AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ – ΓΥΜΝΑΣΙΑ

Τα πλήρη αποτελέσματα βρίσκονται στο site της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης
www.eas-segas-kritis.gr

ΑΓΟΡΙΑ

80
Παπαζήσης 9,45

150
Πιλάτος 17,06

300
1oς 37,33
2os Βασιλοπουλος (Πιεριας) 38.88

600
Θεοδωρίδης 1,31,76

1000
Μαυριδοπουλος 2,45,09

3000
1.VLAXAS P 9,33,39
2.TSELEMPIS S 9,34,08
3.XRISTOU E 9,34,63
4.FILIPIDIS S 9,51,69
5.HOUSA S 10,02,29
6.VARKAS M 10,15,70

100 εμπ.
Καλλιτσαρης 13,84
Κιάφας 13,86

5ος Βαλατσός 15,81

300 εμπ
1ος 39,98
Καραγεωργιου 40,82
3ος 44,62

5.000 βάδην

Σφαιρα
Σενικιδης 17,58
2ος 14,20
Βα’ι’τσουδης 13,88

Δίσκος
Καλαιτζής 51,33

Ακόντιο
Ουζούνογλου 51,16

Σφύρα
Κοτρώτσιος 54,85

Τριπλουν
Μακρής 13,85

Mήκος
Ταγκαλίδης 6,23

Υψος
Γρηγορίου 1,75

Επί κοντώ
Γρατζάκης 3,70
Μακεδονίτης 3,20
Μήτος 3,10

6-θλο
1.GARTSOS N 4264
2.STEFANIS G 3814
3.IOANNOU L 3575
4.NATSIDIS P 3446
5.PAPOULIADIS G 3254
6.BEKIARIDIS P 3217

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80
Φιλιππίδου 10,60

150
Παππά 19,42

300
Μαλάκη 42,35

600
Μοσχόβου 1,41,82

1000
Θεοπεμπτιδου 3,02,57

2000

80 εμπ.
Τσιριπιδου (Θεσ/κη) 12.60
Χαλκιδου (Πιεριας) 13.03

300 εμπ
Αλμπανη 48,01
Τσαγκαλιδου 48,05
Σιδηροπουλου 48,55

Μήκος
Πολυχρονίδου 5,45

Τριπλούν

Υψος
Νικοπούλου 1,68

Επί κοντώ
Καλαφατζή 3,00

Σφαίρα
Σαγιόγλου 13,62

Δίσκος
Ακράνη 37,26
Μανωλοπουλου 34.67
Σειτανιδου 33.92
Φωτιαδου 31.89

Ακόντιο
Μπαλάσκα 37,58

Σφύρα
Προσκυνητοπούλου 53,56 ΝΡΓ

5-θλο

AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΝΟΤΙΑ ΕΛΛΑΔΑ – ΓΥΜΝΑΣΙΑ

ΑΓΟΡΙΑ

80Μ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
1 ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΣΑΜΟΥ 9.56
2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1993 ΑΘΗΝΩΝ 9.74
3 ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1993 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 9.82
4 ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1993 ΥΜΗΤΤΟΥ 9.84
5 ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 9.92
6 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 9.97
7 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1993 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ 10.05

150Μ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
1 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1994 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 17.60
2 ΧΑΡΙΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.60
3 ΚΟΝΤΖΕΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΧΑΝΙΩΝ 17.69
4 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 1995 ΑΘΗΝΩΝ 18.02
5 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΧΑΛΚΙΔΑΣ 18.20
6 ΠΑΡΤΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΑΘΗΝΩΝ 18.27
7 ΧΟΝΤΑΙ ΑΡΝΤΙΝ 1993 ΣΑΜΟΥ 18.37
8 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΒΟΙΩΤΙΑΣ 18.86

