Υπόλοιποι όμιλοι -> 1η αγωνιστική , -> 2η αγωνιστική

Αποτελέσματα : Νικητές & αθλητές-τριες που βαθμολογήθηκαν

8ος – ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

ΑΝΔΡΕΣ

100M
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 11”26 -2.1
ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1997 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11’52 -2.1
ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11”69 -2.1
ΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 11”76 -1.8
200M
ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 22”72 +0.3
ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1997 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 23”16 +0.3
ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 23”32 +0.3
ΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 23”95 +0.3
400M
ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 48”48
ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 50”76
ΜΕΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2002 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 52”31

800M
ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 2’00”22
1500M
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1984 ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 4’39”92
5000M
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 1989 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 16’19”04

3000M Φ.Ε.
ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 10’15”95
110 ΕΜΠΟΔΙΑ
ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1988 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15”28 -2.8
ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15”65 -2.8
ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 17”20 -2.8
400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1988 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 57”17
ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 1’00”92

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 1.70Μ
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.60Μ
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.30Μ
ΜΑΣΤΗΣ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΝΤΓΚΑΡ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.80Μ
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 6.71Μ +1.39
ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 6.65Μ +1.00
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 6.32Μ +1.37
ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 6.13Μ +1.86
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 13.15Μ -0.83

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1974 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11.82Μ
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1974 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 41,95Μ
ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2000 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 39.32Μ
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ 2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 53.30Μ
ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 44.50Μ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 60.20
ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1977 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 57.10
ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 54.10
ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 49.40
ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2000 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 48.95
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1991 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 46.20

4Χ100
ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 45”01
(ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ 2001, ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001, ΜΑΣΤΗΣ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΝΤΓΚΑΡ 2003, ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1988)

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100M
ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13”57 -2.6
ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 13”61 -2.6
200M
ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ 2000 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 27”95 +1.1
ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 28”04 +1.1
ΧΡΥΣΙΔΗ ΖΩΗ 2002 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 28”48 +1.4
400M
ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 57”3χ
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 59”7χ
ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1’02”0χ
ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΙΝΤΙΚΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1’02”8χ
5000Μ
ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 19’17”33

3000M Φ.Ε.
ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 1999 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11’53”95
100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ 2000 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 15”95 -3.6
ΚΟΥΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 16”04 -3.6
ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 17”97 -3.6
ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 2001 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 17”98 -3.6
400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 1’10”02

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ
ΚΛΕΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1996 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.55Μ
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1986 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.20Μ
ΚΛΕΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1996 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.80Μ
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2003 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 5.35Μ -0.5
ΚΟΥΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 5.02Μ +0.2
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2003 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 10.90Μ +2.2

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 14.66Μ
ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10.65Μ
ΧΑΝΤΑΜ ΜΑΡΙΑΜ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9.67Μ
ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ-ΕΛΕΝΗ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 9.30Μ
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
ΧΑΝΤΑΜ ΜΑΡΙΑΜ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 37.20Μ
ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 33.10Μ
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
ΚΑΝΑΤΑ ΕΛΕΝΗ 1990 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 41.20Μ
ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 40.12Μ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΑ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 38.70Μ
ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ2000 33.42Μ

4Χ100
ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 50”72
(ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003, ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2003, ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΙΝΤΙΚΑ 2003, ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ 2003)
ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 52”59
(ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 , ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ ΕΛΕΝΗ 2002 , ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2003 , ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ 2002)
4Χ400Μ
ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4’12”95
(ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000, ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2003, ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΙΝΤΙΚΑ 2003, ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ 2003)

9ος – ΚΥΚΛΑΔΕΣ

ΑΝΔΡΕΣ

100μ.
ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1995 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 11.63
ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 11.79
200μ.
ΣΕΡΓΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 24.49
400μ.
ΣΕΡΓΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 54.80
800μ.
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 1.53.40
ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 1995 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 1.58.71
1500μ.
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 3.50.58
ΜΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4.15.74
5000μ.
ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 1995 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 14.43.76
ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ 1982 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 15.02.59
ΑΛΙΦΙΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 16.09.99
Ύψος
ΧΟΝΔΡΟΚΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1988 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 2.20
ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 1.82
Μήκος
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1986 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 6.73
ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1995 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 6.61
ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 6.42
ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΡΙΣΤΙ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 6.33
ΝΙΚΟΛΑΕ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2000 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 6.27
Σφαιροβολία
ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1982 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ
Δισκοβολία
ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 17.16
ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1982 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 16.95
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1975 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 14.15
ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1994 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 14.00
4χ100μ
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 46.19
(ΠΙΤΤΑΡΑΚΗΣ, ΣΙΑΤΡΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ, ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ)
4χ400μ 3.39.59
(ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ, ΣΕΡΓΗΣ, ΧΟΝΔΡΟΚΟΥΚΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ)

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100μ.
ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 11.84
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 12.63
ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 12.89
ΒΕΡΝΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 13.23
ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΗΦΑΙΣΤΟΣ 13.52
ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1993 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 13.65
200μ.
ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 24.11
ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 27.35
ΒΕΡΝΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 27.96
400μ.
ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 1994 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 64.22
800μ.
ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1984 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2.25.54
ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 1994 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2.36.22
1500μ.
ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4.48.94
ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1984 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4.58.02
5000μ.
ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 17.51.26
100μ. εμπ.
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 15.20
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1991 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 16.04
Μήκος
ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 5.64
ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 5.23
ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1993 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 5.21
ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 5.12
Δισκοβολία
ΒΡΕΤΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 18.74
Ακοντισμός
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1991 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 39.22
4χ100μ.
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 52.08
(ΓΚΟΡΝΑΤΗ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ, ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ)
4χ400μ.
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4.24.51
(ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ, Ρ.ΠΑΡΔΑΛΟΥ, Μ.ΠΑΡΔΑΛΟΥ, ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ)

