-> Αποτελέσματα ΣΕΓΑΣ

Νικητές – επιδόσεις (& score ranking)

60μ.: Ζήκος 6.68 (1108β.) / Σπανουδάκη 7.23 (1141β.)
60μ. εμπ.: Δουβαλίδης 7.67 (1147β.) / Πεσιρίδου 8.34 (1084β.)
200μ.: Μυριανθόπουλος 21.69 (1032β.) / Βασιλείου 23.53 (1127β.) 
400μ.: Ντέτσικας 48.12 (1034β.) / Βασιλείου 53.34 (1109β.)

800μ.: Κοτίτσας 1.49.68 (1090β.) / Γιαννοπούλου 2.06.56 (1080β.)
1500μ.: Δημητράκης 3.45.62 (1080β.) / Μαρινάκου 4.24.33 (1037β.)
3000μ.: Δημητράκης 8.03.99 (1054β.) / Μαρινάκου 9.26.12 (1040β.)
Βάδην: Παπαμιχαήλ 19.12.08 / Ντρισμπιώτη 12.21.43

Ύψος: Μίτα 1,98μ. (897β.) / Ζάκκα 1,85μ. (1072β.)
Επί κοντώ: Καραλής 5,55μ. (1143β.) / Πόλακ 4,71μ. (1180β.)
Μήκος: Τεντόγλου 8,00μ. (1138β.) / Παπαχρήστου 6,23μ. (1049β.)
Τριπλούν:
Τσιάμης 16,42μ. (1103β.) / Καρύδη 13,72μ. (1089β.)
Σφαιροβολία: Μουζενίδης 19,74μ. (1105β.) / Καισίδου 14,72μ. (878β.)

Σύνθετα: Άγγ.Ανδρέογλου 5366β. (1004β.) / Ζαχαρούδη 3673β. (884β.)

Α’ Ημέρα

Άνδρες

60μ.

Β’ σειρά
1 ΖΗΚΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6.68
2 ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 31 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6.77
3 ΧΡΥΣΑΦΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 22 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6.83
4 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 20 Π.Α.Ο.Κ. 6.87
5 ΝΓΚΟΜΠΕΧ, ΚΟΛΛΙΝΣ ΛΑΧΑΙ 25 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6.95
6 ΟΓΟΥΟΜΠΕ, ΤΖΕΡΜΑΙΑ 18 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 7.07
7 ΔΟΥΚΑΤΕΛΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΙΑΣ 21 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 7.08
8 ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 17 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 7.15

Α’ σειρά
1 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 34 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 7.10 7.094
2 ΑΜΠΝΤΟΥ, ΜΩΧΑΜΕΝΤ 27 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 7.10 7.097
3 ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 18 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 7.14
4 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 36 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 7.15 7.141
5 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 20 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 7.15 7.144
6 ΔΑΜΙΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΠΑΡΑ 26 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 7.16
7  ΖΑΧΑΡΙΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟ 24 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 7.19
8 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΗΣ 16 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 7.30

400μ.

Β’ σειρά
1 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ, ΓΙΑΝΝΗΣ 21 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 48.12
2 ΝΑΚΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 27 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 48.32
3 ΚΥΡΙΑΚΟΥ, ΛΑΣΚΑΡΗΣ 23 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 50.35
4 ΝΤΕΜΟΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 25 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 50.49
χ ΠΑΠΠΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ 23 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ DNS

Α’ σειρά
1 ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ, ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 21 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 49.16
2 ΚΟΠΑΝΑΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 22 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 49.34
3 ΡΟΥΣΣΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 20 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 50.33
4 ΛΑΓΟΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 26 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 50.85
5 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 50.93

1500μ.

1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 31 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3:45.62
2 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 23 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 3:54.86 3:54.855
3 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΠΕΤΡΟΣ 18 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3:54.86 3:54.857
4 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ, ΣΕΡΓΙΟΣ 20 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:58.36
5 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 3:58.85
6 ΠΕΠΠΑΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑ 27 ΑΣ ΠΕΝΤΕ ΚΥΚΛΟΙ 4:21.31
7 ΚΟΥΤΟΥΓΚΟΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 17 ΥΔΡΙΑ 4:30.77
χ ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 22 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ DNF

5000μ. βάδην

1 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 33 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 19:12.08
2 ΤΣΑΜΟΥΔΑΚΗΣ, ΖΑΧΑΡΙΑΣ 25 Ο.Φ.Η. 19:58.73
3 ΒΑΙΤΣΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 26 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 20:14.41
4 ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛ 27 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 21:45.08
5 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ, ΑΝΔΡΕΑΣ 18 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 23:02.35

