Σχεδιασμός 2021: αθλητές και προπονητές

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

  1. Κατερίνα Στεφανίδη, Επί κοντώ / Μίτσελ Κρίερ
  2. Νικόλ Κυριακοπούλου, Επί κοντώ / Ανδρέας Τσώνης
  3. Βούλα Παπαχρήστου, Τριπλούν / Δημήτρης Βασιλικός
  4. Μίλτος Τεντόγλου, Μήκος / Γιώργος Πομάσκι
  5. Ελίνα Τζένγκο, Ακοντισμός / Γιώργος Μποτσκαριώβ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

  1. Εμμανουήλ Καραλής, Επί κοντώ / Παναγιώτης Συμεωνίδης
  2. Κώστας Φιλιππίδης, Επί κοντώ / Δημήτρης Κυτέας
  3. Κώστας Μπανιώτης, Ύψος / Γιώργος Τσούγκος
  4. Μιχάλης Αναστασάκης, Σφυροβολία / Αλέξανδρος Παπαδημητρίου
  5. Κρίστυ Αναγνωστοπούλου, Δισκοβολία / Αλέξανδρος Παπαδημητρίου
  6. Σπυριδούλα Καρύδη, Τριπλούν / Γιώργος Πομάσκι
  7. Οδυσσέας Μουζενίδης, Σφαιροβολία / Γιώργος Μποτσκαριώβ
  8. Αντώνης Μέρλος, Ύψος / Γιώργος Τσούγκος
  9. Αντιγόνη Ντρισμπιώτη, 20χλμ. βάδην / Ναπολέων Κεφαλόπουλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

  1. Κώστας Ζήκος, 60μ. / Βαγγέλης Κατσιάβας
  2. Νίκος Σκαρβέλης, Σφαιροβολία / Αλέξανδρος Παπαδημητρίου
  3. Σοφία Υφαντίδου, Ακοντισμός / Κυριάκος Μηνάς
  4. Ραφαέλα Σπανουδάκη, 200μ. / Κώστας Βογιατζάκης
  5. Έφη Κολοκυθά, Μήκος / Θωμάς Πάντος
  6. Τατιάνα Γκούσιν, Ύψος / Ιωάννα Σιώμου
  7. Δημήτρης Τσιάμης, Τριπλούν
  8. Σταματία Σκαρβέλη, Σφυροβολία / Αλέξανδρος Παπαδημητρίου
  9. Κώστας Δουβαλίδης, 110μ. εμπ. / Μπάμπης Σδρόλλας
  10. Χρήστος Φραντζεσκάκης, Σφυροβολία / Κώστας Παπαμαρκάκης
  11. Ανδρέας Πανταζής, Τριπλούν / Δημήτρης Βασιλικός
  12. Δημήτρης Τσίτσος, Ακοντισμός / Θωμάς Κυριαζής
  13. Ελισάβετ Πεσιρίδου, 100μ. εμπ. / (Δημήτρης Ευαγγελόπουλος)
  14. Μάρκος Γκούρλιας, 5.000μ. / Δημήτρης Θεοδωρίδης
  15. Αγγελική Μακρή, 50χλμ. βάδην / Ντίνα Μπορνιβέλη
  16. Σοφία Αλικανιώτη, 20χλμ. βάδην / Ναπολέων Κεφαλόπουλος
  17. Ελένη Πόλακ, Επί κοντώ / Μανώλης Καραγιάννης
  18. Αλέξανδρος Παπαμιχαήλ, 50χλμ. βάδην / Ηλίας Γκαραβέλας
  19. Ειρήνη Βασιλείου, 400μ. / Άρης Βισκαδουράκης
  20. Παναγιώτα Τσινοπούλου, 20χλμ. βάδην / Θανάσης Δεληγιάννης

