Όμιλοι:
1. Θεσσαλονικη, Θρακη, Καβαλα, Δράμα, Σέρρες, Πέλλα/Κιλκίς
2. Ανατ. – Δυτ.Θεσσαλία, Πιερία/Ημαθία, Ανατ.Στερεά, Δυτ.Μακεδονία
3. Βορ. – Ανατ. – Περιφ. Πελοπόννησος, Ήπειρος, Δυτ.Στερεά, Κέρκυρα ( Κέρκυρα μόνη της)
4. Πειραιάς, Βοιωτία/Εύβοια, Δυτ.Αττική
5. Αθήνα, Ανατ.Αττική, Κυκλάδες (σε 2 ημ/νιες)
6. Λέσβος
7. Χίος/Σάμος
8. Δωδεκάνησα
9. Κρήτη

*

Ακολουθούν τα αποτελέσματα των ομίλων

Το θέμα δεν είναι προς σχολιασμό παρά μόνο προς παράθεση κι επισημάνσεις στα αποτελέσματα

ΑΝΔΡΕΣ

100 Μ. ΟΡΙΟ:11.54 ΠΡΙΜ:10.94
1 ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 91 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10.64
2 ΤΟΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 91 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 10.90
3 ΚΟΥΤΣΟΥΚΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 89 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 10.92
4 ΚΟΥΤΣΟΥΚΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 89 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 10.93
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 93 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 10.98
6 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 91 ΑΣ ΠΑΟΚ 11.01
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 94 ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 11.02
8 ΤΖΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 84 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 11.03
9 ΒΑΛΑΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 90 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 11.07
10 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 95 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ (11.217) 11.22
11 ΝΤΑΛΘΑΝΑΣΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 95 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ (11.218) 11.22
12 ΠΑΣΣΙΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 81 ΓΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 11.23
13 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 11.26
14 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 94 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 11.27
15 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΠΙΣΤΟΣ 83 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 11.30
16 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.35
17 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.39
18 ΜΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 11.44
19 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 90 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 11.47
20 ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 96 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ. (11.484) 11.49
21 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 94 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ (11.490) 11.49
22 ΒΑΛΙΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 94 ΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 11.56
23 ΜΑΝΕΛΙΔΗΣ ΝΤΕΜΗΣ 93 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 11.58
24 ΜΠΕΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.61
25 ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 94 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 11.65
26 ΒΑΣΣΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 91 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 11.70
27 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 11.72
28 ΙΣΠΙΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.78
29 ΚΟΥΛΕΣΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 95 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ “ΔΙΟΜΗΔΗΣ” 11.81
30 ΕΥΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 90 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 11.86
31 ΡΟΪΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 95 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ (11.895) 11.90
32 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 90 ΑΣ ΡΗΓΑΣ (11.900) 11.90
33 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 11.92
34 ΠΑΜΦΙΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 86 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ (11.952) 11.96
35 ΓΡΑΒΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 96 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ (11.959) 11.96
36 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 95 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 12.02
37 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 84 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 12.11
38 ΤΣΕΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.16
39 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΑΣ ΑΡΗΣ 12.22
40 ΜΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 91 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 12.32
41 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΒ ΑΝΔΡΕΑΣ 91 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 12.51
42 ΚΙΟΡΙ ΜΑΡΙΓΚΛΕΝ 96 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 12.74
43 ΤΑΣΟΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 95 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 12.79
44 ΝΤΑΧΟΥΝΤΑΡΙΤΖΕ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.92
45 ΠΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 13.25

200 Μ. ΟΡΙΟ:23.84 ΠΡΙΜ:22.24
1 ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 89 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 21.40
2 ΓΡΑΒΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 84 ΑΣ ΑΡΗΣ 21.78
3 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 91 ΑΣ ΠΑΟΚ 22.15
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 93 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 22.24
5 ΡΕΖΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ-ΚΩΝ. 91 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 22.34
6 ΤΖΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 84 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 22.50
7 ΒΑΛΑΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 90 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 22.61
8 ΤΟΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 91 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 22.68
9 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 94 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 22.74
10 ΝΤΑΛΘΑΝΑΣΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 95 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 22.86
11 ΧΙΤΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 91 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 22.87
12 ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 83 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 22.92
13 ΧΑΝΤΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 90 ΑΣ ΠΑΟΚ 23.06
14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ 94 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 23.10
15 ΝΤΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 90 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 23.22
16 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 91 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ (23.237) 23.24
17 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 95 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ (23.239) 23.24
18 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 94 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 23.43
19 ΧΑΡΑΟΥΛΑΣΒΙΛΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 86 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 23.52
20 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 87 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 23.82
21 ΚΟΥΛΕΣΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 95 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ “ΔΙΟΜΗΔΗΣ” 24.00
22 ΚΟΦΑΝΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 96 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 24.06
23 ΣΕΒΔΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 94 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 24.24
24 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 93 ΑΣ ΠΑΟΚ 24.27
25 ΕΥΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 90 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 24.30
26 ΜΙΛΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 24.37
27 ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 90 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 24.50
28 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 25.39
29 ΦΙΛΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 26.06
30 ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 91 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 26.48
31 ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 26.88

400 Μ. ΟΡΙΟ:53.54 ΠΡΙΜ:50.14
1 ΡΟΥΤΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 88 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 47.58
2 ΔΑΡΔΑΝΕΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 89 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 47.65
3 ΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 96 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 49.22
4 ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 87 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 49.83
5 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 79 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 50.04
6 ΝΤΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 90 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 50.33
7 ΣΕΡΜΠΙΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 50.40
8 ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 83 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (50.436) 50.44
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 87 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤ.(50.439) 50.44
10 ΨΑΛΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 95 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 50.49
11 ΡΕΖΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ-ΚΩΝ. 91 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 50.53
12 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 50.68
13 ΤΣΟΤΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 95 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 51.06
14 ΜΠΕΧΤΣΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 94 ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 51.18
15 ΧΑΝΤΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 90 ΑΣ ΠΑΟΚ 51.20
16 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 52.09
17 ΚΑΜΠΑΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 52.48
18 ΣΕΒΔΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 94 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 52.60
19 ΚΟΦΑΝΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 96 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 52.80
20 ΑΙΒΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 94 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 52.94
21 ΚΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 95 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 53.06
22 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 89 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 53.32
23 ΔΕΛΗΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 87 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 53.94
24 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 93 ΑΣ ΠΑΟΚ 54.27
25 ΑΠΟΣΤΟΛΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 96 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 54.36
26 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 95 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 54.40
27 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 93 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 55.06
28 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 55.22
29 ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΠΕΤΡΟΣ 95 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 55.98
30 ΤΕΜΙΡΟΓΛΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 95 ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 56.37
31 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 56.72
32 ΚΑΤΣΑΜΠΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 57.73
33 ΠΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 59.09
34 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 96 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 59.15

800 Μ. ΟΡΙΟ:2.04.00 ΠΡΙΜ:1.56.00
1 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 79 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 1.52.28
2 ΚΙΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 1.55.28
3 ΜΠΟΖΟΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 90 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 1.56.49
4 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 90 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 1.59.51
5 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 89 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 2.05.70
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 93 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 2.06.17
7 ΛΙΑΤΣΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 2.08.92
8 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 2.14.60
9 ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 2.36.17

1500 Μ. ΟΡΙΟ:4.20.00 ΠΡΙΜ:3.57.00
1 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 90 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 4.00.54
2 ΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 92 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 4.05.50
3 ΚΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 82 ΑΣ ΑΡΗΣ 4.06.84
4 ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 4.21.23
5 ΒΑΧΤΑΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 96 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 4.22.65
6 ΙΟΣΕΛΙΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 96 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 4.27.30
7 ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 4.29.66
8 ΜΠΟΥΚΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 ΑΣ ΑΡΗΣ 4.32.62
9 ΛΙΑΤΣΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 4.33.77
10 ΣΠΥΡΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 94 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 4.33.99
11 ΜΑΒΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 96 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 4.42.53
12 ΣΑΣΑΚΑΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 76 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 5.03.88
13 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 5.34.73
14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 69 ΑΣ ΠΑΟΚ 5.36.84

5.000 Μ. ΟΡΙΟ:16.40.00 ΠΡΙΜ:15.15.00
1 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-δημ. 80 ΑΣ ΑΡΗΣ 16.05.02
2 ΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 92 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 16.08.21
3 ΚΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 82 ΑΣ ΑΡΗΣ 16.14.10
4 ΤΖΕΦΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 74 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 16.59.28
5 ΓΚΑΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 72 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 18.10.80
6 ΓΙΑΚΑΜΟΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 84 ΑΓΣ ΣΙΘΩΝ 19.00.09
7 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 83 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 19.16.68
8 ΒΟΡΔΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 87 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 19.53.45
9 ΣΑΣΑΚΑΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 76 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 20.21.82
10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 69 ΑΣ ΠΑΟΚ 21.40.64
11 ΖΑΙΜΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 57 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 21.50.03
x ΣΠΥΡΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 94 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΕΓΚΑΤ.

110 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ:16.84 ΠΡΙΜ:15.64
1 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΠΙΣΤΟΣ 83 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 14.07
2 ΘΕΟΦΑΝΩΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 81 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 14.62
3 ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 14.95
4 ΣΠΑΧΟ ΑΡΤΑΝ 91 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 15.44
5 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 91 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 15.68
6 ΧΡΟΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ 92 ΠΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 15.92
7 ΚΑΛΛΙΤΣΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 16.09
8 ΧΙΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 16.93

400 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ:60.04 ΠΡΙΜ:58.14
1 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 91 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 56.00
2 ΝΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 56.36
3 ΧΑΡΑΟΥΛΑΣΒΙΛΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 86 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 56.37
4 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 83 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 57.38
5 ΤΖΕΛΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 79 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 57.64
6 ΡΟΔΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 91 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 58.62
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 94 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 60.00
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 94 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 60.16
9 ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 94 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 62.04

3.000 Μ. ΦΥΣ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ:10.40.00 ΠΡΙΜ:9.49.00
1 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 93 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 9.20.31
2 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 89 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 10.04.13
3 ΤΖΕΦΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 74 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 10.10.33
4 ΖΑΝΕΒ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 88 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 10.38.82

10.000 Μ. ΒΑΔΗΝ ΟΡΙΟ:52.00.00 ΠΡΙΜ:49.30.00
1 ΚΟΥΛΙΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 96 ΜΓΣ ΣΕΡΡΩΝ “Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ” 51.42.65

ΜΗΚΟΣ ΟΡΙΟ:6.30 ΠΡΙΜ:7.10
1 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 86 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 7.16
2 ΚΝΗΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 87 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 7.04
3 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 88 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 6.95
4 ΝΑΟΥΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 94 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 6.84
5 ΜΠΕΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 89 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 6.72
6 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 6.68
7 ΜΕΛΕΣΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 90 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 6.62
8 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 6.56
9 ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 95 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 6.53
10 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 90 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 6.42
11 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 94 ΑΣ ΠΑΟΚ 6.20
12 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 6.11
13 ΓΡΑΨΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΑΣ ΠΑΟΚ 5.94
14 ΒΑΛΙΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 94 ΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 5.87
15 ΔΡΙΓΚΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5.86
16 ΗΡΑΚΛΕΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 5.83
17 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 95 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 5.77
18 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 95 ΣΑΒ ΟΡΦΕΑΣ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ 5.67
19 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 94 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 5.47
20 ΝΤΟΝΑΙ ΚΛΟΝΤΙΑΝ 95 ΣΑΒ ΟΡΦΕΑΣ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ 5.31
χ ΜΗΤΣΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 86 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΑΚΥΡΟΣ
χ ΛΑΜΠΑΝΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΚΥΡΟΣ

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΟΡΙΟ:13.40 ΠΡΙΜ:14.30
1 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 86 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 14.84
2 ΤΣΕΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.94
3 ΜΠΕΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 89 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.88
4 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 92 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 13.86
5 ΚΝΗΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 87 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 13.48
6 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 88 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 13.40
7 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.30
8 ΙΣΠΙΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.01
9 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 84 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.87
10 ΓΡΑΨΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΑΣ ΠΑΟΚ 12.40
11 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 93 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 11.54
12 ΚΑΛΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 11.45

ΥΨΟΣ ΟΡΙΟ:1.88 ΠΡΙΜ:2.00
1 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 91 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2.05
2 ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 80 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1.94
3 ΚΟΥΣΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 94 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 1.80
4 ΤΣΙΟΥΡΔΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 95 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 1.80
5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 92 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 1.80
6 ΚΟΝΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 94 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 1.80

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΟΡΙΟ:3.80 ΠΡΙΜ:4.40
1 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ 89 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 5.40
2 ΜΠΕΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 92 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 4.80
3 ΓΡΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 4.80
4 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 88 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 4.60
5 ΚΟΥΣΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 94 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 4.40
6 ΓΑΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 95 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 4.20
7 ΜΑΡΤΙΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΦΡΕΙΔ. 96 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 4.10
8 ΧΡΟΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ 92 ΠΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 4.00
9 ΡΙΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 65 ΑΣ ΑΡΗΣ 3.50
10 ΤΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 70 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 3.30
x ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 96 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ ΑΚΥΡΟΣ
x ΚΑΡΕΚΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ 93 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΑΚΥΡΟΣ
x ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 91 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΑΚΥΡΟΣ

ΣΦΑΙΡΑ ΟΡΙΟ:12.30 ΠΡΙΜ:13.80
1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 91 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 16.48
2 ΣΕΝΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 16.42
3 ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 81 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 15.17
4 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 85 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 14.70
5 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 92 ΑΣ ΠΑΟΚ 14.41
6 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 89 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 14.38
7 ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 93 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 13.69
8 ΠΕΝΤΙΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 86 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 13.50
9 ΣΥΡΙΤΟΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 92 ΑΣΦΣΑΒ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 13.38
10 ΓΕΡΑΓΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 92 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 12.72
11 ΑΛΟΥΤΖΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 89 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 12.39
12 ΟΙΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 94 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 12.06
13 ΠΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 92 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 11.96
14 ΚΟΥΡΟΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 76 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 11.65
15 ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 92 ΑΣΦΣΑΒ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 11.58
16 ΣΕΦΙΛΙΔΗΣ ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΣ 94 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 11.46
17 ΣΑΛΑΒΑΣΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 76 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 11.05
18 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 93 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ “ΔΙΟΜΗΔΗΣ” 10.98
19 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 10.94
20 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 8.94
21 ΚΥΡΚΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 79 ΠΑΕΣΠΦΑ “ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ” 8.54
22 ΜΠΑΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 67 ΠΑΕΣΠΦΑ “ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ” 7.38
23 ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 74 ΠΑΕΣΠΦΑ “ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ” 6.43
24 ΖΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 71 ΠΑΕΣΠΦΑ “ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ” 6.35
25 ΓΚΟΓΚΑΛΑΤΖΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 93 ΠΑΕΣΠΦΑ “ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ” 5.90
26 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 80 ΠΑΕΣΠΦΑ “ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ” 5.67

ΔΙΣΚΟΣ ΟΡΙΟ:38.00 ΠΡΙΜ:42.00
1 ΠΕΝΤΙΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 86 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 55.18
2 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 85 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 52.75
3 ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 93 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 49.08
4 ΣΕΝΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 46.95
5 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 91 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 46.58
6 ΚΟΤΣΑΝΠΑΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 45.74
7 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 91 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 44.41
8 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 88 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 41.71
9 ΚΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 92 ΠΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 38.93
10 ΚΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 94 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 37.78
11 ΟΙΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 94 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 37.73
12 ΣΑΪΒΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 88 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 37.30
13 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 92 ΑΣ ΠΑΟΚ 27.49
14 ΣΕΦΙΛΙΔΗΣ ΛΑΥΡΕΝΤΙΟΣ 94 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 26.01

ΣΦΥΡΑ ΟΡΙΟ:44.00 ΠΡΙΜ:50.00
1 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 81 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 53.86
2 ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 91 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 52.75
3 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 91 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 48.48
4 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 89 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 48.47
5 ΚΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 94 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 45.05
6 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 79 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 44.24
7 ΦΕΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 86 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 43.62
8 ΧΑΤΖΙΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 85 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 40.95
x ΤΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 70 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ ΑΚΥΡΟΣ

ΑΚΟΝΤΙΟ ΟΡΙΟ:49.00 ΠΡΙΜ:55.00
1 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 87 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 82.11
2 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΓΕΡΒΑΣΙΟΣ 87 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 78.86
3 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 92 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 58.27
4 ΜΑΡΚΟΥ ΒΑΙΤΣΗΣ 95 ΑΣΦΣΑΒ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 57.05
5 ΒΕΡΒΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 91 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 56.37
6 ΑΛΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 95 ΠΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 51.83
7 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 80 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 51.42
8 ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 92 ΑΣΦΣΑΒ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΔΙΔ/ΧΟΥ 48.54
9 ΚΑΒΛΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 95 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 47.92
10 ΓΚΑΡΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 93 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ “ΒΙΣΑΛΤΗΣ” 45.16
11 ΧΑΜΟΥΡΟΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 61 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 43.20
12 ΠΟΓΙΑΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 95 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 42.32
13 ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 64 ΠΑΕΣΠΦΑ “ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ” 27.77

4 Χ 100 Μ. ΟΡΙΟ:45.64 ΠΡΙΜ:43.04
1 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 41.48
2 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 42.19
3 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 42.61
4 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 44.57
5 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 45.26
6 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 45.98

4 Χ 400 Μ. ΟΡΙΟ:3.36.14 ΠΡΙΜ:3.27.04
1 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 3.20.79
2 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 3.24.58
3 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 3.26.50
4 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 3.27.40
5 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3.29.50

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100 Μ. ΟΡΙΟ:13.54 ΠΡΙΜ:12.74
1 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ-ΕΜΜ. 90 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 12.12
2 ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 87 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 12.44
3 ΣΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 95 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.52
4 ΤΣΑΠΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 96 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 12.64
5 ΛΙΑΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.65
6 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 95 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 12.77
7 ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 81 ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 12.82
8 ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 93 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 12.89
9 ΤΑΜΠΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 96 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 12.90
10 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 95 ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 12.95
11 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 13.05
12 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΘΗ 81 ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 13.12
13 ΙΜΟΥΕΝΤΙΝΙΑ ΟΣΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 96 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 13.15
14 ΤΕΠΕΤΖΗ ΑΘΗΝΑ 91 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 13.18
15 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 96 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 13.34
16 ΔΑΦΤΣΟΥ ΑΝΝΑ 70 ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 13.46
17 ΖΑΠΡΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 96 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 13.58
18 ΖΥΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.76
19 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 96 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 13.78
20 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 96 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 13.82
21 ΠΛΑΤΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 96 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 13.83
22 ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 94 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 13.88
23 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΠΑΓΩΝΑ-ΠΟΥΛΧ. 88 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ. 14.00
24 ΜΑΡΓΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 96 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 14.31
25 ΚΟΥΔΕΡΗ ΗΛΕΚΤΡΑ 96 Γ.Π.Σ. ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ 15.55
26 ΣΙΔΗΡΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 16.04