300Μ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
1 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 Ν.ΜΑΚΡΗΣ 36.88
2 ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1993 ΑΧΑΡΝΩΝ 37.86
3 ΜΕΙΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΚΑΛΥΜΝΟΥ 39.18
4 ΜΑΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1994 ΗΛΕΙΑΣ 39.41
5 ΓΚΟΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1993 ΑΘΗΝΩΝ 39.41
6 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΑΧΑΙΑΣ 39.74
7 ΠΕΤΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΑΘΗΝΩΝ 39.95
8 ΤΡΑΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 ΠΕΙΡΑΙΑ 40.39
9 ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1993 ΑΓΡΙΝΙΟΥ 40.48
10 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΚ.-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΧΑΝΙΩΝ 40.67
11 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 40.79
12 ΤΣΕΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1993 ΒΑΓΙΩΝ 40.99
13 ΤΣΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1993 ΠΕΙΡΑΙΑ 41.05

600Μ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
1 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 1993 ΛΑΣΗΘΙΟΥ 1.28.89
2 ΜΕΛΙΧΙ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΑΘΗΝΩΝ 1.30.06
3 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 1.30.36
4 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΑΡΗΣ 1993 ΑΤΤΙΚΗΣ 1.30.85
5 ΠΡΙΦΤΗΣ ΑΛΜΠΙΑΝ 1994 ΑΤΤΙΚΗΣ 1.30.91
6 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 1.33.27
7 ΠΕΜΠΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 1993 ΑΘΗΝΩΝ 1.33.35
8 ΝΤΟΥΡΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1993 ΕΥΒΟΙΑΣ 1.34.96
9 ΚΟΛΟΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΒΟΙΩΤΙΑΣ 1.40.02

1000Μ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
1 ΤΗΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2.46.43
2 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΠΕΙΡΑΙΑ 2.48.41
3 ΜΑΝΤΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1993 ΧΙΟΥ 2.48.55
4 ΡΗΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1993 ΑΘΗΝΩΝ 2.48.58
6 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΚΩΝ΄ΝΟΣ 1993 ΑΘΗΝΩΝ 2.54.38
7 ΤΑΓΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΕΥΒΟΙΑΣ 2.55.44
8 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1995 ΑΧΑΙΑΣ 2.58.79
9 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΕΥΒΟΙΑΣ 2.58.80
10 ΚΟΥΜΠ[ΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΑΘΗΝΩΝ 3.06.31
11 ΔΑΒΕΡΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1993 ΑΘΗΝΩΝ 3.10.58

100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1993 ΠΕΙΡΑΙΑ 13.96
2 ΡΙΖΑΙ ΤΑΟΥΛΑΝΤΙ 1993 ΛΑΣΗΘΙΟΥ 14.12
3 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1992 ΑΘΗΝΩΝ 14.31
4 ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 ΛΑΣΗΘΙΟΥ 15.10
5 ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1993 ΑΘΗΝΩΝ 15.88
6 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1995 ΓΑΛΑΤΑ 16.40
7 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1994 ΛΑΚΩΝΙΑΣ 16.97

300Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ 1993 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 42.51
2 ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΠΕΙΡΑΙΑ 45.00
3 ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΑΧΑΙΑΣ 45.06
4 ΚΑΛΑΘΑΣ ΗΛΙΑΣ 1994 ΗΛΕΙΑΣ 45.28
5 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1994 ΛΑΣΗΘΙΟΥ 45.90
6 ΤΣΑΤΣΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1993 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 45.93
7 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 1993 ΕΥΒΟΙΑΣ 46.51
8 ΕΞΑΡΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1993 ΑΡΚΑΔΙΑΣ 47.25
9 ΚΑΡΙΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1993 ΑΤΤΙΚΗΣ 48.19
10 ΑΣΤΕΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1994 ΒΟΙΩΤΙΑΣ 48.87
11 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1993 ΓΑΛΑΤΑ 49.77