Δ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

  1. Παναγιώτης Τριβυζάς, 200μ. / Βασίλης Σέγκος
  2. Κώστας Νάκος, 400μ, εμπ. / Περικλής Χατζηαναστασιάδης
  3. Πέτρος Κυριακίδης, 400μ. εμπ. / Γιώργος Οικονομίδης
  4. Δέσποινα Μουρτά, 400μ. / Ντίνα Μπορνιβέλι
  5. Κορίνα Πολίτη, 400μ. / Κώστας Ηλίας
  6. Ελπίδα Καρκαλάτου, 400μ. / Γιώργος Καραπάνος
  7. Ολυμπία Καραγιάννη, 400μ. εμπ. / Κώστας Χήτας
  8. Σωτήρης Γκαραγκάνης, 100μ. / Χρήστος Κατσίκας
  9. Άρης Περιστέρης, Δέκαθλο / Θανάσης Περιστέρης
  10. Σταυρούλα Κοσμίδου, Σφυροβολία / Κώστας Κοροσίδης
  11. Παναγιώτα Δόση, Ύψος / Θοδωρής Δόσης
  12. Όλγα Φιάσκα, 10χλμ βάδην / Γρηγόρης Κοντός

Κατηγορία στήριξης

  1. Μαρία Μπελιμπασάκη 1991 – 400μ., Ηλίας / Πανναξιακός
  2. Γκλόρια Πριβιλέτζιο 1988 – Μαραθώνιος, Περίφανος / ΓΣ Γλυφάδας
  3. Αλεξία Πάππας 1990 – Μαραθώνιος, Δαγκόγλου / Ερμής 1877
  4. Χριστίνα Παπαδοπούλου 1996 – 20χλμ βάδην / Ναπολέων Κεφαλόπουλος
  5. Ιωάννα Ζάκκα 1996 – Ύψος, Κουτσογιαννόπουλος / ΑΟ Φιλοθέης
  6. Γιώργος Χριστακάκος 1997 – Ακόντιο, Ήλτσιος / Ολυμπιακός ΣΦΠ
  7. Ανδρέας Δημητράκης 1990 – 1500μ., Καρρές / Πανναξιακός
  8. Κωνσταντίνα Γιαννοπούλου 1993 – 800&1500μ., Νακόπουλος / ΓΣ Κηφισιάς
  9. Χρήστος Κοτίτσας 1996 – 800μ., Παπαχρήστος / Γ.Σ.Κηφισιάς
  10. Αναστασία Μαρινάκου 1996 – 1500&3000μ., Παπαχρήστος / ΓΕΑ Τρικάλων
  11. Δήμητρα Γναφάκη 1997 – 400μ. εμπ., Μανουσάκης / Κύδων Χανίων
  12. Γιάννης Νυφαντόπουλος 1990 – 100μ., Χατζηαναστασιάδης / Ελ.Βενιζέλος
  13. Άννα Κιάφα 1998 – 400μ. εμπ., Ηλίας / ΓΣ Κηφισιάς
  14. Γιώργος Τάσσης 1997 – 10.000μ., Γερακός / ΑΟ Τρίτων Χαλκίδας
  15. Ειρήνη-Ρία Μιχαλά 1997 – 10.000μ., Καρρές / ΑΣΣ Αλέξανδρος Μακεδ.
  16. Νίκος Σάκης 1999 – 3.000μ. στ., Αναγνώστου / Ερμής 1877 
  17. Κυριακή Σαμάνη 1995 – 100&100μ. εμπ. Κοτσίδης / Αίολος Μακεδονίας
  18. Μαρία Γάτου 1989 – 100μ., Ηλίας / ΑΓΕΣ Κάμειρος
  19. Αλέξανδρος Περιστέρης 1998 – Μήκος, Περιστέρης / ΓΑΣ Παιανίας
  20. Ισαβέλλα Κοτσαχείλη 1997 – 3000μ στ., Δαγκόγλου / Πανιώνιος ΓΣΣ
  21. Κώστας Γκελαούζος 1990 – Μαραθώνιος, Παπαχρήστος  / Παναθηναικός ΑΟ
  22. Ελένη Κουτσαλιάρη 1998 – Μήκος, Χήτας / Πυγμή Ευόσμου
  23. Παύλος Μπόφτσης 1993 – Τριπλούν, Τσούγκος / Ελ.Βενιζέλος Χ.
  24. Θοδωρής Χρυσανθόπουλος 1992 – Επί κοντώ, Μεγαλοοικονόμου / Πανιώνιος ΓΣΣ
  25. Αναστάσιος Λατιφλάρι 1996 – Σφαιροβολία, Μποτσκαριώβ / Κένταυρος Καλλικράτειας
  26. Κυριάκος Ζώτος 1996 – Σφαιροβολία, Χατζηστάθης / ΑΣΣ Αλέξανδρος Μακεδ.