200 Μ. ΟΡΙΟ:28.04 ΠΡΙΜ:26.24
1 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 92 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 25.02
2 ΠΟΛΟΖΟΚ ΙΟΥΛΙΑ 89 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 25.29
3 ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 87 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 25.62
4 ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 93 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 25.97
5 ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 95 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 26.41
6 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 95 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 26.83
7 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 96 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 26.88
8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 27.20
9 ΤΕΠΕΤΖΗ ΑΘΗΝΑ 91 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 27.53
10 ΔΑΦΤΣΟΥ ΑΝΝΑ 70 ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 27.75
11 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 95 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 28.08
12 ΖΥΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 28.41
13 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ 91 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 29.05
14 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΠΑΓΩΝΑ-ΠΟΥΛΧ. 88 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ. 29.24
15 ΤΣΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΑΝΑ-ΑΝΝΑ 96 ΑΣ ΠΑΟΚ 29.39
16 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 29.46
17 ΚΑΜΑΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 95 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 29.70
18 ΛΑΜΠΟΥΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 30.87
19 ΒΑΛΛΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 93 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 31.34

400 Μ. ΟΡΙΟ:64.04 ΠΡΙΜ:60.14
1 ΓΑΒΑΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 92 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 55.27
2 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 92 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 56.56
3 ΘΕΟΠΕΜΠΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 93 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 58.13
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΡΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 95 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 58.66
5 ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 81 ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 58.96
6 ΓΙΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 93 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 60.33
7 ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 95 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 60.39
8 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 96 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 60.65
9 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 95 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 61.63
10 ΔΟΥΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 96 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 62.00
11 ΣΙΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 62.58
12 ΓΚΡΙΤΖΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 96 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 64.46
13 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (65.394) 65.40
14 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 80 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (65.398) 65.40
15 ΛΑΜΠΟΥΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 69.50
16 ΚΑΜΑΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 95 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 69.70
17 ΜΟΥΔΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 71.64
18 ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 94 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 71.83

800 Μ. ΟΡΙΟ:2.30.00 ΠΡΙΜ:2.23.00
1 ΓΑΒΑΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 92 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 2.19.30
2 ΘΕΟΠΕΜΠΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 93 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 2.21.45
3 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 96 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 2.26.49
4 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 80 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2.27.88
5 ΣΕΝΙΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 96 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 2.29.06
6 ΓΙΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 93 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 2.40.34
7 ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 94 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2.47.74

1500 Μ. ΟΡΙΟ:5.24.00 ΠΡΙΜ:4.57.00
1 ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 91 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 4.49.95
2 ΔΑΓΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 91 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 4.55.73
3 ΣΕΝΙΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 96 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 5.08.51
4 ΘΩΜΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 91 ΑΣ ΠΑΟΚ 5.10.22
5 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 96 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 5.19.56
6 ΝΙΖΑΡΑΝΤΖΕ ΑΝΑΤΟΛΗ 94 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 5.29.10
7 ΔΑΡΟΓΛΟΥ ΗΣΑΙΑ 95 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 7.03.70

5.000 Μ. ΟΡΙΟ:20.40.00 ΠΡΙΜ:19.00.00
1 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 73 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18.27.95
2 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 79 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 18.40.82
3 ΔΑΓΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 91 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 19.30.23
4 ΘΩΜΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 91 ΑΣ ΠΑΟΚ 20.35.84
x ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 91 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΕΓΚΑΤ.

100 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ:17.84 ΠΡΙΜ:15.74
1 ΠΕΤΣΟΥΔΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 86 ΑΣ ΠΑΟΚ 13.54
2 ΣΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 95 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 15.22
3 ΓΚΙΣΗ ΜΑΡΙΑ 95 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 15.33
4 ΤΙΣΕΝΚΟ ΝΤΑΡΙΑ 92 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 15.81
5 ΒΑΔΑΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 94 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 17.01
6 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 96 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 19.08

400 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ:70.04 ΠΡΙΜ:68.14
1 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 82 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 60.68
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 79 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 64.80
3 ΚΑΚΜΕΖΗ ΑΝΝΑ 96 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 67.25
4 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ ΟΔΥΣΣΕΙΑ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 68.16
5 ΔΟΥΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 96 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 71.09

3.000 Μ. ΦΥΣ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΟΡΙΟ:13.50.00 ΠΡΙΜ:12.30.00
1 ΜΠΑΪΡΑΜΙ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ 92 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 13.49.30

10.000 Μ. ΒΑΔΗΝ ΟΡΙΟ:60.00.00 ΠΡΙΜ:57.30.00
x ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 91 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΓΚΑΤ.

ΜΗΚΟΣ ΟΡΙΟ:5.15 ΠΡΙΜ:5.45
1 ΠΟΛΟΖΟΚ ΙΟΥΛΙΑ 89 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 6.26
2 ΓΑΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 88 ΑΣ ΑΡΗΣ 6.23
3 ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ ΚΡΙΣΤΙΝΑ 90 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 5.57
4 ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 96 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 5.48
5 ΓΚΙΣΗ ΜΑΡΙΑ 95 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 5.48
6 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ 96 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 5.40
7 ΤΖΙΟΥΡΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5.23
8 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΘΗ 81 ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 5.22
9 ΒΑΔΑΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 94 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 5.18
10 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5.05
11 ΓΑΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 96 ΑΣ ΑΡΗΣ 5.03
12 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 95 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 4.95
13 ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΕΝΙΤΣΑ 93 ΑΣ ΠΑΟΚ 4.88
14 ΜΑΡΓΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 96 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 4.76
15 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 95 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 4.70
16 ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 95 ΑΣ ΠΑΟΚ 4.70
17 ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 4.44
18 ΚΟΥΤΣΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 96 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4.41
19 ΠΑΝΤΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 4.36
20 ΣΙΔΗΡΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 96 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 4.05
χ ΔΗΜΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 91 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΑΚΥΡΗ

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΟΡΙΟ:10.80 ΠΡΙΜ:11.40
1 ΓΑΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 88 ΑΣ ΑΡΗΣ 12.66
2 ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ ΚΡΙΣΤΙΝΑ 90 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 12.28
3 ΓΑΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 96 ΑΣ ΑΡΗΣ 10.86
4 ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΕΝΙΤΣΑ 93 ΑΣ ΠΑΟΚ 10.82

ΥΨΟΣ ΟΡΙΟ:1.53 ΠΡΙΜ:1.60
1 ΚΟΥΣΙΝΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 91 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 1.75
2 ΚΟΛΟΒΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 92 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 1.62
3 ΣΑΡΑΦΗ ΑΣΤΕΡΙΑ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1.62
4 ΚΟΛΤΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 94 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 1.60
5 ΞΥΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 86 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1.60
6 ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 88 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 1.53
7 ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 1.53
8 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 89 ΑΣ ΑΡΗΣ 1.50

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΟΡΙΟ:3.00 ΠΡΙΜ:3.20
1 ΚΑΛΑΦΑΤΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 94 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3.75
2 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 93 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 3.40
3 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΓΙΑ 96 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3.30
4 ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 95 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 3.30
5 ΦΙΚΑ ΕΛΕΝΗ 83 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 3.20
6 ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑ-ΑΝΑΣΤ. 92 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 3.00
7 ΜΗΤΡΑΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 91 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 2.80
8 ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 90 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 2.60
– ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 95 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 2.60

ΣΦΑΙΡΑ ΟΡΙΟ:10.20 ΠΡΙΜ:11.50
1 ΤΑΚΑ ΑΝΝΑ 88 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.10
2 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 95 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.60
3 ΔΑΓΙΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 93 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 12.14
4 ΛΙΓΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 92 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 11.73
5 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ 95 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 11.44
6 ΣΑΚΕΛΑΡΗ ΛΕΜΟΝΙΑ 96 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 11.24
7 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10.78
8 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 93 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 10.63
9 ΑΡΓΥΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 92 ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ ΓΕ 10.34
10 ΚΟΥΜΑΡΤΖΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 95 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10.19
11 ΓΕΩΡΓΙΤΖΙΚΗ ΑΝΝΑ 95 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 9.78
12 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΩ 96 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 9.54
13 ΟΝΤΟΥΤΟΛΑ ΤΑΜΑΡΑ-ΝΑΣΤ. 94 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 8.92
14 ΝΤΑΒΕΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 92 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ 8.60
15 ΚΙΟΡΠΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 96 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8.35
16 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 96 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 8.25
17 ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗ ΑΝΝΑ 96 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 7.77
18 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 76 ΠΑΕΣΠΦΑ “ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ” 6.51

ΔΙΣΚΟΣ ΟΡΙΟ:34.00 ΠΡΙΜ:36.00
1 ΤΑΚΑ ΑΝΝΑ 88 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 45.35
2 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 91 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 44.04
3 ΔΑΓΙΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 93 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 39.76
4 ΧΑΜΠΟΥΔΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 95 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 39.07
5 ΑΡΓΥΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 92 ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ ΓΕ 38.89
6 ΖΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 96 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 37.58
7 ΜΟΣΧΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 96 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 36.91
8 ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ 93 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 36.52
9 ΣΑΚΕΛΑΡΗ ΛΕΜΟΝΙΑ 96 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 33.69
10 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 30.72
11 ΚΟΥΜΑΡΤΖΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 95 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 28.82
12 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 96 ΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 28.33
13 ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗ ΑΝΝΑ 96 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 26.48

ΣΦΥΡΑ ΟΡΙΟ:38.00 ΠΡΙΜ:41.00
1 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 95 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 62.64
2 ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 59.14
3 ΖΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 96 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 51.75
4 ΖΑΜΠΡΑ ΣΟΦΙΑ 87 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 44.17
5 ΜΟΣΧΟΛΙΟΥ ΖΩΗ 90 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 44.17
6 ΜΕΛΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 95 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 40.87

ΑΚΟΝΤΙΟ ΟΡΙΟ:34.00 ΠΡΙΜ:38.00
1 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 90 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 39.32
2 ΒΑΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ 95 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 38.60
3 ΚΟΤΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 38.24
4 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 96 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 37.70
5 ΜΠΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ 94 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 37.68
6 ΜΑΛΛΕΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 96 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 36.09
7 ΧΑΙΔΑΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 95 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 35.72
8 ΑΛΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΑΝΩ 93 ΠΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 33.08
9 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 90 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ. 32.59
10 ΤΖΙΑΓΚΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 83 ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ “ΒΙΣΑΛΤΗΣ” 31.86
11 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΩ 96 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 30.76
12 ΧΟΥΡΠΟΥΛΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 92 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 30.20
13 ΚΟΥΣΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 96 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 29.49
14 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 96 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 27.66
15 ΚΙΟΡΠΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 96 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 26.40
16 ΟΝΤΟΥΤΟΛΑ ΤΑΜΑΡΑ-ΝΑΣΤ. 94 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 26.13
17 ΤΣΟΥΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 95 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 24.03
x ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗ ΕΛΕΝΗ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 ΑΚΥΡΗ

4 Χ 100 Μ. ΟΡΙΟ:53.64 ΠΡΙΜ:50.14
1 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 47.30
2 ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 50.04
3 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 50.40
4 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 53.39

4 Χ 400 Μ. ΟΡΙΟ:4.18.14 ΠΡΙΜ:4.10.14
1 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3.59.54
2 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 4.02.15
3 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 4.22.07

(απο ΕΑΣ Θεσ/νίκης)

ΑΝΔΡΕΣ

100μ

1 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1988 10”.77
2 ΜΠΟΦΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1992 11”.19
3 ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1985 11”.44
4 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1986 11”.48
5 ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1995 11”.54
6 ΛΑΝΤΑΒΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 1986 11”.73
7 ΖΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1995 11”.74
8 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Ο.Α. ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1995 11”.83
9 ΔΑΔΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1993 11”.83
10 ΠΑΠΑΦΙΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΜΠΕΡΤΟ Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1995 12”.03
11 ΠΑΣΧΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α.Σ. ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 1998 12”.11
12 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1996 12”.23
13 ΠΟΔΑΡΑΣ ΒΑΪΟΣ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1989 12”.28
14 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε.Α. ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1995 12”.32
15 ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1993 12”.39
16 ΜΠΙΣΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Σ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1995 12”.43
17 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1996 12”.56
18 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1996 12”.61
19 ΧΑΣΑΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1996 12”.81

200μ

1 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 92 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 21.99
2 ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 95 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22.39
3 ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 23.13
4 ΓΟΥΜΑΛΑΤΣΙΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 89 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 23.15
5 ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 95 ΦΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 23.18
6 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 90 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 23.40
7 ΛΑΝΤΑΒΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 86 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 23.54
8 ΧΥΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 94 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 23.58
9 ΖΩΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 95 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 23.66
10 ΜΗΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 91 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 23.68
11 ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 96 ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ 24.00
12 ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ 92 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 24.15
13 ΚΟΜΗΤΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 96 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 24.18
14 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 95 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 24.22
15 ΓΙΑΝΟΥΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 92 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 24.27
16 ΧΑΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 92 ΑΣ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 24.35
17 ΠΑΠΠΑΤΣΟΥΝΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 96 ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ 24.40
18 ΤΣΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 96 ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ 24.75
19 ΑΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 96 ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑ 25.04
20 ΒΕΡΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ 25.22
21 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 96 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 25.54

400μ

1 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ε.Α. ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1992 48”.94
2 ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1986 49”.28
3 ΔΟΥΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1990 49”.73
4 ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Φ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ 1995 49”.82
5 ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ 1996 49”.96
6 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1990 51”.00
7 ΜΗΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1991 51”.48
8 ΧΥΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1993 51”.59
9 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1996 52”.08
10 ΣΜΙΘ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1994 52”.53
11 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1991 53”.15
12 ΜΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1995 53”.37
13 ΤΕΡΖΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.Σ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1996 53”.72
14 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1998 54”.53
15 ΚΟΜΗΤΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1996 56”.61
16 ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1995 57”.28
17 ΖΑΧΑΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1996 57”.63
18 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ε.Α. ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1995 59”.88

800μ

1 ΔΟΥΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 93 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 1.51.99
2 ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 86 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.52.40
3 ΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 92 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.56.41
4 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 95 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.59.70
5 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 94 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ 2.00.27
6 ΔΟΥΙΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 93 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 2.02.24
7 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 96 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 2.04.63
8 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 93 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 2.05.77
9 ΚΟΥΓΙΟΥΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 95 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.07.91
10 ΜΥΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 90 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.16.56
χ ΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΕΓΚΑΤ

1500μ.

1 ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 79 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 4.01.26
2 ΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 92 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4.08.47
3 ΔΟΥΙΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 93 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 4.08.61
4 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 94 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ 4.09.87
5 ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 91 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4.15.67
6 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 92 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 4.16.17
7 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 89 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 4.22.53
8 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4.23.22
9 ΜΑΛΑΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 96 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4.27.47
10 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 96 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4.31.47
11 ΜΗΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 90 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4.39.54

5000μ

1 ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 79 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 14.52.95
2 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓ 73 ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ 15.09.59
3 ΤΣΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 83 ΓΣ ΠΥΛΗΣ 15.40.30
4 ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 91 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16.23.68
χ ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 90 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΕΓΚΑΤ

110μ εμπ
(-0,4μ/”)

1 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 82 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 14.83
2 ΔΗΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 90 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 16.67

400μ. εμπ.

1 ΝΑΤΖΙΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 92 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 56.41
2 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 91 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 56.95
3 ΜΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 95 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 57.32 10
4 ΤΣΙΠΗ ΛΕΥΤΕΡ 94 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 65.40

3χλμ στηπλ
?

4χ100μ

1 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 43.89 6
(ΚΟΥΝΑΤΣΙΩΤΗΣ-ΔΟΔΟΝΤΣΑΚΗΣ-ΠΑΠΑΦΙΛ-ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ)
2 ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 45.60
(ΠΑΠΑΤΣΙΟΥΝΗΣ-ΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣ-ΧΡΗΣΤΟΥ- ΑΤΣΙΟΣ ΚΥΡ)
3 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 46.25
(ΜΙΓΚΟΣ ΜΑΡ-ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ-ΚΡΕΤΣΑΒΟΣ-ΚΟΤΙΤΣΑΣ)

4Χ400μ

1 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3.20.36
(ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΚΟΣ ΠΑΝ-ΖΩΓΡΑΦΟΣ – ΝΑΚΟΣ ΑΘ)
2 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 3.22.70

10000μ ΒΑΔΗΝ

1 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1996 48′:44”.74

ΜΗΚΟΣ

1 ΜΠΟΦΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 92 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 7.29
2 ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 93 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 7.20
3 ΣΥΜΕΛΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 90 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 6.92
4 ΤΣΩΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 83 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 6.76
5 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 6.71
6 ΑΣΤΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 96 ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 6.70
7 ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ 92 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6.47
8 ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 95 ΓΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 6.47
9 ΚΡΑΝΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 85 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 6.19
10 ΜΑΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 5.97
11 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 93 ΓΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 5.92

ΤΡΙΠΛΟΥΝ

1 ΤΣΩΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 93 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 15.51
2 ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 93 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 15.48
3 ΠΑΓΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 96 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 13.04
4 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 12.80

ΥΨΟΣ

1 ΤΕΣΣΑΡΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 2.00
2 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1.85
χ ΚΩΤΟΥΖΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 95 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α
χ ΚΑΜΠΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 75 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α

ΕΠΙΚΟΝΤΩ
?