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
1 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13.50
2 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1993 ΑΘΗΝΩΝ 12.74
3 ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1993 ΚΕΦΑΛΗΝΙΑΣ 11.91

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
1 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΑΓ. 1993 ΠΕΙΡΑΙΑ 4.00
2 ΡΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.80
3 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1993 ΑΘΗΝΩΝ 3.70
4 ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΥΡΡΟΣ 1993 ΑΘΗΝΩΝ 3.50
5 ΠΑΠΑΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΑΤΤΙΚΗΣ 3.00
6 ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΧΑΝΙΩΝ 2.90

5.000 βάδην
Μήλιος 25,26,14

Σφαιρα
1 Ανυφαντάκης 15,63 (1993)
2 14,87 (1993)
3 14,63 Παπασπύρου (1994)
4 14,42 Καντριβιώτης (1993)
5 14.04 (1993)

Δίσκος
Ζορμπάς 47,14

Ακόντιο
Βόλτσης 59,89

Σφύρα
Φυλλαδιτάκης 63.36
Σφιγκακης 49.82

Υψος
Βολονάκης 1,70

6-θλο
Μάντης 4.002 β

Μηκος
………
5ος Αποστολίδης Γ. (Χανίων) 5.85μ.
6ος Κυτράκης Θοδωρής (Χανίων) 5.79μ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80Μ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
1 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΑΛΕΞΙΑ 1993 ΠΕΙΡΑΙΑ 10.55
2 ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1993 ΠΕΙΡΑΙΑ 10.55
3 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1993 ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 10.71
4 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΑΛΙΚΗ 1994 ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 19.78
5 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΜΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1993 ΑΤΤΙΚΗΣ 10.78
6 ΦΥΛΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1994 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 10.85
7 ΓΚΟΤΣΗ ΦΙΛΕΝΙΑ 1995 ΕΥΒΟΙΑΣ 10.95
8 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1994 ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 11.49
9 ΣΤΑΘΟΥΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1993 ΧΑΝΙΩΝ 11.63

150Μ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
1 ΤΟΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΑΘΗΝΩΝ 19.71
2 ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ ΕΛΕΝΗ 1993 ΠΕΙΡΑΙΑ 19.93
3 ΖΕΡΒΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 1994 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 19.92
4 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1993 ΠΕΙΡΑΙΑ 20.15
5 ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1994 ΒΟΙΩΤΙΑΣ 20.29
6 ΚΟΝΤΟΓΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 1993 ΑΘΗΝΩΝ 20.43
7 ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1994 ΧΑΝΙΩΝ 20.57
8 ΚΙΟΥΛΑΦΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 1994 ΧΙΟΥ 20.88

300Μ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
1 ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 42.58
2 ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ 1993 ΑΤΤΙΚΗΣ 42.65
3 ΣΙΜΙΑΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1993 ΕΥΒΟΙΑΣ 43.25
4 ΧΑΜΠΑΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1993 ΠΕΙΡΑΙΑ 43.26
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 1993 ΗΛΕΙΑΣ 43.33
6 ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1994 ΑΧΑΙΑΣ 44.58
7 ΠΑΙΤΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992 ΑΘΗΝΩΝ 45.06
8 ΣΑΒΤΣΟΥΚ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1993 ΖΑΚΥΝΘΟΥ 45.54
9 ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1995 ΠΕΙΡΑΙΑ 46.49
10 ΝΕΦΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1994 ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 46.59
11 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1994 ΑΘΗΝΩΝ 47.43