Άλμα επί κοντώ

(4.60 4.80 4.95 5.05 5.15 5.25 5.35 5.45 5.55 5.61 5.67)

1 ΚΑΡΑΛΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 22 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.55m
(P P P P P P O O O XXX
2 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 35 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5.55m
(P P P O P O O XO XO P XXX
3 ΧΑΤΖΙΟΥ, ΠΕΤΡΟΣ 25 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 5.45m
(P P P O P XO O XO XXX
4 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙ 28 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 5.25m
(P P P O X O XX X
5 ΓΚΟΥΤΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5.05m
(P O XXO O XXX
6 ΣΑΝΤΑΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 20 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5.05m
(P P O XO XXX
7  ΧΥΤΑΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 19 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4.80m
(P O XX X)
8 ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 22 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 4.80m
(O XO XXX

Άλμα Τριπλούν

1 ΤΣΙΑΜΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ 39 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 16.42m
(16.42 FOUL 16.23 16.39 FOUL FOUL)
2  ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 16.36m
(15.99 FOUL 16.36 FOUL FOUL 16.19)
3 ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 23 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 15.66m
(15.66 15.51 FOUL 15.39 FOUL FOUL)
4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 23 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 15.65m
(FOUL 15.65 FOUL 15.03 14.80 FOUL)
5 ΑΥΘΙΝΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 15.32m
(15.32 FOUL 14.54)
6 ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 23 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 15.31m
(15.31 FOUL 15.26 13.61 13.54 14.65)
7 ΚΑΡΑΛΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΝΔΡΕΑ 18 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 13.84m
(FOUL 13.84 FOUL FOUL)

Σφαιροβολία

1 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ, ΟΔΥΣΣΕΑΣ 22 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 19.74m
(19.09 19.38 FOUL FOUL 19.74 19.42)
2 ΖΩΤΟΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 25 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 19.49m
(18.30 18.75 FOUL 18.59 19.46 19.49)
3 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 25 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 18.67m
(18.00 18.52 FOUL FOUL 18.67 FOUL)
4  ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 37 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 14.96m
(13.75 14.07 14.75 14.75 14.84 14.96)
5 ΠΟΥΛΗΣ, ΠΕΤΡΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤ 18 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 13.66m
(11.65 12.67 13.66 12.76 13.00 FOUL)

Γυναίκες

60μ.

Β’ σειρά
1 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ, ΡΑΦΑΗΛΙΑ 27 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 7.23
2 ΜΠΕΡΝ, ΑΛΑΝΑ 27 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 7.51
3 ΔΑΛΑΚΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 29 Α.Ε.Κ 7.52
4 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ, ΠΟΛΥΝΙΚΗ 18 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 7.60
5 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝ 22 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 7.63
6 ΒΕΝΙΕΡΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 26 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 7.66 7.651
7 ΑΝΘΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΝΗ 20 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 7.66 7.655
8 ΣΑΜΑΝΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 7.67

Α’ σειρά
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ 21 Π.Α.Ο.Κ. 7.67
2 ΜΠΑΙΡΑΜΗ, ΕΥΘΥΜΙΑ-ΚΩΝ/ΝΑ 23 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7.69
3 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ, ΖΩΗ 19 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 7.82
4 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ 23 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 7.87
5 ΜΑΝΤΑ, ΠΟΛΥΤΙΜΗ 24 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 7.88
6 ΤΣΟΥΚΟΥΜΑ, ΓΚΛΟΡΥ-ΤΣΙΝΤΙΜΜ 18 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 7.90
7 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 18 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 7.96
χ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΗΝΕΛΟΠΗ 19 Α.Ε.Κ DNS

400μ.

Β’ σειρά
1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 31 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 53.34
2 ΦΕΡΡΑ, ΑΝΔΡΙΑΝΑ 33 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 54.35
3 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ, ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ 27 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 54.38
4 ΠΕΤΣΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΒΕΝΕ 20 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 57.47
χ ΤΟΚΑ, ΕΛΠΙΔΑ 28 Α.Ε.Κ DNF

Α’ σειρά
1 ΖΥΓΟΡΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 29 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 55.30
2 ΓΕΡΑΣΗ, ΙΡΙΣ 26 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 56.93
3 ΖΕΝΕΓΙΑ, ΛΑΟΥΡΑ 18 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 57.16
4 ΑΡΣΕΝΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ 30 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 58.60
χ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ, ΕΛΕΝΑ 25 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ DNS

1500μ.

