – ΒΑΡΕΛΑ – ΜΑΡΓΕΤΗ)
ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 51.52
(ΚΕΛΙΔΟΥ – ΜΙΛΛΗ – ΓΑΤΣΙΟΥ – ΟΥΤΣΙΑΝΚΟΥΣΗ)

4χ400μ.
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:58.55
(ΚΟΥΤΟΥΓΕΡΑ-ΖΥΓΟΡΗ-ΜΗΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΕΤΣΑ)
ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4:02.73
(ΚΟΜΝΗΝΟΥ-ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ-ΡΟΥΛΙΑ-ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 4:05.09
(ΓΚΙΟΚΑ-ΜΠΟΝΤΙΩΤΗ-ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ-ΖΙΛΑΛΙ)
ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4:14.18
(ΜΙΟΒΟΛΟΥ-ΤΟΚΑ-ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΥ-ΚΛΗ)
ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 4:16.10
(ΚΟΥΡΑΣΗ-ΣΕΡΕΜΕΤΗ-ΖΑΒΕΡΔΑ-ΚΑΡΒΟΥΝΑ)

-> Αποτελέσματα

Υψηλά όρια:

ΑΝΔΡΕΣ

100Μ
1 ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.63 -0.6
2 ΕΚΧΟΣΟΥ ΕΝΤΥ 2004 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚ. 11.03 -0.6
3 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Ο.Φ.Η. 11.04 -0.6
4 ΜΗΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.15 -0.6

200Μ
1 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 Ο.Φ.Η. 22.47 -1.3
2 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Ο.Φ.Η. 22.49 -1.3
3 ΕΚΧΟΣΟΥ ΕΝΤΥ 2004 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚ. 22.65 -1.3
4 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΓΣ ΒΙΤ. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 22.77 -1.3

400Μ
1 ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 2001 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 49.22
2 ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2002 Ο.Φ.Η. 50.27

800Μ
1 ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 2001 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 1:54.25

110Μ ME ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.49 -0.5
2 ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 2000 ΠΗΓΑΣΟΣ 16.00 -0.5

400Μ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 2000 ΠΗΓΑΣΟΣ 56.00
2 ΤΖΕΛΙΛΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟΛ 59.12

10000Μ ΒΑΔΗΝ
1 ΤΣΑΜΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1996 Ο.Φ.Η. 44:40.6

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ
1 ΧΑΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.00
2 ΔΟΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.94
3 ΑΓΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜ. ΗΡΑΚΛ. 1.90

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΤΕΟΝΤΟΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.20

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
1 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 7.00 0.0

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 15.06 1.3
2 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.20 0.8
3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2005 Ο.Φ.Η. 13.88 1.8

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΚΟΝΙΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 Ο.Φ.Η. 15.99
2 ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1998 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 14.38
3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1998 ΠΗΓΑΣΟΣ 13.46

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΚΟΝΙΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 Ο.Φ.Η. 59.35
2 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 56.25
3 ΑΔΑΜΆΚΗΣ ΑΡΤΈΜΙΟΣ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 51.44
4 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1998 ΠΗΓΑΣΟΣ 46.72
5 ΜΟΔΙΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΠΟΚ ΘΥΕΛΛΑ 45.3
6 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 Ο.Φ.Η. 41.94

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1994 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 74.33
2 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 73.96
3 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 67.56
4 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1997 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 54.12
5 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 50.50
6 ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 48.80

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΤΣΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 72.12
2 ΜΥΛΩΝΆΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 69.94
3 ΠΙΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2001 Ο.Φ.Η. 64.38
4 ΚΟΛΕΤΣΙ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ 2003 ΓΕΗ 59.66
5 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2001 Ο.Φ.Η. 58.88
6 ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 Ο.Φ.Η. 55.10

4 Χ 100
1 Ο.Φ.Η. 42.71
(ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΟΔΩΡΟΣ 2001, ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2002 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998, ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997)
2 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 43.80
(ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987, ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990, ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002, ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006)

4 Χ 400
1 Ο.Φ.Η. 3:27.45
(ΖΕΛΙΑΝΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005, ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΟΔΩΡΟΣ 2001, ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998, ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2002)
2 ΑΟΛ 3:31.77
(ΤΖΕΛΙΛΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001, ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005, ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006, ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006)
3 ΓΣ Β. Σ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 3:39.94
(ΧΑΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1999, ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΜΠΕΚΙΟ ΑΡΜΠΙ 2006, ΔΗΜΗΤΡΟΦ ΓΚΕΟΡΓΚΙ 2005)