600Μ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
1 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ 1993 ΕΥΒΟΙΑΣ 1.41.32
2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1994 ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1.42.33
3 ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 1994 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 1.42.57
4 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ 1994 ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1.44.71
5 ΓΚΕΡΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1993 ΑΘΗΝΩΝ 1.46.68
6 ΖΧΑΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1993 ΠΕΙΡΑΙΑ 1.47.60
7 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1994 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1.47.82
8 ΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 1995 ΑΙΤ/ΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 1.48.42
9 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΖΩΗ 1993 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.48.59
10 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1994 ΣΑΜΟΥ 1.48.97
11 ΖΩΙΤΣΑ ΡΩΞΑΝΑ 1994 ΑΤΤΙΚΗΣ 1.51.85
12 ΝΑΤΣΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1993 ΑΤΤΙΚΗΣ 1.53.15
13 ΜΟΥΚΑ ΕΛΕΝΤΑ 1994 ΖΑΚΥΝΘΟΥ 1.54.13
14 ΚΟΥΡΑΚΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ-ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1993 ΠΕΙΡΑΙΑ 1.54.20

1000Μ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
1 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 1993 ΠΕΙΡΑΙΑ 3.06.54
2 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3.07.73
3 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1993 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 3.10.39
4 ΜΑΡΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 1993 ΑΘΗΝΩΝ 3.11.82
5 ΖΙΑΧΟΥ ΜΕΛΙΣΣΑ 1993 ΛΕΣΒΟΥ 3.13.24
6 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΑΙΤ/ΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 3.16.91
7 ΠΙΤΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 1995 ΑΘΗΝΩΝ 3.25.68
8 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1994 ΑΧΑΙΑΣ 3.26.62
9 ΦΟΥΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1995 ΠΕΙΡΑΙΑ 3.28.39
10 ΣΙΨΑ ΗΡΩ 1994 ΑΘΗΝΩΝ 3.32.06
11 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 1994 ΑΤΤΙΚΗΣ 3.33.64
12 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ 1994 ΠΕΙΡΑΙΑ 3.46.28
13 ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1995 ΣΑΜΟΥ 3.53.28

80Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
1 ΜΗΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 1993 ΑΤΤΙΚΗΣ 12.73
2 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1993 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 12.82
3 ΛΟΡΕΝΤΖΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1993 ΠΕΙΡΑΙΑ 12.92
4 ΓΑΖΕΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΔΑΦΝΗ 1993 ΑΘΗΝΩΝ 12.94
5 ΚΟΥΤΡΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1993 ΑΘΗΝΩΝ 13.48
6 ΚΟΤΣΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1994 ΕΥΒΟΙΑΣ 13.53
7 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΑΙΤ/ΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 13.53
8 ΤΣΙΜΠΑΝΟΥΛΗ ΦΙΛΙΤΣΑ 1993 ΑΘΗΝΩΝ 13.60
9 ΧΑΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 1994 ΑΘΗΝΩΝ 13.75

ΥΨΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
1 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΑΧΑΙΑΣ 1.60
2 ΖΑΓΟΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1994 ΑΤΤΙΚΗΣ 1.60
3 ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 1993 ΑΡΚΑΔΙΑΣ 1.54
4 ΜΑΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1993 ΕΥΒΟΙΑΣ 1.54
5 ΝΑΣΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1994 ΕΥΒΟΙΑΣ 1.48
6 ΚΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1995 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.45
7 ΖΕΡΕ ΜΑΡΙΑ 1993 ΒΟΙΩΤΙΑΣ 1.45
8 ΧΑΙΡΕΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1993 ΛΑΣΗΘΙΟΥ 1.42
9 ΜΠΟΥΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 1994 ΧΑΝΙΩΝ 1.39
10 ΜΠΟΓΡΗ ΕΛΕΝΗ 1993 ΒΟΙΩΤΙΑΣ 1.39

