ΑΝΔΡΕΣ Κ23 & ΑΝΔΡΕΣ 8000m

  1. ΘΑΝΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0:26:40,1
  2. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 0:26:41,5
  3. ΑΝΤΩΝΟΣ ΣΑΡΡΗΣ ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 0:27:12,9
  4. ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 0:27:14,6
  5. ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ Α.Σ. ΥΔΡΙΑ 0:27:14,8
  6. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΚΚΑΛΑΣ Α.Ο. ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 0:27:23,7
  7. ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΟΥΜΑΝΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 0:27:41,1
  8. ΝΙΚΟΣ ΠΟΝΗΡΕΑΣ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 0:27:44,9
  9. ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 0:28:23,0
  10. ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΟΥΡΙΚΑΣ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 0:28:24,0
  11. ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΜΠΕΛΗΣ Α.Σ. ΥΔΡΙΑ 0:28:54,8
  12. ΜΗΝΑΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 0:28:57,2
  13. ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΥΒΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 0:28:57,8
  14. ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0:28:57,9
  15. ΠΑΥΛΟΣ ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 0:29:23,9
  16. ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0:29:32,6
  17. ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α. 0:29:43,4
  18. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΙΛΑΣ ΣΜΚ 0:29:47,0
  19. ΑΛΕΞΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 0:30:06,2
  20. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0:30:18,3
  21. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΙΚΙΔΗΣ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 0:30:19,2
  22. ΑΜΩΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:30:25,1
  23. MYKHAYLO PUZANOV 0:30:41,8
  24. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΟΥΔΗΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 0:31:30,8
  25. ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 0:34:21,3
  26. ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΚΚΑΣ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 0:36:58,5
  27. ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΚΑΕΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:37:16,9
  28. ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:39:56,9
  29. ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΥΠΡΟΣ) 0:40:59,6
  30. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ 0:51:48,0
    DNF ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α.

ΓΥΝΑΙΚΕΣ Κ23 & ΓΥΝΑΙΚΕΣ 6000m

  1. ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 24:20,99
  2. ΑΝΘΗ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 24:40,04
  3. ΔΑΝΑΗ ΠΑΣΠΑΤΗ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 26:00,01
  4. ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 26:42,32
  5. ΠΕΡΣΑ ΑΙΒΑΛΗ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 27:15,71
  6. ΑΝΘΟΥΛΑ ΧΑΤΖΗΜΠΙΝΟΥ Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 29:07,56
  7. ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 29:19,04
  8. ΚΩΝ/ΝΑ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 29:30,65
  9. ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 34:15,49

ΑΝΔΡΕΣ Κ20 6000m

  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 20:53,51
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 21:11,35
  3. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21:36,50
  4. ΣΕΡΓΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 22:01,32
  5. ΘΩΜΑΣ ΓΡΑΤΣΟΥΝΑΣ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 22:48,80
  6. ΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 23:46,70
  7. ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΔΑΡΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 24:35,56
  8. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΕΠΛΗΣ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 25:54,41
  9. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΜΕΛΗΣ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 27:04,37

ΓΥΝΑΙΚΕΣ Κ20 4000m

  1. ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 14:35,37
  2. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΠΑΙΩΑΝΟΥ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14:44,79
  3. ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΣΑΠΑΛΗ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16:29,44

ΑΝΔΡΕΣ Κ18 4800m

  1. ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15:46,46
  2. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΤΘΕΣ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16:08,82
  3. ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΟΥ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 16:16,76
  4. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ-ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΛΗΣ Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 16:18,10
  5. ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16:26,28
  6. ΧΕΝΡΥ ΣΑΤΤΟΝ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 16:30,68
  7. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΣΟΥΡΑΣ Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 16:31,43
  8. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΡΗΓΑΤΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 16:46,86
  9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 16:48,71
  10. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 17:20,16
  11. ΛΟΥΚΑΣ ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 17:34,25
  12. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΡΑΒΕΛΑΣ ΑΟΠΦ 17:36,38
  13. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΟΥΣΑΪ Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 17:36,92
  14. ΣΠΥΡΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 17:59,63
  15. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 18:01,76
  16. ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 19:04,53
  17. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 19:08,21
  18. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΟΤΟ Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 19:08,23
  19. ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΡΥΔΗΜΑΣ Α.Ο. ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19:40,98
  20. ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΡΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 20:07,51
  21. ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΚΕΡΔΟΥΚΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 20:25,18
  22. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΑΔΑΡΗΣ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 20:48,13
  23. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ 23:49,14

