5χλμ Ανδρών / Κ23 / Κ20

  1. ΜΙΝΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 1 17:27,29 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
  2. ΠΟΝΗΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Κ23 (ΑΝΔΡΕΣ) 1 17:27,99 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
  3. ΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 2 17:32,26 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ
  4. ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 3 18:06,10 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
  5. ΣΑΤΟΝ ΧΕΝΡΥ Κ20 (ΕΦΗΒΟΙ) 1 18:08,17 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
  6. ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Κ20 (ΕΦΗΒΟΙ) 2 18:13,82 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
  7. ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 4 18:16,30 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΥ
  8. ΤΟΥΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ20 (ΕΦΗΒΟΙ) 3 18:37,30 ΑΓΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “ΤΟ-ΟΙΟΝ”
  9. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 5 18:38,23 Νν
  10. ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ Κ20 (ΕΦΗΒΟΙ) 4 19:11,91 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
  11. ΛΟΥΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Κ23 (ΑΝΔΡΕΣ) 2 19:23,33 ΑΓΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “ΤΟ-ΟΙΟΝ”
  12. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ20 (ΕΦΗΒΟΙ) 5 19:28,93 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
  13. ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 6 19:30,99 ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  14. ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ20 (ΕΦΗΒΟΙ) 6 19:50,32 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
  15. ΠΟΡΙΚΟΣ ΜΆΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 7 19:52,66 ΑΣ ΗΛΙΟΣ
  16. ΚΑΦΩΡΟΣ ΑΛΚΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 8 20:06,89 ΠΕΙΡΑΙΑΣ
  17. ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 9 20:09,17 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΥ
  18. ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 10 20:22,55 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
  19. ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Κ20 (ΕΦΗΒΟΙ) 7 20:24,97 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΥ
  20. ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 11 20:33,97 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
  21. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΔΡΕΣ 12 20:34,60 ΠΑΟ
  22. ΔΡΥΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Κ20 (ΕΦΗΒΟΙ) 8 22:21,72 ΑΓΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “ΤΟ-ΟΙΟΝ”
  23. ΚΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 13 23:17,69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ/ΟΣ
  24. ΚΑΖΑΝΑΣ ΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 14 23:17,93 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
  25. ΔΕΚΑΖΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 15 23:57,16 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
  26. ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 16 24:09,49 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
  27. ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 17 25:08,25 Σ. Δ. Υ. ΑΘΗΝΏΝ
  28. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 18 25:46,40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ/ΟΣ
  29. ΜΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 19 26:25,85 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
  30. ΝΑΣΤΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 20 27:19,36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ/ΟΣ
  31. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΣ 21 27:23,88 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ/ΟΣ
  32. ΚΙΒΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΕΣ 22 37:57,29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ/ΟΣ

4χλμ Γυναικών / Κ23 / Κ20

  1. ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ Κ23 (ΓΥΝΑΙΚΕΣ) 1 15:39,04 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
  2. ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΡΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Κ23 (ΓΥΝΑΙΚΕΣ) 2 16:32,90 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΥ
  3. ΚΑΜΟΥΖΑ ΕΥΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 1 17:02,70 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
  4. ΣΤΕΦΟΥ ΕΛΕΝΗ Κ20 (ΝΕΑΝΙΔΕΣ) 1 18:58,20 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΥ
  5. ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΝΤΙΝΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 2 20:09,99 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
  6. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 3 21:03,09 Myathlete
  7. ΚΟΜΗΛΆΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 4 21:12,77 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ/ΟΣ
  8. ΠΑΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Κ20 (ΝΕΑΝΙΔΕΣ) 2 21:58,33 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
  9. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 5 22:19,55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ/ΟΣ
  10. ΚΑΤΣΟΥΔΗ ΒΑΣΩ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 6 23:31,56 ΑΓΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “ΤΟ-ΟΙΟΝ”
  11. ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 7 24:03,33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ/ΟΣ

4χλμ Α Κ18

  1. ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 13:40,26 ΣΑΚΑ
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 14:13,34 ΑΓΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “ΤΟ-ΟΙΟΝ”
  3. ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2005 14:38,35 ΣΑΚΑ
  4. ΔΡΑΖΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 14:46,07 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
  5. ΚΟΥΤΛΗΣ ΧΡΙΣΤΌΦΟΡΟΣ 2004 15:01,91 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
  6. ΣΕΧΙΔΗΣ ΦΊΛΙΠΠΟΣ 2004 15:08,02 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
  7. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 15:41,15 ΣΑΚΑ
  8. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 16:16,65 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
  9. ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2004 16:33,72 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
  10. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΦΑΙΔΩΝ – ΜΑΡΙΟΣ 2005 17:22,07 ΑΣ ΗΛΙΟΣ
  11. ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 18:01,77 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
  12. ΡΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 18:05,43 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
  13. ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2005 19:10,34 Α.Σ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