ΣΦΑΙΡΑ

1 ΜΠΕΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 83 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 15.00
2 ΝΤΟΙ ΑΡΙΑΝ 93 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 13.46
3 ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 92 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 12.52
4 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 93 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 12.38
5 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΗΛΙΑΣ 94 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12.28

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

1 ΤΡΕΜΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1984 62.92
2 ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Σ.Ο.Α. ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1992 41.57
3 ΚΟΜΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 1994 39.56
4 ΜΠΕΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1983 36.98
5 ΚΑΤΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Ε. ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ 1993 34.30
6 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1993 34.00

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

1 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 94 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 55.15
2 ΣΙΜΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 89 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 54.32
3 ΣΤΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 94 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 50.90
4 ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 92 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 45.95
5 ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 88 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 45.72
6 ΛΙΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 86 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 42.82

ΑΚΟΝΤΙΟ

1 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 92 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 62.68
2 ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 90 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 62.58
3 ΕΥΘΑΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 91 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 59.84
4 ΝΤΟΙ ΑΡΙΑΝ 93 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 57.72
5 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 87 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 57.48
6 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 93 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 54.14
7 ΠΑΛΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 88 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 53.78
8 ΜΠΟΥΡΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 79 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 50.94
9 ΝΤΑΛΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 82 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 50.05
10 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ 76 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 49.92
11 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 46.32
12 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 93 ΓΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 36.65

Βαθμολογία

Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 109
Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 101
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 60
Ε.Α. ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 55
ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 47
Γ.Α.Σ. Ο ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 40
Γ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 33
Γ.Α.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 29
Φ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ 15
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ 13
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 13
Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 12
Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 11
Γ.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ 11
Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ 8
Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 6
Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 5
Σ.Ο.Α. ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5
ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ 5
Ε.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 5
Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 4
Γ.Σ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2
ΓΣ ΠΥΛΗΣ 2
Γ.Ε. ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ 1
Φ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 1
Γ.Ε. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100μ

1 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 1987 12”.19
2 ΖΗΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1990 12”.39
3 ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1992 12”.57
4 ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΧΑΙΔΩ Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1991 12”.71
5 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Φ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ 1996 12”.74
6 ΤΣΙΡΙΓΚΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΩ Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 1982 13”.01
7 ΦΛΩΡΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1995 13”.29
8 ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1996 13”.55
9 ΔΗΜΟΓΛΙΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1996 13”.64
10 ΠΙΤΣΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ Γ.Α.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 1993 13”.88
11 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΖΩΗ-ΑΝΝΑ Φ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ 1995 13”.91
12 ΨΑΡΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΑΘΗ Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1996 13”.95
13 ΜΑΝΑΚΟΥΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΕΥΑΓΓ Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1996 14’42

200μ

1 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 87 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 24.61
2 ΖΗΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 90 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 25.61
3 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 96 ΦΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 26.15
4 ΤΣΙΡΙΓΚΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΩ 82 ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ 26.21
5 ΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 95 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 26.71
6 ΦΛΩΡΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 95 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 27.03
7 ΑΚΡΙΒΟΥΛΗ ΒΑΙΑ 96 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 27.05
8 ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 96 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 27.75
9 ΣΤΟΛΤΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 96 ΑΣ ΦΙΛ. ΒΕΡΟΙΑΣ 28.40
10 ΓΚΑΤΖΑ ΙΩΑΝΝΑ 95 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 28.45
11 ΣΤΟΛΤΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ 91 ΑΣ ΦΙΛ. ΒΕΡΟΙΑΣ 28.79
12 ΠΑΠΑΚΩΝ/ΝΟΥ ΖΩΗ – ΑΝΝΑ 95 ΦΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 28.98
13 ΜΠΑΡΤΟΥΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 96 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ 29.11
14 ΤΖΙΝΟΒΙΤΣ ΕΛΕΝΗ 94 ΓΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 30.13
15 ΣΠΑΝΟΥΛΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 94 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 31.17
16 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΚΩΝ/ΝΑ 94 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 31.24
17 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 94 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 35.42

400μ

1 ΚΑΤΣΟΥΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Φ.Σ.Κ.Α. ΚΟΖΑΝΗΣ 1991 60”.72
2 ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1996 63”.10
3 ΑΚΡΙΒΟΥΛΗ ΒΑΓΙΑ Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 1996 63”.10
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Α.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ “ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ” 1996 64”.37
5 ΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 1995 64”.54
6 ΠΙΤΣΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ Γ.Α.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 1993 64”.82
7 ΜΙΣΟΚΕΦΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1996 65”.98
8 ΚΟΥΤΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1996 67”.09
9 ΜΠΑΡΤΟΥΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1996 69”.10

800μ

1 ΛΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 89 ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ 2.17.80
2 ΚΟΙΝΗ ΑΘΗΝΑ 92 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.18.77
3 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ 93 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2.22.33
4 ΔΡΕΒΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 94 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2.32.73
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 96 ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 2.32.81
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 96 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑ ΒΕΡΟΙΑΣ 2.33.34
7 ΚΟΥΤΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ 96 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 2.34.69
8 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΛΙΟΠΗ 95 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.37.57
9 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 95 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2.37.95
10 ΚΟΣΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 93 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 2.39.12
11 ΤΟΥΦΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 95 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 2.40.91
12 ΠΑΠΠΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 93 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 2.57.40

5000μ

1 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 92 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 17.27.16
2 ΖΙΑΚΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ 92 ΑΣ ΦΙΛ. ΒΕΡΟΙΑΣ 19.08.23
3 ΜΑΡΚΑΔΩΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ 87 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 19.58.70
4 ΦΙΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 78 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22.15.53

100μ. εμπ.
(-2,2μ/”)

1 ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 92 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14.47 13
2 ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 92 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 17.23 2
3 ΜΙΦΤΑΡΙ ΖΑΚΛΙΝΑ 93 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17.40 1
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 92 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 18.35

400μ. εμπ.

1 ΜΙΦΤΑΡΗ ΖΑΚΛΙΝΑ 93 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 67.82
2 ΠΑΤΣΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 95 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 70.74
3 ΚΟΥΒΑΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 91 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 77.94

3000μ Φ.Ε.

1 ΚΟΙΝΗ ΑΘΗΝΑ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1992 10′:16”.48
2 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1995 12′:57”.70

10000μ ΒΑΔΗΝ

1 ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Σ.Ο.Α. ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1990 51′:22”.43
2 ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Σ.Ο.Α. ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1995 59′:45”.98

4χ100μ
1 Γ Σ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 54.73
(ΤΖΙΝΟΒΙΤΣ ΕΛ-ΠΕΦΤΙΤΣΗ ΕΥΤ-ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ -ΤΣΕΝΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡ)

4χ400μ
?

ΜΗΚΟΣ

1 ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΧΑΙΔΩ 91 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 5.94
2 ΚΟΤΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 91 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5.85
3 ΒΕΡΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 89 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5.76
4 ΜΑΚΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 92 ΓΑΣ ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 5.62
5 ΣΕΠΚΑ ΕΛΕΝΗ 90 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 5.54
6 ΑΙΝΤΙΝΙ ΜΑΡΤΑ 96 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5.51
7 ΚΑΜΠΑΔΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 95 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5.47
8 ΚΟΝΤΟΡΗΓΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 95 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5.18
9 ΜΑΤΑΙ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 93 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5.06
10 ΠΑΤΣΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 95 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 5.06
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 92 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 5.05
12 ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 94 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 4.99
13 ΠΙΛΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 92 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 4.93
14 ΤΑΡΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 96 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 4.92
15 ΛΙΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 96 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4.90
16 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 96 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 4.88
17 ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 95 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 4.71

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

1 ΒΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 1989 12.62
2 ΜΑΚΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ.Α.Σ. Ο ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 1992 11.68
3 ΜΑΤΑΪ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 1993 11.67
4 ΚΟΝΤΟΡΗΓΑ ΠΟΠΗ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 1995 11.65
5 ΤΣΕΝΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ.Σ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1995 11.58
6 ΚΑΜΠΑΔΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 1995 11.57
7 ΚΟΥΡΑΤΙΔΗ ΜΑΡΘΑ Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1996 11.39
8 ΤΑΡΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 1996 10.98
9 ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ε.Α. ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1995 10.72
10 ΛΙΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1996 10.01
11 ΠΙΛΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 1992 . 0
12 ΚΟΤΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 1991 . 0

ΥΨΟΣ

1 ΖΑΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 96 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.68 13
2 ΓΚΕΣΙΟΥ ΑΛΙΚΗ 84 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1.60 11
3 ΣΤΟΛΤΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 96 ΑΣ ΦΙΛ. ΒΕΡΟΙΑΣ 1.58 1
4 ΨΑΡΑΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΗ 92 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 1.56 1
χ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 96 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ Α
χ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 93 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α

ΕΠΙΚΟΝΤΩ
?

ΣΦΑΙΡΑ
1 ΖΑΒΛΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 91 ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 13.91
2 ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΕΛΕΝΗ 93 ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10.93
3 ΜΑΓΚΟΥΤΗ ΕΛΕΝΗ 90 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 10.91
4 ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 92 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 10.65
5 ΤΣΙΜΠΡΑΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 96 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 10.21
6 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 93 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 10.12
7 ΜΠΟΥΣΓΚΙΟΚΑΙ ΚΛΟΝΤΙΑΝΑ 94 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 10.11
8 ΔΗΜΗΡΗ ΝΤΑΝΙΕΛΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ 96 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 9.58
9 ΔΗΜΑΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 96 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 9.08
10 ΚΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 93 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 8.05

ΔΙΣΚΟΣ

1 ΖΑΒΛΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 91 ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 38.69
2 ΔΗΜΗΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 96 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 32.16
3 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 95 ΦΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 21.70

ΑΚΟΝΤΙΟ

1 ΜΠΟΥΣΓΚΟΚΑΙ ΚΛΟΝΤΙΑΝΑ 94 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 46.94
2 ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΕΛΕΝΗ 93 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 45.14
3 ΜΠΑΡΜΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 85 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 38.57
4 ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 96 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 38.35
5 ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 92 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 36.74
6 ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 92 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 35.74
7 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 95 ΦΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 35.22
8 ΣΤΟΛΤΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ 91 ΑΣ ΦΙΛ.ΒΕΡΟΙΑΣ 32.94
9 ΑΡΓΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 96 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 31.92
10 ΣΕΠΚΑ ΕΛΕΝΗ 90 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 29.28

ΣΦΥΡΑ

1 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 93 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 45.95
2 ΑΡΓΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 96 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 44.95
3 ΜΑΓΚΟΥΤΗ ΕΛΕΝΗ 90 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 44.02
4 ΚΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 93 ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ 41.21
5 ΜΑΓΓΙΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 96 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 37.95

Βαθμολογία

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 70
Γ.Α.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 61
Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 50
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 39
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 39
Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 35
Ε.Α. ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 27
Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 26
Γ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 24
ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 24
Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22
Σ.Ο.Α. ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 21
Γ.Α.Σ. Ο ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 20
Φ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ 19
Γ.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13
Γ.Σ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 8
Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 7
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 5
Φ.Σ.Κ.Α. ΚΟΖΑΝΗΣ 5
Α.Σ. ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 4
Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 2

(απο ΕΑΣ Ανατ.Θεσσαλίας)

Οι σύλλογοι της Κερκυρας αγωνίζονται μόνοι τους

Κύριος όμιλος:

ΑΝΔΡΕΣ

100 Μ ΑΝΔΡΩΝ
10΄΄94 – 11΄΄54
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 89 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10.77 13
2 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 94 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛ/ΤΩΝ 10.85 11
3 ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 93 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 11.00 10
4 ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΣ 91 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 11.05 8
5 ΤΣΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 92 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 11.09 7
6 ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 92 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 11.22 6
7 ΣΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 85 ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ 11.27 5
8 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 93 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 11.27 4
9 ΜΠΡΑΤΣΟΥΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 11.38 3
10 ΜΑΝΤΖΟΥΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 83 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.44 2
11 ΓΡΟΜΙΤΣΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 95 ΑΟΑ ΚΟΝΔΩΡ 11.45 1
12 ΑΛΕΤΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 87 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11.60
13 ΜΕΛΛΟ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 91 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 11.63
14 ΜΠΟΖΟΥΡΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 80 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 11.70
15 ΤΟΓΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 86 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 11.80
16 ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 96 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 11.88
17 ΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 96 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 11.89
18 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 90 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 11.95
19 ΤΣΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 12.00
20 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡ/ΜΠΟΣ 92 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 12.10
21 ΚΑΠΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 94 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 12.11
22 ΞΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 96 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛ/ΤΩΝ 12.15
23 ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ 95 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 12.46
24 ΚΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 95 ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ 12.57
25 ΓΚΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 72 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 12.66
26 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 95 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΑΚ.

200Μ ΑΝΔΡΩΝ
22΄΄24 – 23΄΄84
1 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 94 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛ/ΤΩΝ 21.79 13
2 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 89 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 22.09 11
3 ΤΣΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 92 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 22.62 9
4 ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 93 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 22.74 8
5 ΜΠΡΑΤΣΟΥΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 22.87 7
6 ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 92 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 23.01 6
7 ΜΑΝΤΖΟΥΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 83 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 23.04 5
8 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 90 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 23.22 4
9 ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 94 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛ/ΤΩΝ 23.31 3
10 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 93 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 23.56 2
11 ΜΠΟΖΟΥΡΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 80 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 23.58 1
12 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 86 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 24.10
13 ΕΞΑΡΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 93 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 24.25
14 ΓΚΟΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 92 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 24.26
15 ΞΥΛΟΚΟΤΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 96 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 24.48
16 ΚΑΠΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 94 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 24.55
17 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 95 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 24.99
18 ΣΔΡΑΛΑΓΚΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 91 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 25.47
19 ΚΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 95 ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ 26.04
20 ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 92 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 26.36

400Μ ΑΝΔΡΩΝ
50΄΄14 – 53΄΄54
1 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 86 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 48.64 13
2 ΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 92 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 50.17 11
3 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 95 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 50.66 9
4 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 90 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 51.16 8
5 ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 94 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛ/ΤΩΝ 51.74 6
6 ΚΟΜΠΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 86 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 52.61 5
7 ΤΣΙΑΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 95 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 52.73 4
8 ΓΚΟΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 92 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 52.87 3
9 ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 95 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡ/ΘΟΥ 53.18 2
10 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 93 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 53.46 1
11 ΒΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 96 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡ/ΘΟΥ 53.98
12 ΣΕΧΟΥ ΜΟΥΣΗΣ 95 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 54.71
13 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΦΩΤΗΣ 95 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 54.94
14 ΝΤΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 96 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 55.02
15 ΞΥΛΟΚΟΤΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 96 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 55.58
16 ΞΥΛΟΚΟΤΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 96 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 55.58
17 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤ/ΚΙΟΥ 55.67
18 ΟΡΦΑΝΙΔΗΔ ΝΙΚΟΣ 94 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 57.36
19 ΤΣΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 58.66
20 ΚΑΛΑΜΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΕΦΑ ΑΙΓΙΟΥ 60.29
21 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 95 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡ/ΘΟΥ 62.14

800Μ ΑΝΔΡΩΝ
1΄55΄΄00 – 2΄04΄΄00
1 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 87 ΑΠΟΕΛ 1.55.18 13
2 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 91 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.55.86 11
3 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 89 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.56.11 10
4 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 95 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 1.56.18 9
5 ΤΑΡΑΤΣΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 89 ΑΠΟΕΛ 1.56.61 8
6 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 93 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 1.57.43 7
7 ΒΛΑΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 96 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 1.58.70 6
8 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 95 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1.59.09 5
9 ΜΑΝΑΪ ΤΖΟΥΑΝ 95 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1.59.88 4
10 ΑΥΓΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 78 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2.00.46 3
11 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 91 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 2.00.58 2
12 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 93 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 2.03.16 1
13 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΟΣΜΑΣ 95 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 2.05.40
14 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 95 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 2.07.19
15 ΧΟΥΚΗ ΑΓΓΕΛΟΣ 93 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 2.07.86
16 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 96 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2.08.59
17 ΦΙΛΑΪ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 96 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 2.08.88
18 ΑΡΙΔΑΣ ΛΥΚΑΩΝ-ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 2.17.38
19 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2.18.61
20 ΓΙΟΥΡΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 96 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 2.19.90

1.500Μ
3΄57΄΄00 – 4΄20΄΄00
1 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 87 ΑΠΟΕΛ 4.04.55 8
2 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 91 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4.04.76 6
3 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 89 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4.08.36 5
4 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 95 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4.15.76 4
5 ΚΟΚΟΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 89 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 4.17.87 3
6 ΒΛΑΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 92 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.18.23 2
7 ΖΙΩΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 96 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4.19.09 1
8 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 94 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 4.21.88
9 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 82 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4.23.16
10 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 93 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 4.28.44
11 ΧΟΥΚΗ ΑΓΓΕΛΟΣ 93 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 4.34.50
12 ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 4.38.30
13 ΚΙΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4.56.41
14 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4.57.99

5.000 Μ
15΄15΄΄00 – 16΄40΄΄00
1 ΤΟΥΣΕ ΚΩΝ/ΝΟΣ 90 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16.04.90 5
2 ΚΟΚΟΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 89 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 16.26.57 3
3 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 94 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 16.34.95 2
4 ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 16.37.40 1
5 ΣΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 91 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 16.41.95
6 ΠΕΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 90 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 16.56.52
7 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 72 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 17.47.81
8 ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 71 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 18.16.23
9 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 69 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 18.24.62
10 ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 90 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 20.11.53
11 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 65 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΕΓΚ.

110Μ ΕΜΠ
15΄΄64 – 16΄΄84
1 ΔΡΑΓΚΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 92 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 16.46 2
2 ΕΞΑΡΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 93 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 16.91

400Μ ΕΜΠ
58΄΄14 – 60΄΄04
1 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 79 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 49.92 13
2 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 86 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 53.50 11
3 ΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 92 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 56.74 10
4 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 57.33 9
5 ΣΕΧΟΥ ΜΟΥΣΗΣ 95 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 59.56 1
6 ΜΠΟΒΙΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 95 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 63.63

3.000Μ Φ.ΕΜΠ
9΄49΄΄00 – 10΄40΄΄00
1 ΒΛΑΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 92 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9.51.24 4
2 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 82 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 10.04.56 2
3 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΑΝ/ΤΗΣ 91 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 10.16.20 1

10.000Μ ΒΑΔΗΝ
49΄30΄΄00 – 52΄00΄΄00
1 ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 45.57.47 13
2 ΚΡΑΒΑΡΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 96 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 45.58.74 11
3 ΤΣΟΡΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 96 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 51.58.25 1
4 ΔΗΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΚ.

4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ
42΄΄94 – 45΄΄64
1 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 42.59 26
2 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 42.84 22
3 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 45.00 6
4 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 45.52 4
5 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 45.58 2
6 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛ/ΤΩΝ 46.69
7 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΕΓΚ.

4Χ400Μ ΑΝΔΡΩΝ
3΄27΄΄04 – 3΄36΄΄14
1 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗΣ 3.16.44 26
(ΒΛΑΧΑΣ-ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ-ΣΑΒΒΙΔΗΣ-ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
2 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3.34.73 4
3 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 3.35.53 2
4 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 3.42.30
5 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 3.48.05

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
6.30 – 7.10
1 ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΣ 91 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 7.16 13
2 ΣΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 85 ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ 6.90 4
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 90 ΣΜΑ ΚΟΥΡΟΣ 6.76 3
4 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΗΛΙΑΣ 84 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ 6.68 2
5 ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 96 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 6.47 1
6 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 95 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 6.26
7 ΜΠΡΙΑΣΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 92 ΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 6.24
8 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 95 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ 6.15
9 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 94 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΝ ΣΤΙΒΟΥ 5.96
10 ΚΑΛΑΜΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΕΦΑ ΑΙΓΙΟΥ 5.48
11 ΜΑΝΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 73 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4.43

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1.88 – 2.00
1 ΦΙΛΑΪ ΜΕΛΙΝΤΙΑΝ 95 ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ 1.96 2

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
13.40 – 14.30
1 ΣΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 13.80 3
2 ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 96 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 13.62 1
3 ΓΑΛΑΝΗΣ ΒΙΣΣΑΡΙΩΝ 88 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13.35
4 ΜΠΕΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 95 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 12.66

ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ
3.80 – 4.30
1 ΝΕΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 93 ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ ΑΚ.

ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
12.30 – 13.80
1 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧ. 82 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 19.64 13
2 ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝ. 88 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 17.30 11
3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ. 80 ΑΠΟΕΛ 15.81 10
4 ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 88 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 14.15 9
5 ΚΛΑΨΗΣ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 81 ΑΠΟΕΛ 13.11 3
6 ΚΑΤΑΒΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 94 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 12.88 2
7 ΣΙΑΚΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 92 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12.39 1
8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 91 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 11.78
9 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 91 ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ 11.56
10 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΣΩΝ 92 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 10.39
11 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 56 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 9.75
12 ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ ΔΗΜ. 93 ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ ΓΑΛΗΝΗ 9.57
13 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 93 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 7.41

ΔΙΣΚΟΣ
38.00 – 42.00
1 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧ. 82 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 50.69 13
2 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΣΩΝ 92 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 45.97 11
3 ΚΛΑΨΗΣ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ 81 ΑΠΟΕΛ 45.85 10
4 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ. 80 ΑΠΟΕΛ 44.31 9
5 ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝ. 88 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 44.27 8
6 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 72 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 42.00 7
7 ΣΙΑΚΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 92 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 37.33

ΑΚΟΝΤΙΟ
49.00 – 55.00
1 ΚΑΛΥΚΑΣ ΔΗΜ. 93 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 58.30 13
2 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 89 ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ 58.30 11
3 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 93 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 54.50 3
4 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 52.96 2
5 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝ. 88 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 52.62 1
6 ΚΑΛΙΝΝΙΚΟΣ ΘΕΟΔ. 91 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 47.42
7 ΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 93 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 45.28
8 ΤΡΥΠΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 87 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 37.40

ΣΦΥΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
44.00 – 50.00
1 ΠΑΠΠΑΣ ΑΒΡΑΑΜ 94 ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ 48.77 3
2 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 91 ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ 44.36 1
3 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 93 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 40.98

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
13΄΄54 – 12΄΄74
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 95 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 12.33 13
2 ΖΑΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 94 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 12.53 11
3 ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 91 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 12.63 10
4 ΤΖΕΛΑΪ ΑΝΖΕΛΑ 96 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 12.66 9
5 ΜΠΟΓΡΗ ΕΛΕΝΗ 89 ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 12.83 8
6 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 96 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 12.84 7
7 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 96 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.09 6
8 ΓΡΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 93 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 13.12 5
9 ΡΑΝΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 95 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.13 4
10 ΤΡΙΜΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 95 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 13.15 3
11 ΚΑΡΒΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 95 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13.29 2
12 ΑΓΓΕΛΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 96 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13.34 1
13 ΧΑΣΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 95 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 13.47 1
14 ΠΟΥΛΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 95 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.55
15 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 94 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 13.71
16 ΜΠΕΖΑ ΣΑΒΒΙΝΑ 94 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 13.70
17 ΤΣΙΩΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ 95 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 13.70
18 ΤΣΕΡΦΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 96 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 14.19
19 ΝΤΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ 95 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 14.48
20 ΜΟΥΛΟΥ ΚΑΤΑΡΙΝΑ 91 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΚ.

200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
28΄΄04 – 26΄΄24
1 ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 96 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 25.77 13
2 ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝ. 91 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 26.28 11
3 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 96 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 26.63 10
4 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 96 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 26.96 9
5 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΛΒΙΝΑ 91 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 27.08 8
6 ΤΖΕΛΑΪ ΑΝΖΕΛΑ 96 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 27.10 7
7 ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΔΗΜ. 91 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 27.17 6
8 ΡΑΝΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 95 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 27.33 5
9 ΜΠΟΓΡΗ ΕΛΕΝΗ 89 ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑΣ 27.40 4
10 ΤΡΙΜΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 95 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 27.51 3
11 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑ ΜΑΓΔΑ 93 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 27.83 2
12 ΞΕΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ – ΚΩΝ/ΝΑ 95 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 27.84 1
13 ΚΑΡΛΑΥΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 97 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 28.05
14 ΓΡΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 93 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 28.55
15 ΜΟΥΛΟΥ ΚΑΤΑΡΙΝΑ 91 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 30.16
16 ΤΣΕΡΦΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 96 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 31.29
17 ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 95 ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ 34.35

400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΡΙΑ. Β: 64.04 – Υ: 60.14
1 ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 96 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 57.03 13
2 ΑΝΤΑΡΕΜΙ ΑΝΤΡΕΟΛΑ 88 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 58.20 11
3 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 96 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 58.33 11
4 ΛΑΠΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 95 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.00.60 4
5 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 94 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1.01.32 3
6 ΚΟΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 95 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.01.98 2
7 ΣΑΠΛΑΟΥΡΑ ΜΑΓΔΑ 93 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 1.03.41 1
8 ΜΠΟΥΜΠΑΛΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 95 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 1.05.97
9 ΚΑΡΛΑΥΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 97 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.07.00
10 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 95 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 1.08.77
11 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 96 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 1.12.63

800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΡΙΑ. Β: 2.30.00 – Υ: 2.22.00
1 ΑΝΤΑΡΕΜΙ ΑΝΤΡΕΟΛΑ 88 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2.15.07 13
2 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 94 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2.15.7 11
3 ΒΑΜΒΑΚΑ ΜΑΡΙΑ 96 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2.21.84 10
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ 95 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2.22.28 9
5 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 95 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 2.24.16 7
6 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 94 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2.24.71 6
7 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 95 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2.26.18 5
8 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 93 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 2.27.32 4
9 ΣΑΚΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 95 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 2.28.00 3
10 ΚΕΚΕΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 95 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2.28.49 2
11 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 95 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 2.30.00 1
12 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 96 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 2.31.20
13 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 96 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 2.41.52

1500
Β: 5.24.00 – Υ: 4.57.00
1 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 93 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.42.98 13
2 ΓΑΖΕΑ ΜΑΓΔΑ 77 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 4.51.52 11
3 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 96 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.59.91 10
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ 95 ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 5.00.99 9
5 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ 96 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.01.94 8
6 ΚΕΚΕΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 95 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.02.73 7
7 ΣΑΚΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 95 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 5.09.32 6
8 ΠΑΠΑΤΖΗΜΑ ΟΛΓΑ 74 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 5.10.10 5
9 ΓΙΑΝΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 92 ΑΠΟΕΛ 5.11.18 4
10 ΛΟΥΒΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 92 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 5.13.31 3
11 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ 93 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.14.63 2
12 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ 95 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 5.15.98 1
13 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 93 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 5.16.88 1
14 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 94 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.22.68 1
15 ΛΟΥΒΗ ΘΕΩΝΗ 87 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 5.23.54 1
16 ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 96 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.36.56
17 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 96 ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ 5.36.81
18 ΤΣΙΡΤΣΙΚΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 90 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 5.41.73
19 ΛΑΦΑΝΧΗ ΚΛΑΙΡ-ΕΛΕΝ 94 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 6.04.11

5.000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 20.40.00 – Υ: 19.00.00
1 ΓΑΖΕΑ ΜΑΓΔΑ 77 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 18.38.96
2 ΓΙΑΝΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 92 ΑΠΟΕΛ 19.24.97
3 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ 93 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19.33.13
4 ΤΣΑΚΙΡΗ -ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 91 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 19.37.20
5 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ 95 ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 19.52.52
6 ΠΑΠΑΤΖΗΜΑ ΟΛΓΑ 74 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 20.07.83
7 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 94 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20.09.99
8 ΛΟΥΒΗ ΘΕΩΝΗ 87 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 20.16.54
9 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ 96 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 20.25.67
10 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ 95 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 20.49.64
11 ΤΣΙΡΤΣΙΚΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 90 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 21.38.09
12 ΛΟΥΒΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 92 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΕΓΚ.

10.000Μ ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 60.00.00 – Υ: 57.30.00
1 ΣΑΡΡΑ ΑΜΑΛΙΑ 76 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 59.19.34 2
2 ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 93 ΓΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 1.04.12.11

100Μ ΕΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 17.84 – Υ: 15.74
1 ΛΑΖΑΡ ΓΙΟΥΛΙΑΝΑ 95 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 17.60
2 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 95 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 16.08

400Μ ΕΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 70.04 – Υ: 68.14
ΞΕΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ – ΚΩΝ/ΝΑ 95 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 1.11.72 –
ΛΑΖΑΡ ΓΙΟΥΛΙΑΝΑ 95 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1.12.77 –

4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 53.64 – Υ: 50.14
1 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 50.40 8
ΧΑΤΖΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ, ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΣΤ, ΜΠΕΖΑ ΣΑΒ, ΖΑΚΚΑ ΧΑΡΑ
2 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 51.01 4
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡ, ΠΟΥΛΑΚΟΥ ΕΛ, ΖΑΧΑΡΕΑ ΔΗΜ, ΚΟΥΡΜΠΕΤΗ ΣΤ
3 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 51.90 2
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Κ, ΛΥΡΗ ΡΕΝΑΤΕ, ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΝΙΚΗ, ΓΙΑΧΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ
4 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ ΑΚ.
ΠΕΛΕΚΟΥΔΑ/ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝ, ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ, ΝΙΦΟΡΑ ΙΩΑΝΝΑ, ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΛΒΙΝΑ

4Χ400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 4.18.14 – Υ: 4.10.00
1 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.05.24 26
ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 91, ΚΟΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 95, ΛΑΠΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 95, ΑΝΤΕΡΕΜΙ ΑΝΤΕΟΛΑ 88
2 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 4.11.89 2
ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝ, ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 5.15 – Υ: 5.45
1 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣ. 95 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 5.66 13
2 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 94 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5.13
3 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 92 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5.12
4 ΝΤΕΜΑΪ ΛΕΝΙΤΣΑ 95 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 5.07
5 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ. 96 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 5.04
6 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 96 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 5.01
7 ΤΣΙΩΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ 95 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.91
8 ΛΥΡΗ ΡΕΝΑΤΕ 96 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 4.90
9 ΝΤΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 96 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 4.81
10 ΠΕΛΕΚΟΥΔΑ/ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 96 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 4.45
11 ΓΚΟΤΖΑΪ ΝΕΡΑΪΝΤΑ 94 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4.23
12 ΚΟΖΙΩΡΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 95 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 4.16
13 ΣΟΛΑΜΑΚΙΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ 95 ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ 3.87

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 1.53 – Υ: 1.60
1 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 85 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 1.92 13
2 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 93 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 1.72 11
3 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΛΒΙΝΑ 91 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 1.66 10
4 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ ΜΕΜΗ 92 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1.60 9
5 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ 96 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 1.57 3,5
ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 93 ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ 1.57 3,5
6 ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 95 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 1.57 2
8 ΝΤΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 96 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 1.53 1
9 ΝΤΕΜΑΪ ΛΕΝΙΤΣΑ 95 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 1.48

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 10.80 – Υ: 11.40
1 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ 92 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 11.36 4
2 ΚΟΥΚΟΥΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 92 ΑΟ ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ 10.84 2
3 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΙΩΑΝΝΑ 95 ΑΟΑ Ο ΚΟΝΔΩΡ 10.80
4 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 96 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 10.66
5 ΝΤΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 96 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 10.51
6 ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 85 ΑΟ ΑΛΦΕΙΟΣ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ 10.33
7 ΚΟΖΙΩΡΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 95 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ ΑΚ.

ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 3.00 – Υ: 3.20
1 ΤΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 90 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3.50 13
2 ΓΚΟΤΖΑΪ ΝΕΡΑΪΝΤΑ 94 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3.20 11

ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 10.20 – Υ: 11.50
1 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 85 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 13.08 13
2 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡ 94 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 10.44 1
3 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 92 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10.07
4 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 78 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 9.28
5 ΜΑΝΙΚΑ ΑΛΕΞ/ΔΡΑ 78 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 8.43
6 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡ. 96 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 8.02
7 ΠΑΠΑΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 94 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 7.78

ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 34.00 – Υ: 38.00
1 ΛΙΚΑ ΑΟΥΡΟΛΕ 91 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 48.14 13
2 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 85 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 45.24 11
3 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 93 ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ 43.04 10
4 ΚΑΣΤΑΝΑ ΟΛΓΑ 94 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 41.66 9
5 ΚΟΚΟΤΗ ΦΡΟΣΩ 89 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 38.74 8
6 ΚΩΤΣΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 94 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 38.30 7
7 ΝΙΦΟΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 95 ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 33.28

ΣΦΥΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 38.00 – Υ: 42.00
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔ 89 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 46.50 13
2 ΚΑΪΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ – ΧΑΡΑΛ 96 ΓΣΜ ΛΥΚΑΙΑ 40.04 1
3 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡ 96 ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 33.93
4 ΤΣΙΩΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 96 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 24.49

ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Β: 34.00 – Υ: 36.00
1 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 92 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 31.87
2 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΩΠΗ 95 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 33.13

Βαθμολογία

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 143,0
ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 120,0
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 99,0
ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 90,0
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 73,0
ΑΠΌ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑΣ 73,0
ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ 58,0
ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 54,0
ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 51,0
ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 50,5
ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 47,0
ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 47,0
ΑΟ ΚΟΥΡΟΣ 43,5
ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 37,0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 35,0
ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 41,0
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 33,0
ΑΟ ΠΕΛΟΨ 29,0
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 21,0
ΑΠΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 19,0
ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 18,0
ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 18,0
ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 18,0
ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 15,0
ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 12,0
ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 10,0
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 9,0
ΠΑΤΡΑΪΚΗ ΕΣ 5,0
ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 5,0
ΣΜΑ ΚΟΥΡΟΣ 3,0
ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 3,0
ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 80 3,0
ΑΟ ΑΛΦΕΙΟΣ 2,0
ΑΟΑ ΚΟΝΔΩΡ 2,0
ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ 2,0
ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 0,0
ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ – ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0,0
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 0,0
ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0,0
ΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 0,0
ΓΣ ΕΡΜΗΣ 0,0
ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 0,0
ΑΓΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑ 0,0
ΑΓΣ ΑΠΙΣ ΖΕΥΓ/ΤΙΟΥ 0,0
ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ ΑΓΟ 0,0
ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 0,0
ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 0,0
ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 0,0
ΓΕ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0,0
ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0,0
ΑΚΤΙΟΣ ΑΣ 0,0
ΓΣ ΧΑΡ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 0,0
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΓΣ 0,0
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤ/ΚΙΟΥ 0,0
1289,0

Κέρκυρα

ΑΝΔΡΕΣ

100μ. ΑΝΔΡΩΝ
1ος ΑΡΕΤΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΓΣ ΄΄ΕΡΜΗΣ΄΄ ΚΕΡΚ. 11΄΄2 – 2ος ΠΑΠΑΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΕΡΚ.ΓΣ 11΄΄5 – 3ος ΑΓΑΘΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΡΚ.ΓΣ 11΄΄5

200μ. ΑΝΔΡΩΝ
1ος ΑΡΕΤΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΓΣ ΄΄ΕΡΜΗΣ΄΄ ΚΕΡΚ. 23΄΄4

1.500μ. ΑΝΔΡΩΝ
1ος ΝΙΚΟΣ ΚΑΝΤΑΣ ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ 4.44.00

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1ος ΚΟΝΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΕΡΚ.ΓΣ 1.75

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ
1ος.ΚΟΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΡΚ.ΓΣ 4.60 – 2ος.ΤΖΗΛΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΡΚΥΡ.ΓΣ 4.50 – 3ος ΓΕΛΑΤΣΟΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡ.ΓΣ 4.40 – 4ος ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔ. ΚΕΡΚΥΡ.ΓΣ 4.40

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
1ος ΑΓΑΘΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡ.ΓΣ 14,62

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1ος ΣΤΕΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 11,10 – 2ος ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΔΗΣ ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ 38,42

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1ος ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΔΙΝΙΩΤΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 46,56

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1.ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 60
2.ΑΓΣ΄΄ΕΡΜΗΣ΄΄ ΚΕΡΚ. 4
3.ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1η ΔΗΜΟΥΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ ΑΓΣ΄΄ΕΡΜΗΣ΄΄ΚΕΡΚ. 13΄΄2 – 2η ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΕΡΚ.ΓΣ 13΄΄4

200μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 28.4 – 2η ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 32.3

400μ.ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1η ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΚΕΡΚ.ΓΣ 67΄΄1

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1η ΔΗΜΟΥΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ ΑΓΣ΄΄ΕΡΜΗΣ΄΄ ΚΕΡΚ. 5.79

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1η ΜΑΝΟΥ ΛΟΡΕΛΑ ΚΕΡΚ.ΓΣ 4.10

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1η ΤΖΑΝΑΒΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΕΡΚ.ΓΣ 11.64 – 2η ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΙΣΦΟΥΤ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 10,35 – 3η ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΛΥΤΑ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 10,27

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1η ΒΑΣΙΛΚΗ ΚΟΛΥΤΑ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 30,30 – 2η ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΙΣΦΟΥΤ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 26,10

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1η ΕΙΡΗΝΗ ΤΖΑΝΑΒΑΡΗ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 34,66

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1. ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 44
2. ΑΓΣ ΄΄ΕΡΜΗΣ΄΄ ΚΕΡΚ. 15

-> Αναλυτικά αποτελέσματα

Α’ ημερα

Ανδρες:
100 μ.: Πατεράκης (Πανελευσινιακός) 11.05, Κουτσοθεοδώρου (ΟΣΦΠ) 11.11, Σπαστρής (ΟΣΦΠ) 11.18
400 μ.: Κυριακίδης (ΟΣΦΠ) 48.28, Αντωνίου (Πανιώνιος) 48.50, Κεραμάς (Πανιώνιος) 49.82
110 μ. εμπ.: Μπασδέκης (ΟΣΦΠ) 16.57, Ασπιώτης (ΓΣ Ερμής Σχ.) 16.97
3.000 μ. στιπλ: Λίτσης (ΟΣΦΠ) 9.40.59, Τζενετόπουλος (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 9.44.82, Ατματζίδης (ΟΣΦΠ) εγκ.
Επί κοντώ: Παυλάτος (ΟΣΦΠ) 3,80 μ.
Υψος: Χονδροκούκης (ΟΣΦΠ) 2,10 μ., Δόγκας (Πανιώνιος) 1,94 μ., Αλαμπρίτης (Πανιώνιος) 1,88 μ.
Τριπλούν: Γεωργίου (Ευβοϊκός) 15,92 μ., Βότσης (ΓΟ Παλάσκας) 13,77 μ., Κουλιούρας (ΑΟ Μεγάρων) 13,59 μ.
Σφαιροβολία: Ανυφαντής (ΟΣΦΠ) 15,66 μ., Πειβάνης (ΑΟ Βουλιαγμένης) 12,73 μ., Ποντικέας (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 12,09 μ.,
4Χ100 μ.: ΟΣΦΠ 42.3, Πίνδαρος 42.8, Πανιώνιος 43.1

Γυναίκες
100 μ.:Δερβένη (ΑΟ Μεγάρων) 12.50, Αλεξάνδρου (Πανιώνιος) 12.60, Σαρρή Κ. (ΓΣ Γλυφάδας) 13.04
400 μ.: Σύρου (ΓΣ Πινδάρου) 57.15, Γκαράνη (ΓΣ Πινδάρου) 58.26, Ζυγόρη (ΓΣ Γλυφάδας) 58.55
1.500 μ.: Φωκά Α. (ΓΣ Γλυφάδας) 4.54.53, Φούκη (ΦΣ Καλλιθέας) 4.55.96, Σαρρή Γ. (ΓΣ Γλυφάδας) 4.57.27
100 μ. εμπ.: Φρατζή (ΓΣ Νεάπολης Χ.) 15.51, Σκεύη (ΑΠΣ Απόλλων) 17.04, Λαλιζά (ΑΟ Κούρος) 21.49
3.000 μ. στιπλ: Τσιτκάνου (ΓΣ Καλλιθέας) 11.41.20, Μαλίκι (ΓΑΣ Καματερού) 12.44.47
Υψος: Μετρίδου (ΓΣ Γλυφάδας) 1,60 μ., Πολάκ (ΑΟ Μεγάρων) 1,45 μ.
Τριπλούν: Πέρρα (ΑΟ Μεγάρων) 14,31 μ. (0,5 μ./δ.), Χριστοφή (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 13,30 μ., Σταματέλου (ΓΕ Πόρου Τρ.) 12,41 μ.
Ακοντισμός: Στασινάκη (ΟΦΚΑ Οδυσσέα) 46,20 μ., Καδρεφτσή (ΓΣ Γλυφάδας) 37,70 μ.
Σφυροβολία: Βοικολάρη (ΑΟ Βουλιαγμένης) 46,05 μ.
Δισκοβολία: Σπανοπούλου (ΑΟ Μεγάρων) 37,30 μ.
4Χ100 μ: Πανιώνιος 50.5, ΓΣ Γλυφάδας 51.1, ΑΟ Μεγάρων 51.6

Β’ ημέρα

Άνδρες

200μ.: Μανώλης Πατεράκης (Πανελευσινιακός) 20.99, Γιώργος Κουτσοθεοδώρου (Ολυμπιακός ΣΦΠ) 21.57, Κυριάκος Αντωνίου (Πανιώνιος ΓΣ) 21.73.
800μ.: Εράλντο Κεραμάς (ΓΣ Γλυφάδας) 1.55.70, Γιώργος Δημητράκης (Πανιώνιος ΓΣ) 1.56.64, Θανάσης Παγουνάδης (Πανιώνιος ΓΣ) 1.56.67.
5.000μ.: Δήμος Μαγγίνας (Ολυμπιακός ΣΦΠ) 15.12.83, Γιάννης Αλεξανδρόπουλος (ΠΑΟ Θέρσιππος) 16.04.82, Δημήτρης Ταγκής (ΑΟ Τρίτων Χαλκίδας) 16.26.15.
400μ. εμπόδια: Σπύρος Παπαδόπουλος (Ολυμπιακός ΣΦΠ) 55.21, Αλέξανδρος Καπέλος (ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου) 58.65, Παύλος Κατραούρας (Πανιώνιος ΓΣ) 62.16.
Μήκος: Δημήτρης Τσιάμης (Ολυμπιακός ΣΦΠ) 7.11μ., Κώστας Κουλιούρας (ΑΟ Μεγάρων) 6.84μ., Κώστας Ρενιέρης (Πανελευσινιακός ΑΠΟ) 6.57μ.
Δισκοβολία: Ορέστης Αντωνιάδης (Ολυμπιακός ΣΦΠ) 53.70μ., Ερμόν Γιατσάι (Πανιώνιος ΓΣ) 38.98μ., Ιωάννης Πασχαλίδης (ΓΑΣ Ευβοϊκός) 38.45μ.
Σφυροβολία: Κώστας Δήμου (Πανιώνιος ΓΣ) 58.02μ., Αλέξανδρος Τρασάνης (ΓΕ Πόρου Τροιζηνίας) 53.30μ., Συμεών Πετρόπουλος (ΑΟ Τρίτων Χαλκίδας) 33.80μ.
Ακοντισμός: Κώστας Βερτούδος (Ολυμπιακός ΣΦΠ) 71.30μ., Παναγιώτης Καρελάκης (Πανιώνιος ΓΣ) 66.54μ., Γιώργος Ήλτσιος (Ολυμπιακός ΣΦΠ) 61.70μ.
4×400μ.: ΓΣ Γλυφάδας 3.24.44, Πανιώνιος ΓΣ 3.24.65, ΑΟ Βουλιαγμένης 3.34.14.
10χλμ. Βάδην: Αριστείδης Καρναχωρίτης (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 47.56.56, Γιώργος Ανδριανός (ΠΑΟ Θέρσιππος) 49.03.23, Μανώλης Παπαδόπουλος (ΓΣ Καλλιθέας) 58.36.32.

