Α’ ημέρα

Α/Π/ΠΠ

100Μ.ΑΝΔΡΩΝ
1 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 Α.Ο ΕΜΜ& ΜΑΙΡ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.14
2 ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1997 Α.Ο ΕΜΜ& ΜΑΙΡ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.18
3 KOΝΙΑΡΗΣ ΙΑΣΩΝ 1997 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ. 11.27
4 ΜΥΣΤΕΓΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 11.36
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1993 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 11.52
6 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΒΑΣΙΛ 2002 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 11.57
7 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 11.63
8 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11.69
9 ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.71
10 ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 11.84
11 ΙΣΚΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 11.85
12 ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.91
13 ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 12.12
14 ΚΟΥΜΑΡ ΜΑΝΙΝΤΕΡΤ 2001 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 12.39
15 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1998 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤ. 12.40
16 ΦΩΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 12.48
17 ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 12.66
18 ΠΑΣΑΪ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 12.86
19 ΓΟΥΒΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 13.10
20 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 13.25

400Μ.ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΙΑΣΩΝ 1997 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ. 50.18
2 ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 52.24
3 ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 Α.Ο ΕΜΜ& ΜΑΙΡ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 52.37
4 ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 53.50
5 ΚΡΕΜΕΡ ΟΙΣΙΝ 1996 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 54.15
6 ΣΕΡΓΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 54.96
7 ΤΖΙΚΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 54.99
8 ΦΩΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 57.67
9 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1998 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 57.83
10 ΚΟΥΜΑΡ ΜΑΝΙΝΤΕΡΤ 2001 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 58.09

800Μ.ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 1.59.07
2 ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2.01.03
3 ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 1994 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2.03.46
4 ΓΑΛΗΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 2.05.60
5 ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 2.07.15
6 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 2.08.17
7 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛ 2.18.32
8 ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1995 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2.40.60

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 62.58
2 ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1977 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 52.53
3 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1986 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ. 49.04
4 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 35.18
5 ΚΑΤΣΑ ΑΛΕΣΙΟ 2001 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 34.87
6 ΓΟΥΒΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 26.92

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΝΑΟΥΜΕΝΚΟ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 15.03
2 ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 14.63
3 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 13.61
4 ΑΡΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 12.90
5 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 Α.Ο ΕΜΜ& ΜΑΙΡ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12.53
6 ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 11.00
7 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 10.08
8 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 8.64
9 ΚΟΥΤΟΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 7.65
10 ΞΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 7.10

ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2004 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 5.86
2 ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 5.78
3 ΤΖΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2005 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 5.44
4 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 5.25
5 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 5.10
6 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 5.08
7 ΜΟΥΧΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 5.05
8 ΣΤΕΙΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.98
9 ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.55
10 ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 4.54
11 ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.44
12 ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.37

1000Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1 ΚΡΙΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 2.46.36
2 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 2.55.17
3 ΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 2.55.26
4 ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2.59.18
5 ΧΩΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3.00.94
6 ΜΕΚΡΑΣ ΒΑΪΟΣ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 3.02.85
7 ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 3.06.04
8 ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2005 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 3.06.08
9 ΣΤΕΦΑΝΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 3.23.32
10 ΧΟΥΤΤΕΜΑΝΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 3.40.64
χ ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ ΕΓΚΑΤ.

1000Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
1 ΠΑΙΔΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 3.05.95
2 ΦΡΑΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3.10.15
3 ΠΙΠΙΝΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ 2007 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 3.12.02
4 ΤΣΕΛΑ ΣΑΡΜΠΕΛ 2007 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 3.19.10
5 ΦΑΦΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 3.22.83
6 ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2007 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 3.26.14
7 ΒΑΛΙΟΝΤΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 3.31.48
8 ΔΑΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 3.39.24
9 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 3.41.45
10 ΠΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2007 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 3.42.69
11 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2007 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 3.44.41
12 ΚΑΖΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 3.46.93
13 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2007 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.07.96
14 ΤΑΤΤΗΣ ΕΡΜΗΣ 2007 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4.15.03

