ΑΝΔΡΕΣ

60Μ ΑΝΔΡΩΝ

  • 1 ΠΕΤΣΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2002 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 7.16 Α5
  • 2 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1990 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 7.22 Α6
  • 3 ΜΑΛΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 7.24 Β7
  • 4 ΒΑΡΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 7.26 Γ7
  • 5 ΓΟΜΠΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 7.32 Β5
  • 6 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.37 Α4
  • 7 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.39 Γ6
  • 8 ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 7.46 Β6
  • 9 ΚΟΥΤΣΟΥΚΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1989 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 7.49 Ε5
  • 10 ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΟΔΩΡΟΣ 2001 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.53 Β4
  • 11 ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.53 Γ4
  • 12 ΚΑΤΑΝΑΣ ΡΑΦΑΗΛ 1996 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 7.55 Δ7
  • 13 ΜΠΙΡΜΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 7.58 Ε6
  • 14 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1994 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 7.62 Ζ5
  • 15 ΚΟΥΜΑΡ ΜΠΑΡΟΥΝ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 7.69 Γ5
  • 16 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 7.72 Δ6
  • 17 ΚΟΥΓΙΕΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 7.76 ΣΤ4
  • 18 ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 7.78 ΣΤ6
  • 19 ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1968 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.78 Ε4
  • 20 ΘΕΟΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.82 Α7
  • 21 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 7.91 Ε7
  • 22 ΜΠΑΡΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1998 . 7.92 ΣΤ7
  • 23 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.01 Ζ4
  • 24 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 8.05 Ζ6
  • 25 ΤΖΑΓΚΑΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.05 ΣΤ5
  • 26 ΓΙΑΧΑΪ ΜΑΤΕΟ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.13 Δ4
  • 27 ΚΡΕΤΣΙ ΑΡΝΙ 2001 . 8.19 Ζ7

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

  • 1 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΝΚΟΛΑΟΣ 1986 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.12
  • 2 ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 9.47

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ-18)

  • 1 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.81
  • 2 ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.32
  • 3 ΛΙΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.38

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

  • 1 ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 1.80
  • 2 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.75
  • 3 ΑΓΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.55
  • 4 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.55
  • 5 ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.30

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

  • 1 ΓΚΙΟΥΛΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6.18
  • 2 ΠΟΤΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1996 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 5.79
  • 3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2005 . 5.68
  • 4 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 5.27
  • 5 ΜΠΙΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.99
  • 6 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 4.97
  • 7 ΤΙΧΟΝΩΒ ΡΟΥΣΛΑΝ ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.30

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ

  • 1 ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13.24

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

60μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  • 1 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.96 Α5
  • 2 ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.39 Δ5
  • 3 ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.47 Γ6
  • 4 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.51 Α7
  • 5 ΜΑΝΔΥΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.54 Γ4
  • 6 ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.54 Α6
  • 7 ΣΚΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.56 Α4
  • 8 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.65 Β6
  • 9 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.68 Δ6
  • 10 ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΑΓΑΠΗ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.74 Β5
  • 11 ΛΟΥΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.86 Δ7
  • 12 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1995 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 8.95 Γ7
  • 13 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2003 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.29 Β4
  • 14 ΣΤΑΘΟΥΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.31 Γ5
  • 15 ΒΑΒΟΓΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2000 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 9.41 Δ4
  • 16 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 9.49 Β7

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ-18) 

  • 1 ΡΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑΜ 2002 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 10.75
  • 2 ΦΕΡΓΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 11.13
  • – ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ DNS

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  • 1 ΚΟΚΟΖΟΒΑ ΡΟΖΑΛΙΑ 2003 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 1.55
  • 2 ΔΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 1.50
  • 3 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.50
  • 4 ΚΩΣΤΑΛ ΕΛΕΝΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.40
  • 5 ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.35
  • 6 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.30
  • 7 ΚΑΛΟΥΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.30
  • 7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.30
  • 9 ΡΩΜΑΝΙΟΥ ΦΙΛΙΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.20

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  • 1 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.39
  • 2 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.23
  • 3 ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 5.15
  • 4 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.63
  • 5 ΤΣΜΠΙΣΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 4.40
  • 6 ΨΥΧΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.21

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  • 1 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 11.20
  • 2 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2992 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 11.11
  • 3 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.86
  • 4 ΜΑΚΡΗ ΗΛΙΑΝΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.64

ΠΠ/ΠΚ

60Μ ΠΠΑ΄(Κ-16)

  • 1 ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 7.67 Α5
  • 2 ΦΕΝΤΟΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 7.86 Α4
  • 3 ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 8.06 Α6
  • 4 ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.20 Γ6
  • 5 ΚΟΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.22 Β7
  • 6 ΜΑΚΑΝΤΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.45 Β6
  • 7 ΠΑΤΣΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.49 Β5
  • 8 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.53 Γ7
  • 9 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.96 Β4
  • 10 ΞΥΠΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.17 Γ5
  • 11 ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.33 Γ4
  • – ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ DNS Α7