1 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓ 25 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:24.33
2 ΜΟΚΚΑ, ΑΡΤΕΜΙΣ 20 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:45.87
3 ΦΙΑΣΚΑ, ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΜΙΧΑΕ 23 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4:49.53
4 ΛΑΖΑΡΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 18 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 4:51.59
5 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ 17 ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ 4:56.58
6 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΕΥΜΟΡ 17 ΝΑΟ ΚΕΚΡΩΨ 4:57.26
χ ΧΡΥΣΑΕΙΔΗ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 25 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ DNF

3000μ. βάδην

1 ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗ, ΑΝΤΙΓΟΝΗ 37 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 12:21.43
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 25 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12:30.25
3 ΦΙΛΤΙΣΑΚΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 12:38.82

Άλμα σε Ύψος

(1.65 1.69 1.73 1.76 1.79 1.81 1.83 1.85 1.88)

1 ΖΑΚΚΑ, ΙΩΑΝΝΑ 25 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1.85m
(P P P O O XO XO XO XXX)
2 ΔΟΣΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 20 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.83m
(P P XO O O XXO XXO XXX)
3 ΧΡΙΣΤΟΓΕΩΡΓΟΥ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 23 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.83m
(O O O XXO XXO O XXO XXX)
4 ΓΚΟΥΣΙΝ, ΤΑΤΙΑΝΑ 27 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.81m
(P P O P P XXO XXX)
5 ΜΑΛΤΑΜΠΕ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 22 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 1.76m
(P P O O XXX)
6 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΡΓ 22 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 1.73m
(O O O XXX)
7 ΒΑΓΓΕΛΗ, ΑΛΚΙΣΤΗ 24 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 1.73m
(P P XXO XXX)
8 ΡΕΤΖΙΟΥ, ΑΘΗΝΑ 23 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.69m
(P O XXX)
9 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 20 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1.65m
(O XXX)

Άλμα Τριπλούν

1 ΚΑΡΥΔΗ, ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 20 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 13.72m
FOUL 13.48 13.58 13.72 13.51 FOUL
2 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 29 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 12.77m
FOUL FOUL 12.77 FOUL FOUL FOUL
3 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 30 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 12.63m
12.50 12.28 12.63 FOUL FOUL FOUL
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΝΕΦΕΛΗ 23 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.51m
FOUL FOUL FOUL FOUL 12.51 11.99
5 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 18 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ 12.45m
FOUL 12.45 12.42 PASS PASS PASS
6 ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ, ΞΕΝΗ 20 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12.36m
FOUL 12.36 12.33 12.28 FOUL 12.12
7 ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ, ΜΑΡΙΑ 19 Α.Ε.Κ 12.34m
FOUL FOUL 12.34 12.29 12.15 12.24
8 ΒΑΛΕΡΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 18 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11.88m
FOUL FOUL 11.50 11.88 FOUL FOUL

Β’ Ημέρα

Άνδρες

60μ. εμπ.

1 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 34 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 7.67
2 ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 20 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 8.24
3 ΜΠΟΙΤΣΙΟΣ, ΠΑΥΛΟΣ 22 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 8.32
4 ΚΙΑΦΑΣ, ΑΡΓΥΡΙΟΣ 26 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 8.40
5 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ, ΕΥΘΥΜΙΟΣ 23 Π.Α.Ο.Κ. 8.56
6 ΣΑΙΣΑΝΑΣ, ΝΙΚΟΣ 38 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 8.57
7 ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΝΙΚΟ 20 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 8.67

200μ.

Β’ σειρά
1 ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 21.69
2 ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 21.89
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 26 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 22.08
4 ΔΡΙΤΣΑΣ, ΙΕΡΟΘΕΟΣ 22 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 22.78
5 ΜΠΟΥΜΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 22 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 23.09

Α’ σειρά
1 ΔΟΥΚΑΤΕΛΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΙΑΣ 21 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 22.03
2 ΛΕΚΚΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.16
3 ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.72
4 ΖΑΧΑΡΙΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟ 24 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23.01
5 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23.15

800μ.

1 ΚΟΤΙΤΣΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 25 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1:49.68
2 ΚΕΡΑΜΑΣ, ΕΡΑΛΝΤΟ 30 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:52.50
3 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΠΕΤΡΟΣ 18 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1:54.96
4 ΑΡΓΥΡΗΣ, ΗΛΙΑΣ 18 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 1:55.29
5 ΜΕΙΝΤΗ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 27 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 1:59.38

3000μ.