Βαθμολογία: Ολυμπιακός ΣΦΠ 200, Πανιώνιος ΓΣ 110, ΓΣ Γλυφάδας 80.

Γυναίκες

800μ.: Μαρία Κλάδου (Ολυμπιακός ΣΦΠ) 2.07.38, Ιολάνδα-Μαρία Σαρρή (ΓΣ Γλυφάδας) 2.22.34, Χριστίνα Φουκή (ΦΣ Καλλιθέας) 2.25.78.
5.000μ.: Σταυρούλα Τσιτκάνου (ΓΣ Καλλιθέας) 18.50.88, Αντωνία Κοροζή (ΓΣ Νεάπολη Χαλκίδας) 19.44.49.
400μ. εμπόδια: Χριστίνα Χαντζή (Πίνδαρος Θηβών) 61.24, Δήμητρα Φρατζή (ΓΣ Νεάπολη Χαλκίδας) 63.34, Ελένη Καραμπέτσου (ΓΣ Νεάπολη Χαλκίδας) 65.49.
Επί κοντώ: Νικόλ Κυριακοπούλου (ΑΟ Μεγάρων) 3.70μ., Σεραφίνα Παναγιώτου (ΓΣ Νεάπολη Χαλκίδας) 3.40μ., Ελένη Πόλακ (ΑΟ Μεγάρων) 3.30μ.
Μήκος: Αθανασία Πέρρα (ΑΟ Μεγάρων) 6.00μ., Νίκη Πανέττα (ΑΟ Μεγάρων) 5.96μ., Ελευθερία Χριστοφή (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 5.91μ.
Σφαιροβολία: Ρενάτα Μπολσακοβάιτε (Ολυμπιακός ΣΦΠ) 13.67μ., Κατερίνα Σπανοπούλου (ΑΟ Μεγάρων) 11.32μ., Κατερίνα Καδρεφτσή (ΓΣ Γλυφάδας) 10.91μ.
4×400μ.: ΓΣ Πίνδαρος Θηβών 3.55.54, ΓΣ Νεάπολη Χαλκίδας 4.06.24, ΓΣ Γλυφάδας 4.08.71.
10χλμ. Βάδην: Αλεξάνδρα Καύκουλα (ΓΣ Καλλιθέας) 58.36.78, Ιουλία Μπαράκου (ΓΣ Καλλιθέας), Ελένη Τσολακίδη (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) εγκατέλειψαν.

Βαθμολογία: ΓΣ Γλυφάδας 133, ΑΟ Μεγάρων 107, Πίνδαρος Θηβών 87.

Γίνεται σε 2 υποομίλους
Στις 9-10 Ιουνίου αγωνίστηκαν:
ΑΟ Φιλοθέης, ΑΕ Μεσογείων Αμ., ΣΑΚ Αθηνών, ΑΓΣ Ανατολή Ν. Ιωνίας, ΑΣΕ Δούκα, ΑΣ Σχολή Μωραΐτη, ΓΣ Ωρωπιών, ΓΣ Χαλανδρίου, Ποσειδών Λαυρεωτικής Μεσόγαιας, ΑΣ Κτησιφών Παιανίας, ΑΣ Φοίβος, Πανελλήνιος ΓΣ, Νίκη Βύρωνα, και όλα τα σωματεία των Κυκλάδων

Στις 14-15 Ιουλίου, θα γίνει ο 2ος υποόμιλος με τα εναπομείναντα σωματεία που είναι τα εξής:
ΓΣ Κηφισιάς, ΓΣ Αμαρουσίου, ΓΑΣ Χολαργός, ΑΣ Φειδιππίδης Μαραθώνα, ΑΟ Ολυμπιάδα Κηφισιάς, ΑΓΣ Το Ιον Αγ.Στεφάνου, ΑΟ Βάρης, ΑΟ Δρομέας Αμαρουσίου, ΠΑΟ, ΑΕΚ, ΓΣ Ηλιούπολης, Εθνικός ΓΣ, ΓΑΣ Ιλισός.

1ος υποόμιλος

Άνδρες

100 μ: Ζαρμακούπης Αν. (ΑΟ Φιλοθέης) 10.62, Φραγκούλης (ΠΓΣ) 10.66, Ζαρμακούπης Αθ. (ΑΟ Φιλοθέης) 10.87
200 μ.: (με +3,4μ/”) Φραγκούλης (ΠΓΣ) 21.25, Ζαρμακούπης (ΑΟ Φιλοθέης) 21.57, Σκούμας (ΑΟ Φιλοθέης)
400 μ.: Σωτηρόπουλος (ΑΓΣ Ανατολή ) 49.56, Σκουμπάς (ΑΟ Φιλοθέης) 50.40, Ορφανίδης (ΑΕ Μεσογείων) 51.20
800μ.: Καταρας (Ανατολή Ν.Ιωνίας) 1.55.70, Κούνης (Ναξιακός ΓΣ) 1.56.29, Ξυνογαλάς (ΑΟ Φιλοθέης) 2.01.05.
1.500 μ.: Ξυνογαλάς (ΑΟ Φιλοθέης) 4.10.39, Στύλλα (ΑΟ Μυκόνου) 4.10.68, Πετρολέκας (ΠΓΣ) 4.13.08
5χλμ: Καλιακούδης (ΑΕ Μεσογείων) 16.25.52, Ξυπολιτίδης (ΠΓΣ) 17.27.50, Ζακαλάμγας (Αν. Ν. Ιωνίας) 18.01.57
10χλμ βάδην:

110 μ. εμπ.: Χριστοδούλου (ΑΟ Φιλοθέης) 15.38, Φραντζής (Νίκη Βύρωνα) 16.39, Κλωνόπουλος (ΣΑΚ Αθηνών) 16.65
400μ.εμπ..: Κωνσταντής (ΑΟ Φιλοθέης) 54.94, Γκότσης (ΣΑΚ Αθηνών) 57.16, Γαλανόπουλος (ΠΓΣ) 59.79
3.000 μ. στιπλ: Μενής (ΑΕ Μεσογείων) 9.40.06, Καλιακούδης (ΑΕ Μεσογείων) 9.58.38, Πανταζόπουλος (Νίκη Βύρωνα) 10.12.14

4χ100: ΑΟ Φιλοθέης
4χ400: Ανατολή Ν.Ιωνίας 3.26.18, Πανελλήνιος ΓΣ 3.26.39, ΑΕ Μεσογείων 3.31.68

Μήκος: Χατζηβασιλείου (ΠΓΣ) 7,48μ. (+3μ/”), Προδρομίδης (ΠΓΣ) 7.13μ., Συντζάκης (ΑΣΕ Δούκα) 6.85μ.
Τριπλούν: Κόντη (ΠΓΣ) 14,96 μ., Σεφεριάδης (ΠΓΣ) 14,67 μ., Γουργαριώτης (ΑΟ Φιλοθέης) 13,72 μ.
Υψος: Συντζάκης (ΑΣΕ Δούκα) 2,06 μ., Σμιτς (ΑΟ Φιλοθέης) 1,94 μ., Αιβαλιώτης (ΑΟ Φιλοθέης) 1,90 μ
Επί κοντώ: Φαρμακίδης (ΑΟ Φιλοθέης) 4,40 μ., Ρουμελιώτης (ΠΓΣ) 4,20 μ., Σεριφάς (ΠΓΣ) 4,00 μ., Θεοδωρόπουλος (ΠΓΣ) 4,00 μ.)

Σφαιρα: Τσιρίβας (ΑΟ Φιλοθέης) 15,05 μ., Καντριβιώτης (ΑΟ Φιλοθέης) 14,58 μ., Καρισίνης (ΠΓΣ) 14,11 μ.
Δίσκος: Ξένος (Ανδριακος Άνδρου) 35.74μ., Γεωργίου (Ανδριακος Άνδρου) 33.94μ., Μάρκου (ΠΓΣ) 32.88μ
Σφύρα: Μόσχος (ΑΟ Μυκόνου) 52.33μ., Κεντράι (ΑΕ Μεσογείων) 49.68μ., Γεωργίου (Ανδριακος Άνδρου) 39.88μ.
Ακόντιο: Πασιπουλαρίδης (ΣΑΚ Αθηνών) 57.60μ., Χάμος (Κτησιφών Παιανίας) 56.42μ., Αλικανός (ΠΓΣ) 54.02μ.

100Μ ΑΝΔΡΩΝ

1 387 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1987 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10.62 13
2 382 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1991 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 10.66 11
3 388 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10.87 10
4 394 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 11.06 4
5 399 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.20 3
6 383 ΑΓΚΑΘΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1996 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 11.33 2
7 396 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1993 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ 11.42 1
8 395 ΧΟΥΡΖΑΜΑΝΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛ. 1993 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 11.75
9 381 ΦΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1989 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 11.75
10 386 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 11.77
11 385 ΛΙΑΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1991 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 11.82
12 380 ΝΤΟΥΡΟ ΑΚΙΛΕ 1995 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 11.98
13 390 ΨΩΦΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1995 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 11.99
14 393 ΑΊ΄ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 12.09
15 389 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1995 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 12.12
16 384 ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 12.15
17 391 ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1975 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 12.64

200Μ ΑΝΔΡΩΝ
(με ευνοικό > 2μ/”)

1 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1991 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 21.25 13
2 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1987 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 21.57 11
3 ΣΚΟΥΜΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1990 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22.12 10
4 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22.13 9
5 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1994 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 22.26 8
6 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 22.49 7
7 ΔΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1995 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 22.78 6
8 ΣΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 22.89 5
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1995 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 23.14 4
10 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 23.44 3
11 ΒΛΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1996 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 23.67 2
12 ΦΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1989 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 23.80 1
13 ΧΙΤΣΟΥ ΣΕΡΤΖΙΟΣ 1995 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 23.81 1
14 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 23.95
15 ΑΣΗΜΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 24.16
16 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1995 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 24.20
17 ΛΙΑΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1991 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 24.33
18 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 1996 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 24.35
19 ΨΩΦΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1995 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 24.57
20 ΜΕΝΣΑ ΜΑΊ΄ΚΛ 1996 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 24.79
21 ΧΟΥΡΖΑΜΑΝΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛ. 1993 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 24.79
22 ΑΊ΄ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 25.37
23 ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1975 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 25.64
24 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1996 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ DNS

400Μ ΑΝΔΡΩΝ

1 376 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1990 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 49.56 13
2 375 ΣΚΟΥΜΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1990 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 50.40 6
3 378 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 51.20 5
4 379 ΜΕΧΙΛΙ ΧΡΗΣΤΟ 1993 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 51.74 4
5 370 ΓΚΟΤΣΗΣ 1994 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 51.93 3
6 377 ΠΑΝΤΑΚΗΣ ΜΕΝΑΝΔΡΟΣ 1992 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 52.52 2
7 372 ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ 1996 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 53.44 1
8 367 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1983 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 53.62
9 369 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 54.20
10 374 ΒΛΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1996 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 54.64
11 368 ΑΣΗΜΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 55.13
12 371 ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΊΌΣ 1994 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 55.22
13 373 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 1996 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 56.73

800Μ ΑΝΔΡΩΝ

1 329 ΚΑΤΑΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 1985 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1.55.70 13
2 331 ΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.56.29 4
3 366 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2.01.05 3
4 328 ΠΕΤΡΕΛΕΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 1995 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2.01.41 2
5 356 ΣΤΥΛΛΑ ΝΤΟΡΙΑΝ 1992 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2.02.86 1
6 364 ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2.04.90
7 337 ΝΤΙΜΙΤΡΟΒ ΑΝΤΡΙΑΝ 1992 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2.05.01
8 336 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2.06.32
9 359 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1984 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2.07.34
10 363 ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ ΜΗΝΑΣ 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2.07.86
11 332 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2.08.39
12 333 ΚΟΥΡΜΟΥΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1960 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2.30.60
13 335 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1996 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2.45.12
14 330 ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΊΌΣ 1994 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ —–

1500Μ ΑΝΔΡΩΝ

1 366 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.10.39 5
2 356 ΣΤΥΛΛΑ ΝΤΟΡΙΑΝ 1992 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4.10.68 3
3 361 ΠΕΤΡΟΛΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4.13.08 2
4 363 ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ ΜΗΝΑΣ 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 4.19.70 1
5 359 ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4.21.57
6 364 ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 4.22.60
7 360 ΤΣΑΚΑΛΑΜΓΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1992 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 4.22.96
8 365 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4.23.54
9 358 ΜΑΊ΄ΝΑ ΜΟΟΥΖΕΣ 1996 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4.31.70
10 357 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4.41.28
11 362 ΚΟΥΡΜΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1960 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 5.10.41
12 352 ΝΤΙΜΙΤΡΟΒ ΑΝΤΡΙΑΝ 1992 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ —–

5000Μ ΑΝΔΡΩΝ

1 344 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1984 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 16΄.25΄΄.52 2
2 343 ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΗΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 1991 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 17΄.27΄΄.50
3 341 ΤΣΑΚΑΛΑΜΓΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1992 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 18΄.01΄΄.57
4 334 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1990 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 18΄.40΄΄.92
5 345 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1965 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 18΄.46΄΄.15

110EΜΠ ΑΝΔΡΩΝ

1 399 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 15.38 13
2 397 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1990 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 16.39 3
3 400 ΚΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 16.65 2
4 398 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1980 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 16.80 1

400ΕΜΠ ΑΝΔΡΩΝ

1 342 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 54.94 13
2 370 ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 57.16 11
3 339 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 59.79 1
4 367 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1983 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 61.01
5 340 ΡΙΑΝΤ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1992 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 64.85

3000ST ΑΝΔΡΩΝ

1 350 ΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΑΟ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 9.40.06 13
2 349 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1984 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 9.58.38 4
3 354 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1990 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10.12.14 3
4 351 ΚΙΟΡΜΗΤΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1993 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 10.35.62 2
5 353 ΔΑΒΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1991 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10.37.20 1
6 348 ΝΤΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1973 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 12.21.81

10000Μ ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ

1 346 ΚΟΡΟΜΠΥΛΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 1970 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 51΄.40΄΄.62 2

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 42.45 26
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ-ΣΚΟΥΜΑΣ-ΖΑΡΜΑΚ.ΑΘ-ΖΑΡΜΑΚ.ΑΝ.
2 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 43.98 8
ΦΟΥΣΙΑΣ-ΝΤΡΙΓΙΟΣ-ΠΑΝΤΑΚΗΣ-ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
3 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 44.01 6
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ-ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΕΛΗΣ
4 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 44.81 4
ΧΙΤΣΟΥ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΦΙΖΙ-ΤΣΟΥΚΑΣ
5 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 45.46 2
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ-ΤΣΟΥΓΙΑΣ-ΜΗΝΟΥΔΗΣ-ΤΣΟΥΓΙΑΣ
6 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ ΕΓΚΑΤ.
ΝΤΟΚΟΡΟΣ-ΒΟΥΤΣΑΡΑΣ-ΚΟΥΜΠΑΣ-ΑΓΚΑΘΕΡΗΣ

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ400Μ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 3.26.18 26
ΝΤΡΙΓΙΟΣ-ΠΑΝΤΑΚΗΣ-ΚΑΤΑΡΑΣ-ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
2 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 3.26.39 22
ΣΟΥΦΗΣ-ΜΕΧΙΛΙ -ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ-ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ
3 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 3.31.68 2
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ-ΦΕΤΦΑΤΖΗΣ-ΜΑΡΚΑΡΑΣ-ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
(με ευνοικό > 2μ/” για τους περισσότερους αθλητές)

1 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1984 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 7.48 13
2 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΠΡ. 1990 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 7.13 11
3 ΣΥΝΤΖΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 1992 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 6.85 6
4 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ-ΠΕΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1993 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 6.81 5
5 ΜΟΡΑΝΤΙ ΒΑΧΙΝΤ 1995 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 6.61 4
6 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 6.61 3
7 ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ. 6.43 2
8 ΓΟΥΡΓΑΡΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡ. 1980 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 6.34 1
9 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ. 1995 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 6.07
10 ΚΟΛΙΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1995 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 6.02
11 ΚΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1991 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 5.94
12 ΤΣΩΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 5.37
13 ΔΕΜΕΝΑΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1968 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 5.24

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΚΟΝΤΗ ΕΛΝΤΙ 1990 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 14.96 13
2 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ-ΠΕΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1993 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 14.67 11
3 ΓΟΥΡΓΑΡΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1980 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 13.72 2
4 ΦΙΖΙ ΛΟΥΗΣ 1995 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 13.50 1
5 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 13.35
6 ΚΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 12.20

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΣΥΝΤΖΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 1992 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2.06 13
2 ΣΜΙΤΖ ΓΙΟΧΑΝ 1985 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1.94 3
3 ΑΊ΄ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1994 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1.90 2
4 ΤΣΟΥΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1978 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΥΡΟΥ 1.88 1
5 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1996 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 1.85
6 ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1996 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1.80

