-> Αποτελέσματα

Μαραθώνιος

Α
1. Misoi Brimin Kipkorir KEN 2:10.56
2. Tirunen Workneh Tesfa ETH 2:12.52
3. Gereme Mengist Azmeraw ETH 2:13.20

7. (1) Γκελαούζος Κώστας (Παναθηναϊκός ΑΟ) 2:21.54
8. (2) Μερούσης Χριστόφορος (ΦΟ Βροντάδων Χίου) 2:23.43
9. (3) Καραΐσκος Παναγιώτης (Πανελλήνιος ΓΣ) 2:23.53
10. (4) Θεοδωρακάκος Δημήτρης (Παναθηναϊκός ΑΟ) 2:28.34
11. (5) Ευαγγελίδης Δήμος (ΟΚΑ Καβάλας) 2:29.47 
12. (6) Μαγγίνας Δήμος (ΑΟ Μυκόνου) 2:29.50
13. (7) Πιτσώλης Χαράλαμπος (ΓΑΣ Ιλισσός) 2:30.26
14. (8) Τσικούρας Νίκος (ΓΣ Γλυφάδας) 2:33.40
15. Ζαγκανάς Σταύρος (ΣΔΥ Χανίων) 2:34.46
16. (9) Κρέκας Γιάννης (ΣΑΠΚ Νεάπολης) 2:35.03
17. (10) Καλιακούδης Δημήτρης (ΑΕ Μεσογείων Παλ.) 2:37.01
18. (11) Παπαδάκης Σταμάτης (ΟΦΗ) 2:38.27
19. (12) Ιωαννίδης Ιάσων (Ηρακλής Θεσ.) 2:38.30
… 

Γ
1. Muriuki Shelmith Nyawira KEN 2:36.46
2. Koech Rebby Cherono KEN 2:38.54
3. (1) Πετρουλάκη Ελευθερία (ΑΟ Μυκόνου) 2:46.09
4. (2) Λεοντιάδη Στεφανία (Δρομέας Αμαρουσίου) 2:48.54
5. (3) Δαγκλή-Παγκότο Φωτεινή (ΑΟ Κάλλιστος) 2:50.09
6. Honkala Noora FIN 2:55.49
7. (4) Δημάκη Ντενίζ (ΓΑΣ Ιλισσός) 2:57.52 (4)
8. (5) Τσεκίνι-Βουδούρη Σόνια (ΦΣ Άργους Ορεστικού) 2:58.53

10χλμ.

Α
1. Τάσσης Γιώργος (Τρίτων Χαλκίδας) 30.29
2. Καλλίας Χρήστος (ΑΟ Μυκόνου) 30.40
3. Σάκης Νίκος (Ερμής 1877) 30.59
4. Σταμούλης Κώστας 31.06
5. Μυλωνάς Βαγγέλης 32.38
6. Αποστολίδης Μάριος CYP 33.05
7. Αντωνόπουλος Κώστας 33.22
8. Καλαπόδης Γιώργος 34.14
9. Καραμπουλας Ηλίας 34.50
10. Φιλιμέγκας Κώστας 34.52
11. Φράγκου Πασχάλης CYP 35.03
12. Κονταράτος Αλέξης 35.09
13. Σπηλιόπουλος Γιώργος 35.09

Γ
1. Πριβιλέτζιο Γκλόρια (ΓΣ Γλυφάδας) 35.23
2. Καρακατσάνη Αναστασία (ΓΣ Γλυφάδας) 35.51
3. Brooks Hannah GBR 36.43
4. Cvijanovic Biljana SRB 36.48
5. Σκάρκου Γλυκερία (ΑΟ Παλαιού Φαλήρου) 37.41
6. Valova Silvia SVK 37.44
7. Μιχαλά Ειρήνη 37.45
8. Γαζέα Μάγδα (ΑΓΕ Ζακύνθου) 38.08

5χλμ (πρωί)

Α
1. Δημητράκης Ανδρέας (Πανναξιακός) 14.47
2. Αναγνώστου Μάριος (Αναγέννηση Λαμίας) 15.04
3. Καλάκος Θάνος (ΓΣ Γλυφάδας) 15.25
4. Σούκουλης Αλέξανδρος (Πανελλήνιος ΓΣ) 15.26
5. Αρωνιάδας Θεόδωρος (ΓΕ Αγρινίου) 15.41
6. Εμμανουηλίδης Πάρης (ΓΣ Αμαρουσίου) 15.46
7. Μάνκο Τζουλιάνο (ΓΑΣ Ιλισσός) 15.47
8. Ιατρόπουλος Σπύρος (Αθηνόδωρος ο Αιγιεύς) 15.52
9. Ιατρόπουλος Κώστας (Αθηνόδωρος ο Αιγιεύς) 15.56

Γ
1. Κυριακοπούλου Ανθή (ΓΣ Γλυφάδας) 17.28
2. Λαβασά Δάφνη (ΑΟ Βουλιαγμένης) 17.30
3. Ανδρικοπούλου Ζωή (ΓΣ Ηλιούπολης) 17.32
4. Λευκοπούλου Ελένη 17.40
5. Γιαννοπούλου Κωνσταντίνα (ΓΣ Κηφισιάς) 17.52
6. Φλώρου Έφη (ΓΣ Τρικάλων) 17.52
7. Μπερδούση Κατερίνα (ΓΣ Αρκαδίας) 18.15
8. Παπαδημάτου Ευγενία (Ποσειδώνας Λουτρακίου) 18.26

5χλμ (απόγευμα)

Α
1. Σταμούλης Γιώργος 15.52
2. Goleniewskmi Mateusz 15.57
3. Δρόσος Κώστας 16.07

Γ
1. Stewartova Moira 16.41
2. Shabalina Ekaterina 18.05

3χλμ. Run Greece

Α
1. Γκιούρα Αουρέλ 8.36
2. Μεΐτης Δημητράκης 8.38
3. Γκιούρα Ντένις 8.44

Γ
1. Κοτσαχείλη Ισαβέλλα 9.43
2. Μυστικίδου Φωτεινή 10.14
3. Νικολοπούλου Ελένη 10.20

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here