Μαραθώνιος

M

  1. 1 PITSOLIS CHARALAMPOS 1993 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 2:23:44
  2. 2 GKELAOUZOS KON/NOS 1990 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 2:24:45
  3. 3 STAMOULIS KONSTANTINOS 1997 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:25:37
  4. 4 KARAISKOS PANAGIOTIS 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2:26:28
  5. 5 BOURIKAS PANAGIOTIS 1990 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 2:27:00
  6. 6 BEIS KYRIAKOS 1982 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2:27:33
  7. 7 PARMAKIS MICHAIL 1984 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:27:47
  8. 8 MINOS GEORGIOS 1988 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 2:30:40
  9. 9 CHATZIIOANNOU MICHAIL1989 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2:31:09
  10. x TESSELAAR TIM 1995 NED 2:31:4
  11. 10 VOULKOS CHARALAMPOS 1990 ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 2:32:22
  12. 11 MANGINAS DIMOS 1982 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2:32:32
  13. 12 SYMIRIOTIS KYRIAKOS 2:33:04 1990 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 2:33:02
  14. 13 POULOS THOMAS 2:34:22 1986 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 2:34:22
  15. 14 ZAGKANAS STAVROS 1979 Ο.Φ.Η. 2:34:39
  16. x FAIRBROTHER TOM 1988 GBR 2:34:52
  17. 15 KALIAKOUDIS DIMITRIOS 1984 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 2:35:02
  18. x CHRISTODOULOU KYRIAKOS 1989 CYP 2:35:30
  19. 16 LINARDOS DIMITRIOS 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 2:35:38
  20. 17 GALANOPOULOS KONSTANTINOS 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:35:48
  21. 18 TOROSIAN OVANNES-IOANNIS 1990 ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 2:36:03
  22. 19 BAKAS VASILEIOS 1990 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2:36:18
  23. 20 TSERENTZOULIAS MARIOS 1990 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 2:38:33
  24. 21 MANOUSAKAS-MANOUSAKA MINAS 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 2:38:59
  25. 22 KREKAS IOANNIS 1982 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2:39:13
  26. 23 MPALAMOTIS VASILEIOS 1992 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 2:39:32
  27. 24 SIFAKIS EMMANOUIL-NEKTAR 1973 Ο.Φ.Η. 2:39:56

W

  1. 1 KONSTANTINOPOULOU VASILIKI 1996 ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2:46:01
  2. 2 ASIMAKOPOULOU AIKATERINI 1982 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2:50:25
  3. 3 REMPOULI OURANIA 1989 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2:50:42
  4. x GUZELJ BLATNIK LAURA 1997 SLO 2:50:49
  5. 4 DAGKLI-PAGKOTO FOTEINI 1985 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 2:52:46
  6. x NOULA STAMATIA 1998 N.Γ.Σ.Θ.ΗΡΑΚΛΗΣ 2:54:36
  7. 5 MALAI MARIA 1989 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 2:54:57
  8. x CLAASSEN ANENE 1990 RSA 2:54:59
  9. 6 IMAKI NTENIZ 1977 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 2:55:49
  10. 7 PANAGIOTOPOULOU IOULIA-ELENI 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:57:11
  11. x DUNN JANESSA 1992 USA 2:57:39
  12. 8 GAVRIILOGLOU ANASTASIA 1982 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 2:59:52
  13. 9 BAROUTI MARIALENA 1990 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 3:00:50
  14. 10 PSALTI MARIA 1978 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 3:02:38
  15. 11 SAPIOU VITHLEEM 1981 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 3:04:10
  16. 12 LOUKIDOU MARIA 1995 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 3:04:31
  17. 13 LEONTIADOU STEFANIA 1983 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3:05:14
  18. 14 VASILEIOU ANNA 1990 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3:08:48