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
1 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 1994 ΑΘΗΝΩΝ 3.30
2 ΜΑΡΜΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΑΘΗΝΩΝ 3.20
3 ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΛΥΔΙΑ 1993 ΑΘΗΝΩΝ 3.20
4 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΑΤΤΙΚΗΣ 2.90
5 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1994 ΑΤΤΙΚΗΣ 2.80
6 ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗ ΗΛΙΑΝΝΑ 1994 ΑΘΗΝΩΝ 2.70
7 ΔΙΩΧΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1995 ΠΕΙΡΑΙΑ 2.60
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΕΡΑΦΙΝΑ 1995 ΕΥΒΟΙΑΣ 2.60
9 ΚΑΡΟΥΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1995 ΑΘΗΝΩΝ 2.40
10 ΓΚΟΤΖΑ ΝΕΡΑΙΔΑ 1994 ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2.40

2000
Ζωγραφάκη 6,57,18
Ριτζάκη 7,03,66
Χαλικώτη 7,05,38

Μήκος
………
5η Βαλσαμάκη Μαρία (Χανίων) 4.65μ

Τριπλούν

Σφαίρα
Κάτρη 13,08
Φλωρεντια 12,21
Ξυγκακη 11,79

Δίσκος
Ψαρράκη 41,50
2η …
3η Αναστασακη 33.09

Ακόντιο
Κατσούλη 39,74

Σφύρα
Γραμματικάκη 46,38
4η Ντουντουλακη 46,09

5-θλο
Καπελιώτη 3.620 β

πηγές πληροφόρησης:
-μέλη του www.stivoz.gr
www.asrigas.gr

Στον 3ο νότιας ελλάδας στη σφαίρα βάλτε Παπασπύρου Δημήτριος

Στη σφαιρα νοτιας Ελλαδας : 1ος Ανυφαντακης(1993) : 15.63 2ος(1993):14.80 3ος : Παπασπυρου(1994) : 14.63 4ος Καντριβιωτης(1993):14.41 5ος(1993):14.04

AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ – ΓΥΜΝΑΣΙΑ

ΑΓΟΡΙΑ

80
Παπαζήσης 9,45

150
Πιλάτος 17,06

300
1oς 37,35

600
Θεοδωρίδης 1,31,76

1000
Μαυριδοπουλος 2,45,09

100 εμπ.
Καλλιτσαρης 13,84
Κιάφας 13,86

5ος Βαλατσός 15,81

300 εμπ
1ος 39,98
Καραγεωργιου 40,82
3ος 44,62

5.000 βάδην

Σφαιρα
1 Σενικιδης 17,58
2 14.20
3 Βα’ι’τσουδης 13,88

Δίσκος
Καλαιτζής 51,33

Ακόντιο
Ουζούνογλου 51,16

Σφύρα
Κοτρώτσιος 54,85

Τριπλουν
Μακρής 13,85

Mήκος
Ταγκαλίδης 6,23

Υψος
Γρηγορίου 1,75

Επί κοντώ
Γρατζάκης 3,70
Μακεδονίτης 3,20
Μήτος 3,10

6-θλο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80
Φιλιππίδου 10,60

150
Παππά 19,42

300
Μαλάκη 42,35

600
Μοσχόβου 1,41,82

1000
Θεοπεμπτιδου 3,02,57

2000

80 εμπ.