  27. Σοφία Καϊσίδου 1998 – Σφαιροβολία, Χατζηστάθης / ΑΣΣ Αλέξανδρος Μακεδ.
  28. Ηλιάνα Κοροσίδου 1995 – Σφυροβολία, Κοροσίδης / Αίολος Μακεδονίας
  29. Αντώνης Στυλιανίδης 1997 – Μήκος, Στυλιανίδης / Τρίτων Θεσσαλονίκης
  30. Αλέξης Αργυρόπουλος 2000 – Μήκος, Πάντος / Κόροιβος Αμαλιάδας
  31. Ιωάννα Ιωάννου 1999 – Μήκος, Πάντος / ΓΕ Νάουσας
  32. Αθηνά Ρέτζιου 1998 – Ύψος, Σιώμου / ΓΣ Κηφισιάς
  33. Δημήτρης Μονόπωλης 1998 – Τριπλούν, Στυλιανίδης / Κερκυραικός
  34. Νίκος Ανδρικόπουλος 1998 – Τριπλούν, Πομάσκι / Αμεινίας Παλληνεύς
  35. Μαρία Ζαχαρούδη 1998 – Έπταθλο, Στυλιανίδης / ΟΚΑ Καβάλας
  36. Κώστας Λογδανίδης 1998 – Δέκαθλο, Παγκαλιδου / ΓΕ Νάουσας
  37. Στέλλα Τζικανούλα 1994 – Έπταθλο, Γυλτίδης / Τιτάν Σερβίων
  38. Ζωή Κουρκουτσάκη 1998 – 20χλμ. βάδην , Κεφαλόπουλος / ΓΑΣ Ιλισσός
  39. Γιώργος Τζατζιμάκης 1988 – 20χλμ βάδην, Γκαραβέλας / Ελ.Βενιζέλος
  40. Πένυ Τσινοπούλου 1991 -20χλμ βάδην, Δεληγιάννης / ΓΣ Βέλος Παλαιού Φαλήρου
  41. Αθανάσιος Καλάκος 1998 – 800μ., Χάντζος / ΓΣ Γλυφάδας
  42. Μαρία Μαγκούλια 2000 – Σφαιροβολία, Δόνδωρος / Κάλυμνος
  43. Γιάννης Ρίζος 2000 – Επί κοντώ, Βαρσάμης / Άρης
  44. Ιάσωνας Μαχαίρας 2000 – Σφαιροβολία, Δερβένη / ΓΣ Ηλιούπολης
  45. Ιβάν Μεγκλέμπεη 1995 – Σφύρα, Παπαμαρκάκης / Ολυμπιακός ΣΦΠ
  46. Αλέξης Προδανάς 1999 – Σφύρα. Χρίστογλου / ΓΣ Μάνδρας
  47. Γιώργος Μίνο 1988 – 3000μ. στ., Καρρές / ΑΟ Μυκόνου
  48. Μιχάλης Παππάς 1998 – 400μ., Χήτας ΑΣΣ Αλέξανδρος Μακεδ.
  49. Γιάννης Ντέτσικας 2000 – 400μ., Μπότσαρης ΑΟ Ρόδου Σταματίου
  50. Γιώργος Λαμπρόπουλος 1999 – 400μ., Λαμπρόπουλος / ΑΣΣ Αλέξανδρος Μακεδ.
  51. Γιάννης Σιμόνι 2000 – 800μ., Θεμελίδου / ΑΣ Βεργίνα
  52. Γιάννης Κόκκινος 1997 – 200μ., Κόκκινος / ΟΦΗ
  53. Παναγιώτης Αρβανίτης 1997 – 200μ., Μπάτσος / ΑΓΣ Ιωαννίνων
  54. Παναγιώτης Καραΐσκος 1988 – Μαραθώνιος, Καρρές / Πανελλήνιος ΓΣ
  55. Ελευθερία Πετρουλάκη 1991 – Μαραθώνιος, Γερακός / ΑΟ Μυκόνου
  56. Κατερίνα Ασημακοπούλου 1982 – Μαραθώνιος, Πολιάς / ΑΟ Μυκόνου
  57. Μοσχούλα Μανούσου-Παρασκευοπ. 1997 – 10.000μ., Γερακός / Γ.Σ.Κηφισιάς
  58. Αναστασία Καρακατσάνη 1992 – 10.000μ., Καρρές / Πανελλήνιος Γ.Σ
  59. Άλκηστις Βαγγέλη 1997 – Ύψος, Παντέλη / ΑΟ Αθλητισμού
  60. Χαράλαμπος Λαγός 1995 – 800μ., Σούλας / ΓΣ Τρικάλων
  61. Δήμητρα Μποχώρη 1998 – 20χλμ βάδην / Κελεπούρης / ΑΟ Βικέλας Βέροιας
  62. Γιάννης Βοσκόπουλος 1998 – 100μ., Βογιατζάκης / ΑΟ Δρομέας Βάρης