1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 31 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 8:03.99
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ, ΜΑΡΙΟΣ 22 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 8:05.73
3 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 8:22.14
4 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 8:30.31
5 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 23 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 8:33.47
6 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ, ΗΛΙΑΣ 22 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 8:49.33
7 ΛΙΓΩΝΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 21 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8:52.56
8 ΣΑΤΟΝ-ΧΟΡΤΟΥΚΙ, ΧΕΝΡΙ 18 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 9:37.00

Άλμα σε ύψος

(1.88 1.93 1.98 2.03 2.08 2.12 2.16 2.20 2.24)

ΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 29 ΚΥΠΡΟΣ 2.20m
(P P P P P O O XXO XXX)
1 ΜΙΤΑ, ΑΝΤΡΕΑ 16 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 1.98m
(O O O XXX)
2 ΔΟΣΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.93m
(O XO XXX)
χ ΖΑΧΑΡΕΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ NH
(XXX)

Άλμα σε μήκος

1 ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ, ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 23 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8.00m
(8.00 FOUL FOUL FOUL PASS PASS)
2 ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 22 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 7.62m
(7.44 FOUL 7.62 7.59 PASS PASS)
3 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤ 25 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 7.45m
(FOUL 7.44 7.27 FOUL FOUL 7.45)
4 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 27 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 7.20m
(7.05 FOUL FOUL FOUL 7.15 7.20)
5 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 24 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7.15m
(7.06 FOUL FOUL FOUL 7.15 7.11)
6 ΚΑΡΑΛΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΝΔΡΕΑ 18 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 6.93m
(6.65 6.63 FOUL 6.51 6.93 6.77)
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 24 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 6.79m
(6.78 FOUL 5.05 6.79 PASS 6.50)
8 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΕΞΙΟΣ 21 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 6.58m
(6.55 6.58 FOUL FOUL FOUL 5.31)

Γυναίκες

60μ. εμπ.

1 ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ, ΕΛΙΣΑΒΕΤ 29 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 8.34
2 ΣΑΜΑΝΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 8.60
3 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ 23 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 8.69
4 ΖΕΝΕΓΙΑ, ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ 18 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8.88
5 ΤΖΕΜΑΛΑΙ, ΙΟΥΛΙΑ ΑΝΝΑ 20 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 9.01
6 ΚΑΤΣΑΡΩΝΑ, ΑΝΝΑ 22 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 9.21
7 ΒΑΡΒΑΡΑ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 25 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 9.23
8 ΜΠΟΥΡΟΥΝΗ, ΕΛΕΝΗ 19 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 9.23

200μ.

Β’ σειρά
1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 31 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 23.53
2 ΠΟΛΙΤΗ, ΚΟΡΙΝΑ 26 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 24.25
3 ΦΕΡΡΑ, ΑΝΔΡΙΑΝΑ 33 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 24.31
4 ΜΑΝΤΑ, ΠΟΛΥΤΙΜΗ 24 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 26.01
5 ΝΤΑΒΩΝΗ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 19 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26.43

Α’ σειρά
1 ΔΑΛΑΚΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 29 Α.Ε.Κ 24.34
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ 21 Π.Α.Ο.Κ. 24.49
3 ΚΙΑΦΑ, ΑΝΝΑ 23 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 24.84
4 ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ, ΕΛΕΝΗ 34 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 25.89
5 ΛΥΚΟΥΔΗ, ΑΝΔΡΙΑΝΑ 18 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 26.96

800μ.

1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 27 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 2:06.56
2 ΤΣΕΤΣΕΚΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 32 ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2:11.68
3 ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ 22 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:15.30
4 ΓΙΟΥΒΡΗ, ΕΥΤΥΧΙΑ 19 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:19.32
5 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΕΥΜΟΡ 17 ΝΑΟ ΚΕΚΡΩΨ 2:23.43

3000μ.

1 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓ 25 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9:26.12
2 ΠΡΙΒΙΛΕΤΖΙΟ, ΓΚΛΟΡΙΑ-ΤΖΙΟΒΑΝ 33 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 9:29.92
3 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ, ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥ 19 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 9:47.97
4 ΣΚΑΡΠΕΤΗ, ΚΑΛΛΙΟΠΗ 21 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10:04.03
5 ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 17 ΓΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 10:06.45
6 ΜΙΧΑΛΑ, ΕΙΡΗΝΗ-ΡΙΑ 24 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 10:32.02
χ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΗΛΙΑΝΑ 16 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ DNF
χ ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ 38 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ DNF

Άλμα επί κοντώ

(3.45 3.65 3.80 3.95 4.05 4.15 4.35 4.41 4.51 4.61 4.71 4.81)