3χλμ Γ Κ18

  1. ΜΩΡΑΪΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 12:23,23 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
  2. ΣΥΝΕΣΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 12:33,93 ΑΓΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “ΤΟ-ΟΙΟΝ”
  3. ΝΑΣΚΑΡΗ ΑΡΙΑΝΔΗ 2005 12:36,69 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
  4. ΛΑΛΑ ΜΙΧΑΕΛΑ 2005 12:37,66 ΑΓΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “ΤΟ-ΟΙΟΝ”
  5. ΟΠΑΝΤΣΑ ΜΑΡΙΑ 2005 13:02,06 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
  6. ΜΙΣΥΡΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2005 13:14,78 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
  7. ΛΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 2005 14:04,63 ΑΓΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ “ΤΟ-ΟΙΟΝ”
  8. ΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 14:10,57 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
  9. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 2005 14:44,12 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

3χλμ Α Κ16

  1. ΜΠΙΤΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 10:18,98 ΣΑΚΑ
  2. ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2006 10:26,55 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΥ
  3. ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 10:35,31 ΣΑΚΑ
  4. ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 10:38,96 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
  5. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2007 10:44,64 ΣΑΚΑ
  6. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 10:48,28 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
  7. ΠΑΝΤΟΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2007 11:14,94 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Σ.Μ.
  8. ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2006 11:15,67 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
  9. ΠΑΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2007 11:26,80 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
  10. ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 11:40,19 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
  11. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 11:45,97 ΣΑΚΑ
  12. ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2007 11:46,31 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
  13. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 11:49,20 ΣΑΚΑ
  14. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 11:49,38 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
  15. ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 2006 12:03,61 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
  16. ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΗΣΕΑΣ 2006 12:05,69 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΥ
  17. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 12:15,88 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
  18. ΣΤΡΑΙΤΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 12:18,34 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
  19. ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 12:18,56 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
  20. ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 12:27,60 ΣΑΚΑ
  21. ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2006 12:31,13 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΥ
  22. ΠΑΟΛΕΤ ΕΝΤΟΥΑΡΤ 2007 12:38,13 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
  23. ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2007 12:38,95 ΑΣ ΗΛΙΟΣ
  24. ΧΑΛΑΡΗΣ ΙΑΣΩΝ 2006 12:48,33 ΑΣ ΗΛΙΟΣ
  25. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 12:49,92 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ/ΟΣ
  26. ΚΟΥΤΕΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2006 12:50,44 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
  27. ΤΑΝΑΣΙΤΣΙΟΥΚ ΝΙΚΟΛΑΣ 2007 12:52,39 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
  28. ΣΕΧΑΙ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 13:09,53 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
  29. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2007 14:02,81 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
  30. ΠΑΠΠΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2007 14:35,76 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

2χλμ Γ Κ16

  1. ΚΙΟΥΛΟΥ ΜΑΝΙΑ 2006 07:39,14 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
  2. ΦΛΟΥΤΑΚΟΥ ΝΕΛΛΥ 2007 07:41,88 ΣΑΚΑ
  3. ΡΟΥΣΣΟΥ ΙΟΥΛΙΑΝΝΑ 2007 07:48,00 Γ.Σ.Η
  4. ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2007 07:53,33 ΣΑΚΑ
  5. ΣΠΑΝΟΥ ΕΡΙΕΤΤΑ 2006 08:00,02 ΣΑΚΑ
  6. ΚΑΝΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2006 08:05,89 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ
  7. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 08:28,02 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
  8. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 08:33,20 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
  9. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2007 08:36,14 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
  10. ΤΣΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΥΡΤΩ 2006 08:41,50 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΥ
  11. ΧΑΛΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 08:47,53 ΑΣ ΗΛΙΟΣ
  12. ΛΥΡΟΥ ΧΡΥΣΑ 2007 08:48,70 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
  13. ΓΙΑΝΝΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2007 08:56,41 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΦΑΛΗΡΟΥ
  14. ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 08:56,82 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΥ
  15. ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΗ 2006 09:00,33 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
  16. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006 09:12,53 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
  17. ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΤΖΙΛΙΑΝ-ΑΡΓΥΡΩ 2006 09:23,32 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
  18. ΜΠΟΥΡΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2006 09:27,94 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
  19. ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 09:55,92 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΥ
  20. ΒΑΡΕΛΑ ΑΛΙΚΗ 2006 09:57,52 ΣΑΚΑ
  21. ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2007 10:41,42 Α.Σ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
  22. ΔΗΜΟΥ ΟΛΓΑ 2006 10:42,69 ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ
  23. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 10:49,84 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
Προηγούμενο άρθροΌρια Παγκοσμίου Κ20 Cali 2022 (1-6.8)
Επόμενο άρθροΔυναμική παρουσία του Κλασικού Αθλητισμού στη “Γιορτή των Κορυφαίων” 2021

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