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.40 13
2 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4.20 3
3 ΣΕΡΙΦΑΣ ΜΠΛΕΝΤΗΡ 1987 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4.00 2
3 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘ. 1993 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4.00 1

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΤΣΙΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 15.05 13
2 ΚΑΝΤΡΙΒΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1993 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 14.58 11
3 ΚΑΡΤΣΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1991 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 14.11 10
4 ΓΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 12.26
5 ΑΛΙΚΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1989 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 12.25
6 ΤΟΜΑΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΥΡΟΥ 11.25
7 ΜΑΡΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1988 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 10.78
8 ΚΕΝΤΡΑΊ΄ ΑΛΜΠΕΡΤΙΝΟ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 10.63
9 ΤΣΩΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 8.65

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΞΕΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1976 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ. 35.74 2
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ. 33.94
3 ΜΑΡΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1988 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 32.88
4 ΓΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 29.40
5 ΔΕΜΕΝΑΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1968 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 27.64

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΠΑΣΙΠΟΥΛΑΡΙΔΗΣ Θ. 1988 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 57.60 13
2 ΧΑΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1985 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 56.42 11
3 ΑΛΙΚΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1989 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 54.02 1

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΜΟΣΧΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 1973 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 52.33 13
2 ΚΕΝΤΡΑΊ΄ ΑΛΜΠΕΡΤΙΝΟ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 49.68 1
3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ. 31.88
4 ΞΕΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1976 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ. 30.68

Γυναίκες

100 μ.: Πουλοπούλου (ΠΓΣ) 12.41, Κωστοπούλου (ΠΓΣ) 12.69, Πισκοπάνη (ΑΟ Φιλοθέης) 13.01
200μ.: Πουλοπούλου (ΠΓΣ) 25.35, Δεληγιάννη (ΑΕ Μεσογείων) 26.37, Ανοσίκε (ΠΓΣ) 26.53.
400 μ.: Μανδηλά (ΑΕ Μεσογείων) 59.91, Γούπου (ΑΓΣ Ανατολή Ν. Ιωνίας) 60.52, Γεωργακοπούλου (ΠΓΣ) 61.74
800μ.: Φιλάνδρα (ΠΓΣ) 2.02.38, Παπαδοπούλου (ΠΓΣ) 2.05.34, Σπανούδη (ΑΣΟΧ Φοίβος) 2.22.86.
1.500 μ.: Πιτούλη (ΣΑΚΑ) 4.34.00, Μιχαίλοβα (ΠΓΣ) 4.34.78, Ραυτοπούλου (ΠΓΣ) 4.47.29
5χλμ: Κατσιμάντου (ΑΕ Μεσογείων) 19.34.74, Στυλιανάκη (ΠΓΣ) 19.35.87, Μενδρινού (ΠΓΣ) 22.40.47
10χλμ βάδην: Αλκία (ΠΓΣ) 58.15.79, Μιχαΐλοβα (ΠΓΣ) 58.47.47, Φυτιλή (ΠΓΣ)

100 μ. εμπ.: Βαλσάμη (ΑΟ Φιλοθέης) 15.86, Δέτση (ΠΓΣ) 16.14
400μ. εμπ.: Μανδηλα (ΑΕ Μεσογείων) 1.04.99, Γούπου (Ανατ. Ν. Ιωνίας) 1.05.17
3.000 μ στιπλ: Κατσιμάντου (ΑΕ Μεσογείων) 12.26.43, Αδαμοπούλου (ΑΣΕ Μεσογείων) 12.58.28

4χ100:
4χ400: Πανελλήνιος ΓΣ 4.04.29, ΑΕ Μεσογείων 4.14.67.

Μήκος: Αγαθοπούλου (ΠΓΣ) 5.89μ.(+2,6μ/”), Σεφεριάδη-Πέττα (ΠΓΣ) 5.55μ., Πισκοπάνη (ΑΟ Φιλοθέης) 5.42μ
Τριπλούν: Δημητράκη (ΑΟ Φιλοθέης) 12,51 μ., Σεφεριάδη (ΠΓΣ) 12,12 μ., Νικολαίδου (ΑΟ Φιλοθέης) 11,55 μ.
Υψος: Βλάχου (ΑΣΕ Δούκας) 1,74 μ., Κυρτάτα (ΑΟ Φιλοθέης) 1,66 μ.,
Επικοντώ: Διώχνου (ΑΟ Φιλοθέης) 3.60μ.

Σφαίρα: Σοφάνη (ΠΓΣ) 15.41μ., Νταλντάνη (ΠΓΣ) 12.49μ., Δανιήλ (ΠΓΣ) 11.84μ.
Δισκοβολία: Σοφάνη (ΠΓΣ) 50,61 μ., Μπασινά (ΑΕ Μεσογείων) 33,18 μ., Διονυσάτου (ΑΣ Ολυμπιακό Χωριό) 21,86 μ.,
Σφύρα:
Ακοντισμός: Λίκα (ΠΓΣ) 59,96 μ., Πάρχα (ΠΓΣ) 42,20 μ., Δανιήλ (ΠΓΣ) 41,06 μ.

100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 263 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1992 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 12.41 13
2 260 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1996 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 12.69 11
3 256 ΠΙΣΚΟΠΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1996 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 13.01 3
4 258 ΠΑΠΑΊΏΑΝΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 1996 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 13.23 2
5 189 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1996 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 13.51 1
6 262 ΜΑΡΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 13.79
7 252 ΡΟΜΑΝΙ ΣΑΡΑ 1995 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 13.99
8 257 ΜΑΚΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 1995 ΑΣΧ ΦΟΙΒΟΣ 14.26
9 255 ΚΟΝΤΑ ΒΑΛΜΠΟΝΑ 1975 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 14.46
10 254 ΣΜΥΡΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1988 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 14.85
11 264 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 14.89
12 253 ΣΤΟΛΑΡΣΚΙ ΚΟΡΝΕΛΑ 1996 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 14.92
13 259 ΤΖΑΜΠΑΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1991 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 15.08
14 201 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 15.80
15 202 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΥΝΗ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 17.00

200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1992 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 25.35 13
2 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1996 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 26.37 8
3 ΑΝΟΣΙΚΕ ΤΖΕΣΙΚΑ 1996 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 26.53 7
4 ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1992 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 26.76 6
5 ΜΑΚΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1996 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 27.22 5
6 ΖΑΧΑΡΙΑ ΛΙΖΑ 1995 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 27.52 4
7 ΔΑΜΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ 1983 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 27.59 3
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ 1996 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 28.00 2
9 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 28.04 1
10 ΑΜΠΝΤΕΛ ΡΕΝΑ 1993 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 28.31
11 ΜΑΝΩΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1996 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 28.52
12 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΥΝΗ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 28.86
13 ΠΑΖΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 1991 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 29.04
14 ΛΑΜΨΑ ΣΥΡΑΜΟΥΣ 1994 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 29.12
15 ΡΟΜΑΝΙ ΣΑΡΑ 1995 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 29.53
16 ΜΑΚΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 1995 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 30.63
17 ΚΟΝΤΑ ΒΑΛΜΠΟΝΑ 1975 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 31.19
18 ΣΜΥΡΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1988 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 31.54
19 ΤΖΑΜΠΑΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1991 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 31.63
20 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 34.02

400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 247 ΜΑΝΔΗΛΑ ΔΑΦΝΗ 1989 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 59.99 13
2 246 ΓΟΥΠΟΥ ΤΑΝΙΑ 1991 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1.00.52 3
3 248 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1992 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1.01.74 2
4 250 ΔΑΜΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ 1983 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1.02.57 1
5 249 ΠΑΖΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 1991 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1.06.13
6 251 ΣΑΡΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 1996 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 1.13.31

800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 223 ΦΙΛΑΝΔΡΑ ΕΛΕΝΑ 1984 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2.02.38 13
2 220 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1974 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2.05.34 11
3 221 ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1993 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ 2.22.86 10
4 222 ΚΟΝΤΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1996 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2.31.04
5 226 ΣΠΑΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2.33.71
6 242 ΠΡΙΦΤΗ ΑΛΜΠΟΥΛΕΝΑ 1996 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2.39.34
7 241 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΕΙΡΗΝΗ 1995 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2.40.89

1500Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 240 ΠΙΤΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 1995 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 4.34.00 13
2 244 ΜΙΧΑΊ΄ΛΟΒΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 1992 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4.34.78 11
3 243 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 1993 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4.47.29 10
4 245 ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1993 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ 4.54.23 9
5 242 ΠΡΙΦΤΗ ΑΛΜΠΟΥΛΕΝΑ 1996 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 5.25.40
6 241 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΕΙΡΗΝΗ 1995 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 5.43.48
7 239 ΣΚΟΥΤΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 6.18.75

5000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 235 ΚΑΤΣΙΜΑΝΤΟΥ ΞΕΝΗ 1984 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 19΄.34΄΄.74 3
2 230 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 1978 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 19΄.35΄΄.87 1
3 227 ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 1993 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 22΄.40΄΄.47
4 229 ΜΑΛΑΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 1980 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 23΄.47΄΄.76
5 231 ΜΙΧΑΗΛΟΒΑ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ 1994 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 26΄.37΄΄.48
6 228 ΣΕΡΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1990 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 27΄.00΄΄.39

100EΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 203 ΒΑΛΣΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 15.86 3
2 261 ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1992 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 16.14 1

400ΕΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 225 ΜΑΝΔΗΛΑ ΔΑΦΝΗ 1989 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 64.99 13
2 224 ΓΟΥΠΟΥ ΤΑΝΙΑ 1991 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 65.17 11

3000ST ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 235 ΚΑΤΣΙΜΑΝΤΟΥ ΞΕΝΗ 1984 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 12΄.26΄΄.43 13
2 238 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1976 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 12΄.58΄΄.28 1

10000Μ ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 232 ΑΛΚΙΑ ΡΟΖΕΤΑ 1992 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 58΄.15΄΄.79 3
2 233 ΜΙΧΑΊ΄ΛΟΒΑ ΜΑΡΙΑ 1993 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 58΄.47΄΄.47 1
3 234 ΦΥΤΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1969 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 63΄.63΄΄.00

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 50.18 6
ΖΑΧΑΡΙΑ-ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΊΏΑΝΝΟΥ-ΑΛΗΓΙΑΝΝΗ
2 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 50.21 2
ΑΝΟΣΙΚΕ-ΑΓΙΛΑΡΑ-ΜΑΚΡΗ-ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4.04.29 26
ΚΟΝΤΟΣΤΕΡΓΙΟΥ-ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΕΤΣΗ-ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
2 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 4.14.67 2
ΤΙΛΚΙΤΖΗ-ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΑΡΟΥΛΗ-ΜΑΝΔΗΛΑ

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΑΓΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1990 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 5.89 13
2 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗ-ΠΕΤΤΑ ΚΙΚΙΛΙΑ 1990 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 5.55 11
3 ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1996 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.42 2
4 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.28 1
5 ΒΑΛΙΑΔΗ ΕΡΑΣΜΙΑ 1995 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 5.01
6 ΝΤΑΛΑΚΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ 1986 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.97
7 ΚΟΝΤΗ ΜΑΡΙΑ 1993 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4.81
8 ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 1982 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 4.69
9 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1996 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 3.53

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1980 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 12.51 13
2 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗ ΚΙΚΙΛΙΑ 1990 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 12.12 11
3 ΝΙΚΟΛΑΊ΄ΔΟΥ ΖΩΗ 1993 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.55 10
4 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.48 9
5 ΒΑΛΙΑΔΗ ΕΡΑΣΜΙΑ 1995 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 11.45 8
6 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Θ. 1995 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 11.17 3
7 ΚΟΝΤΗ ΜΑΡΙΑ 1993 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 11.14 2
8 ΠΑΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1993 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.10 1
9 ΝΤΑΡΑΜΠΑΝ ΕΒΕΛΙΝΑ 1995 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 10.43

ΥΨΟΣ

1 ΒΛΑΧΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ 1989 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1.74 13
2 ΚΥΡΤΑΤΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 1994 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1.66 11
3 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1990 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1.60 10
4 ΤΣΑΧΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 1995 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1.56 1
5 ΚΟΥΒΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1996 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1.50
6 ΝΤΑΡΑΜΠΑΝ ΕΒΕΛΙΝΑ 1995 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1.45
6 ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΟΛΗ ΜΑΡ. 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1.45
8 ΦΕΝΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 1996 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1.40

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΔΙΩΧΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.60 13

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΣΟΦΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1985 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 15.41 13
2 ΝΤΑΛΝΤΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1983 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 12.49 11
3 ΔΑΝΙΗΛ ΕΙΡΗΝΗ 1983 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 11.84 10
4 ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1995 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 11.80 9
5 ΜΠΑΣΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1996 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 11.18 2
6 ΣΑΒΒΑΛΑ ΛΟΥΙΖΑ 1995 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 10.38
7 ΝΑΣΣΗ ΤΑΤΙΑΝΑ 1993 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 7.98
8 ΤΖΑΜΠΑΖΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 7.65
9 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1996 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 7.01
10 ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ 1993 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 6.67
11 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 5.92

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΣΟΦΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1985 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 50.61 13
2 ΜΠΑΣΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1996 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 33.18
3 ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ 1993 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ 21.86

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΛΙΚΑ ΣΑΒΑ 1970 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 59.96 13
2 ΠΑΡΧΑ ΙΩΑΝΝΑ 1985 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 42.20 11
3 ΔΑΝΙΗΛ ΕΙΡΗΝΗ 1983 ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 41.06 10
4 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1996 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 21.65

ΣΦΥΡΑ

Βαθμολογία (Α – Γ – Σύνολο):

1ος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 159 265 424
2ος ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 167 66 233
3ος ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 38 71 109
4ος ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 63 23 86
5ος ΑΣΕ. ΔΟΥΚΑΣ 21 28 49
6ος ΣΑΚΑ 35 13 48
7ος Α.Σ.Ο.Χ. ΦΟΙΒΟΣ 1 19 20
8ος Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 17 0 17
9ος Α.Σ. ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 14 0 14
10ος ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 11 1 12
11ος Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10 0 10
12ος ΝΑΞΙΑΚΟΣ 4 0 4
13ος ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 4 0 4
14ος ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 0 0 0
15ος ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 0 0
16ος ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 0 0 0
17ος ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 0 0 0
18ος ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 0 0 0
19ος ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 0 0 0

2ος υποόμιλος

Ανδρες

100 μ.: Μπούκαλης (ΕΓΣ) 11.39, Ρούσης (ΓΣ Κηφισιάς) 11.46, Λειβαδάς (ΓΑΣ Χολαργός) 11.47
400 μ.: Μελαχροινουδής (ΓΣ Ηλιούπολης) 48.89, Τσάκαλης (ΓΣ Ηλιούπολης) 49.65, Αλμπάνης (ΑΣ Φειδιππίδης) 50.02
1.500 μ.: Γκελαούζος (ΑΕΚ) 3.57.95, Δρόσος (ΠΑΟ) 3.59.58, Κόλλιας – Πιτυρίγκας (ΑΟ Δρομέας Αμ.) 4.27.20
110 μ. εμπ.: Αρβανίτης (ΑΟ Ολυμπιάδα Κ.) 15.41, Μπενταί (ΓΣ Αμαρουσίου) 18.70, Μαντελίδης (ΓΣ Κηφισιάς) 18.74
3.000 μ. στιπλ: Πιτσώλης (ΓΑΣ Ιλισσός) 9.43.21, Μαλτέζος (ΓΑΣ Ιλισσός) 10.07.96, Μάντζαρης (ΓΑΣ Ιλισσός) 10.31.76
Τριπλούν: Λαγός (ΑΕΚ) 15,96 μ., Γαλακτιάδης (ΓΣ Ηλιούπολης) 15,60 μ., Μπαλταδούρος (Εθνικός ΓΣ) 15,13 μ.
Επί κοντώ: Κουφίδης (ΓΣ Κηφισιάς) 5,20 μ., Ευαγγέλου (ΓΣ Κηφισιάς) 4,80 μ., Ματσούκας (ΓΣ Ηλιούπολης) 4,40 μ.
Σφαιροβολία: Τζωρτζιάδης (ΕΓΣ) 15,02 μ., Παπασπύρου (ΑΕΚ) 13,54 μ., Μαυροπουλος (Εθνικός ΓΣ) 12,92 μ.
4χ100 μ.: ΓΣ Κηφισιάς 42.9, ΓΑΣ Χολαργού 44.6, ΓΣ Αμαρουσίου 45.3

200μ.: Αλέξανδρος Λειβαδάς (ΓΑΣ Χολαργού) 22.03 (22.025), Παντελής Μελαχροινούδης (ΓΣ Ηλιούπολης) 22.03 (22.029), Θανάσης Τσάκαλης (ΓΣ Ηλιούπολης) 22.05.
800μ.: Έντισον Μούτσο (ΑΕΚ) 1.54.22, Παναγιώτης Κόλλιας (ΓΣ Αμαρουσίου) 1.54.50, Γιώργος Ντούρος (ΑΟ Δρομέας Αμαρουσίου) 1.58.92.
5.000μ.: Γιώργος Καραβίδας (ΑΕΚ) 15.38.36, Χαράλαμπος Πιτσώλης (ΓΑΣ Ιλισός) 15.39.57, Αλέξης Πασπάτης (ΓΑΣ Ιλισός) 16.11.54.
400μ. εμπόδια: Γιώργος Ανυφαντής (ΑΕΚ) 54.85, Γιάννης Μπούκας (ΕΓΣ) 56.15, Κώστας Καλλιώρας (ΓΣ Κηφισιάς) 58.66.
Μήκος: Παύλος Γαλακτιάδης (ΓΣ Ηλιούπολης) 6.96μ., Νίκος Λαγός (ΑΕΚ) 6.94μ., Μάριος Ευαγγέλου (ΓΣ Κηφισιάς) 6.87μ.
Δισκοβολία: Εμμανουήλ Λιαγκής (ΑΕΚ) 38.60μ., Παναγιώτης Κουμερτάς (ΓΣ Ηλιούπολης) 34.70μ., Πέτρος Σάσαρης (ΑΕΚ) 33.50μ.
Σφυροβολία: Αλέξανδρος Παπαδημητρίου (ΑΕΚ) 71.30μ., Παναγιώτης Κολοκοτρώνης (ΑΕΚ) 58.35μ.
Ακοντισμός: Χαράλαμπος Καλτσάς (Εθνικός ΓΣ) 46.18μ., Ευάγγελος Λέφας (Εθνικός ΓΣ) 40.87μ., Νίκος Γιανναδάκης (ΑΟ Ολυμπιάδα Κηφισιάς) 34.90μ.
4×400μ.: ΓΣ Ηλιούπολης 3.24.53, ΓΑΣ Χολαργού 3.27.75, Εθνικός ΓΣ 3.38.78.
10χλμ. βάδην: Ζαχαρίας Τσαμουδάκης (ΓΑΣ Ιλισός) 47.04.57, Ιωάννης Μαρής (ΑΟ Δρομέας Αμαρουσίου) 48.18.22, Ιωάννης Βαΐτσης (ΓΑΣ Ιλισός) 50.07.36.

Βαθμολογία: ΓΣ Ηλιούπολης 121, ΑΕΚ 89, ΓΣ Κηφισιάς 65.