300 εμπ
Αλμπανη 48,01
Τσαγκαλιδου 48,05
Σιδηροπουλου 48,55

Μήκος
Πολυχρονίδου 5,45

Τριπλούν

Υψος
Νικοπούλου 1,68

Επί κοντώ
Καλαφατζή 3,00

Σφαίρα
Σαγιόγλου 13,62

Δίσκος
Ακράνη 37,26

Ακόντιο
Μπαλάσκα 37,58

Σφύρα
Προσκυνητοπούλου 53,56 ΝΡΓ

5-θλο

AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΝΟΤΙΑ ΕΛΛΑΔΑ – ΓΥΜΝΑΣΙΑ

ΑΓΟΡΙΑ

80
Πολίτης 9,56 (-2.7)
Γιανόπουλος 9,74
Σινόπουλος 9,82

150
Γρηγοράκης 17,60

300
Αλμπάνης 36,88
Σανούλής 37,86
Μειμάρης 39,18

600

1000
Τηγάνης 2,46,43

100 εμπ.
Μιχαηλίδης 13,95
Ριζαΐ 14,11
Χριστοδούλου 14,31

300 εμπ
Κωνσταντινίδης 42,51

5.000 βάδην
Μήλιος 25,26,14

Σφαιρα
Ανυφαντάκης 15,63
14,87
14,63 Παπασπύρου
14,42 Καντριβιώτης

Δίσκος
Ζορμπάς 47,14

Ακόντιο
Βόλτσης 59,89

Σφύρα
Φυλλαδιτάκης 63,36

Τριπλουν
Τσεκούρας 13,50
Σεφεριάδης 12,74
Αντωνάτος 11,60

Υψος
Βολονάκης 1,70

Επί κοντώ
Χρυσανθόπουλος 4,00

6-θλο
Μάντης 4.002 β

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

80

150
Τόλιου 19,71

300 μ
Σαρρή 42,58
Τόκα 42,65
Σιαμάκη 43,25

600

1000
Ραφτοπούλου 3,06,84

2000
Ζωγραφάκη 6,57,18
Ριζάκη 7,03,66
Χαλικώτη 7,05,38

80μ εμπ.
Μήτσου 12,73
Καραγιώργου 12,82
Λοραντζατου 12,92

300 εμπ

Μήκος

Τριπλούν

Υψος
Κυριακοπούλου 1,60

Επί κοντώ

Σφαίρα
Κάτρη 13,08

Δίσκος
Ψαρράκη 41,50

Ακόντιο
Κατσούλη 39,74

Σφύρα
Γραμματικάκη 43,38

5-θλο
Καπελιώτη 3.620 β

πηγές πληροφόρησης:
-μέλη του www.stivoz.gr
www.asrigas.gr

Βρε την Ψαρακη!!41,50!!!πωπω!!

Παιδιά ευχαριστούμε πολύ για τη βοήθειά σας που είναι πολύτιμη!!
Σε αυτό το θέμα που είναι μόνο αποτελέσματα δεν θα κλειδώσει προς το παρόν και θα δέχόμαστε μηνύματα που έχουν σκοπό να εμπλουτίσουμε τα αποτελέσματα. Οτιδήποτε θέλετε να το σχολιάσετε, μπορείτε ελεύθερα να το κάνετε στο θέμα Β φάσης Σχολικών

Ευχαριστούμε και πάλι.

Υ.Γ: Τα μηνύματα που περιέχουν αποτελέσματα και ποστάρονται εδώ μόλις συμπληρωθούν θα σβήνονται!

ta episima pu ine???

απτον δισκο κοριτσιων γυμνασιων β.ομιλο βαλτε και την τεταρτη:p

απτον δισκο κοριτσιων γυμνασιων β.ομιλο βαλτε και την τεταρτη:p

Εσυ?
Θυμισε μου επωνυμο..

Φωτιαδου βρε:p

Φωτιαδου βρε:p

Α, ναι.Οκ.
Και εις ανωτερα!

Επιδοση? 😉

thnx! 31,89 εκανα..

thnx! 31,89 εκανα..

Στην πρωτη φαση ειχες ¨ριξει¨λιγο παραπανω νομιζω?

οχι στην πρωτη φαση εριξα 30,90

Αυτός ο Πολίτης στο 80αρι είναι μεγάλο αστέρι. Τον είχα δει ππβ και έτριβα τα μάτια μου

Αυτός ο Πολίτης στο 80αρι είναι μεγάλο αστέρι. Τον είχα δει ππβ και έτριβα τα μάτια μου

Mηπως ξερεις αν ειναι συγγενης του παρακατω αθλητη, π.χ.αδερφος του?

