Φόρτωση Εκδηλώσεις

« Όλες οι Εκδηλώσεις

  • Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.

Γυμνασιάδα (Caen)

16 Μαΐου - 20 Μαΐου

events.isfsports.org/isf-gymnasiade-2022/

-> Πρόγραμμα / αποτελέσματα

Σχετικά θέματα:
www.stivoz.gr/i-pagkosmia-gymnasiada-sti-normandia/ (ελληνική ομάδα)
www.stivoz.gr/me-17-i-kypros-stin-pagkosmia-gymnasiada/ (κυπριακή ομάδα)
www.stivoz.gr/caen-xryso-o-mantzoyranis-sto-disko-oi-kypries-to-1-2-sti-sfyra/
www.stivoz.gr/caen-me-3-xalkina-i-b-imera/
www.stivoz.gr/caen-rekor-i-antoniadi-akoma-4-metallia-xryso-o-kesidis/
www.stivoz.gr/caen-finale-sti-gymnasiada-me-metallia-stis-skytales/
www.stivoz.gr/gymnasiada-2022/ (αποτελέσματα αθλητών Ελλάδος-Κύπρου)

-> rules
-> ιστορικό

Αρχικό πρόγραμμα

ΔΕ 16/5

12.00 Hammer Girls Final
12.00 Javelin Boys Qualifications A
12.30 100m Girls Heats
12.45 100m Boys Heats
12.50 Long jump Girls Qualifications A
13.15 Javelin Boys Qualifications B
13.15 100m G WChair
13.35 100m B PARA
13.50 100m G PARA
14.15 Long Jump Girls Qualifications B
14.15 400m H Girls Heats
14.40 400m H Boys Heats
14.40 Discus Boys Final
15.05 800m Girls Heats
15.20 800m Boys Heats
15.45 100m Girls Final
15.55 100m Boys Final
15.55 Long Jump PARA Girls
16.10 3000m Girls Final
16.25 3000m Boys Final
16.50 3000m Boys WC Final PARA
17.20 3000m Boys girls Final PARA

ΤΡ 17/5

12.00 High jump Girls Final
12.00 Long Jump Boys Qualifications A
12.00 400m Boys Heat
12.20 400m Girls Heat
12.45 400m Boys PARA heats
12.45 Discus Girls Final (12)
12.50 Long Jump Boys Qualifications B
13.00 400m girls PARA heats
13.10 Shot Put Boys Final (14)
13.25 400m Boys WC h
13.50 Long Jump Girls Final
13.50 110m H Boys Heats
14.15 100m H Girls Heats
14.50 400m H Boys Final
15.10 400m H Girls Final
15.20 Long Jump Boys PARA
15.30 4 x 100m Boys Final
15.40 4 x 100m Girls Final
16.00 1500m Girls Heats
16.20 1500m Boys Heats
16.40 1500m boys and Girls PARA
16.58 1500m Boys WCh PARA

ΠΕ 19/5

12.00 Hammer Boys Final (7)
12.00 Pole Vault Girls Final
12.00 Triple Jump Girls Qualifications A (19/2)
12.00 200m Girls Heat
12.20 200m Boys Heats
12.20 High Jump Boys Final
12.50 2000m Steeplechase Boys Final
13.10 2000m Steeplechase Girls Final
13.20 Triple Jump Girls Qualifications A (19/2)
13.30 800m Girls Final
13.45 Shot Put Boys + Girls PARA
13.45 Javelin Boys Final
13.50 800m Boys Final
14.20 110m H Boys Final
14.30 Triple Jump Boys Final
14.40 100m H Girls Final
15.00 Shot put Boys + Girls WCh PARA
15.00 Medley Girls (100+200+300+400)
15.15 Medley Boys (100+200+300+400)
15.45 Discus Boys WCh PARA
16.15 Javelin Boys + Girls Wch. PARA Long Jump Boys + Girls PARA Lime (à la chaux)

ΠΑΡ 20/5

12.00 Javelin Boys + Girls PARA (4+2)
12.00 Discus Boys + Girls PARA (4)
12.00 Triple Jump Girls Final (12)
12.00 Pole Vault Boys Final (12)
12.15 400m Boys Final
12.25 400m Girls Final
12.40 Shot Put Girls Final (12)
12.45 200m Girls. Final
12.55 200m Boys Final
13.10 1500m Girls. Final
13.25 1500m Boys. Final
13.45 Javelin Girls Final (10)
13.45 Long Jump Boys Final (12)
13.55 Medley Girls (200+400+600+800) (5)
14.10 Medley Boys (200+400+600+800) (4)

Λεπτομέρειες

Αρχή:
16 Μαΐου
Τέλος:
20 Μαΐου
Κατηγορία Εκδήλωση:

You're currently offline