100μ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ 11.39
2 ΡΟΥΣΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.46
3 ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1988 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.47
4 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1991 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.58
5 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1988 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11.61
6 ΚΙΜΠΕΖΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1993 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.76
7 ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 1996 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.80
8 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1983 Α.Ε.Κ. 11.82
9 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1991 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.85
10 ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1977 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΟΣ 11.89
11 ΧΗΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1995 Α.Ε.Κ. 11.89
12 ΣΕΛΙΤΑ ΜΑΡΙΟΣ 19.91 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.92
13 ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 Π.Α.Ο. 11.93
14 ΔΗΜΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ 1990 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.95
15 ΤΣΟΥΝΙ ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΟ 1993 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.99
16 ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 12.27
17 ΠΙΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.37
18 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ 12.42
19 ΚΡΙΑΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ 1983 ΑΓΣ ”ΤΟ ΟΙΟΝ” ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 12.43
20 ΤΣΙΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12.46
21 ΜΙΑΚΣΙΛΟ ΜΠΟΓΚΝΤΑΝ 1994 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12.49
22 ΤΣΙΩΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1995 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12.74
23 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.86
24 ΗΡΑΚΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1992 Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ 13.97
25 ΒΟΥΤΣΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1968 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 14.23

200μ (με ευνοικό όλες οι σειρές)

1 ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1988 Γ.Α.Σ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.03
2 ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1985 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 22.03
3 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 22.05
4 ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ 22.17
5 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 Α.Σ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 22.55
6 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1991 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 22.70
7 ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 1996 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 22.86
8 ΣΕΛΙΤΑ ΜΑΡΙΟΣ 1991 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 23.06
9 ΧΗΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1995 Α.Ε.Κ. 23.15
10 ΚΙΜΠΕΖΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1993 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 23.33
11 ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 Α.Σ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 23.78
12 ΛΕΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 Γ.Α.Σ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 24.13
13 ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 24.40
14 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ 24.51
15 ΠΙΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 24.56
16 ΣΚΙΑΔΑΣ ΣΙΜΟΣ 1995 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 24.59
17 ΤΣΙΩΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1995 Γ.Α.Σ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 24.62
18 ΚΟΤΣΙΩΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 1994 Α.Ο. ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 24.80
19 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 25.18
20 ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1968 Γ.Α.Σ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 27.62

400μ

1 ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1985 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 48.89
2 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 49.65
3 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 50.02
4 ΤΥΡΝΑΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1988 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 52.13
5 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΟΣ 52.80
6 ΚΥΝΗΓΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1988 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 53.19
7 ΖΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1992 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 53.26
8 ΜΙΛΛΕΡ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 53.85
9 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1992 Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ 54.41
10 ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 55.28
11 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1991 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 56.14
12 ΣΚΙΑΔΑΣ ΣΙΜΟΣ 1995 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΓΚΑΤ.

800μ

1 ΜΟΥΤΣΟ ΕΝΤΙΣΟΝ 1992 Α.Ε.Κ. 1.54.22
2 ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1989 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1.54.50
3 ΝΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1.58.92
4 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1993 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.01.74
5 ΤΥΡΝΑΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1988 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.03.75
6 ΛΕΝΑ ΚΛΕΙΝΤΙ 1992 Α.Ε.Κ. 2.03.96
7 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1992 Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ 2.07.57
8 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1991 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2.08.64
9 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2.15.15
10 ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1992 Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ 2.16.82
11 ΖΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΓΚΑΤ.

1500μ

1 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 Α.Ε.Κ. 3.57.95
2 ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1985 Π.Α.Ο. 3.59.58
3 ΚΟΛΛΙΑΣ-ΠΙΤΥΡΙΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1989 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4.00.33
4 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1993 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.18.47
5 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1987 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΟΣ 4.25.19
6 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1980 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4.27.20
7 ΚΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4.28.80
8 ΤΑΝΝΟΥΣ ΑΜΠΝΤΑΛΛΑ 1975 Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ 4.29.91
9 ΖΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4.32.59
10 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4.43.79
11 ΤΕΛΩΝΙΑΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1992 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΟΣ ΕΓΚΑΤ.

5χλμ

1 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 Α.Ε.Κ. 15.38.36
2 ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1993 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΟΣ 15.39.57
3 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1987 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΟΣ 16.11.54
4 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1981 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΟΣ 16.56.71
5 ΤΑΝΝΟΥΣ ΑΜΠΝΤΑΛΛΑ 1975 Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ 17.07.11
6 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1980 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 17.36.75
7 ΚΑΦΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΟΣ 18.55.60
8 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 Α.Ε.Κ. ΕΓΚΑΤ.
9 ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1991 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΟΣ ΕΓΚΑΤ.
10 ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1971 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΟΣ ΕΓΚΑΤ.
11 ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΟΣ ΕΓΚΑΤ.

Μήκος

1 ΓΑΛΑΚΤΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1984 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 6.96
2 ΛΑΓΟΣ ΝΙΚΟΣ 1982 Α.Ε.Κ. 6.94
3 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1981 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.87
4 ΜΠΑΛΤΑΔΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1984 Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ 6.74
5 ΚΟΥΦΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1986 Γ,Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.40
6 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 Α.Ε.Κ. 6.39
7 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1967 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.34
8 ΜΠΕΝΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 6.14
9 ΛΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ 6.13
10 ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1986 Α.Ε.Κ. 6.11
11 ΑΓΙΑΝΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994 Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ 6.00
12 ΚΑΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1986 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.00
13 ΜΠΕΝΤΑΪ ΤΖΙΝΟ 1990 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 5.65
14 ΣΟΥΡΜΠΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 5.62
15 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1979 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.40
χ ΑΡΝΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1986 ΚΥΠΡΟΣ (Ε.Σ.) Α

Γυναίκες

100 μ.: Κατσικογιάννη (Σ Κηφισιάς) 12.82, Τσιουτσιουμάνου (ΓΣ Κηφισιάς) 12.88, Αβραμάκου (ΓΣ Κηφισιάς) 13.31
400 μ.: Δαγκλή (ΑΕΚ) 56.71, Λευκοπούλου (ΑΕΚ) 56.72, Γεωργίου (ΓΑΣ Χολαργός) 59.40
1.500 μ.: Σοφοκλέους Μ. (ΑΕΚ) 4.30.05, Σοφοκλέους Γ. (ΑΕΚ) 4.47.30, Παπαγεωργίου (ΑΕΚ) 4.56.46
100 μ. εμπ.: Θεοκά (ΑΕΚ) 14.22, Βουτσινού (ΑΓΣ Το ΟΙΟΝ) 16.57
3.000 μ. στιπλ: Μαλάι (ΓΑΣ Ιλισσός) 11.22.72, Πουλίδου (ΓΑΣ Ιλισσός) 12.17.63
Τριπλούν: Παπαχρήστου (ΑΕΚ) 14,19 μ., Λυμπέρη (ΓΣ Κηφισιάς) 11,60 μ., Γκάρτσιου (ΓΣ Κηφισιάς) 11,08 μ.
Δισκοβολία: Ανουσάκη (Εθνικός ΓΣ) 35,43 μ., Πανίδη (ΑΕΚ) 31,20 μ.,
4Χ100 μ.: ΓΣ Κηφισιάς 48.8, ΑΕΚ 49.1, ΓΑΣ Χολαργός 52.5

200μ.: Μαργαρίτα Τσιουτσιουμάνου (ΓΣ Κηφισιάς) 25.50, Ελένη Λευκοπούλου (ΑΕΚ) 25.53, Κατερίνα Τόλιου (ΓΣ Κηφισιάς) 25.90..
800μ.: Φωτεινή Δαγκλή-Παγκότο (ΑΕΚ) 2.09.20, Ελένη Θεοδωρακοπούλου (ΑΕΚ) 2.09.52, Βασιλική Παπαγεωργίου (ΑΕΚ) 2.21.04.
5.000μ.: Μαριλένα Σοφοκλέους (ΑΕΚ) 17.56.03, Παναγιωτάκη Βλαχάκη (ΓΑΣ Ιλισός) 18.36.94, Ντενίζ Δημάκη (ΓΑΣ Ιλισός) 18.42.89.
400μ. εμπόδια: Ελπίδα Τόκα (ΓΣ Κηφισιάς) 65.51, Χριστίνα Θεόκα (ΑΕΚ) 66.79, Άρτεμις Ανδρεαδάκη (ΓΑΣ Χολαργού) 67.03.
Επί κοντώ: Λυδία Στούμπου (ΓΣ Κηφισιάς) 3.50μ., Κατερίνα Βαγενά (ΓΣ Κηφισιάς) 3.30μ., Βασιλική Παπακώτση (ΑΕΚ) 3.00μ.
Μήκος: Βούλα Παπαχρήστου (ΑΕΚ) 5.86μ., Χαρά Κιτσού (ΑΕΚ) 5.73μ., Θεοδώρα Γεωργίου (ΑΕΚ) 5.70μ.
Σφαιροβολία: Ελένη Τζήκα (ΑΕΚ) 13.17μ., Ελένη Ανουσάκη (ΕΓΣ) 10.55μ., Μαρία Στρεμπέλια (ΕΓΣ) 10.32μ.
4×400μ.: ΑΕΚ 3.55.63, ΓΑΣ Χολαργού 4.02.60, ΓΣ Κηφισιάς 4.09.48.
10χλμ. βάδην: Αγγελική Μπαγατέλα (ΓΑΣ Ιλισός) 57.18.15, Σπυριδούλα Σταύρου (ΓΑΣ Ιλισός) 58.16.78, Ευαγγελία Βαΐτση (ΓΑΣ Ιλισός) 59.57.82.

Βαθμολογία: ΑΕΚ 251, ΓΣ Κηφισιάς 143, ΓΑΣ Ιλισός 71.

100μ

1 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1990 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.82
2 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΜΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1993 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.88
3 ΑΒΡΑΜΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1996 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13.31
4 ΝΖΑΝΓΚΑ ΓΚΛΟΡΙΑ 1996 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13.51
5 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1990 Α.Ε.Κ. 13.56
6 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ 1995 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13.67
7 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1996 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.77
8 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1992 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 13.85
9 ΒΕΛΩΝΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1991 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.92
10 ΤΣΙΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 1996 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 14.20
11 ΑΝΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1967 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΟΣ 14.78

200μ (με ευνοικό όλες οι σειρές)

1 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΜΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1993 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 25.50
2 ΔΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1990 Α.Ε.Κ. 25.53
3 ΤΟΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 25.90
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1991 Γ.Α.Σ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 26.13
5 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1983 Γ.Α.Σ ΙΛΙΣΣΟΣ 27.36
6 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ 1995 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 27.48
7 ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1996 Γ.Α.Σ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 27.98
8 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1996 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 28.11
9 ΒΕΛΩΝΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1991 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 28.41
10 ΤΣΙΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 1996 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 28.47
11 ΡΟΥΠΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 28.72
12 ΑΝΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1967 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΟΣ 30.13

400μ

1 ΔΑΓΚΛΗ-ΠΑΓΚΟΤΟ ΦΩΤΕΙΝΗ 1985 Α.Ε.Κ. 56.71
2 ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1990 Α.Ε.Κ. 56.72
3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1991 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 59.40
4 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 1996 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 60.92
5 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 1990 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 61.72
6 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1983 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΟΣ 62.73
7 ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΑΡΙΝΑ 1991 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 63.24
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 1992 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 64.11
9 ΑΓΓΛΟΥ ΦΙΟΡΕΝΤΙΑ 1996 Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ 67.37

800μ

1 ΔΑΓΚΛΗ-ΠΑΓΚΟΤΟ ΦΩΤΕΙΝΗ 1985 Α.Ε.Κ. 2.09.20
2 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1989 Α.Ε.Κ. 2.09.52
3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1991 Α.Ε.Κ. 2.21.04
4 ΤΖΩΡΤΖΗ 1996 Π.Α.Ο. 2.25.96
5 ΓΚΟΓΚΟΥ ΡΕΒΕΚΑ 1996 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2.29.60

1500μ

1 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 1986 Α.Ε.Κ. 4.30.05
2 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 1986 Α.Ε.Κ. 4.47.40
3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1991 Α.Ε.Κ. 4.56.46
4 ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΣΟΣ 5.00.75
5 ΚΟΚΚΟΡΡΗ ΕΛΕΝΗ 1996 Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5.13.01
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 1994 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.13.04

5χλμ

1 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 1986 Α.Ε.Κ. 17.56.03
2 ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 Γ.Α.Σ ΙΛΙΣΣΟΣ 18.36.14
3 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΣ 1977 Γ.Α.Σ ΙΛΙΣΣΟΣ 18.42.89
4 ΜΑΛΑΪ ΜΑΡΙΑ 1989 Γ.Α.Σ ΙΛΙΣΣΟΣ 18.44.30
5 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗ ΧΑΡΑ 1988 Γ.Α.Σ ΙΛΙΣΣΟΣ 19.22.95
6 ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ 1969 Γ.Α.Σ ΙΛΙΣΣΟΣ 20.30.48
7 ΒΑΡΤΖΑΚΗ ΠΟΛΥΝΑ 1978 Α.Ε.Κ. 20.56.87
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 1994 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 21.14.61
9 ΠΑΣΠΑΤΗ ΔΑΝΑΗ 1994 Γ.Α.Σ ΙΛΙΣΣΟΣ ΕΓΚΑΤ.

Μήκος

1 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1989 Α.Ε.Κ. 5.86
2 ΚΙΤΣΟΥ ΧΑΡΑ 1989 Α.Ε.Κ. 5.73
3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1990 Α.Ε.Κ. 5.70
4 ΒΑΓΕΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1995 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.56
5 ΒΟΥΤΣΙΝΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1994 ΑΓΣ ”ΤΟ ΟΙΟΝ’ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 5.26
6 ΛΥΜΠΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1991 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.16
7 ΝΖΑΝΓΚΑ ΓΚΛΟΡΙΑ 1996 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 5.05
8 ΓΚΑΡΤΣΙΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 1996 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.72
9 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1992 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4.72
10 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 1996 Π.Α.Ο. 4.35
11 ΚΑΞΗΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3.80

Γενική βαθμολογία:
ΑΕΚ 340, ΓΣ Κηφισιάς 208, ΓΣ Ηλιούπολης 122, ΓΑΣ Ιλισός 107, ΓΑΣ Χολαργού 84, Εθνικός ΓΣ 57.

1ος Α.Ε.Κ. 91 251 342
2ος ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 65 143 208
3ος Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 121 2 123
4ος ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 36 81 117
5ος ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22 62 84
6ος ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. 52 5 57
7ος ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 20 2 22
8ος ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘ. 18 0 18
9ος ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 15 2 17
10ος ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣ. 15 0 15
11ος ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 4 2 6
12ος ΟΙΟΝ ΑΓ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 0 3 3
13ος ΑΟ ΒΑΡΗΣ 0 0 0

Συνολική βαθμολογία

1ος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 159 265 424
2ος Α.Ε.Κ. 91 251 342
3ος ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 167 66 233
4ος ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 65 143 208
5ος Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 121 2 123
6ος ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 36 81 117
7ος ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 38 71 109
8ος ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 63 23 86
9ος ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22 62 84
10ος ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. 52 5 57
11ος ΑΣΕ. ΔΟΥΚΑΣ 21 28 49
12ος ΣΑΚΑ 35 13 48
13ος ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 20 2 22
14ος Α.Σ.Ο.Χ. ΦΟΙΒΟΣ 1 19 20
15ος ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘ. 18 0 18
16ος Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 17 0 17
17ος ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 15 2 17
18ος ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣ. 15 0 15
19ος Α.Σ. ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 14 0 14
20ος ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 11 1 12
21ος Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 10 0 10
22ος ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 4 2 6
23ος ΝΑΞΙΑΚΟΣ 4 0 4
24ος ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 4 0 4
25ος ΟΙΟΝ ΑΓ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 0 3 3
26ος ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 0 0 0
27ος ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0 0 0
28ος ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 0 0 0
29ος ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 0 0 0
30ος ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ 0 0 0
31ος ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 0 0 0
32ος ΑΟ ΒΑΡΗΣ 0 0 0

έγινε τέλη Απριλίου

ΑΝΔΡΕΣ

100 μ.: Πετροπουλος (ΑΣ Αθλοκίνηση) 10.8, Ψουχλός (ΑΟ Αρισβαίος) 11.04, Χατζίου (ΑΣ Αθλοκίνηση) 11.8

200 μ.: 24.9 Χασάπης (ΑΟ Αρισβαίος) 24.9,

400 μ.: Κρεμέρ (ΓΑΣ Ολυμπίας) 55.1, Μποσλύ (ΓΑΣ Ολυμπίας) 56.1, Σουγιουλτζής (ΓΑΣ Ολυμπίας) 57.8

800 μ.: Μποσλύ (ΓΑΣ Ολυμπίας) 2.10.5, Κρεμέρ ( ΓΑΣ Ολυμπίας) 2.20.0

1.500 μ.: Δεμερτζής (ΓΑΣ Αλκαίος) 5.04.0, Ζορπάς (ΓΣ Αλκαίος) εγκ.

5.000 μ.: Χμαιντούχ (ΑΣ Αθλοκίνηση) 16.40.0, Γελαστός (ΓΑΣ Ολυμπίας) 17.43.0

3.000 μ. στιπλ: Χμαιντούχ (ΑΣ Αθλοκίνηση) 10.29.8, Δεμερτζής (ΓΣ Αλκαίος) 11.53.6

4Χ100 μ.: ΓΣ Αλκαίος Μυτ. 52.5

10.000 μ βάδην: Γελαστός (ΓΑΣ Ολυμπίας) 44.52.0

Μήκος: Πετρόπουλος (ΑΣ Αθλοκίνηση) 6,37 μ., Φωτιάδης (ΑΣ Αθλοκίνηση) 4,76 μ.

Υψος: Κανδύλης (ΓΑΣ Ολυμπίας) 1,75 μ., Κανδύλης Ιγ. (ΓΑΣ Ολυμπίας) 1,75 μ., Χοτζάι (ΑΣ Αθλοκίνηση) 1,75 μ.

Επί κοντώ: Χάτζιου (ΑΣ Αθλοκίνηση) 4,20 μ., Βερβερής (ΑΣ Αθλοκίνηση) ακ.

Σφαιροβολία: Αντωνέλης (ΓΣ Αρίων) 9,94 μ., Δεμερτζής (ΓΣ Αλκαίος) 9,60 μ., Παπαλάνης (ΓΣ Αλκαίος) 5,90 μ.

Δισκοβολία: Παπαλάνης (ΓΣ Αλκαίος) 24,56 μ.

Ακοντισμός: Δεμερτζής (ΓΣ Αλκαίος) 47.90

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1 ΓΑΣ Ολυμπίας 13
2 ΑΣ Αθλοκίνηση 10

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

100 μ.: Λιτσολάρι (ΑΣ Αθλοκίνηση) 12.3, Λογγίου (ΓΑΣ Ολυμπίας) 12.9 2, Μπάλλιου (ΑΠΣ Δρομέας) 13.3

200 μ.: Λιτσολάρι (ΑΣ Αθλοκίνηση) 25.8, Λόγγιου (ΓΑΣ Ολυμπίας) 27.5, Μπαλιού (ΑΠΣ Δρομέας) 29.3

800 μ.: Καλατζη ( (ΓΑΣ Ολυμπίας) 2.57.0

1500 μ.: Ντίνα (ΑΟ Αρισβαίος) 5.15.0

3000 μ. στιπλ: Ντίνα (ΑΟ Αρισβαίος) 12.29.9, Τζανέτη (ΑΟ Αρισβαίος) 14.08.0 , Κελεμένη (ΑΣ Αθλοκίνηση) εγκ.