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 4000m

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 14:57,26
  2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕ ΠΟΡΟΥ 15:02,69
  3. ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15:20,56
  4. ΝΑΤΑΣΑ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 16:09,31
  5. ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΛΙΑΚΟΥ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 16:11,98
  6. ΠΕΛΑΓΙΑ ΒΛΑΣΣΗ Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 16:21,17
  7. ΝΙΟΒΗ ΚΟΥΒΑΡΑ ΓΕ ΠΟΡΟΥ 16:23,16
  8. ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΛΟΚΑ ΑΣ ΝΕΜΕΑ 16:42,97
  9. ΔΑΦΝΗ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 17:04,55
  10. ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΑΛΕΥΡΙΔΗ ΑΟΠΦ 17:50,00
  11. ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΕΓΚΟΥ Α.Ο.ΜΕΓΑΡΩΝ 17:51,00
  12. ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 18:11,82
  13. ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΣΑΠΑΛΗ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 20:50,54
  14. ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΚΚΑ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 21:34,88
  15. ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 24:22,43

ΑΓΟΡΙΑ Κ16 3200m

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΔΙΚΗΣ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0:11:18,3
  2. ΤΑΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0:11:21,2
  3. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0:11:21,4
  4. ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΟΒΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 0:11:29,8
  5. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 0:11:30,5
  6. ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΝΙΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 0:11:38,2
  7. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΟΥΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0:11:41,7
  8. ΘΩΜΑΣ ΜΙΧΟΓΛΟΥ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0:11:47,2
  9. ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΡΔΕΚΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 0:11:52,0
  10. ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΤΖΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 0:11:58,4
  11. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΛΜΠΟΥΡΑΣ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0:12:02,4
  12. ΗΛΙΑΣ ΤΟΛΙΑΣ Γ,Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 0:12:14,6
  13. ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 0:12:16,1
  14. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0:12:25,1
  15. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΣ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α. 0:12:30,7
  16. ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:12:31,6
  17. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΡΜΠΟΓΟΣΙΑΝ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0:12:31,6
  18. ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 0:12:38,3
  19. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0:12:41,6
  20. ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΑΜΟΙΛΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 0:12:44,0
  21. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:12:49,2
  22. ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΡΓΩΤΗΣ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 0:12:49,7
  23. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΪΒΑΤΟΓΛΟΥ ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0:12:53,1
  24. ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΒΕΛΗΣ Γ.Σ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 0:13:03,8
  25. ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΠΟΥΑΣ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α. 0:13:05,1
  26. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΠΑΣ Γ.Σ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 0:13:10,0
  27. ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 0:13:14,1
  28. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΨΑΡΡΑΣ ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 0:13:41,6
  29. ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 0:13:46,6
  30. ΙΩΝΝΗΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0:13:52,0
  31. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 0:14:15,5
  32. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 0:14:30,5
  33. ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΡΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 0:14:44,4
  34. ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΟΥΒΛΑΚΗΣ ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0:14:48,5
  35. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΧΟΣ Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:14:55,6
  36. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 0:15:24,0
  37. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ 0:15:24,3
  38. ΛΟΥΚΑΣ ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:15:38,7
  39. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΙΤΣΟΥΛΑΣ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 0:15:56,2