1 ΠΟΛΑΚ, ΕΛΕΝ-ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ 25 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΕΓΑΡΑ 4.71m
(P P P P P P XO P O XO O XXX)
2 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 31 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4.61m
(P P P P P P P XO O O XXX)
3 ΡΕΤΣΑ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 18 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 4.05m
(P XO O O O XXX)
4 ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΛΕΞ 20 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3.80m
(O XO O XXX)
5 ΠΟΣΤΙΚΑ, ΜΙΛΕΝΑ 19 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΕΓΑΡΑ 3.80m
(P O XO XXX)
6 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ, ΝΙΚΗ 21 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3.80m
(O O XXO XXX)
7 ΒΡΑΔΗ, ΗΡΩ 17 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 3.45m
(O XXX)
χ ΒΑΓΕΝΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 26 ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 NH
(P P P XXX)

Άλμα σε μήκος

1 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 32 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 6.23m
(6.23 FOUL 5.95 FOUL 6.18 6.17)
2 ΚΑΡΥΔΗ, ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 20 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 6.13m
(6.13 6.12 6.01 6.02 6.09 5.90)
3 ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ, ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ 19 ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 5.95m
(FOUL FOUL FOUL 5.76 FOUL 5.95)
4 ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ, ΜΑΡΙΑ 19 Α.Ε.Κ 5.82m
(5.51 5.60 FOUL 5.71 5.82 FOUL)
5 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 18 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ 5.79m
(5.79 5.77 FOUL 5.69 5.55 5.67)
6 ΧΑΙΤΙΔΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21 Π.Α.Ο.Κ. 5.61m
(5.61 FOUL 5.52 5.61 5.05 FOUL)
x ΜΠΕΣΗ, ΝΑΤΑΛΙΑ 24 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ NM
(FOUL FOUL FOUL FOUL FOUL FOUL)
x ΙΩΑΝΝΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 22 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ NM
(FOUL FOUL FOUL FOUL FOUL FOUL)

Σφαιροβολία

1 ΚΑΙΣΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ 23 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 14.72m
(13.63 14.72 FOUL FOUL 14.27 14.72)
2 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ, ΜΑΡΙΑ 21 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 14.55m
(13.72 13.79 13.13 13.82 14.22 14.55)
3 ΑΝΔΡΕΑΔΗ, ΜΑΡΙΑ 18 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 13.48m
(12.90 FOUL 13.48 13.31 13.44 13.48)
4 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΧΡΥΣΑΝΘΗ 26 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 13.20m
(13.20 12.84 FOUL 10.72 12.44 FOUL)
5 ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 20 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12.98m
(12.98 12.18 FOUL FOUL FOUL 11.82)
6 ΚΑΛΤΣΟΥΝΗ, ΑΝΤΡΙΑΝΑ 21 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12.62m
(12.62 12.49 12.60 12.56 FOUL FOUL)
7 ΚΥΡΓΙΟΒΑΝΑΚΗ, ΒΑΛΑΣΙΑ 28 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 12.41m
(12.32 FOUL 12.28 FOUL FOUL 12.41)
8 ΟΣΑΓΙ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 19 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10.62m
(10.35 10.05 10.12 10.41 10.62 10.56)

Έπταθλο

*60μ.
1 ΚΙΑΦΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ 28 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6.96 /897
2 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΖΑΝΗΣ 22 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 7.14 /833
3 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 22 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 7.19 /816
4 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ, ΑΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 23 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 7.35 /762
5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 7.38 /752
6 ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 22 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 7.64 /668

*Μήκος
1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ, ΑΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 23 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 6.97m /807
2 ΚΙΑΦΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ 28 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6.89m /788
3 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΖΑΝΗΣ 22 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 6.72m /748
4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 6.33m /659
5 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 22 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 6.19m /628
6 ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 22 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 6.08m /604

*Σφαιροβολία
1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ, ΑΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 23 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 14.22m /742
2 ΚΙΑΦΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ 28 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 13.82m /717
3 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 22 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 13.25m /682
4 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΖΑΝΗΣ 22 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 12.12m /614
5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.98m /605
6 ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 22 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 9.32m /445

*Ύψος
1 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΖΑΝΗΣ 22 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 1.87m /687
1 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 22 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 1.87m /687
3 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ, ΑΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 23 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.84m /661
4 ΚΙΑΦΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ 28 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1.75m /585
5 ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 22 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 1.72m /560
5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 1.72m /560

*60μ. εμπ.
1 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΖΑΝΗΣ 22 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 8.19 /935
2 ΚΙΑΦΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ 28 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 8.27 /915
3 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 22 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 8.46 /869
4 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ, ΑΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 23 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 8.56 /846
5 ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 22 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 9.24 /694
6 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 10.59 /435