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 13.64
2 ΧΛΑΧΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 12.93
3 ΡΟΔΕ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 12.57
4 ΣΟΥΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2005 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ. 12.53
5 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 11.85
6 ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2004 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 11.82
7 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11.38
8 ΛΙΚΑΪ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 11.25
9 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 11.15
10 ΜΑΛΛΕΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2005 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ. 11.14
11 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 10.84
12 ΧΑΛΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 10.83
13 ΠΑΡΛΙΑΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 9.27
14 ΜΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 8.40
15 ΤΟΥΦΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 8.27

Γ/Κ/ΠΚ

100Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΩΝΑ 2003 Α.Ο ΕΜΜ & ΜΑΙΡ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12.87
2 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 13.11
3 ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.20
4 ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 13.33
5 ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 13.44
6 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 13.51
7 ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝ 13.52
9 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 13.56
8 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛ. 13.56
10 ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛ. 13.89
11 ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 14.02
12 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 14.08
13 ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 14.21
14 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 14.24
15 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΣΑΒΒΟΥΛΑ 2002 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛ. 14.71
16 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 14.80
17 ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 Α.Ο ΕΜΜ & ΜΑΙΡ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 14.85

400Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 60.64
2 ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 69.65
3 ΚΑΛΛΕΡΕ ΑΝΘΟΥΛΑ 2002 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 1.13.13
4 ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 1.18.29

1500Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛ. 4.48.15
2 ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2002 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 5.06.16
3 ΜΠΑΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 5.11.90
4 ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΙΝΤΙΚΑ 2003 Α.Ο ΕΜΜ & ΜΑΙΡ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 5.41.98
5 ΒΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 5.49.96
6 ΧΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 6.00.60
7 ΖΩΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 1987 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 6.02.42

100Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 16.85
2 ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 17.00
3 ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛ. 17.89
4 ΛΙΟΒΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 17.98
5 ΝΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 19.07
6 ΤΣΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 19.43
7 ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 20.05
8 ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 20.26

3000Μ.ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΦΙΑΣΚΑ ΟΛΓΑ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 14.31.59
2 ΚΕΛΕΜΕΝΗ ΜΠΑΡΙΜΕ 1999 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 15.18.60
3 ΜΑΣΑΤΙ ΓΚΡΑΣΙΕΛΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛ. 15.52.42
4 ΒΑΛΙΟΝΤΗ ΣΟΦΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 16.01.24
5 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛ. 16.09.12
6 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΕΤΗ-Μ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 20.42.55
7 ΜΠΙΜΠΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 20.42.31
χ ΠΟΥΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΕΓΚΑΤ.

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 13.62
2 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘ 1995 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 13.34
3 ΤΖΑΛΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 10.31
4 ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ 9.14
5 ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑΜ 2002 Α.Ο ΕΜΜ & ΜΑΙΡ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8.79
6 ΒΡΕΤΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 8.42
7 ΒΛΑΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 8.23
8 ΑΓΙΑΣΜΑΤΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 1980 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 8.13
9 ΦΥΡΙΓΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛ. 7.67
10 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 7.36
11 ΧΡΥΣΙΔΗ ΖΩΗ 2002 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 6.67

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΑΡΣΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ 1988 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ. 38.66
2 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1990 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 38.48
3 ΓΡΑΒΙΩΤΗ ΖΩΗ 2002 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ. 30.55
4 ΤΖΑΛΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 29.81
5 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1995 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 29.18
6 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 23.38
7 ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑΜ 2002 Α.Ο ΕΜΜ & ΜΑΙΡ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 19.12

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ. 34.31
2 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 34.11
3 ΜΕΙΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 33.88
4 ΓΡΑΒΙΩΤΗ ΖΩΗ 2002 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ. 32.63
5 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 30.73
6 ΣΕΛΙΜΑΙ ΣΑΖΙΡΑ 2004 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 29.19
7 ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 28.31
8 ΧΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 25.27
9 ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 25.14
10 ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΜΙΧΑΛΙΑ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 22.06
11 ΣΤΟΪΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 21.38
12 MATA ΜΑΡΙΑ – ΕΛΑΝΗ 2005 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤ 20.76
13 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ 2003 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 17.78
14 ΓΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΓΑΡΥ. 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 16.67
15 ΤΣΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 16.16
16 ΣΤΑΤΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 10.69