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 3200m

  1. ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΣΚΑΡΚΟΥ ΑΟΠΦ 0:11:23,3
  2. ΛΕΜΟΝΙΑ ΚΙΟΥΛΟΥ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 0:12:28,6
  3. ΑΘΗΝΑ ΡΑΣΣΙΑ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0:12:37,1
  4. ΝΙΚΗ ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 0:12:44,0
  5. ΜΙΧΑΕΛΑ ΚΑΝΑΚΗ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 0:13:07,4
  6. ΝΙΚΗ ΜΑΡΓΩΝΗ Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:13:20,2
  7. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΩΡΑΪΤΗ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0:13:32,3
  8. ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΗΠΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 0:13:50,6
  9. ΑΘΗΝΑ ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0:13:56,8
  10. ΕΛΕΝΗ ΤΣΙΡΩΝΗ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 0:14:03,5
  11. ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΡΤΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 0:14:04,3
  12. ΕΜΜΕΛΕΙΑ ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑΣ 0:14:10,4
  13. ΕΛΕΣΣΑ ΜΗΤΡΙΤΣΑΚΗ ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 0:14:13,3
  14. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΩΣΤΑΚΗ Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0:14:18,5
  15. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΖΙΓΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 0:14:27,3
  16. ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 0:14:32,8
  17. ΣΟΦΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΟΡΙΚΟΥ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 0:14:34,4
  18. ΕΛΠΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΡΑΤΑ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 0:14:37,7
  19. ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0:14:40,5
  20. ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΑΤΑΚΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 0:14:53,7
  21. ΜΑΡΙΑ ΑΡΓΥΡΑΚΗ Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0:15:05,9
  22. ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0:15:06,6
  23. ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑ ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 0:15:11,3
  24. ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:15:12,0
  25. ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΑΛΕΝΙΔΗ-ΜΑΝΙΑ Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:15:20,8
  26. ΝΑ’Ι’ΑΔΑ ΤΣΑΤΣΗ ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0:15:30,7
  27. ΗΒΗ-ΦΑΝΗ ΣΕΝΚΑΛΑ ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0:15:31,5
  28. ΣΟΥΖΑΝΑ ΜΑΝΔΑΡΑΚΑ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 0:15:31,8
  29. ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΜΙΟΒΟΛΟΥ ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0:15:42,9
  30. ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΝΤΑΞΗ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0:16:10,8
  31. ΑΓΑΠΗ ΑΡΓΥΡΑΚΗ Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0:16:15,3
  32. ΤΟΜΑΖΙΝΑ ΚΥΡΑΝΤΩΝΗ Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0:16:31,7
  33. ΑΘΗΝΑ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0:16:57,9
  34. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΡΟΥΜΠΑΝΗ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 0:16:59,1
  35. ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΖΑΝΗ Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0:18:01,2
  36. ΜΑΡΙΑ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:18:03,6
  37. ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΙΑΠΙΚΟΥ ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0:18:09,2

ΑΓΟΡΙΑ Κ14 1000m

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 0:03:33,3
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΣ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α. 0:03:34,8
  3. ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΑΝΑΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:03:37,4
  4. ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΚΙΝΗΣ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α. 0:03:38,5
  5. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 0:03:40,0
  6. ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΡΑΜΑΣΚΟΣ Α.Ο. ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:03:42,3
  7. ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΖΑΜΠΑΖΑΣ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0:03:42,7
  8. ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΑΞΗΣ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0:03:46,2
  9. ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΑΜΠΑΚΟΣ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0:03:47,3
  10. ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0:03:48,4
  11. ΧΑΡΙΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ 0:03:51,2
  12. ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΙΛΑΚΗΣ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α. 0:03:55,6
  13. ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 0:03:56,9
  14. ΜΑΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 0:03:58,8
  15. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 0:03:58,9
  16. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΙΡΗΣ Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0:04:01,0
  17. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΟΚΟΣ ΑΟΠΦ 0:04:02,2
  18. ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΛΙΟΣ Α.Σ. ΥΔΡΙΑ 0:04:02,3
  19. ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0:04:02,8
  20. ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 0:04:02,8
  21. ΦΩΤΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 0:04:02,9
  22. ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΜΑΜΑΣΗΣ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0:04:03,2
  23. ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α. 0:04:12,6
  24. ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 0:04:13,0
  25. ΚΩΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 0:04:18,0
  26. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 0:04:19,4
  27. ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 0:04:20,3
  28. ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΕΤΦΑΤΖΗΣ ΩΣ ΜΑΘΗΤΗΣ 0:04:20,7
  29. ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΩΝΗΣ Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0:04:22,5
  30. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0:04:22,7
  31. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΟΣ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 0:04:22,8
  32. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0:04:23,1
  33. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:04:23,8
  34. ΑΓΓΕΛΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 0:04:25,2
  35. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΕΤΣΙΟΣ Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0:04:33,5
  36. ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΑΠΤΗΣ Α.Σ. ΥΔΡΙΑ 0:04:34,1
  37. ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΠΡΙΦΤΗΣ Α.Ο. ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:04:36,4
  38. ΚΡΕΟΛ ΚΙΟΣΕ Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:04:40,3
  39. ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 0:04:43,3
  40. ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0:04:46,1
  41. ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΗΣ Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:04:46,5
  42. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ Α.Σ. ΥΔΡΙΑ 0:04:47,2
  43. ΣΙΓΚΕΡΤ ΦΙΚΑΙ Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:04:47,3
  44. ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΟΒΑΣ Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 0:04:47,8
  45. ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΟΣ Α.Σ. ΥΔΡΙΑ 0:04:49,6
  46. ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 0:04:53,1
  47. ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:04:55,4
  48. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΟΒΟΣ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0:05:00,4
  49. ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 0:05:44,2
  50. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:05:48,4