*Επί κοντώ
1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ, ΑΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 23 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 4.60m /790
2 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΖΑΝΗΣ 22 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 4.60m /790
3 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 22 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 4.40m /731
4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3.80m /562
5 ΚΙΑΦΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ 28 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 3.80m /562
6 ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 22 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3.30m /431

*1000μ.
1 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΖΑΝΗΣ 22 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 2:50.58 /759
2 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 22 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 2:55.06 /713
3 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ, ΑΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 23 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 2:55.49 /709
4 ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 22 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 3:04.15 /624
5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3:07.55 /592
6 ΚΙΑΦΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ 28 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 3:33.00 /378

*Τελική βαθμολογία
1 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΖΑΝΗΣ 22 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 5366
2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ, ΑΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 23 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 5317
3 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 22 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 5126
4 ΚΙΑΦΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ 28 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4842
5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 4165
6 ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 22 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 4026

Πένταθλο

*60μ. εμπ.
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 21 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 9.01 /908
2 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ, ΜΑΡΙΑ 23 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 9.13 /883
3 ΤΣΟΓΚΑ, ΕΛΕΟΝΩΡΑ 18 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9.82 /746
4 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ, ΜΑΡΙΑ 24 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 9.97 /718
5 ΚΑΛΔΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 17 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10.13 /688
6 ΣΠΑΝΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΡΙΑ 21 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 10.26 /664

*Ύψος
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 21 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1.66m /806
1 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ, ΜΑΡΙΑ 23 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 1.66m /806
3 ΤΣΟΓΚΑ, ΕΛΕΟΝΩΡΑ 18 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.54m /666
4 ΚΑΛΔΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 17 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1.48m /599
5 ΣΠΑΝΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΡΙΑ 21 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1.45m /566
6 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ, ΜΑΡΙΑ 24 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 1.39m /502

*Σφαιροβολία
1 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ, ΜΑΡΙΑ 23 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 12.42m /689
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 21 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 11.23m /610
3 ΤΣΟΓΚΑ, ΕΛΕΟΝΩΡΑ 18 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9.97m /527
4 ΣΠΑΝΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΡΙΑ 21 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.59m /503
5 ΚΑΛΔΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 17 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 9.31m /484
6 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ, ΜΑΡΙΑ 24 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 8.04m /402

*Μήκος
1 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ, ΜΑΡΙΑ 23 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 5.31m /645
2 ΚΑΛΔΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 17 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5.23m /623
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 21 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 5.19m /612
4 ΣΠΑΝΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΡΙΑ 21 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 5.01m /562
5 ΤΣΟΓΚΑ, ΕΛΕΟΝΩΡΑ 18 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.93m /540
6 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ, ΜΑΡΙΑ 24 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 4.67m /472

*800μ.
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 21 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2:26.93 /732
2 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ, ΜΑΡΙΑ 23 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 2:33.45 /650
3 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ, ΜΑΡΙΑ 24 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 2:38.98 /585
4 ΣΠΑΝΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΡΙΑ 21 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:40.62 /566
5 ΚΑΛΔΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 17 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:41.99 /550
6 ΤΣΟΓΚΑ, ΕΛΕΟΝΩΡΑ 18 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2:46.91 /496

*Τελική βαθμολογία
1 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ, ΜΑΡΙΑ 23 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 3673
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 21 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 3668
3 ΤΣΟΓΚΑ, ΕΛΕΟΝΩΡΑ 18 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2975
5 ΚΑΛΔΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 17 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2944
4 ΣΠΑΝΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΡΙΑ 21 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2861
6 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ, ΜΑΡΙΑ 24 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 2678

Α’ Ημέρα

Άνδρες

60μ.

1η σειρά
1 ΧΡΥΣΑΦΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 22 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6.89
2 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 34 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6.99
3 ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 18 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 7.13
4 ΖΑΧΑΡΙΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟ 24 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 7.20
5 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 38 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 9.08

2η σειρά
1 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 20 Π.Α.Ο.Κ. 6.94
2 ΔΟΥΚΑΤΕΛΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΙΑΣ 21 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 7.11
3 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 34 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 7.16
4 ΔΑΜΙΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΠΑΡΑ 26 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 7.18
5 ΑΜΠΝΤΟΥ, ΜΩΧΑΜΕΝΤ 27 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 7.23
6 ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 16 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 7.32

