Φόρτωση Εκδηλώσεις

« Όλες οι Εκδηλώσεις

  • Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.

Διασυλλογικό Α/Γ (όμιλοι)

10 Μαΐου 2013 - 12 Μαΐου 2013

-> όρια βαθμολόγησης & πριμοδότησης

Σχετικά θέματα:
http://www.stivoz.gr/?p=8727
http://www.stivoz.gr/?p=8725
http://www.stivoz.gr/?p=8722
http://www.stivoz.com/forum/showthread.php?8622
http://www.stivoz.gr/?p=8720
http://www.stivoz.gr/?p=16992 (αποτελέσματα)

Όμιλοι:
1 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – ΠΕΛΛΑ / ΚΙΛΚΙΣ – ΗΜΑΘΙΑ
2 ΘΡΑΚΗ – ΚΑΒΑΛΑ – ΔΡΑΜΑ – ΣΕΡΡΕΣ
3 ΘΕΣΣΑΛΙΑ – ΠΙΕΡΙΑ – ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΣΤΕΡΕΑ
4 ΗΠΕΙΡΟΣ- ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – ΚΕΡΚΥΡΑ
5 ΒΟΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ – ΠΕΡΙΦ. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ – ΑΝΑΤΟΛ. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ – ΔΥΤΙΚΗ ΣΤΕΡΕΑ
6 ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΘΗΝΑ
7 ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ – ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ – ΒΟΙΩΤΙΑ / ΕΥΒΟΙΑ
8 ΛΕΣΒΟΣ
9 ΧΙΟΣ / ΣΑΜΟΣ
10 ΚΥΚΛΑΔΕΣ
11 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ
12 ΚΡΗΤΗ

προγραμματα

1ος όμιλος (Καυτανζόγλειο)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/5/2013 (απογευματινή ζώνη)

16:30 ΕΠΙΚΟΝΤΩ Γ
16:45 ΣΦΥΡΑ Γ
16:45 110 μ. ΕΜΠ Α
17:10 100 μ. ΕΜΠ Γ
17:10 ΣΦΑΙΡΑ Α
17:30 ΜΗΚΟΣ Α
17:30 ΣΦΥΡΑ Α
17:30 100 μ. Α
17:45 100 μ. Γ
18:00 ΕΠΙΚΟΝΤΩ Α
18:00 1500 μ. Α
18:15 1500 μ. Γ
18:15 ΥΨΟΣ Α
18:30 400 μ. Α
18:45 400 μ. Γ
19:00 ΣΦΑΙΡΑ Γ
19:00 3.000μ Φ.Ε. Α
19:20 3.000μ Φ.Ε. Γ
19:20 ΜΗΚΟΣ Γ
19:40 4Χ100 Α
19:50 4Χ100 Γ
20:00 10.000 μ. Βάδην Α
20:00 10.000 μ. Βάδην Γ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/5/2013 ( πρωινή ζώνη )

09:00 ΔΙΣΚΟΣ Α
09:00 5.000 Μ. Γ
09:20 5.000 Μ. Α
09:20 ΑΚΟΝΤΙΟ Γ
10:00 400 ΕΜΠ. Α
10:10 400 ΕΜΠ. Γ
10:10 ΤΡΙΠΛΟΥΝ Α
10:30 800 Μ. Α
10:40 800 Μ. Γ
10:40 ΥΨΟΣ Γ
10:40 ΑΚΟΝΤΙΟ Α
10:55 200 Μ. Α
11:15 200 Μ. Γ
11:15 ΔΙΣΚΟΣ Γ
11:40 ΤΡΙΠΛΟΥΝ Γ
12:05 4Χ400 Α
12:15 4Χ400 Γ

3ος όμιλος (ΕΑΛ Λάρισας)

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/05/13

16.30 Δίσκος Α
16.30 Επί κοντώ Γ
16.30 Ύψος Α
17.00 3000 Μ Στήπλ Α
17.15 3000 Μ Στήπλ Γ
17.15 Επί κοντώ Α
17.15 Ακόντιο Γ
17.30 Ύψος Γ
17.30 100μ Γ
17.45 100μ Α
17.45 Δίσκος Γ
18.00 400μ Γ
18.10 400μ Α
18.10 Τριπλούν Α
18.20 Ακόντιο Α
18.20 1500μ Γ
18.30 1500μ Α
18.40 10.000μ Βάδην Α-Γ
19.00 Τριπλούν Γ
19.40 4Χ100μ Γ
19.50 4Χ100μ Α

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/05/13

09.00 Σφύρα Γ
09.00 Σφαίρα Α
09.00 5.000μ Α
09.20 5.000μ Γ
09.20 Μήκος Α
09.45 800μ Α
10.00 800μ Γ
10.15 200μ Α
10.30 200μ Γ
10.30 Σφύρα Α
10.30 Σφαίρα Γ
10.50 400εμπ. Α
11.00 400εμπ. Γ
11.00 Μήκος Γ
11.10 110εμπ. Α
11.20 100εμπ. Γ
11.45 4χ400 Γ
12.00 4Χ400 Α.