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ14 1000m

  1. ΒΕΡΟΝΙΚΗ ΜΠΟΥΓΑ ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ 03:28,69
  2. ΑΣΠΑΣΙΑ ΜΠΕΡΤΟΛΗ ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ 03:38,16
  3. ΙΟΥΛΙΑΝΝΑ ΡΟΥΣΣΟΥ Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 03:38,28
  4. ΑΡΕΤΗ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 03:42,08
  5. ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 03:42,57
  6. ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΣΑΠΑΛΗ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 03:43,74
  7. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ 03:43,85
  8. ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 03:46,01
  9. ΣΟΦΙΑ ΤΣΙΚΟΥΡΑ ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ 03:49,32
  10. ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΡΟΥΣΣΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 03:51,41
  11. ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΙΚΟΥ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 03:52,95
  12. ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΤΖΒΙΛΕΒΣΚΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 03:55,09
  13. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ 03:56,00
  14. ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΜΠΕΝΤΟ ΓΕ ΠΟΡΟΥ 03:56,59
  15. ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΜΟΡΙΑΝΝΟΥ Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 03:56,75
  16. ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΣΥΒΑ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 03:58,84
  17. ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 04:00,34
  18. ΜΥΡΙΑΜ ΚΑΣΤΙΓΙΟ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 04:01,66
  19. ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΑΦΕΙΡΗ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 04:01,79
  20. ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α. 04:01,98
  21. ΕΛΕΝΗ-ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 04:05,73
  22. ΕΥΔΟΞΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΦΣ ΚΑΛΛΙΙΘΕΑΣ 04:07,70
  23. ΜΕΛΙΝΑ ΣΕΚΟΥΡΗ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 04:08,02
  24. ΕΙΡΗΝΗ ΚΥΡΙΤΣΗ Α.Ο. ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 04:11,96
  25. ΕΛΕΝΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 04:15,62
  26. ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΑΛΑΝΗ Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 04:16,20
  27. ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 04:16,65
  28. ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΡΙΚΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 04:21,17
  29. ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΡΙΒΑ ΓΕ ΠΟΡΟΥ 04:25,66
  30. ΓΚΙΩΝ ΕΥΗΛΙΑ ΓΕ ΠΟΡΟΥ 04:26,19
  31. ΕΛΕΝΗ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 04:26,68
  32. ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 04:30,12
  33. ΛΟΥΑΝΑ ΣΤΙΓΚΑ Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 04:31,30
  34. ΑΘΗΝΑ ΠΟΖΙΔΟΥ ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ 04:32,75
  35. ΑΝΝΕΤΤΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 04:35,21
  36. ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΜΗΛΙΩΤΗ Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 04:35,47
  37. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 04:37,16
  38. ΑΝΟΡΑ ΧΑΤΙΑ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 04:37,51
  39. ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΑΝΟΥ ΓΕ ΠΟΡΟΥ 04:38,14
  40. ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ ΜΠΟΤΟΥ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 04:38,23
  41. ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΔΑΜΟΥ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 04:41,19
  42. ΜΑΝΤΩ ΓΛΥΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 04:44,26
  43. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΤΑΚΟΥΛΑ ΑΟΠΦ 04:46,62
  44. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΑΓΓΙΔΟΥ Α.Σ. ΥΔΡΙΑ 04:46,91
  45. ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ 04:52,39
  46. ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 04:54,31
  47. ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΑΛΙΚΑΡΗ Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 04:55,55
  48. ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΙΧΟΥ Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 04:56,45
  49. ΝΕΦΕΛΗ ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΥ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 04:57,13
  50. ΑΓΑΠΗ ΚΑΡΠΑΘΙΟΥ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 04:57,48
  51. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ 04:58,04
  52. ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕ ΠΟΡΟΥ 04:58,77
  53. ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 04:59,21
  54. ΑΝΡΙΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 05:01,44
  55. ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΟΥΡΛΑΦΤΑΚΗ Α.Σ. ΥΔΡΙΑ 05:03,10
  56. ΜΑΡΚΟΥ ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ 05:15,85
  57. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΡΟΥΜΠΑΝΗ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 05:23,49
  58. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤΟΛΙΓΚΑ ΑΟΠΦ 05:38,02
  59. ΣΟΦΙΑ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ Α.Ο. ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 05:42,69
  60. ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΑΥΛΙΔΗ Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 05:51,36
  61. ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ 05:53,45
  62. ΕΛΕΝΗ ΡΟΖΑΚΛΗ ΑΣΤΕΡΑΣ 05:58,06
  63. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 06:14,30
  64. ΜΑΡΙΑ ΠΙΠΙΟΥ Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 06:14,49

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here