ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ

60 Μ.

1 ΖΗΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6.86
2 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1998 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 6.98
3 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 7.05
4 ΝΑΚΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2001 ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 7.08
4 ΟΥΤΣΕΝΤΟΥ ΤΣΙΚΕΖΙΕ-ΝΤΟΚΟΥ 1994 Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ 7.08

παίδων

1 ΧΑΪΔΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 7.19
2 ΓΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 2002 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 7.27
3 ΝΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 7.29
4 ΚΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 Α.Σ. ΠΑΛΜΟΣ 7.36
4 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2002 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 7.38

60 Μ. ΕΜΠ.

1 ΛΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1998 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 8.37
2 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 8.44
3 ΚΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1995 Α.Ε.Κ. 8.46
4 ΛΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1997 Α.Σ. ΘΗΣΕΑΣ 8.53
5 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 Γ.Ε. ΝΑΟΥΣΑΣ 9.19

εφήβων

1 ΠΙΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2001 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 9.38

παίδων

1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 8.14
2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 8.23
3 ΚΑΤΣΑΡΩΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 8.58
4 ΤΡΕΝΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΛΣ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 8.85
5 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2003 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 8.92
6 ΧΥΤΑΣ ΘΩΜΑΣ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 9.06
7 ΜΟΥΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 9.48

Ύψος

1 ΦΡΑΓΓΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 1.96
2 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.93
3 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2000 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 1.90
4 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 1.83
5 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2001 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ 1877 1.79
6 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93 1.79

Επί κοντώ

1 ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ 5.10
2 ΜΠΕΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1992 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 5.00
3 ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 4.60
4 ΤΖΗΛΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1984 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 4.60
5 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2001 ΠΑΟΚ 4.50
6 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 1999 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 4.30

Μήκος

1 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ-ΔΕΣΠΟΤΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1987 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 7.36
2 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 7.36
3 ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 7.17
4 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 1997 ΑΣ ΑΡΗΣ 6.95
5 ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1993 ΑΕΚ 6.87
6 ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΠΑΟΚ 6.79\

εφήβων & παίδων

1 ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 6.70
2 ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 6.40
3 ΤΣΕΚΡΕΖΙ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 6.39
4 ΚΑΝΤΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93 6.18
5 ΝΙΚΟΛΙΤΣ ΜΠΟΓΝΤΑΝ 2003 ΕΝΙΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 6.11

Τριπλούν

1 ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1993 ΠΑΟΚ 15.90
2 ΜΠΟΦΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1992 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 15.58
3 ΜΟΝΟΠΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 15.57
4 ΣΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1995 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 15.37
5 ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ 14.89

Σφαιροβολία

1 ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1996 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 20.20
2 ΛΑΤΙΦΛΑΡΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1996 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 18.61
3 ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1981 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 17.14

εφήβων

1 ΑΓΓΕΛΩΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 12.60
2 ΔΟΜΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΠΣ “ΔΙΟΜΗΔΗΣ” ΞΑΝΘΗΣ 12.45
3 ΚΑΪΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 12.05

παίδων

1 ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 17.14
2 ΤΣΙΑΚΙΡΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 15.62
3 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 15.48
4 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 14.90
5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 12.66
6 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 12.00
7 ΧΗΤΑΣ ΘΩΜΑΣ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 11.49
8 ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 11.08
9 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 11.00
10 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10.78
11 ΛΕΩΝΩΒ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 2002 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 10.70
12 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2002 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 9.62

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

60 Μ.

1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΝΙΚΗ 2003 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 7.58
2 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 1989 ΟΚΑ “ΒΙΚΕΛΑΣ” ΒΕΡΟΙΑΣ 7.77
3 ΔΑΜΠΛΙΑ ΒΑΓΙΑ 2000 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 7.93
4 ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ’93 7.99
5 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 1996 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 8.03
5 ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1998 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 8.03

κορασίδων

1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 7.96
2 ΜΠΑΜΠΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 7.97
3 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2003 ΠΑΛΜΟΣ ΑΣ 8.13

60 Μ. ΕΜΠ.

1 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 89 ΟΚΑ “ΒΙΚΕΛΑΣ” ΒΕΡΟΙΑΣ 8.70
2 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ 96 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 8.88
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2000 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 8.91
4 ΚΑΤΣΑΡΩΝΑ ΑΝΝΑ 1999 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 9.00
5 ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ’93 9.05
6 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΟΚΑΚ 9.19
7 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 9.54
8 ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1992 Γ.Σ. ΝΑΟΥΣΑΣ 9.88

κορασίδων

1 ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 9.12
2 ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗ ΑΝΝΑ 2003 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 9.24
3 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 9.31
4 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 9.67
5 ΤΣΟΠΑΝΟΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ 10.02

Ύψος

1 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 1.64
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2000 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1.64
3 ΓΚΑΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ 1877 1.58
4 ΑΤΛΑΣΗ ΠΑΝΤΕΛΙΝΑ 2002 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93 1.58
4 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΙΛΖΕ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 Γ.Ε. ΝΑΟΥΣΑΣ 1.58
6 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 1.46
7 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΑΝΝΑ 2001 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 1.41

Επί κοντώ

1 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΚΕΛΑ-ΘΕΟΠ. 1999 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 3.40
1 ΛΙΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3.40
3 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΕΥΔ. 2003 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 3.40
4 ΛΥΒΙΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 3.20
5 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 Α.Σ. ΑΡΗΣ 3.00
5 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 2003 ΠΑΟΚ 3.00
χ ΤΣΕΚΛΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2002 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Α

Μήκος

1 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 1998 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 6.15
2 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 5.97
3 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 5.87
4 ΒΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1989 ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 5.81
5 ΜΠΕΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 1997 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 5.77
6 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 1999 ΠΑΟΚ 5.49
7 ΣΟΥΛΑ ΑΛΚΜΗΝΗ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 5.49
8 ΓΚΟΓΚΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2003 ΓΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 5.45

Τριπλούν

1 ΝΤΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 11.98
2 ΝΑΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1997 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 11.74
3 ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 11.26
4 ΤΣΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ Γ.Ε. 10.99
5 ΓΚΟΓΚΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2003 ΓΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 10.88
6 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΗ-ΒΑΣΙΛ 2002 ΠΑΟΚ 10.81

Σφαιροβολία

1 ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 14.44
2 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1998 ΑΠΣ “ΔΙΟΜΗΔΗΣ” ΞΑΝΘΗΣ 13.60
3 ΚΑΛΤΣΟΥΝΗ ΑΝΤΡΙΑΝΑ 2000 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 13.11
4 ΤΖΕΝΓΚΟ ΕΛΙΝΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 12.85
5 ΜΑΝΤΟΥΔΗ ΖΩΗ 1994 ΜΑΚΕΔΩΝ ΧΑΡΙΛΑΟΥ 12.42
6 ΦΛΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 11.56
7 ΠΑΠΑ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 2001 Ο.Π.Θ. 10.29
8 ΝΤΑΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 8.76

κορασίδων

1 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 15.49
2 ΛΕΛΕΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 11.30
3 ΚΟΛΕΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 10.62
4 ΜΑΝΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 8.92

Προηγούμενο άρθροΡεκόρ η Εμμανουηλίδου, δυνατός ο Ζώτος, ψηλά ο Ρίζος στη Θεσσαλονίκη
Επόμενο άρθροΠανελλήνιο 50χλμ βάδην & χειμερινοί αγώνες 2019 (Σχινιάς)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