-> ΠΡΟΕΘΝΙΚΕΣ 2021

Ομοσπονδιακοί τεχνικοί

  • Γιώργος Πομάσκι, άλματα /ΟΑΚΑ
  • Μιτς Κρίερ, επί κοντώ /ΟΑΚΑ-ΗΠΑ
  • Γιώργος Τσούγκος, άλματα /Θεσσαλονίκη
  • Κώστας Ηλίας, σπριντ /Άγιος Κοσμάς
  • Δημήτρης Βασιλικός, άλματα /ΟΑΚΑ
  • Αλέξανδρος Παπαδημητρίου, ρίψεις /ΟΑΚΑ
  • Δημήτρης Κυτέας, επί κοντώ /ΟΑΚΑ
  • Μπάμπης Σδρόλας, εμπόδια /Δράμα
  • Μανώλης Καραγιάννης, επί κοντώ /Άγιος Κοσμάς
  • Ανδρέας Τσώνης, επί κοντώ /Άγιος Κοσμάς
  • Χρήστος Παπαδόπουλος, ρίψεις /ΟΑΚΑ
  • Ιωάννα Σιώμου, εμπόδια-ύψος /ΟΑΚΑ
  • Περικλής Χατζηαναστασιάδης, σκυτάλες /Άγιος Κοσμάς
  • Δημήτρης Θεοδωρίδης, αντοχή /Άγιος Κοσμάς
  • Παναγιώτης Γερακός, αντοχή /Καλλιθέα-Ν. Σμύρνη
  • Μιχάλης Αναγνώστου, αντοχή /ΟΑΚΑ
  • Νίκος Στυλιανίδης, άλματα /Θεσσαλονίκη
  • Μάκης Πάντος, άλματα /Θεσσαλονίκη
  • Γιώργος Μποτσκαριώβ, ρίψεις /Χαλκιδική
  • Κυριάκος Μηνάς, σύνθετα /Βέροια
  • Κώστας Χήτας, σπριντ-εμπόδια /Θεσσαλονίκη
  • Κώστας Κοτσίδης, σπριντ /Θεσσαλονίκη
  • Κώστας Παπαμαρκάκης, ρίψεις /Χανιά
  • Γιάννης Κουτσογιαννόπουλος, άλματα /ΟΑΚΑ
  • Κώστας Κοροσίδης, ρίψεις /Θεσσαλονίκη
  • Θανάσης Δεληγιάννης, βάδην /Καρδίτσα
  • Σταύρος Καρρές, αντοχή /ΠΓΣ
  • Σάββας Κουμπουρας, αντοχή /Λαμία
  • Γρηγόρης Κοντός, βάδην /Μυτιλήνη
  • Νίκος Κελεπούρης, βάδην-αντοχή /Βέροια
  • Ντίνα Μπορνιβέλι, βάδην /Πάτρα
  • Παύλος Σκορδίλης, άλματα /Κέρκυρα
  • Δέσποινα Πάκου, σύνθετα /ΟΑΚΑ
  • Χάρης Βαρυτιμίδης, σπριντ /Θεσσαλονίκη
  • Μιχάλης Γονιωτάκης, σπριντ /ΟΑΚΑ
  • Παναγιώτης Τσακλής, ρίψεις /Θεσσαλονίκη
  • Νίκος Μαντζόλης, εμπόδια /Κατερίνη
  • Σμαρώ Δημητριάδου, σπριντ-εμπόδια /Έδεσσα
  • Λευτέρης Ραφαϊλάκης, αντοχή /Άγιος Νικόλαος

Αναμένεται η ανακοίνωση για επιτελικούς