5χλμ

M

  1. KOLIOS NESTORAS 2001 Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:14:47
  2. STAMOULIS NIKOLAOS 2002 x 0:14:52
  3. DIAKOSTEFANIS SERGIOS 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0:14:55
  4. TSAKALOS DIMITRIOS 1999 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0:14:57
  5. STAMOULIS GEORGE 1998 x 0:15:08
  6. KALLIAS CHRISTOS 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0:15:13
  7. SOUKOULIS ALEXANDROS x 0:15:18
  8. IOANNOU ORFEAS 2003 Α.Γ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:15:23
  9. BORG DAVID 2002 MLT 0:15:26
  10. KIKAS ODYSSEAS ANTONIOS 2004 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. 0:15:28
  11. KERAMIDAS NICOLAS 2006 x 0:15:35
  12. KONSTANTINOU GIORGOS 2003 CYP 0:15:44
  13. SYMEONIDIS DIMITRIOS  2002 x 0:15:50
  14. KAPSALIS DIONISIS ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0:15:55

W

  1. KASSOU MARIA 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 0:16:36 / net 16:34
  2. BALLA DENISA 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 0:16:54
  3. TSOUPAKI EIRINI 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0:17:01
  4. PAPADIMATOU EYGENIA 1995 A.O. POSEIDON LOUTRAKIOU 0:17:07
  5. ANASTASAKIS MELISSA HELENA 1998 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 0:17:11
  6. KALLIMOGIANNI VASILIKI 2004 ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. 0:17:55
  7. ANDRIKOPOULOU ZOI ANITA 1996 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0:18:00
  8. PANTOSTIS CHRISTINA 2010 x 0:18:04
  9. BARABOUTI EVA- ILARI 2002 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 0:18:30
  10. PORIKOU KIRIAKI 2008 ΑΣ ΗΛΙΟΣ 0:18:43
  11. PLAKA EMMANUELA 2003 0:18:59

10χλμ (Σάββατο 12/11)

M

  1. ANAGNOSTOU MARIOS 1999 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 0:30:08
  2. PETROULAKIS PANAGIOTIS 2002 x 0:31:05
  3. PECEK DANIJEL  1991 CRO 0:32:18
  4. POURIKAS MANOLIS 1999 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 0:32:57
  5. GEORGALAS DIAMANTIS  1984 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ 0:33:01
  6. PAPADIMITRIOU ANTONIS 1980 x 0:33:04
  7. MADZIAR MATEUSZ 1994 POL , ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 0:33:05
  8. MANKO XHULIANO 1999 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 0:33:23
  9. PUZANOV MYKHAYLO 1990 UKR 0:33:27
  10. VOULGARIS KYRIAKOS 2001x 0:33:30
  11. KALOGEROPOULOS GIANNIS 2003 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 0:33:30
  12. NATSIKAS CHRISTOS 1982 0:33:47

W

  1. MARINAKOU ANASTASIA  1996 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 0:33:38
  2. PANAGIOTOPOULOU ISMINI 1999 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 0:35:00
  3. TSOUPAKI EIRINI 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0:35:16
  4. KOUTLI EKATERINI 1997 x 0:36:22
  5. FRUZSINA DR.BAKONYI 1983 HUN 0:37:00
  6. RIBERA D ALCALA ELISABETTA 1996 ITA 0:37:45
  7. PAPANASTASIOU MARIA 1994 CYP 0:37:50

Universities 10km Night Run

  1. PAPADIMITRIOU VASILIS 2002 ΤΕΦΑΑ ΔΠΘ 35.54
  2. ZEIMPEKAKIS KONSTANTINOS 2003 Γεωλογίας ΕΚΠΑ 36.05
  3. CHIRAS VASILEIOS 2002 ΤΕΦΑΑ Τρικάλων 36.20
  1. BENAKI STEFANIA 2002 Ιόνιο Πανεπιστήμιο 40.57
  2. SEFERIADI MARIA 2001 Πανεπιστήμιο Πατρών 42.21
  3. STEFOU ELENI 2002 National Technical Uni. of Athens 42.50
Προηγούμενο άρθροΣτο Birmingham το Ευρωπαϊκό του 2026
Επόμενο άρθροΠιτσώλης και Κωνσταντινοπούλου επικράτησαν στον ΑΜΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