European U18 Jerusalem2022

Άρθρa Jerusalem2022

Jerusalem: Καλό φινάλε στο Ευρωπαικό K18 – Η Μ.Βρετανία 1η δύναμη

0
Στην τελευταία ημέρα στην Ιερουσαλήμ, πρωταγωνίστρια ήταν βέβαια η Ηλιάνα Τριανταφύλλου που κέρδισε το χρυσό (->εδώ) αλλά πολλές ήταν ακόμα οι καλές εμφανισεις από...

Jerusalem: Χρυσή η Τριανταφύλλου στο επί κοντώ !

0
Χρυσό μετάλλιο για την Ελλάδα είχε η τελευταία ημέρα στο Ευρωπαικό Κ18. -> Αποτελέσματα Η Ηλιάνα Τριανταφύλλου ήταν η νικήτρια στο επί κοντώ, περνώντας με την...

Jerusalem: 16 οι προκρίσεις σε τελικούς – έλαμψαν Parviainen, Kallabis, Topic

0
Μετά και την 3η ημέρα των αγώνων, όπου ξεχώρισαν τα μετάλλια στη σφυροβολία (->εδώ) στις 16 έφτασαν συνολικά οι ελληνικές προκρίσεις σε τελικούς (χωρίς...

Jerusalem: Χάλκινο ο Παπαναστασίου στη σφύρα – νέο χρυσό για Κύπρο ο Κεσίδης

0
Οι προσδοκίες για μια διπλή ελληνική και κυπριακή επιτυχία στη σφυροβολία των αγοριών ήταν μεγάλες και έγιναν πραγματικότητα, στο ξεκίνημα του απογευματινού προγράμματος της...

Jerusalem: Συνέχεια σε προκρίσεις και καλές παρουσίες – Δράση με τελικούς, super Furlani

0
Η Β' ημέρα των αγώνων για το Ευρωπαικό Κ18 που είχε και τους πρώτους τελικούς, με επιτυχημένο ξεκίνημα στη σφυροβολία κοριτσιών (->εδώ), ειχε βέβαια...
Jerusalem
overcast clouds
8.1 ° C
8.2 °
6.7 °
95 %
3.6kmh
91 %
Κυ
11 °
Δε
8 °
Τρ
6 °
Τε
7 °
Πε
7 °

Μετάλλια Ελλάδος σε Ευρωπαϊκά Κ18

Πρόγραμμα Αγώνων

DAY 1 - Δευτέρα 4 ιουλίου

08:15 2000m SC W R1
08:25 High Jump W QAB
08:35 Pole Vault M QAB
08:45 1500m W R1
09:05 Hammer Throw W QA
09:10 800m M R1
09:45 100m H Hep W
10:15 400m M R1
10:20 Hammer Throw W QB
10:40 High Jump Hep W AB
10:45 400m W R1

16:30 Opening Ceremony OC
17:00 Javelin Throw M QA
17:05 Long Jump M QAB
17:10 110m H M R1
17:45 100m H W R1
18:00 Shot Put Hep W AB
18:08 Javelin Throw M QB
18:30 100m M R1
18:50 Triple Jump W QAB
18:59 100m W R1
19:28 Discus Throw M QA
19:40 Shot Put W QAB
19:45 800m W R1
20:20 1500m M R1
20:35 Discus Throw M QB
20:45 200m Hep W

DAY 2 - Τρίτη 5 Ιουλίου

08:00 2000m SC M R1
08:00 Hammer Throw M QA
08:30 Pole Vault W QAB
08:35 400m H W R1
08:40 Long Jump Hep W AB
09:05 400m H M R1
09:10 Hammer Throw M QB
09:40 400m W SF
09:55 400m M SF
10:25 200m W R1
10:25 Javelin Throw Hep W A
10:30 Shot Put M QAB
10:55 200m M R1
11:35 Javelin Throw Hep W B

17:00 High Jump M QAB
17:00 110m H M SF
17:05 Hammer Throw W Final
17:10 Triple Jump W Final
17:25 100m H W SF
17:45 100m W SF
18:00 100m M SF
18:15 800m W SF
18:30 800m M SF
18:50 800m Hep W
19:04 Long Jump M Final
19:07 Discus Throw M Final
19:15 110m H M Final
19:20 Shot Put W Final
19:30 100m H W Final
19:45 100m W Final
20:00 100m M Final
20:15 3000m M Final

DAY 3 - Τετάρτη 6 Ιουλίου

08:00 Discus Throw W QA
08:05 Long Jump W QAB
08:30 100m Dec M
09:00 Medley Relay W R1
09:05 Shot Put M Final
09:10 Discus Throw W QB
09:20 Long Jump Dec M AB
09:25 Medley Relay M R1
09:55 400m H M SF
10:10 400m H W SF
10:27 Javelin Throw W QA
10:30 2000m SC W Final
10:35 Shot Put Dec M AB
10:45 Triple Jump M QAB
11:35 Javelin Throw W QB

17:00 High Jump Dec M AB
18:05 Hammer Throw M Final
18:10 Pole Vault M Final
18:10 200m W SF
18:30 200m M SF
18:52 400m M Final
19:07 400m W Final
19:15 High Jump W Final
19:25 1500m M Final
19:35 1500m W Final
19:50 200m W Final
19:55 Javelin Throw M Final
20:00 200m M Final
20:15 3000m W Final
20:37 400m Dec M

DAY 4 - Πέμπτη 7 Ιουλίου

07:00 10,000m Race Walk M Final
08:10 110m H Dec M
08:40 5000m Race Walk W Final
08:50 Discus Throw Dec M A
09:00 High Jump M Final
09:15 Long Jump W Final
10:00 Discus Throw Dec M B
10:45 Pole Vault Dec M A
11:25 Pole Vault Dec M B

16:00 Javelin Throw Dec M A
17:05 Javelin Throw Dec M B
17:20 Pole Vault W Final
18:10 Javelin Throw W Final
18:15 400m H W Final
18:30 400m H M Final
19:00 800m W Final
19:10 800m M Final
19:30 Triple Jump M Final
19:35 2000m SC M Final
19:52 Discus Throw W Final
19:55 1500m Dec M

You're currently offline