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100Μ
1 ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.30 0.8
2 ΨΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 12.46 0.8
3 ΣΑΑΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2005 Ο.Φ.Η. 12.73 0.8

200Μ
1 ΨΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 25.27 -2.3
2 ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 26.11 -2.3

400Μ
1 ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΕΛΕΑΝΑ 2002 ΠΗΓΑΣΟΣ 58.10
2 ΛΟΠΠΙΝΕ ΜΠΕΑΤΡΙΣ 2000 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ 58.48
3 ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 Ο.Φ.Η. 01:00.21
4 ΠΕΤΚΟΒΙΤΣ ΝΤΑΓΙΑΝΑ 1996 ΓΕΗ 01:00.44
5 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ 01:00.54

800Μ
1 ΠΕΤΚΟΒΙΤΣ ΝΤΑΓΙΑΝΑ 1996 ΓΕΗ 2:18.76
2 ΠΑΝΤΕΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2001 ΓΣ ΒΙΤ. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 2:20.15

1500Μ
1 ΠΑΝΤΕΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2001 ΓΣ Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 4:59.38

5000Μ
1 ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1977 Ο.Φ.Η. 18:57.69
2 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΓΣ Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 19:33.66

100Μ ME ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΤΣΑΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 15.61 0.7

400Μ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΕΛΕΑΝΑ 2002 ΠΗΓΑΣΟΣ 1:02.73
2 ΛΟΠΠΙΝΕ ΜΠΕΑΤΡΙΣ 2000 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ 1:03.14
3 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1:08.50

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ
1 ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.70
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2006 ΠΗΓΑΣΟΣ 1.62
3 ΑΝΓΙΝΟ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 Γ.Σ. ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.59
4 ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2004 Ο.Φ.Η. 1.59

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΚΑΣΣΩΤΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 1999 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.80
2 ΣΠΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2004 Γ Σ. ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.40

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ ΚΡΙΣΤΙΝΑ 1990 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.87 0.0
2 ΒΑΛΙΑΔΗ ΕΡΑΣΜΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡ 1995 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.65 0.0
3 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ 2005 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.61 0.1

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΚΑΠΝΙΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1995 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.57
2 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ 2001 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 11.99
3 ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1994 Ο.Φ.Η. 11.89
4 ΓΑΙΤΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1989 ΛΙΒΥΚΟΣ 11.48
5 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΑ 2002 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.75

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 Ο.Φ.Η. 42.65
2 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 Ο.Φ.Η. 41.00
3 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1990 Ο.Φ.Η. 40.72
4 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΊΑ 2001 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 39.84
5 ΤΟΧΤΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 Ο.Φ.Η. 39.09
6 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 39.03

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2001 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 60.11
2 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1995 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 56.5
3 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 53.67
4 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 Ο.Φ.Η. 40.02

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΜΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1998 Ο.Φ.Η. 52.91
2 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 Ο.Φ.Η. 36.37

4Χ100 Μ
1 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 50.27
(ΣΑΜΠΑΝΗ ΒΕΝΕΤΙΑ 2005, ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2006, ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993, ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ ΚΡΙΣΤΙΝΑ 1990)
2 ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜ. ΗΡΑΚ 50.86
(ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2006, ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2005, ΜΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006, ΛΟΠΠΙΝΕ ΜΠΕΑΤΡΙΣ 2000)

4Χ400 Μ
1 Ο.Φ.Η. 4:16.21
(ΜΑΡΝΕΛΟΥ ΝΙΚΗ 2005, ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005, ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006, ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005)

-> Αποτελέσματα (use link)

Υψηλά όρια:

ΑΝΔΡΕΣ

100μ.
ΑΜΠΝΤΟΥ ΜΟΧΑΜΕΝΤ 1994 AO MYKONOY 11.11/?

200μ.
ΣΟΥΛΤΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 22.25/?
ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 AO MYKONOY 22.34/?
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1995 AO MYKONOY 22.43/?
ΑΜΠΝΤΟΥ ΜΟΧΑΜΕΝΤ 1994 AO MYKONOY 22.78/?

