-> results

Μαραθώνιος

1 /1 GKELAOUZOS KONSTANTINOS (1990) ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 2:16:49
2 /2 MPOURIKAS PANAGIOTIS (1990) ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 2:22:33
3 /3 PITSOLIS CHARALAMPOS (1993) ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 2:24:05
4 /4 MEROUSIS CHRISTOFOROS (1982) ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 2:29:58
5 ERLEND NYDAL (1992) NOR 2:31:20
6 /5 BEIS KYRIAKOS (1982) ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2:33:13
7 /6 POULOS THOMAS (1986) ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 2:33:18
8 /7 MPARMPAGIANNIS ATHANASIOS (1987) ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2:34:01
9 /8 CHATZIIOANNOU MICHAIL (1989) ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2:35:35
10 MOGIO PALAU GERVASIO (1989) ESP 2:35:35
11 /9 MPAKAS VASILEIOS (1990) ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2:36:13
12 FERETOS ALEXANDROS (1981) 2:36:20
13 PERNICA JAN (1981) CZE 2:36:56
14 NIKITOPOULOS PANAGIOTIS (1981) 2:37:18
15 /10 MANOUSAKAS-MANOUSAKIS MINAS (1992) ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 2:37:38
16 /11 SIFAKIS EMMANOYIL-NEKT (1973) Ο.Φ.Η. 2:37:51
17 PALUMMIERI GIULIO (2000) ITA 2:37:59
18 JANCZAK FILIP (1989) POL 2:38:20
19 PARISI DAVIDE (1991) ITA 2:38:28
20 /12 ROMPOS KONSTANTINOS (1980) ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 2:38:44

1 /1 PRIVILEGIO GLORIA-TZIOVAN (1988) ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:41:30
2 /2 ASIMAKOPOULOU AIKATERINI (1982) ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2:48:12
3 /3 KONSTANTINOPOULOU VASILIKI (1996) ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2:51:32
4 /4 CEKINI SONIA (1976) ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 2:52:35
5 ZIEMONS KRISTINA (1984) GER 2:52:51
6 /5 DIMAKI DENIZ (1977) ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 2:55:54
7 HONKALA NOORA (1992) FIN 2:57:19
8 /6 PEFKIANAKI EIRINI (1977) Ο.Φ.Η. 2:58:59
9 /7 PANAGIOTOPOULOU IOULIA-ELENI (1994) ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2:59:02
10 /8 VLACHAKI PANAGIOTA (1991) ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 2:59:44

5χλμ

1 PAPOULIAS CHRISTOS (1998) 14:45
2 TSAKALOS DIMITRIOS (1999) 14:46
3 TASSIS GEORGIOS (1997) 14:57
4 KOLIOS NESTORAS (2001) 14:57
5 DIAKOSTEFANIS SERGIOS (2001) 15:07
6 MINOS GEORGIOS (1988) 15:22

1 MARINAKOU ANASTASIA (1996) 16:40
2 KYRIAKOPOULOU KORAINI ANTHY (1993) 17:11
3 KASSOU MARIA (2003) 17:18
4 PAPADIMATOU EYGENIA (1995) 17:19

10χλμ (Σάββατο 13/11)

1 TASSIS GEORGIOS (1997) 30:50
2 PAPPAS AUGUST (1993) 31:09
3 STAMOULIS GEORGIOS (1998) 31:29
4 GJURA DENIS (1998) 31:40
5 MANKO XHULIANO (1999) 31:49
6 NIKOLAKEAS NIKODEMOS (1994) 33:15
7 BARUFFALDI ANDREA (1987) ITA 33:37
8 POURIKAS EMMANOUIL (1999) 33:49
9 POUZANOV MICHALIS (1990) 33:58 (race B)
10 POURIKAS VALENTINOS (1999) 34:18
11 REZAI JAMIL (2003) AFG 34:26
12 KONTARATOS ALEXIOS (1966) 34:29

1 MARINAKOU ANASTASIA (1996) 34:32
2 DIMECH MICHELLE (1987) MLT 35:55
3 VERNIKOV SONJA (2001) GER 36:03
4 MICHALA IRINI (1997) 37:24
5 MARKAROVA VERA (1983) RUS 37:29
6 SKARPETI KALLIOPI (2000) 37:56

Προηγούμενο άρθροiAMAuthentic – Η γιορτή επιστρέφει
Επόμενο άρθροΑΜΑ: 4η νίκη με ρεκόρ ο Γκελαούζος

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