10000 μ. βάδην: Κομνηνού (ΓΑΣ Ολυμπίας) 61.46.3

Μήκος: Μακρή (ΑΠΣ Δρομέας) 4,50 μ.

Υψος: Ζιλί (ΓΑΣ Ολυμπίας) 1,45 μ. Κατσακούλη (ΓΣ Αρίων) 1,40 μ.

Σφαιροβολία: Καριοφύλλη (ΓΣ Αρίων) 9,21 μ., Δεμερτζή (ΓΣ Αλκαίος) 8,70 μ.

Ακοντισμός: Παυλή (ΓΣ Αρίων) 37,20 μ., Καριοφύλλη (ΓΣ Αρίων) 32,50 μ.

Βαθμολογία Γυναικών

1 ΑΣ Αθλοκίνηση 26
2 ΑΟ Αρισβαίος Καλλόνης 15
3 ΓΑΣ Ολυμπίας Μηθύμνας 3

……….

Ανδρες

100 μ.: Σεϊτανίδης (ΓΣ Ευδαμος Κω) 11.53, Λογοθέτης (Διαγόρας Ρόδου) 11.76, Κωνσταντάς (Καζώνη Κ.) 11.84

200 μ.: Σεϊτανίδης (ΓΣ Ευδαμος Κω) 22.53, Λογοθέτης (Διαγόρας Ρόδου) 22.67, Κωνσταντάς (Καζώνη Κ.) 22.92

400 μ.: Σείτης (Υγείας Ρόδου) 51.30, Γιαννόπουλος (ΓΣ Εύδαμος Κω) 53.89, Χαρτοφυλλής (ΑΟ Καλλιπάτειρα Ρ.) 54.77

800 μ.: Κουρμαδιάς (Υγεία Ρόδου) 2.23.93

1.500 μ.: Πούλιου (ΚΑΟ Φιλινός) 6.24.62

400 μ. εμπ.: Γιαουπλάρι (ΓΣ Ευδαμός Κω) 60.12,

Ακοντισμός: Τρούμπας (ΓΣ Ευδαμός Κω) 65,50 μ., Αλεξανδρής (Καλλιπάτειρα Ρ.) 57,80 μ., Λαουδικός (Κάλυμνος) 55,24 μ.

Δισκοβολία: Γιμούκης (Καλλιπάτειρα Ρόδου) 42,60 μ., Φαναρτζής (Κάλυμνος 2001) 39,12 μ., Τριανταφυλλίδης (ΓΣ Ευδαμος Κω) 35,47 μ.

Μήκος: Διακονικόλας (ΑΓΕΣ Καμειρός) 7,15 μ.

Σφαιροβολία: Φαναρτζής (ΑΣ Κάλυμνος 2000) 14,55 μ., Γιμούκης (Καλλιπάτειρα) 13,16 μ., Τριανταφυλλίδης (ΓΣ Ευδαμος Κω) 11,46 μ.

Τριπλούν: Διακονικόλας (ΑΓΕΣ Καμειρός) 14,50 μ.

Υψος: Αγαμέμνων (ΓΣ Ευδαμός Κω) 1,85 μ.

4Χ100 μ.: ΑΓΕ Καμειρός 48,81 μ.,

4Χ400 μ.: ΓΣ Ευδαμός Κω 3.40.30

Γυναίκες

100 μ.: Γεωργίου (ΓΑΣ Υγεία Ρόδου) 13.15, Καραγιώργου (ΑΟ Καλλιπάτειρα) 14,58, Κίτσο (ΚΑΟ Φιλινός) 15.08, 200 μ.: Γεωργίου (ΓΑΣ Υγεία Ρόδου) 26.13, Τσακούδη (ΓΑΣ Υγεία Ρόδου) 26.43, Μαστροβασίλη (ΓΑΣ Υγεία Ρόδου)

400 μ.: Τσακούδη (ΓΑΣ Υγεία Ρόδου) 59.96, Ματροβασίλη (ΓΑΣ Υγεία Ρόδου) 60.64, Φορτσέτη (ΚΑΟ Φιλινός) 66.94

800 μ.: Ζωγραφάκη (Καζώνης Καλ.) 2.17.6, Κουλιανού (ΚΑΟ Φιλινός) 2.19.0, Αθανασάκη (ΓΑΣ Υγεία Ροδου) 2.45.5

1.500 μ.: Ζωγραφάκη (Καζώνης Καλ.) 4.54.48, Κουλιανού (ΚΑΟ Φιλινός) 4.55.21, Φορτσέτη (ΚΑΟ Φιλινός) 5.15.01

5.000 μ.: Ρέμπουλη (ΓΣ Νέων Λέρου) 17.40.28

400 μ. εμπ.: Καραγεώργου (ΑΟ Καλλιπάτειρα Ρ.) 1.22.42

Ακοντισμός: Σφουγγαριστου (ΑΣ Καλύμνου) 33,34 μ., Μαλιοπούλου (ΓΣ Ευδαμος Κω) 31,58 μ., Τομάζου (ΑΓΕ Καμειρός) 23,53 μ.,

Δισκοβολία: Κατσιματίδη (Νέων Λέρου) 38,87 μ., Καζούλη (Διαγόρας Ρόδου) 27,10 μ.

Μήκος: Ζάρρα (ΑΟ Καλλιπάτειρα Ρ.) 5,30 μ., Θεοδώρου (ΑΟ Σταματίου Ρόδου) 5,20 μ., Τομάζου (ΑΓΕΣ Καμειρός) 4,18 μ.

Σφαιροβολία: Κατσιματίδου (ΓΣ Νέων Λ.) 11,27 μ., Ματθαίου (ΑΣ Καζώνης Κ.) 10,54 μ., Κατρή (Καζώνης Κ.) 10,52 μ.

Τριπλούν: Χατζηλάου (Εύδαμος Κω) 11,03 μ., Ζάρρα (ΑΟ Καλλιπάτειρα Ρ.) 10,64 μ.

Υψος: Θεοδώρου (ΑΟ Σταματίου Ρ.) 1,60 μ., Φώτη (ΚΑΟ Φιλινός) 1,40 μ.

Α’ ημέρα

Άνδρες

100 ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 11.54 / ΠΡΙΜ 10.94

1 -0.1 ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.86
2 -0.1 ΣΑΪΣΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1983 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.90
3 -0.1 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1975 Γ.Ε. ΜΕΣΣΑΡΑΣ 10.98
4 -0.1 ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1979 Ο.Φ.Η. 11.01
5 -0.1 ΔΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1991 ΑΡΚΑΔΙ 11.25
6 -0.1 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1995 Ε.Α.Ρ. 11.41
7 0.2 ΚΟΥΤΣΟΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1993 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΚΡ 11.43
8 0.2 ΚΛΑΔΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1995 Ε.Α.Ρ. 11.94
9 0.2 ΜΑΡΜΑΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1994 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.13
10 0.2 ΠΑΛΙΜΕΤΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ 1995 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.20

400 ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΠ 53.54 / ΠΡΙΜ 50.14

1 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1989 ΚΥΔΩΝ 48.57
2 ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1986 Ο.Φ.Η. 49.68
3 ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1991 ΑΟΛ 50.22
4 ΚΟΚΟΚΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1986 Ο.Φ.Η. 50.44
5 ΚΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1977 Γ.Ε. ΜΕΣΣΑΡΑΣ 50.68
6 ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1995 Γ.Ε. ΜΕΣΣΑΡΑΣ 52.29
7 ΚΛΑΔΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1995 Ε.Α.Ρ. 52.91
8 ΤΟΥΡΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 1980 ΑΡΚΑΔΙ 55.47

800 ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 2.04.00 / ΠΡΙΜ 1.56.00

1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 Α.Ο.Λ. 1.49.79
2 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 1993 Α.Ο.Λ. 1.55.46
3 ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1991 Α.Ο.Λ. 1.56.91
4 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1995 Ο.Φ.Η. 1.58.79
5 ΓΚΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1985 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.03.53

5.000 ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 16.40.00 / ΠΡΙΜ 15.15.00

1 ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 16.24.17
2 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1967 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΚΡΗΤ 16.35.59
3 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 1970 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΚΡΗΤ 16.37.37
4 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1967 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΚΡΗΤ 16.53.12
– ΧΑΤΖΑΚΗΣ-ΚΑΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1980 ΑΟΛ ΕΓΚ

110 ΕΜΠ. ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 16.84 / ΠΡΙΜ 15.64

1 ΣΑΪΣΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1983 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14.86
2 ΡΙΖΑΙ ΤΑΟΥΛΑΝΤΗ 1993 ΑΟΛ 15.53
3 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ 1988 Γ.Ε. ΜΕΣΣΑΡΑΣ 15.53

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 1.88 / ΠΡΙΜ 2.00

1 ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1988 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.88
2 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1984 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.88
3 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ 1988 Γ.Ε. ΜΕΣΣΑΡΑΣ 1.80

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 3.80 / ΠΡΙΜ 4.40

1 ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1983 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.50
2 ΝΤΑΜΟΤΣΙΔΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ 1995 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.50
3 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ 1989 Ο.Φ.Η. 4.40

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 6.30 / ΠΡΙΜ 7.10

1 ΜΙΧΑΛΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 7.10
2 ΚΥΤΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1993 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6.75
3 ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1983 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6.48
4 ΚΟΝΤΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1995 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6.29
5 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1994 Ο.Φ.Η. 6.23
6 ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1988 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.84
7 ΑΝΔΡΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 1991 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.72
8 ΛΙΚΑ ΝΤΙΟΝΙΣ 1996 Γ.Α.Σ. ΜΑΛΙΩΝ 5.42

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 13.40 / ΠΡΙΜ 14.30

1 ΜΙΧΑΛΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.85
2 ΚΥΤΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1993 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.84

ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 12.30 / ΠΡΙΜ 13.80

1 ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΛΙΒΥΚΟΣ 15.17
2 ΚΙΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1986 ΓΕΗ 12.38
3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1994 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΚΡ 11.98
5 ΔΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1992 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.43
6 ΔΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.30
6 ΚΑΒΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.76
7 ΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1961 ΓΕΗ 11.22
8 ΚΑΤΣΟΧΕΙΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.83
9 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1994 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.63

ΔΙΣΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 38.00 / ΠΡΙΜ 42.00

1 ΚΙΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1986 Γ.Ε.Η. 45.20
2 ΚΑΒΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 43.27
3 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1991 Ο.Φ.Η. 41.40
4 ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΛΙΒΥΚΟΣ 39.00
5 ΚΑΤΣΟΧΕΙΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 38.58
6 ΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1961 Γ.Ε.Η. 37.85
7 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1994 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΚΡ 36.80
8 ΔΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1992 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 32.95

ΣΦΥΡΑ ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 44.00 / ΠΡΙΜ 50.00

2 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1984 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 58.35
3 ΦΥΛΛΑΔΙΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1988 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 57.20
1 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1994 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 58.82
4 ΣΦΙΓΚΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 1994 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 49.08
5 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1991 Γ.Ε.Η. 40.40

4 Χ 100 ΑΝΔΡΩΝ ΟΡΙΟ 45.64 / ΠΡΙΜ 43.04

1 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 43.28
ΝΤΑΜΟΤΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΕΛΗΣ ΣΑΪΣΑΝΑΣ ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
2 Ο.Φ.Η. 45.60
ΔΙΠΛΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΚΟΥΡΟΠΗΣ ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ

Γυναίκες

100 ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΑΝΕΜΟΣ +1.6) ΟΡΙΟ 13.54 / ΠΡΙΜ 12.74

1 1.6 ΠΑΪΖΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1995 ΚΥΔΩΝ 12.48
2 1.6 ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.81
3 1.6 ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 1995 Α.Ο.Λ. 12.82
4 1.6 ΜΑΛΑΓΑΡΔΗ ΜΑΡΙΑ 1996 Ε.Α.Ρ. 12.87
5 1.6 ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1996 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.20
6 1.6 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1996 Ε.Α.Ρ. 13.29
7 1.6 ΜΠΙΤΖΑΝΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 1996 ΚΥΔΩΝ 13.51
8 1.6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1992 ΚΥΔΩΝ 13.51

400 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 64.04 / ΠΡΙΜ 60.14

1 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1985 Ο.Φ.Η. 56.02
2 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ 1996 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 62.75
3 ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΣΤΕΛΛΑ 1991 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 64.68
4 ΒΑΛΙΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 1996 ΚΥΔΩΝ 66.03

800 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 2.30.00 / ΠΡΙΜ 2.23.00

1 ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΣΤΕΛΛΑ 1991 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2.28.95

5.000 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 20.40.00/ ΠΡΙΜ 19.00.00

1 ΡΗΓΑ ΣΟΦΙΑ 1988 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 17.37.83
2 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 18.56.64
3 ΜΑΝΔΡΑΜΠΑΖΑΚΗ ΠΑΝΤΕΛΙΤ 1995 ΚΥΔΩΝ 19.13.59
4 ΦΡΑΓΚΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1987 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 20.54.50
ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΥ-Σ΄ΛΕΧΤΕΡ ΕΛΕΝΗ 1968 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΕΓΚ

100 ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 17.84 / ΠΡΙΜ 15.74

1 ΓΙΑΤΡΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1992 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 15.79
2 ΙΒΑΝΟΒΑ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΕΝΑ 1994 Α.Ο.Λ. 15.80
3 ΛΕΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΗΡΩ 1988 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 16.17

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 1.53/ ΠΡΙΜ 1.60

1 ΖΑΓΟΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1994 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.65
2 ΙΒΑΝΟΒΑ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΕΝΑ 1994 Α.Ο.Λ. 1.57
3 ΠΑΤΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1996 ΑΡΚΑΔΙ 1.57
4 ΤΣΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1996 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.53
4 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ Ο.Φ.Η. 1.53
6 ΚΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1995 Ο.Φ.Η. 1.45

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 3.00 / ΠΡΙΜ 3.20

1 ΛΕΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΗΡΩ 1988 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.00
2 ΓΙΑΤΡΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1992 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.20
3 ΜΗΧΤΑΡΙΑΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1993 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.10

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΦΩΝΑΖΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ 1984 Ο.Φ.Η. 5.80
2 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1985 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.58
3 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1983 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.56
4 ΖΑΓΟΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1994 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.65
5 ΤΣΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1996 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.14
– ΧΑΝΤΖΗ ΕΦΗ 1988 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΚΥ

ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 10.50 / ΠΡΙΜ 11.20

1 ΚΑΠΠΑ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ 1988 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 15.69
2 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ 1994 Ο.Φ.Η. 13.05
3 ΓΑΙΤΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1989 ΛΙΒΥΚΟΣ 12.63
4 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ 10.76

ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 34.00 / ΠΡΙΜ 36.00

1 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ 1994 Ο.Φ.Η. 45.57
2 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ 45.22
3 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1990 Γ.Ε.Η. 43.04
4 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1989 Γ.Ε.Η. 40.83
5 ΓΑΙΤΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1989 ΛΙΒΥΚΟΣ 33.98
6 ΒΕΛΑΝΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1995 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 27.80
7 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ 1994 Γ.Ε.Η. 25.98

ΣΦΥΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 38.00 / ΠΡΙΜ 42.00

1 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1994 Γ.Ε.Η. 47.02
2 ΚΑΠΠΑ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ 1988 Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 43.86
3 ΜΑΛΙΑΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1993 Γ.Ε.Η. 38.92

4 Χ 100 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΡΙΟ 53.64 / ΠΡΙΜ 50.14

1 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 50.38
ΡΟΚΑΚΗ ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗ ΧΑΝΤΖΗ ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ
2 Ο.Φ.Η. 52.28
ΜΑΝΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΦΩΝΑΖΑΚΗ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ
χ Α.Ο. ΚΥΔΩΝ ΑΚΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΓΝΑΦΑΚΗ ΜΠΙΤΖΑΝΑΚΗ ΠΑΪΖΑΚΗ

Β’ ημέρα

Άνδρες

200μ

1 ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1979 255655 Ο.Φ.Η. 21.66 +0.7
2 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1975 173566 Γ.Ε. ΜΕΣΣΑΡΑΣ 21.86 +0.7
3 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1989 259777 ΚΥΔΩΝ 22.00 +0.7
4 ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 273168 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.17
5 ΔΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1991 272238 ΑΡΚΑΔΙ 22.30 +1.00
6 ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1986 229714 Ο.Φ.Η. 22.39 +0.7
7 ΚΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1977 212147 Γ.Ε. ΜΕΣΣΑΡΑΣ 22.57 +1.00
8 ΚΟΚΟΚΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1986 229710 Ο.Φ.Η. 22.68 +1.00
9 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1995 321340 Ε.Α.Ρ. 22.83 +1.00
10 ΚΟΥΤΣΟΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1993 300411 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΚΡ 23.25 +1.00
11 ΔΙΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1996 304089 Ο.Φ.Η. 23.56 +1.00
12 ΚΛΑΔΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1995 321372 Ε.Α.Ρ. 24.64 +0.7

1500μ

1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 Α.Ο.Λ. 3.54.56
2 ΓΚΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1985 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.17.40
3 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1967 ΣΥΛ. ΜΑΡ. ΚΡΗΤ 4.38.25

400μ εμπ.

1 ΚΛΑΔΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1995 Ε.Α.Ρ. 58.53

3χλμ στηπλ

1 ΧΑΤΖΑΚΗΣ-ΚΑΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1980 Α.Ο.Λ. 9.36.07
2 ΑΛΙΦΙΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 9.48.11

Ακόντιο

1 ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1988 Ο.Φ.Η. 59.70
2 ΒΟΛΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1993 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 54.75

4χ400μ

1 Ο.Φ.Η. 3.21.23
ΚΟΚΟΚΙΟΣ ΕΥ. – ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Φ. – ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ Α. – ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ Γ.
2 Γ.Ε. ΜΕΣΣΑΡΑΣ 3.23.01
ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Γ. – ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ Χ. – ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ Ν. – ΚΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Α.
3 Α.Ο.Λ. 3.25.82
ΡΙΖΑΪ Τ. – ΔΑΒΡΑΔΟΣ Σ. – ΚΟΛΙΑΣ Α. – ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ Α.

Γυναίκες

200μ

1 ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 1995 ΑΟΛ 26.59 +0.7
2 ΜΑΛΑΓΑΡΔΗ ΜΑΡΙΑ 1996 Ε.Α.Ρ. 26.72 +0.7
3 ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 26.94 +0.7
4 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 27.28 +0.7
5 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1996 Ε.Α.Ρ. 27.64 +0.7
6 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ 1996 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 27.90 +0.7

1500μ

1 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 4.47.03
2 ΡΗΓΑ ΣΟΦΙΑ 1988 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.49.55

3χλμ στηπλ

400μ εμπ.

1 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1985 Ο.Φ.Η. 59.29

Τριπλούν

1 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1983 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.36
2 ΦΩΝΑΖΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ 1984 Ο.Φ.Η. 11.96
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1996 Ο.Φ.Η. 11.14
4 ΜΑΝΙΑ ΦΑΝΗ-ΜΑΡΙΑ 1995 Ο.Φ.Η. 9.38

Ακόντιο

1 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ 1994 Γ.Ε.Η. 31.62

4χ400μ

Προηγούμενο άρθροΠροεπισκόπιση-εκτιμήσεις για Παγκυπριους Αγώνες
Επόμενο άρθροΠαγκύπριοι Αγώνες (Λεμεσός) 2012