Φόρτωση Εκδηλώσεις

« Όλες οι Εκδηλώσεις

  • Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.

Ευρωπαικό Ε/Ν (Eskilstuna)

16 Ιουλίου 2015 - 19 Ιουλίου 2015

www.eskilstuna2015.com
www.european-athletics.org/competitions/european-athletics-junior-championships/

-> Πρόγραμμα/αποτελέσματα (ΕΑΑ)
-> Livestream στην κεντρική σελίδα της ΕΑΑ

Σχετικά θέματα:
www.stivoz.com/content.php?5065-Me-7-kai-skytalh-sth-Souidia (ελληνική ομάδα)
www.stivoz.com/content.php?5088-Me-10-stin-Eskilstuna (Κυπριακή ομάδα)
www.stivoz.com/content.php?5095-Eskilstuna-Aylaia-kai-sto-Europaiko-E-N-tin-Pempti
www.stivoz.com/content.php?5098-Eskilstuna-Ksekinise-to-Europaiko-E-N-me-Zoto-Prokrisi-gia-2-Kypries-sprinters (1η ημέρα, πρωί)
www.stivoz.com/content.php?5101-Eskilstuna-Teliko-o-Kyriazis-ektos-i-Rwmaiou-Palepsan-oi-Kypries-Megali-voli-o-Bukowiecki (1η ημέρα, απόγευμα)
www.stivoz.com/content.php?5103-Eskilstuna-Teliko-i-Zakka-Eftase-hmitelika-o-Tsoygias-kai-i-Xristofh (2η ημέρα)
www.stivoz.com/content.php?5106-Eskilstuna-5os-o-Tsamoudakis-prokriseis-gia-Rwmaiou-kai-4x400m (3η ημέρα, πρωί)
www.stivoz.com/content.php?5107-Eskilstuna-4os-o-Kyriazis-8i-i-Marinakou (3η ημέρα, απόγευμα)
www.stivoz.com/content.php?5111-Eskilstuna-4i-i-Marinakou-5i-i-4×100-Kyprou-kai-rekor-akyrh-i-4×400 (4η ημέρα)

www.stivoz.com/forum/showthread.php?14131 (αποτελέσματα)

-> Πρόγραμμα
-> Συμμετοχές
-> Όρια
-> Ιστορικό

Πρόγραμμα (τοπική ώρα, +1 ώρα για Ελλάδα)

DAY 1 – Thursday, 16 July –

09:30 10,000m Walk Women Final
09:30 Shot Put Men Q A/B
10:30 100m H Hep Women
10:30 Hammer Throw Men Q A
11:00 100m Women R1
11:40 100m Men R1
11:45 High Jump Hep Women A/B
12:20 400m Women R1
12:25 Hammer Throw Men Q B
12:50 400m Men R1

15:15 Discus Throw Women Q A
15:25 High Jump Men Q A/B
15:35 Shot Put Hep Women A/B
15:50 800m Women R1
16:30 100m Women SF
16:35 Discus Throw Women Q B
16:55 100m Men SF
16:55 Long Jump Men Q A/B
17:30 1500m Men R1
17:30 Shot Put Men Final
18:20 200m Hep Women
18:20 Pole Vault Women Q A/B
18:30 Javelin Throw Men Q A
18:50 3000m Women R1
19:15 Triple Jump Women Q A/B
19:25 3000m SC Women R1
20:00 10,000m Men Final
20:00 Javelin Throw Men Q B

DAY 2 – Friday, 17 July –

10:00 Pole Vault Men Q A/B
10:05 400m H Women R1
10:10 Hammer Throw Women Q A
10:50 High Jump Women Q A/B
11:00 400m H Men R1
11:30 1500m Women R1
11:50 Hammer Throw Women Q B
12:00 800m Men R1
12:30 Long Jump Hep Women A/B
12:35 100m H Women R1
13:20 110m H Men R1

15:30 Javelin Throw Hep Women A/ B
16:00 100m H Women SF
16:15 Triple Jump Women Final
16:25 110m H Men SF
16:50 800m Women SF
17:15 100m Men Final
17:25 Hammer Throw Men Final
17:25 100m Women Final
17:40 800m Hep Women Final
18:00 3000m SC Men R1
18:15 Long Jump Men Final
18:40 400m Women SF
19:05 Discus Throw Women Final
19:05 400m Men SF
19:30 200m Women R1
20:00 200m Men R1

DAY 3 – Saturday, 18 July –

09:30 Javelin Throw Women Q
09:45 100m Dec Men
09:45 Shot Put Women Q A/B
10:10 10,000m Walk Men Final
10:30 Long Jump Dec Men A/B
11:30 Discus Throw Men Q A
11:30 4x400m Women R1
11:50 Long Jump Women Q A/B
11:55 4x400m Men R1
12:00 Shot Put Dec Men A/B
12:50 Discus Throw Men Q B

15:00 400m H Women SF
15:05 High Jump Dec Men A/B
15:20 400m H Men SF
15:30 Pole Vault Women Final
15:35 Javelin Throw Men Final
15:40 200m Women SF
16:00 200m Men SF
16:20 800m Men SF
16:45 100m H Women Final
16:55 Shot Put Women Final
17:00 110m H Men Final
17:15 800m Women Final
17:30 3000m SC Women Final
17:45 High Jump Men Final
17:45 400m Women Final
18:00 400m Men Final
18:15 Hammer Throw Women Final
18:20 200m Women Final
18:35 200m Men Final
18:50 3000m Women Final
19:00 Triple Jump Men Q A/B
19:10 1500m Men Final
19:20 400m Dec Men
19:50 5000m Men Final

DAY 4 – Sunday, 19 July –

09:30 110m H Dec Men
10:25 Discus Throw Dec Men A/B
10:30 4x100m Women R1
11:10 4x100m Men R1
13:10 Pole Vault Dec Men A/B

14:45 Discus Throw Men Final
15:00 400m H Women Final
15:20 400m H Men Final
15:35 High Jump Women Final
15:40 800m Men Final
15:55 Triple Jump Men Final
16:06 4x100m Women Final
16:20 4x100m Men Final
16:25 Javelin Throw Dec Men A/ B
16:45 1500m Women Final
16:55 Pole Vault Men Final
17:20 3000m SC Men Final
17:50 Long Jump Women Final
17:55 5000m Women Final
18:05 Javelin Throw Women Final
18:35 1500m Dec Men Final
19:05 4x400m Women Final
19:40 4x400m Men Final

Λεπτομέρειες

Αρχή:
16 Ιουλίου 2015
Τέλος:
19 Ιουλίου 2015
Κατηγορία Εκδήλωση:

You're currently offline