10ος – ΛΕΣΒΟΣ

ΑΝΔΡΕΣ

100Μ
1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 10.9
2 ΦΑΪ́ΚΟΓΛΟΥ ΓΚΑΛΗΠ 2002 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 11.0
3 ΜΥΣΤΕΓΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 11.2
4 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 11.4
5 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 11.5
6 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1977 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 11.6

200Μ
1 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1987 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 22.0
2 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 22.3
3 ΜΥΣΤΕΓΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 22.9
4 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 22.8
5 ΨΟΥΧΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 24.0

400Μ
1 ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 50.9
2 ΓΑΛΗΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 54.0

800Μ
1 ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 1.58.1
2 ΓΑΛΗΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2.04.9

5000Μ
1 ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 17.00.0

110Μ. ΕΜΠ.
1 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1987 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 13.2

400Μ ΕΜΠ.
1 ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 57.6
2 ΨΟΥΧΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 58.5

3000Μ ΣΤ.
1 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 10.49.8

10.000Μ ΒΑΔΗΝ
1 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 50.48.6

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ (διεξήχθη στη Θεσσαλονίκη)
1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 3.90

ΜΗΚΟΣ
1 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1987 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 7.68
2 ΦΑΪ́ΚΟΓΛΟΥ ΓΚΑΛΗΠ 2002 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 6.90
3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 6.50
4 ΚΙΟΣΙΑ ΓΙΩΡΓΟ 2003 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 6.36

ΣΦΑΙΡΑ
1 ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 1980 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 13.28

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ100Μ
1 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 44.3
(ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001, ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002, ΜΥΣΤΕΓΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997, ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001)

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100Μ.
1 ΚΑΤΣΑΡΩΝΑ ΑΝΝΑ 1999 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 12.2
2 ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 12.3
3 ΤΣΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 13.3
4 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 13.4
5 ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 13.5

200Μ
1 ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 26.3

400Μ
1 ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 59.7
2 ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 2.18.00

5000Μ
1 ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2002 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 19.30.0

1500Μ
1 ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4.43.0

100Μ ΕΜΠ.
1 ΚΑΤΣΑΡΩΝΑ ΑΝΝΑ 1999 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 14.3

400Μ ΕΜΠ.
1 ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 1.07.0
2 ΠΕΡΙΦΕΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 2002 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 1.12.1

10.000Μ ΒΑΔΗΝ
1 ΚΕΛΕΜΕΝΗ ΜΠΑΡΙΜΕ 1999 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 52.06.6

ΥΨΟΣ
1 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 1.56

ΜΗΚΟΣ
1 ΛΕΠΟΥΡΙ ΡΑΦΑΕΛΑ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 4.79

ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΝΙΑΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 10.03

ΣΦΑΙΡΑ
1 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1995 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 13.16

ΔΙΣΚΟΣ
1 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1995 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 33.60

ΣΦΥΡΑ
1 ΤΖΑΛΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 45.05

ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΜΗΤΣΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛ 39.78

4Χ100Μ
1 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 54.3
(ΝΙΑΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002, ΠΕΡΙΦΕΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 2002, ΛΕΠΟΥΡΙ ΡΑΦΑΕΛΑ 2003, ΦΥΡΙΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002)

11ος – ΧΙΟΣ / ΣΑΜΟΣ

ΑΝΔΡΕΣ

100Μ
1 ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.64
2 ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.82
3 ΚΑΒΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.83
200Μ
1 ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 23.59
2 ΚΑΒΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 24.01
400Μ
1 ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 52.48
800M
1 ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 2.06.17
400Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.00.74
5000Μ
1 ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1982 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 15.15.32
2 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 16.27.49
3 ΣΚΑΠΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 16.48.84

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΠΕΤΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1995 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.66
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΑΛΕΤΡΑΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 1989 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 32.06
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΖΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1972 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 51.45

4Χ100Μ
1 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 46.89
(ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ Α-ΠΕΤΡΗΣ Ν – ΚΑΒΟΥΛΑΚΗΣ Σ-ΠΟΥΠΑΛΟΣ Σ)
4Χ400Μ
1 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.44.51
(ΤΖΙΚΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤ-ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ Γ – ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛ-ΤΣΑΚΟΣ Δ)

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100Μ
1 ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 13.15
2 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 13.47
200Μ
1 ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 28.10
2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 28.46
400Μ
1 ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 60.03
400Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 65.00
5000Μ
1 ΣΚΥΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 1982 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 24.39.75

ΥΨΟΣ
1 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.46
2 ΨΥΛΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.42
ΜΗΚΟΣ
1 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.71
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΠΕΡΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1983 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 9.28
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1 ΣΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1979 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 32.60
2 ΠΕΡΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1983 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 32.47
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΓΡΑΒΙΩΤΗ ΖΩΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 39.61

4Χ100Μ
1 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 53.02
(ΛΙΟΒΑΡΗ Κ-ΜΠΑΧΑ Π – ΜΑΘΙΟΥΔΗ Ζ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ)

Προηγούμενο άρθροShanghai: Ξεκίνημα κορυφής για Στεφανίδη και Κυριακοπούλου – Έλαμψαν Samba και Lyles
Επόμενο άρθροΔιασυλλογικό Α/Γ 2019 – 2η αγωνιστική

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