Συνολικά αποτελέσματα

-> Άνδρες
-> Γυναίκες

Ελληνικές συμμετοχές

1 Κώστας Ζήκος, 60μ. – 6.66 & προκρ. 6.70
8. Σωτήρης Γκαραγκάνης, 60μ. – 6.86 & προκρ. 6.82
5. Χρήστος Κοτίτσας, 800μ. – 1.51.17
6. Χαράλαμπος Λαγός, 800μ. – 1.51.76
4. Κώστας Μπανιώτης, ύψος – 2,18μ.
2. Θοδωρής Χρυσανθόπουλος, επί κοντώ – 5,40μ.
4. Παύλος Μπόφτσης, τριπλούν – 16,15μ.
6. Ανδρέας Πανταζής, τριπλούν – 15,80μ.
7. Οδυσσέας Μουζενίδης, σφαίρα – 18,54μ.
8. Τάσος Λατιφλλάρι, σφαίρα – 18,39μ.

10. Μαρία Γάτου, 60μ. – προκρ. 7.53
5. Κυριακή Σαμάνη, 60μ. – 7.43 & προκρ. 7.40
2. Ειρήνη Βασιλείου, 400μ. – 52.93
6. Ελπίδα Καρκαλάτου, 400μ. – 54.88
2. Ελισάβετ Πεσιρίδου, 60μ. εμπ. – 8.20
11. Κυριακή Σαμάνη, 60μ. εμπ. – 8.45
7. Αλίκη Βαγγέλη, ύψος – 1,75μ.

Κυπριακές συμμετοχές:

χ Ολίβια Φωτοπούλου, 60μ. – DQ & προκρ. 7.47
2. Ναταλία Ευαγγελίδου, 1500μ. – 4.20.91

5. Βασίλης Κωνσταντίνου, ύψος – 2,15μ.
9. Κυριάκος Ιωάννου, ύψος – 2,05μ.
3. Νίκανδρος Στυλιανού, επί κοντώ – 5,35μ.

Με άλλη χώρα:

4. Άλντο Κεραμάς [ALB] 800μ. – 1.50.94

Νικητές αγωνισμάτων

60m- Zikos GRE 6.66 / Vaisman ISR 7.36
60m h.- Sevler TUR 7.83 / Lonvarek CRO 8.13
400m- Budzynskyi UKR 47.32 / Miklos ROU 52.64
800m- Hutsol UKR 1.50.05 / Balan ROU 2.07.17
1500m- Bibic SRB 3.50.18 / Birca ROU 4.20.33
3000m- Vojta AUT 7.54.75 / Gega ALB 8.55.45
HJ- Nikitin UKR 2.24 / Chumachenko UKR 1.88
PV- Sasma TUR 5.50 / Gladiichuk UKR 4.40
LJ- Smajlaj ALB 7.91 / Iusco ROU 6.53
TJ- Babayev AZE 16.92 / Panturoiu ROU 13.75
SP- Pezer BIH 20.75 / Surdu MDA 18.11
4x400m- SLO 3.12.19 / TUR 3.45.23

Πίνακας μεταλλίων

1 ROU – 5 2 5 / 12
2 UKR – 5 1 1 / 7
3 TUR – 3 7 6 / 16
4 ALB – 2 0 1 / 3
5 GRE – 1 3 0 / 4
6 CRO – 1 2 2 / 5
7 SRB – 1 1 4 / 6
8 BIH – 1 1 0 / 2
9 AZE – 1 0 1 / 2
9 ISR – 1 0 1 / 2
11 AUT – 1 0 0 / 1
11 SLO – 1 0 0 / 1
11 MDA – 1 0 0 / 1
14 BUL – 0 4 1 / 5
15 CYP – 0 1 1 / 2
16 ARM – 0 1 0 / 1
16 MNE – 0 1 0 / 1
18 GEO – 0 0 1 / 1
19 KOS – 0
19 MKD – 0
19 SMR – 0

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here