1000Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1 ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.19.89
2 ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 3.22.92
3 ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.23.31
4 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 3.25.85
5 ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 3.27.34
6 ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3.28.82
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ 2004 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 3.29.51
8 ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 3.30.31
9 ΣΤΑΥΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3.30.77
10 ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΕΙΡ 2005 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 3.36.90
11 ΑΜΜΠΡΟΥΣ ΚΑΡΛΑ-ΛΑΡΙΣΑ 2004 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 3.42.48
12 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ. 3.44.10
13 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.47.82
14 ΣΚΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.57.46
15 ΣΙΜΙΝΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ 2004 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 4,16,46

ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 2004 Α.Ο ΕΜΜ & ΜΑΙΡ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 5.05
2 ΜΑΝΑΛΟ ΤΖΑΪΡΑ ΡΑΪΑΝΗ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 5.04
3 ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4.77
4 ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 4.74
5 ΣΕΛΙΜΑΙ ΣΑΖΙΡΑ 2004 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 4.60
6 ΜΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4.60
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ 2004 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 4.43
8 ΧΩΝΑ ΗΛΙΑΝΑ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 4.34
9 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΣΟΦΙΑ 2004 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4.24
10 ΒΑΝ ΝΤΕ ΓΚΡΟΣΕΝ ΡΟΖΑ 2004 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 4.21
11 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 4.11
12 ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 4.11
13 ΜΑΛΑΠΑΣΧΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 2007 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 4.08
14 ΑΜΜΠΡΟΥΣ ΚΑΡΙΝΑ – ΝΤΕΝ. 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 4.01
15 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 3.81
16 ΜΟΥΣΟΥΡΗ ΕΛΠΙΔΑ 2006 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 3.76
17 ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΙΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΕΙΡ 2005 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 3.75
18 ΓΙΟΥΣΕΜΟΓΛΟΥ ΖΕΙΝΕΠ 2005 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 3.54
19 ΜΠΕΝΤΟ ΣΟΝΙΑ 2007 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 3.45
20 ΦΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 3.17
χ ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2004 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ ΑΚΥΡΗ
χ ΜΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ ΑΚΥΡΗ
χ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ 2005 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ ΑΚΥΡΗ
χ ΣΕΡΓΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΚΥΡΗ

1000Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
1 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.16.83
2 ΚΑΖΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2006 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3.21.73
3 ΖΗΡΡΙΑ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 3.29.00
4 ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ-ΣΟΥΛ 2007 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 3.33.24
5 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.33.55
6 ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 2007 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 3.36.01
7 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 3.43.16
8 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2007 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 3.55.22
9 ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 4.06.75
10 ΓΙΑΝΝΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 4.15.61
11 ΣΑΒΒΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2007 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.32.24
12 ΔΕΛΑΓΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2007 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4.40.55
13 ΒΟΥΡΤΖΟΥΜΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ 2007 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 5.06.14

Β΄ημέρα

Α/Π/ΠΠ

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4χ100
1 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 44.68
ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 2005
ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000
ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999
ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1997
2 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 45.76
ΠΙΤΤΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003
ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1999
ΣΕΡΓΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993
3 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ ΜΥΤ 46.44
ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004
ΜΥΣΤΕΡΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞ 1997
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚ 2001
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002
4 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 46.90
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤ 2004
ΠΕΤΡΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 2003
ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝ 2002
ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2002
5 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 48.26
ΓΟΥΒΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝ 2003
ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 2000
ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000
χ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤ ΕΓΚΑΤ.
ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996
ΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤ 2005
ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓ 2003
ΚΙΟΣΙΑ ΓΙΩΡΓΟ 2003

3000Μ.ΑΝΔΡΩΝ
1 ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 1995 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8.31.10
2 ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8.42.98
3 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9.04.96
4 ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 1994 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9.07.63
5 ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.27.40
6 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9.41.02
7 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 9.51.53
8 ΣΚΑΠΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ. 10.00.67
9 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛ 10.26.24
10 ΣΑΤΡΑΤΖΕΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 10.28.66
χ ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ ΕΓΚΑΤ.

400Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 61.09
2 ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜ. 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 61.26
3 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 64.59
4 ΚΡΕΜΕΡ ΟΙΣΙΝ 1996 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 64.65

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 6.88
2 ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 6.53
3 ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 6.53
4 ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΡΙΣΤΙ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 6.25
5 ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 6.23
6 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1985 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 6.20
7 ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 6.12
8 ΚΙΟΣΙΑ ΓΙΩΡΓΟ 2003 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 6.11
9 ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 5.85
10 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 5.80
11 ΤΑΣΣΌΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 5.74
12 ΙΣΚΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 5.40
13 ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 4.90
14 ΠΑΣΑΪ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 5.35

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 14.37
2 ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 1980 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 12.27
3 ΚΑΤΣΑ ΑΛΕΣΙΟ 2001 ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 12.24
4 ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ 2001 Α.Ο ΕΜΜ& ΜΑΙΡ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.16
5 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛ. 1977 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 10.54
6 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 9.70

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1.94
2 ΝΑΣΚΙΝΤΑΣΒΙΛΙ ΤΕΙΜΟΥΡΑΖ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1.85
3 ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1995 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.70
4 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡ. 1977 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 1.55
5 ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 1.45

200Μ.ΠΑΙΔΩΝ
1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 23.09
2 ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 23.45
3 ΤΑΣΣΌΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 23.92
4 ΤΖΙΚΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 24.31
5 ΠΙΤΤΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 24.85
6 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 24.90
7 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΒΑΣΙΛ 2002 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 25.51
8 ΞΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 27.05
9 ΒΑΛΙΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 27.07
10 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 28.55

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 50.05
2 ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ -ΡΑΦ. 2003 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 45.47
3 ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 42.38
4 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 37.18
5 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 33.74
6 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 32.76
7 ΤΡΙΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 27.25
8 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 2004 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 21.62

80Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.92
2 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛ. 9.99
3 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.02
4 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 10.03
5 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2004 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 10.05
6 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 10.07
7 ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 10.16
8 ΤΡΙΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 10.19
9 ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 10.22
10 ΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 10.25
11 ΚΩΤΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 2005 ΠΕΨΑΣ”Η ΡΙΒΑ” 10.84
12 ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11.11
13 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 11.32
14 ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 12.76
χ ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 2005 Α.Ο ΕΜΜ& ΜΑΙΡ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ DIS

150Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
1 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 18.70
2 ΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2006 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 18.93
3 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 19.58
4 ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 19.60
5 ΚΑΛΥΜΙΑΛΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2006 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 20.37
6 ΜΕΣΙΤΙ ΛΕΑΝΤΡΟ 2007 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 20.76
7 ΓΚΟΡΝΑΤΙ ΠΑΥΛΟΣ 2007 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 21.35
8 ΚΑΝΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 21.88
9 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 22.94
10 ΒΑΝΓΚΕΡ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 23.20
11 ΜΑΝΤΑΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2006 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ. 23.69
12 ΠΙΠΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 23.77
13 ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΚΡΥΩΝΑΣ 2007 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 24.32
14 ΓΚΟΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 25.21

300Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1 ΤΖΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2005 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 40.24
2 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 40.60
3 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 41.06
4 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ. 41.41
5 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 42.07
6 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 43.50
7 ΣΤΕΙΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 43.53
8 ΚΟΥΦΑΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 44.15
9 ΜΟΥΧΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 45.43
10 ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 48.12
11 ΜΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 48.40

Γ/Κ/ΠΚ

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 1996 Α.Ο ΕΜΜ & ΜΑΙΡ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.58
2 ΦΟΥΤΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.55
3 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1.45
3 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1990 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 1.45
5 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 1.45
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ 2005 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 1.45
7 ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 1.40
7 ΣΕΡΓΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1.40
9 ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΥΠΑΤΙΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 1.40
10 ΣΟΡΩΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.30
11 ΒΕΡΥΚΚΟΚΟΥ ΑΝΝΑ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.25
12 ΜΠΙΜΠΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 1.20
13 ΤΣΑΜΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡ. 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 1.20

