Φόρτωση Εκδηλώσεις

« Όλες οι Εκδηλώσεις

  • Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.

Πανελ.πρωτ. Κ20 (Ιωάννινα)

1 Αυγούστου - 2 Αυγούστου

Σχετικά θέματα:
www.stivoz.gr/ioannina-pagkosmio-rekor-k20-i-tzengko/
www.stivoz.gr/ioannina-a-imera-neo-rekor-i-emmanoyilidou-ypsiles-epidoseis/
www.stivoz.gr/ioannina-istoriko-rekor-neanidon-i-karydi/
www.stivoz.gr/ioannina-b-imera-kalo-finale-5-double/
www.stivoz.gr/panellinio-u20-2020/ (αποτελέσματα)

-> Προκήρυξη
-> λίστα προκρινόμενων και επιλαχόντων (upd.27/7)

Βάσει αποτελεσμάτων των διασυλλογικών, ανεξαρτήτως ομίλων, θα αγωνιστούν οι 12 καλύτεροι – και 16 στα αγωνίσματα που διεξάγονται εξ’ ολοκλήρου σε διαδρόμους.
[Σε σφαίρα-δίσκο-σφύρα εφήβων, οι 8 γεν.2001-2002 ανδρών και οι 4 καλύτεροι γεν.2003 από πανελλήνιο Κ18. Αντίστοιχα στα 110μ. εμπ. οι 10+6]
Απαραίτητη η ιατρική βεβαίωση (ως 2 ημερών για τα αγωνίσματα αποστάσεων και σκυταλοδρομιών)

Πρόγραμμα:

Α΄  ΗΜΕΡΑ –  ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ  2020

09.00 100μ. ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΚΑΘΛΟΥ (1)
09.20 100 μ. ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΤΑΘΛΟΥ (1)
09.40 100 μ. ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ
09:50 ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΚΑΘΛΟΥ (2)
10.10 110 μ. ΕΜΠ. ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ
10.20 ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΤΑΘΛΟΥ (2)
10:30 400 μ. ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ
10.50 400 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ
11.10 ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΚΑΘΛΟΥ (3)
11.10 100 μ.  ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ
11.30 100 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ

17.00 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ   (ΠΕΑΚΙ ΑΝΑΤΟΛΗΣ)

17.00 ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΚΑΘΛΟΥ (4)
17.00 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΤΑΘΛΟΥ (3)
17.10 110 μ. ΕΜΠ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ
17.30 ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
17.30 100 μ. ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ
17.50 100 μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ
18.00 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (αντί 18:20)
18.10 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
18.10 ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
18.10 100 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ
18.30 1.500 μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
18.45 1.500 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
19.00 ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
19.00 400 μ. ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΚΑΘΛΟΥ (5)
19.15 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (αντί 18:45)

19.20 400 μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ
19.40 400 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ
19.50 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
20.00 200 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΤΑΘΛΟΥ (4)
20.20 3.000 μ. Φ.Ε. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
20.35 3.000 μ. Φ.Ε. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
20.50 5.000 μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
21.15 5.000 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
21.40 4 Χ 100 μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ
22.00 4 X 100 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

Β΄ ΗΜΕΡΑ –  ΚΥΡΙΑΚΗ  2  ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ  2020

08.00 10.000 μ ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
08.05 10.000 μ. ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ

09.20 110 μ. ΕΜΠ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΚΑΘΛΟΥ (6)
09.30 ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΤΑΘΛΟΥ (5)
09.40 400 μ. ΕΜΠ. ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ
10.10 400 μ. ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ
10.10 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΚΑΘΛΟΥ (7)
10.35 200 μ. ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ
11.05 200 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ
11.05 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΤΑΘΛΟΥ (6)
11.10 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΚΑΘΛΟΥ (8)

16.45 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ  (ΠΕΑΚΙ ΑΝΑΤΟΛΗΣ)

17.00 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΚΑΘΛΟΥ (9)
17.30 400 μ. ΕΜΠ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ
17.50 400 μ. ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ
17.50 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
17.50 ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
17.50 ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
18.00 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
18.10 200 μ.  ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ
18.30 200 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ
18.40 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
18.50 800 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΤΑΘΛΟΥ (7)
19.05 800 μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
19.20 800 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
19.30 ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
19.35 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
19.35 1500 μ. ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΚΑΘΛΟΥ (10)
19.50 3.000 μ. ΑΝΔΡΩΝ  ΤΕΛΙΚΟΣ
20.05 3.000 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
20.20 4 Χ 400 μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ
20.40 4 Χ 400 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

Οι δηλώσεις συμμετοχής θα πρέπει να αποσταλούν ΜΕΤΑ από την ανακοίνωση της κατάταξης των αθλητών ανά αγώνισμα με email μέχρι και τη ΔΕΥΤΕΡΑ 27 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 και ώρα 14:00 στον Σ.Ε.Γ.Α.Σ. στην ηλεκτρονική διεύθυνση development@segas.gr καθώς και στις κατά τόπους Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ

Λεπτομέρειες

Αρχή:
1 Αυγούστου
Τέλος:
2 Αυγούστου
Κατηγορία Εκδήλωση:
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

You're currently offline