6ος όμιλος (Άγ.Κοσμάς)

Α΄ ΗΜΕΡΑ, ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 11 ΜΑΙΟΥ 2013

(τα αγωνίσματα βάδην θα γίνουν στις 08.30 το πρωί, παράλληλα με τον 7ο όμιλο)

16.30 ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
16:30 ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
16:30 ΣΦΥΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
16.40 ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ
16:40 ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
16.50 100 ΕΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
17.00 110 ΕΜΠ. ΑΝΔΡΩΝ
17.15 100 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
17.45 100 Μ ΑΝΔΡΩΝ
17.45 ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18.00 ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
18.15 400 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18.30 400 Μ ΑΝΔΡΩΝ
18.45 1500 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
19.00 1500 Μ ΑΝΔΡΩΝ
19.00 ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
19.00 ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ
19.15 4 Χ 100 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
19.30 4 Χ 100 Μ ΑΝΔΡΩΝ
19.45 3000 μ ST ΑΝΔΡΩΝ
20.05 3000 Μ ST ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Β΄ ΗΜΕΡΑ, ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ 12 ΜΑΙΟΥ 2013

09.00 ΕΠΙΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
09.00 ΣΦΥΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
09.00 5000 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
09.30 5000 Μ ΑΝΔΡΩΝ
09.30 ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
09.30 ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
10.00 ΔΙΣΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
10.00 400 Μ ΕΜΠ. ΑΝΔΡΩΝ
10.15 400 Μ ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
10.30 200 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
10.50 200 Μ ΑΝΔΡΩΝ
11.10 ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
11.10 ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
11.10 800 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
11.25 800 Μ ΑΝΔΡΩΝ
11.40 4 χ 400 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
11.55 4 Χ 400 Μ ΑΝΔΡΩΝ

7ος όμιλος (Άγ.Κοσμάς)

Α΄ ΗΜΕΡΑ, ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ 11 ΜΑΙΟΥ 2013

8:30 10km ΒΑΔΗΝ Α
8:35 10km ΒΑΔΗΝ Γ
9:00 ΥΨΟΣ Γ
9:00 ΣΦΥΡΑ Γ
9:30 ΕΠΙΚΟΝΤΩ Α
9:30 3000m ST Γ
9:50 3000m ST Α
10:10 ΔΙΣΚΟΣ Γ
10:30 ΥΨΟΣ Α
10:30 100m ΕΜΠΟΔΙΑ Γ
10:45 110m ΕΜΠΟΔΙΑ Α
11:00 ΜΗΚΟΣ Α
11:00 ΑΚΟΝΤΙΟ Γ
11:00 400m Γ
11:15 400m Α
11:30 100m Γ
12:00 100m Α
12:00 ΣΦΑΙΡΑ Α
12:30 1500m Γ
12:45 1500m Α
12:45 ΤΡΙΠΛΟΥΝ Γ
12:45 ΣΦΑΙΡΑ Γ
13:00 4χ100m Γ
13:15 4χ100m Α

Β΄ ΗΜΕΡΑ, ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 12 ΜΑΙΟΥ 2013

16:30 ΕΠΙΚΟΝΤΩ Γ
16:30 ΔΙΣΚΟΣ Α
16:30 400m ΕΜΠΟΔΙΑ Γ
16:45 400m ΕΜΠΟΔΙΑ Α
17:00 ΜΗΚΟΣ Γ
17:00 800m Γ
17:15 800m Α
17:30 ΣΦΥΡΑ Α
17:30 200m Γ
17:50 200m Α
18:10 ΤΡΙΠΛΟΥΝ Α
18:10 ΑΚΟΝΤΙΟ Α
18:10 5000m Γ
18:40 5000m Α
19:00 4χ400 m Γ
19:15 4χ400 m Α

12ος όμιλος (Παγκρήτιο)

ρίψεις: Ελευθερίας

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΙΟΥ 2013

17.00 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Α
17.00 ΜΗΚΟΣ Γ – Α
17.00 ΥΨΟΣ Α
17.00 ΔΙΣΚΟΣ Γ
17.00 ΣΦΑΙΡΑ Α
17.20 100 Εμπ. Γ
17.35 110 Εμπ. Α
17.50 100 Γ
18.05 100 Α
18.05 ΥΨΟΣ Γ
18.05 ΔΙΣΚΟΣ Α
18.05 ΣΦΑΙΡΑ Γ
18.20 400 Γ
18.30 400 Α
18.30 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Γ
18.45 800 Γ – Α
19.00 5.000 Γ – Α
19.00 ΤΡΙΠΛΟΥΝ Γ – Α
19.15 ΑΚΟΝΤΙΟ Α – Γ
19.15 ΣΦΥΡΑ Γ – Α
19.30 4Χ100 Γ
19.45 4Χ100 Α

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΙΟΥ 2013

10.15 1.500 Γ – Α
10.30 200 Γ
10.45 200 Α
11.00 400 ΕΜΠ. Γ – Α
11.15 3.000 Φ.Ε. Γ
11.30 3.000 Φ.Ε. Α ΄
12.15 4Χ400 Γ
12.30 4Χ400 Α

Λεπτομέρειες

Αρχή:
10 Μαΐου 2013
Τέλος:
12 Μαΐου 2013
Κατηγορία Εκδήλωση:

You're currently offline