Ευρωπαϊκό Ομάδων Bydgoszcz2019

Άρθρα Bydgoszcz2019

Ο Κώστας Φιλιππίδης

Bydgoszcz: Προσπάθησαν για το καλύτερο ως το τέλος (+VideoZ)

0
Ξεκινώντας η Γ' ημέρα, τα περιθώρια παραμονής ήταν ήδη στενά με 5 ομάδες να υποβιβάζονται και τις ισχυρές μας συμμετοχές να έχουν ήδη αγωνιστεί....

Bydgoszcz: Η Πολωνία τα σκήπτρα

0
Προσπάθησε αλλά δεν τα κατάφερε η Ελλάδα να παραμείνει στη Superleague, έχοντας όμως αρκετές καλές παρουσίες και ομαδικό πνεύμα, υποθήκη και οδηγό για το...
100μ άκυρη κούρσα

Bydgoszcz: 3ος ο Αναστασάκης, κρίμα για Σπανουδάκη – ακόμα υπάρχουν περιθώρια

0
Εκτός από τις 3 νίκες των Τεντόγλου, Παπαχρήστου και Στεφανίδη (δείτε->εδώ) αρκετές ήταν ακόμα οι καλές όπως βέβαια και κακές αλλά και άτυχες στιγμές,...

Bydgoszcz: Νίκες για Τεντόγλου, Παπαχρήστου και Στεφανίδη (+VideoZ)

0
Τρεις πρώτες θέσεις, στα αγωνίσματα όπου υπήρχαν και οι πιο βάσιμες προσδόκιες, επιτεύχθηκαν από την ελληνική ομάδα κατά τη Β' ημέρα της Superleague. -> Αποτελέσματα Ο Μίλτος...
Η Ραφαέλα Σπανουδάκη

Bydgoszcz: 3η η Αναγνωστοπούλου και 4 προκρίσεις την Α’ ημέρα (+VideoZ)

0
Με τα προκριματικά στα αγωνίσματα ταχύτητας και 2 τελικούς ξεκίνησαν την Παρασκευή οι αγώνες για τη Super League στο Bydgoszcz. -> Αποτελέσματα Την 3η θέση στη...
Bydgoszcz
clear sky
0.8 ° C
1.6 °
0.2 °
61 %
3.1kmh
0 %
Τε
1 °
Πε
1 °
Πα
2 °
Σα
5 °
Κυ
7 °

Άρθρα Varazdin2019

Η Ραμόνα Παπαϊωάννου

Varazdin: Κακές στιγμές και υποβιβασμός για Κύπρο (+VideoZ)

0
Δεν τα κατάφερε τελικά η Κύπρος να παραμείνει στη Β' κατηγορία, που είχε ως αρχικό της στόχο. Η Β' ημέρα σημαδεύτηκε με δύο ακόμα...

Varazdin: Πρώτες Αρτυματά και 4×100μ – Μάχη Κύπρου για παραμονή (+VideoZ)

2
Το τέλος της πρώτης μέρας των αγώνων στο Ευρωπαϊκό Ομάδων του Varazdin βρήκε την Κύπρο να βρίσκεται στα όρια της παραμονής στη Β' κατηγορία...

Πρόγραμμα Αγώνων (ώρες Ελλάδος)

DAY 1 - Παρασκευή 9 Αυγούστου 2019

19:30 Discus Throw W 1-3 attempts
19:33 400m H M R1 H1
19:39 400m H M R1 H2
19:49 400m H W R1 H1
19:55 400m H W R1 H2
20:05 100m M R1 H1
20:11 100m M R1 H2
20:20 Discus Throw W 4th attempt
20:28 100m W R1 H1
20:34 100m W R1 H2
20:40 400m M R1 H1
20:46 400m M R1 H2
20:52 400m W R1 H1
20:58 400m W R1 H2
21:02 Javelin Throw M 1-3 attempts
21:13 100m H W R1 H1
21:19 100m H W R1 H2
21:28 110m H M R1 H1
21:34 110m H M R1 H2
21:40 200m M R1 H1
21:46 200m M R1 H2
21:49 Javelin Throw M 4th attempt
21:59 200m W R1 H1
22:05 200m W R1 H2
22:15 4x400m Mixed Relay Mixed Non-scoring event

DAY 2 - Σάββατο 10 Αυγούστου 2019

17:00 Pole Vault W
17:03 Long Jump M 1-3 attempts
17:06 High Jump M
17:30 400m H M Final
17:40 100m W Final
17:47 Long Jump M 4th attempt
17:53 Hammer Throw M 1-3 attempts
17:56 800m W
18:04 400m M Final
18:12 3000m SC W
18:29 100m M Final
18:37 400m H W Final
18:43 Hammer Throw M 4th attempt
18:50 Shot Put M 1-3 attempts
18:55 5000m M
19:17 Triple Jump W 1-3 attempts
19:20 400m W Final
19:28 Shot Put M 4th attempt
19:35 Javelin Throw W 1-3 attempts
19:38 3000m W
19:54 1500m M
20:01 Triple Jump W 4th attempt
20:07 4 x 100m Relay W Heat B
20:17 4 x 100m Relay M Heat B
20:22 Javelin Throw W 4th attempt
20:33 4 x 100m Relay W Heat A
20:46 4 x 100m Relay M Heat A

DAY 3 - Κυριακή 11 Αυγούστου 2019

16:00 Pole Vault M
16:03 Triple Jump M 1-3 attempts
16:06 High Jump W
16:30 110m H M Final
16:40 100m H W Final
16:47 Triple Jump M 4th attempt
16:53 Hammer Throw W 1-3 attempts
16:58 800m M
17:10 1500m W
17:25 3000m SC M
17:40 Hammer Throw W 4th attempt
17:50 Shot Put W 1-3 attempts
17:53 200m W Final
17:59 200m M Final
18:05 Long Jump W 1-3 attempts
18:08 5000m W
18:28 Shot Put W 4th attempt
18:35 Discus Throw M 1-3 attempts
18:38 3000m M
18:49 Long Jump W 4th attempt
18:58 4 x 400m Relay W Heat B
19:11 4 x 400m Relay M Heat B
19:22 Discus Throw M 4th attempt
19:30 4 x 400m Relay W Heat A
19:43 4 x 400m Relay M Heat A

You're currently offline