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 5.30
2 ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 5.24
3 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 5.09
4 ΘΕΩΔΟΡΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 1996 Α.Ο ΕΜΜ & ΜΑΙΡ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 5.04
5 ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 4.97
6 ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 4.78
7 ΛΕΠΟΥΡΙ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ. 4.68
8 ΤΣΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 4.66
9 ΒΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 4.57
10 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4.38
11 ΚΑΝΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛ. 4.20
12 ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 4.16
13 ΚΑΛΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 3.97
14 ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 3.91

200Μ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003 Α.Ο ΕΜΜ & ΜΑΙΡ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 26.68
2 ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 27.45
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 2004 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 27.49
4 ΑΛΑΜΠΑΝ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 27.66
5 ΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 27.98
6 ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 28.11
7 ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 28.13
8 ΛΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ 2003 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 28.63
9 ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2003 Α.Ο ΕΜΜ & ΜΑΙΡ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 28.73
10 ΚΑΛΛΕΡΕ ΑΝΘΟΥΛΑ 2002 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 30.82
11 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 30.85
12 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΣΑΒΒΟΥΛ 2002 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛ. 31.07
13 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 31.89

80Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.63
2 ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 10.67
3 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 10.76
4 ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΒΑΓΙΑ 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 11.26
5 ΑΜΜΠΡΟΥΣ ΚΑΡΙΝΑ – ΝΤΕΝ. 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 11.39
6 ΒΑΝ ΝΤΕ ΓΚΡΟΣΕΝ ΡΟΖΑ 2004 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 11.40
7 ΒΗΧΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2005 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 11.41
8 ΒΑΛΙΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 11.46
8 ΒΕΡΒΕΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛ. 11.46
10 ΛΥΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11.60
11 ΜΑΝΑΛΟ ΤΖΑΪΡΑ ΡΑΪΑΝΗ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.63
12 ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 11.63
13 ΒΟΛΙΚΑ ΑΡΓΥΡΩ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.66
14 ΚΥΠΑΡΙΣΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11.76
15 ΣΟΡΩΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.76
16 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΣΤΑΜΠΟΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.03
17 ΖΑΓΟΥΡΗ ΜΙΧΑΗΛΙΑ 2006 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 12.23
18 ΣΕΡΓΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 12.28
19 ΓΟΥΔΑ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ 2006 Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 13.92
20 ΛΑΓΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2005 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 22.56

150Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
1 ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 20.18
2 ΒΑΡΒΑΡΗ ΣΑΒΒΙΝΑ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 20.86
3 ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 21.44
4 ΒΙΚΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΙΕΡΑΞ ΠΛΑΚΩΝ 21.69
5 ΜΑΛΑΣΗ ΡΑΝΙΑ 2006 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 21.73
6 ΤΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 21.90
7 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 21.93
8 ΛΗΜΝΑΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 2006 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛ. 21.95
9 ΠΙΣΚΑ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ 22.05
10 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2007 Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ 22.14
11 ΚΟΝΔΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 22.23
12 ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 22.31
13 ΧΑΛΟΥ ΑΡΕΤΗ 2006 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 22.54
14 ΓΛΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 22.65
15 ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 22.67
16 ΜΟΥΧΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 22.73
17 ΖΑΚΟ ΤΖΟΑΝΑ 2006 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 22.77
18 ΦΛΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 22.93
19 ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 22.95
20 ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2006 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 23.74
21 ΤΡΑΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛ. 23.77
22 ΚΛΑΔΟΓΙΕΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 2007 Α.Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 23.88
23 ΛΟΓΓΙΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2007 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 24.10
24 ΚΑΡΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 24.15
25 ΛΕΠΟΥΡΙ ΡΑΪΣΕΛΝΤΑ 2007 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛ 24.60
26 ΖΟΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗ 2006 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 25.38
27 ΜΑΝΤΖΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΝΝΑ 2007 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 25.51
27 ΚΩΤΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ 2007 ΠΕΨΑΣ”Η ΡΙΒΑ” 25.63

300Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1 ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 44.51
2 ΤΟΥΡΛΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 44.66
3 ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 46.34
4 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 46.65
5 ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 46.88
6 ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 46.92
7 ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΥΠΑΤΙΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 47.38
8 ΚΑΛΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 48.05
9 ΣΚΑΡΤΣΟ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 48.06
10 ΜΠΑΪΡΆΜΗ ΣΑΒΒΙΝΑ-ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 48.49
11 ΓΑΛΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 48.54
12 ΓΚΙΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 51.62
13 ΚΟΥΠΤΖΑΚ ΟΛΙΒΙΑ 2005 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 52.36
14 ΚΑΛΑΤΖΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2005 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 54.19

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1 ΔΟΝΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.78
2 ΨΥΡΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 10.61
3 ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 10.53
4 ΜΕΪΜΆΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 10.48
5 ΤΣΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 10.21
6 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ. 9.97
7 ΙΣΟΥΦΑΪ ΚΩΝ/ΝΑ 2006 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 8.69
8 ΠΟΥΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 7.96
9 ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2004 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 7.63
10 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 7.55
11 ΒΟΣΔΟΓΑΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2006 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝ. 6.81
12 MATA ΜΑΡΙΑ – ΕΛΑΝΗ 2005 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤ 6.53
13 ΑΜΑΡΙΩΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 2005 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 5.22

Βαθμολογία

ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΕΑΣ ΑΓΟΡΙΑ / ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΣΥΝΟΛO

  1. ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ.ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 48 / 43 – 91
  2. Α.Ο. ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 35 / 50 – 85
  3. ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ 28 / 46 – 74
  4. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο. ΚΥΚΛΑΔΩΝ 41 / 26 – 67
  5. ΕΝ. ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 19 / 43 – 62
  6. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 36 / 22,5 – 58,5
  7. Α.Σ. ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ 34 / 18 – 52
  8. Φ.Ο. ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ 18 / 28 – 46
  9. Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 18 / 26 -44
  10. Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ 22 / 22 – 44
  11. Α.Σ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ 18 / 21 – 39
  12. ΝΑΞΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 2003 ΚΥΚΛΑΔΩΝ 32 / 6 – 38
  13. Α. Ε. ΛΗΜΝΟΥ ΛΕΣΒΟΥ 13 / 21 – 34
  14. ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ ΛΗΜΝΟΥ ΛΕΣΒΟΥ 26 / 8 – 34
  15. Γ.Σ. ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 14 / 13 – 27
  16. Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ ΛΕΣΒΟΥ 15 / 3,5 – 18,5
  17. Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 10 / 5 – 15
  18. ΑΟ ΠΑΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 5 / 5 – 10
  19. Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 8 / 0 – 8
  20. ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΛΕΣΒΟΥ 1 / 6 – 7
  21. Γ.Σ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 6 / 0 – 6
  22. Α.Ο. ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 5 / 0 – 5
  23. Π.Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ 0 / 5 – 5
  24. Γ.Α.Σ. Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 1 / 4 – 5
  25. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ 0 / 4 – 4
  26. ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 0 / 3 – 3
  27. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ Α.Σ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ 0 / 3 – 3
  28. ΑΣ ΠΛΑΚΩΝ ΜΗΛΟΥ ΙΕΡΑΞ 1960 ΚΥΚΛΑΔΩΝ 0 / 3 – 3
  29. Γ.Σ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 2 / 1 – 3
  30. Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 1 / 1 – 2
  • ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 0
  • ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 0
  • ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΙΑΚΟΣ ΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 0
  • ΟΦΚΑ “ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣΙΙ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 0
  • Α.Ε. ΛΑΡΔΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 0
  • ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 0
  • ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ 0
  • ΠΕΨΑΣ “Η ΡΙΒΑ” ΣΑΜΟΥ ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ 0
  • ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ Α.Σ. ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ 0
  • ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 0
  • Α.Σ. ΙΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 0
Προηγούμενο άρθροΜπεκιάρεια (Σέρρες) 28.9.2019
Επόμενο άρθροFlash Newz 2019 Σεπτέμβριος

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