400μ.
ΣΟΥΛΤΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 336753 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 49.41

1500μ.
ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 4.04.46

5000μ.
ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ 1982 AO MYKONOY 15.08.74
ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 15.17.64

10.000μ. βάδην
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1988 AO MYKONOY 45.42.69

Τριπλούν
ΚΕΒΟΡΚΙΑΝ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 13.93/?

Σφαίρα
ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1982 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 15.69
ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 15.17
ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1992 AO MYKONOY 13.45

Δίσκος
ΤΡΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 52.80
ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1982 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 45.31
ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1992 AO MYKONOY 42.12
ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 41.26
ΚΑΤΣΑ ΑΛΕΣΙΟ 2001 Γ.Σ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 40.05

Σφύρα
ΜΟΣΧΟΣ ΧΑΡΙΔΙΜΟΣ 1973 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 48.10

4χ100μ.
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 43.23

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100μ.
ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1994 AO MYKONOY 12.40/?

200μ.
ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1994 AO MYKONOY 25.37/?

400μ.
ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ 1995 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 60.33

800μ.
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ  1996 AO MYKONOY 2.19.74

1500μ.
ΚΑΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 4.28.35
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ  1996 AO MYKONOY 4.39.65

5000μ.
ΚΑΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 16.36.86
ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΜΟΣΧΟΥΛΑ 1997 AO MYKONOY 19.07.57
ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 AO MYKONOY 18.28.43

100μ. εμπ.
ΑΝΕΣΤΗ ΕΛΙΝΑ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 14.82/?

400μ. εμπ.
ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ 1995 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 1.05.29

Σφαίρα
ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΕΛΛΑ 1992 AO MYKONOY 11.69

Ακόντιο
ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΕΛΛΑ 1992 AO MYKONOY 37.75

Υψηλά όρια:

ΑΝΔΡΕΣ

200μ.
ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΕΜ ΚΑΙ ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 22.6χ /?
ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 22.6χ

400μ.
ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΕΜ ΚΑΙ ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 47.41

5000μ.
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 1989 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15:25.00

Επί κοντώ
ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.75

Μήκος
ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 6.78 +1,9

Τριπλούν
ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 13.82 +0,9

Σφαίρα
ΧΑΡΑΜΑΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1991 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 13.20

Δίσκος
ΧΑΡΑΜΑΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1991 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 51.21

Ακόντιο
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΟΥΜΠΑΣ 1989 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 60.05

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100μ.
ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 12.76 /?

200μ.
ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 Γ.Σ.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 26.2χ /?

100μ. εμπ.
ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ 2004 ΟΦΚΑ ”ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” 14.25 /?

Σφύρα
ΚΑΝΑΝΙ ΙΣΑΕΛΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 45.26

Ακόντιο
ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 42.95

4χ400μ.
ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4:12.86
(ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ – ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ – ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΤΑ)

-> Αποτελέσματα (use link)

Υψηλά όρια:

ΑΝΔΡΕΣ

400μ.
ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΙΑΣΩΝ 1997 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 50.71

5000μ.
ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1982 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 15.49.04

400μ. εμπ.
ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 Α.Σ.ΕΦΗΒΟΣ 57.85

10.000μ. βάδην
ΚΡΙΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 46.45.77

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

800μ.
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ 2.23.06

1500μ.
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ 4.47.19

Ύψος
ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΥΠΑΤΙΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 1.59

Ακόντιο
ΚΑΡΣΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ 1988 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 40.56

-> Αποτελέσματα (use link)

Υψηλά όρια:

ΑΝΔΡΕΣ

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΚΙΟΣΙΑ ΓΙΩΡΓΟ 2003 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 13.89

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100Μ
1 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 11.8
2 ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 Α.Ο ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 12.5

200Μ
1 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 25.1

1500Μ
1 ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 5.05.0

5000Μ
1 ΜΠΑΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 20.19.0

10000Μ ΒΑΔΗΝ
1 ΒΑΛΙΟΝΤΗ ΣΟΦΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 56.46.8

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΨΥΡΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 10.87

Προηγούμενο άρθροΑλεξάνδρεια: Όριο η Εμμανουηλίδου στα 100μ. και καλά άλματα
Επόμενο άρθροCaen: Ρεκόρ η Αντωνιάδη – ακόμα 4 μετάλλια – Χρυσό για Κύπρο ο Κεσίδης

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