3η σειρά
1 ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 31 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6.77
2 ΟΓΟΥΟΜΠΕ, ΤΖΕΡΜΑΙΑ 18 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 7.07
3 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 36 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 7.12
4 ΝΤΡΕΚΗΣ, ΠΕΡΙΚΛΗΣ 16 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 7.44
5 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 7.52

4η σειρά
1 ΖΗΚΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6.75
2 ΝΓΚΟΜΠΕΧ, ΚΟΛΛΙΝΣ ΛΑΧΑΙ 25 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6.95
3 ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 17 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 7.10
4 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 20 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 7.17
5 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΗΣ 16 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 7.19

400μ. (4 σειρες)

1η σειρά
1 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ, ΓΙΑΝΝΗΣ 21 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 48.26
2 ΚΟΠΑΝΑΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 22 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 49.69
3 ΛΑΓΟΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 26 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 50.95
4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 51.14

2η σειρά
1 ΝΑΚΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 27 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 48.20
2 ΡΟΥΣΣΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 20 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 50.49
3 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23 Ο.Φ.Η. 51.36
4 ΤΣΙΡΟΥΛΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ 25 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 52.03
5 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 29 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 52.17

3η σειρά
1 ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ, ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 21 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 49.77
2  ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 51.62
3 ΧΙΩΤΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 51.73
4 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 51.81
5 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 23 Ο.Φ.Η. 53.09

4η σειρά
1 ΠΑΠΠΑΣ, ΜΙΧΑΗΛ 23 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 48.24
2 ΝΤΕΜΟΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 25 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 50.84
3 ΚΥΡΙΑΚΟΥ, ΛΑΣΚΑΡΗΣ 23 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 51.12
4 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ, ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 21 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 51.18
5 ΕΞΑΡΧΑΚΟΣ, ΑΡΓΥΡΙΟΣ 17 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 51.59

Γυναίκες

60μ. (4 σειρες)

1η σειρά
1 ΜΠΕΡΝ, ΑΛΑΝΑ 27 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 7.49
2 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ, ΠΟΛΥΝΙΚΗ 18 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 7.54
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ 21 Π.Α.Ο.Κ. 7.60
4 ΜΠΑΙΡΑΜΗ, ΕΥΘΥΜΙΑ-ΚΩΝ/ΝΑ 23 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 7.68
5 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 18 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 7.87
6 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ, ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΚΑΛΛΙΟ 19 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7.94
7 ΤΖΕΜΑΛΑΙ, ΙΟΥΛΙΑ ΑΝΝΑ 20 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 7.99
8 ΚΟΛΟΒΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕ 17 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 8.01

2η σειρά
1 ΔΑΛΑΚΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 29 Α.Ε.Κ 7.50
2 ΓΑΤΟΥ, ΜΑΡΙΑ 32 Π.Α.Ο.Κ. 7.51
3 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ, ΖΩΗ 19 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 7.91
4 ΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣ, ΜΑΡΙΝΑ 16 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 7.95
5 ΧΛΩΡΟΥ, ΙΛΕΑΝΑ 17 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 7.97
6 ΚΡΙΜΙΤΣΑ, ΛΥΔΙΑ 19 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 7.99
7 ΤΣΑΓΚΟΓΕΩΡΓΑ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΝ 17 ΓΣ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 8.13

3η σειρά
1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝ 22 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 7.56
2 ΣΑΜΑΝΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 7.62
3 ΤΣΟΥΚΟΥΜΑ, ΓΚΛΟΡΥ-ΤΣΙΝΤΙΜΜ 18 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 7.82 7.814
4 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΗΝΕΛΟΠΗ 19 Α.Ε.Κ 7.82 7.815
5 ΛΥΚΟΥΔΗ, ΑΝΔΡΙΑΝΑ 18 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 7.95
6 ΝΕΑΜΩΝΙΤΗ, ΜΑΡΘΑ 16 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 8.11
7 ΛΙΟΥΓΚΟΥ, ΖΩΗ 21 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8.49

4η σειρά
1 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ, ΡΑΦΑΗΛΙΑ 27 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 7.26
2 ΑΝΘΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΝΗ 20 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 7.64 7.632
3 ΒΕΝΙΕΡΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 26 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 7.64 7.633
4 ΜΑΝΤΑ, ΠΟΛΥΤΙΜΗ 24 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 7.78
5 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ 23 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 7.83
6 ΔΟΥΜΠΑ, ΙΩΑΝΝΑ 20 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 8.00
7 ΒΑΡΒΑΡΑ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 25 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8.17

400μ. (4 σειρες)

1η σειρά
1 ΚΙΑΦΑ, ΑΝΝΑ 23 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 57.13
2 ΑΡΣΕΝΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ 30 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 58.53
3 ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΥ, ΑΣΗΜΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 19 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:04.02