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠΑ΄(Κ-16)

  • 1 ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 9.41
  • 2 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.51
  • 3 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.88

60Μ ΠΚΑ΄(Κ-16)

  • 1 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.36 Α7
  • 2 ΜΑΚΡΗ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.46 Δ6
  • 3 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.59 Γ6
  • 4 ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.64 Β7
  • 4 ΧΟΡΕΥΤΑΚΗ ΜΑΙΡΗ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.64 Γ7
  • 4 ΚΑΡΔΕΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 8.64 ΣΤ4
  • 7 ΚΑΝΤΙΦΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.68 Α5
  • 8 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.75 Γ4
  • 9 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.84 Γ5
  • 10 ΧΟΥΡΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.88 Β4
  • 10 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.88 Ε6
  • 12 ΨΥΧΟΓΙΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 8.93 Ε7
  • 12 ΚΟΥΒΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.93 Ζ4
  • 14 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.94 ΣΤ5
  • 15 ΚΑΦΕΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.99 Β6
  • 16 ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 9.02 Ε4
  • 17 ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ 2004 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.05 Δ5
  • 18 ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΧΑΡΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 9.12 Α4
  • 19 ΚΛΑΨΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 9.30 Δ4
  • 20 ΞΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.41 Α6
  • 21 ΜΥΣΙΡΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 9.43 ΣΤ7
  • 22 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 9.48 Ε5
  • 23 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.56 Ζ5
  • 24 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.86 Δ7
  • 25 ΠΑΧΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.92 Β5
  • – ΠΡΙΝΕΑ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ DNF ΣΤ6

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΑ΄(Κ-16)

  • 1 ΓΚΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.25
  • 2 ΚΟΥΒΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.34
  • 3 ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΧΑΡΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10.49
  • 4 ΚΟΥΝΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 10.64
  • 5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.85

ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ΄

  • 1 ΓΚΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.90
  • 2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.87
  • 3 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.84
  • 4 ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.81
  • 5 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.75
  • 6 ΜΑΚΡΗ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.63
  • 7 ΣΦΥΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.62
  • 8 ΚΟΥΝΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 4.59
  • 9 ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 4.30
  • 10 ΚΑΤΡΟΤΖΑΝΑΚΗ ΣΙΣΙΛΙΑ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 4.29
  • 11 ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 4.11
  • 12 ΡΩΜΑΝΙΟΥ ΦΙΛΙΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.99
  • 13 ΜΑΓΚΟΥΦΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.95
  • 14 ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 3.86
  • 15 ΚΤΕΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 3.67
  • 16 ΨΥΧΟΓΙΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 3.57
  • 17 ΠΑΧΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.46

60Μ ΠΠΒ΄(Κ-14)

  • 1 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.28
  • 2 ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.87
  • 3 ΣΤΡΙΛΙΓΚΑΣ ΔΗΜΟΚΡΤΟΣ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 8.92
  • 4 ΜΠΕΚΙΟ ΑΡΜΠΙ 2006 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 8.97
  • 5 ΠΕΤΣΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.09
  • 6 ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.15

60Μ ΕΜΠ ΠΠΒ ΄(Κ-14)

  • 1 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.61
  • 2 ΜΠΕΚΙΟ ΑΡΜΠΙ 2006 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 11.81
  • 3 ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.47

ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ΄

  • 1 ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 2007 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.64
  • 2 ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 4.45
  • 3 ΜΠΕΚΙΟ ΑΡΜΠΙ 2006 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 4.32

60Μ ΠΚΒ΄- Κ-14

  • 1 ΤΣΟΚΑΪ ΝΙΚΗ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.54
  • 2 ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΕΛΕΝΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.59
  • 3 ΜΙΦΤΑΡΙ ΑΝΝΑ 2007 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.63
  • 4 ΣΑΒΒΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.66
  • 5 ΒΑΛΑΪ ΤΖΕΣΙΚΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.66

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΒ΄(Κ0-14)

  • 1 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 10.90
  • 2 ΜΟΥΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 11.42
  • 3 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.53
  • 4 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.60
  • 5 ΒΑΛΑΪ ΤΖΕΣΙΚΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.85
  • 6 ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2007 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 11.87

ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ΄Κ-14

  • 1 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.83
  • 2 ΤΣΟΚΑΪ ΝΙΚΗ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.82
  • 3 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΦΩΣΤΗΡΑ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.44
  • 4 ΒΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 4.37
  • 5 ΤΣΟΚΑΪ ΕΒΙΣ 2007 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.12
  • 6 ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2004 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 4.05
  • 7 ΒΕΡΥΡΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2006 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 4.05
  • 8 ΕΛΜΑΣ ΣΕΛΙΝ 2006 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 4.02
  • 9 ΤΖΟΡΜΠΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.89
  • 10 ΔΡΟΣΑΤΑΚΗ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.80
Προηγούμενο άρθροΒοστώνη: Δεύτερη η Στεφανίδη, στην αυλαία του World indoor tour
Επόμενο άρθροFlash Newz 2019 Ιανουάριος

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