2η σειρά
1 ΠΟΛΙΤΗ, ΚΟΡΙΝΑ 26 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 55.70
2 ΖΥΓΟΡΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 29 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 55.92
3 ΓΕΡΑΣΗ, ΙΡΙΣ 26 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 56.91
4 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ, ΕΛΕΝΑ 25 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 58.98
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 17 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 1:07.51

3η σειρά
1 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ, ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ 27 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 54.45
2 ΦΕΡΡΑ, ΑΝΔΡΙΑΝΑ 33 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 54.93
3 ΠΕΤΣΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΒΕΝΕ 20 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 57.21
4 ΠΑΠΑΧΕΛΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 17 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 1:02.65
5 ΠΛΕΥΡΗ, ΛΑΜΠΡΙΝΗ 22 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1:04.44

4η σειρά
1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 31 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 55.91
2 ΖΕΝΕΓΙΑ, ΛΑΟΥΡΑ 18 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 56.67
3 ΤΟΚΑ, ΕΛΠΙΔΑ 28 Α.Ε.Κ 58.77
4 ΖΥΛΑΛΙ, ΛΑΒΝΤΙΓΕ 20 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 59.39
5 ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 23 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1:02.33

Β’ Ημέρα

Άνδρες

200μ. (4 σειρες)

1η σειρά
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 26 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 22.19
2 ΛΕΚΚΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.28
3 ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 21 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 23.57
4 ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 21 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ 23.83

2η σειρά
1 ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 21.95
2 ΔΡΙΤΣΑΣ, ΙΕΡΟΘΕΟΣ 22 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 22.57
3 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.97
4 ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 18 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 23.45
5 ΑΡΑΠΑΚΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 27 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 24.55

3η σειρά
1 172 ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 22.01
2 126 ΔΟΥΚΑΤΕΛΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΙΑΣ 21 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 22.08
3 189 ΖΑΧΑΡΙΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟ 24 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.85
4 200 ΧΙΩΤΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 23.92
5 179 ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ 24.16

4η σειρά
1 151 ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22.57
2 127 ΜΠΟΥΜΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 22 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 22.87
3 175 ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 17 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 23.28
4 188 ΤΣΙΡΟΥΛΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ 25 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23.37

800μ. (2 σειρες)

1η σειρά
1 ΚΟΤΙΤΣΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 25 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1:57.68
2 ΜΕΙΝΤΗ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 27 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 1:58.01
3 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΠΕΤΡΟΣ 18 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2:00.35
4 ΠΙΤΕΡΟΣ, ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:06.19
5 ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 2:07.24

2η σειρά
1 153 ΚΕΡΑΜΑΣ, ΕΡΑΛΝΤΟ 30 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:57.94
2 144 ΑΡΓΥΡΗΣ, ΗΛΙΑΣ 18 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 1:58.28
3 170 ΒΑΓΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2:02.51
4 171 ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 23 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2:04.63
5 166 ΑΡΜΑΟΣ, ΙΟΥΛΙΟΣ 44 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2:08.10

Γυναίκες

200μ. (4 σειρες)

1η σειρά
1 ΦΕΡΡΑ, ΑΝΔΡΙΑΝΑ 33 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 24.56
2 ΝΤΑΒΩΝΗ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 19 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26.27
3 ΛΥΚΟΥΔΗ, ΑΝΔΡΙΑΝΑ 18 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 26.31
4 ΧΑΤΖΗΜΠΙΝΟΥ, ΑΝΘΟΥΛΑ 25 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 27.65

2η σειρά
1 ΠΟΛΙΤΗ, ΚΟΡΙΝΑ 26 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 24.39
2 ΔΑΛΑΚΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 29 Α.Ε.Κ 24.41
3 ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ, ΕΛΕΝΗ 34 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 26.21
4 ΜΑΚΡΗ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ 22 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 30.21

3η σειρά
1 ΚΙΑΦΑ, ΑΝΝΑ 23 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 25.12
2 ΧΛΩΡΟΥ, ΙΛΕΑΝΑ 17 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 26.64
3  ΛΟΠΑΡΙΔΗ, ΣΟΦΙΑ 22 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 29.62

4η σειρά
1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 31 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 23.80
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ 21 Π.Α.Ο.Κ. 24.69
3 ΜΑΝΤΑ, ΠΟΛΥΤΙΜΗ 24 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 25.81
4 ΒΑΛΑΖΙΩΤΗ, ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ 21 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 27.21

-> Όλα για το πανελλήνιο πρωτάθλημα

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here