4 10.52 0.90 ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1980 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ (4) ΗΜΕΡΙΔΑ ΜΑΡΟΥΣΙ 10/09/2006

Δεν έχω ιδέα. Το παιδί είναι απο Ικαρία νομίζω

re pedia sta 100 empodia tis athinas mipos o tritos den ehi kani tin epidosi pu anagrafete????14,31???

an gnorizi kapios as mas pi poso ekane ke aftos ke o tetartos ke o pemptos

KSEREI KANEIS POSA ATOMA HTAN STO EKSATHLO STHN ATHINA????? KAI AN GINETAI KAI TOS VATHMOUS…..

Αυτός ο Πολίτης στο 80αρι είναι μεγάλο αστέρι. Τον είχα δει ππβ και έτριβα τα μάτια μου

εχω ακουσει κ εγω τ καλυτερα(τν εχω δει κανα 2 φορες κιολας).τ παιδι ειναι φωτια αλλα ειναι κ ππα……….εχει χρονια ν επαληθευσει οσα ακουγονται γ αυτον……

ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ NOTIOY ΟΜΙΛΟΥ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ:80μ. Αγοριών ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:20/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΡΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 16.35
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 18 4 ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝ.ΡΑΧΩΝ 1993 9.56 1η
2 19 5 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 63ο ΓΥΜΝ.ΑΘΗΝΩΝ 1993 9.74 2η
3 9 2 ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΓΥΜΝ.ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 1993 9.82 3η
4 14 6 ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2ο ΓΥΜΝ.ΥΜΗΤΤΟΥ 1993 9.86 4η
5 10 8 ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝ.ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 1993 9.87 5η
6 12 7 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 9.97 6η
7 32 1 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΠ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 1993 10.05 7η
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου)
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
Αύξ.
Αριθμ. Αριθμ. αθλητή ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 80μ. ΑΓΟΡΙΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙ
Α
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ- ΔΡΟΜΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ NOTIOY ΟΜΙΛΟΥ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ:150 μ. Αγοριών ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:21/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 16.00
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 81 4 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2ο ΓΥΜΝ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1994 17΄΄ 60 1ος
2 83 5 ΧΑΡΙΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ο ΓΥΜ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1993 17΄΄ 60 2ος
3 80 3 ΚΟΝΤΖΕΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝ.ΧΑΝΙΩΝ 1993 17΄΄ 69 3ος
4 82 6 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜ.ΚΟΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1995 18΄΄ 02 4ος
5 79 7 ΠΙΡΙΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο ΓΥΜ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1993 18΄΄ 20 5ος
6 94 2 ΠΑΡΤΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜ.ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗ 1994 18΄΄ 27 6ος
7 95 1 ΧΟΝΤΑΪ ΑΡΝΤΙΝ ΓΥΜΝ.ΡΑΧΩΝ ΣΑΜΟΥ 1993 18΄΄ 37 7ος
8 84 8 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜ.ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 1994 18΄΄ 86 8ος
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 150μ.
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ- ΔΡΟΜΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ NOTIOY ΟΜΙΛΟΥ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 300μ. Αγοριών ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:20/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 17.00
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 35 Β4 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝ.Ν.ΜΑΚΡΗΣ 1993 36.88 1η
2 36 Β5 ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 12ο ΓΥΜΝ.ΑΧΑΡΝΩΝ 1993 37.86 2η
3 43 Α6 ΜΕΪΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝ.ΚΑΛΥΜΝΟΥ 1993 39.18 3η
4 42 Α3 ΜΑΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΑΔ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 1994 39.41 4η
5 38 Β6 ΓΚΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝ.ΚΟΛ.ΑΘΗΝΩΝ 1993 39.41 5η
6 67 Α8 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ο ΓΥΜΝ.ΠΑΤΡΑΣ 1993 39.74 6η
7 45 Α7 ΠΕΤΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝ.ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ 1993 39.95 7η
8 39 Β7 ΤΡΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11ο ΓΥΜΝ.ΠΕΙΡΑΙΑ 1993 40.39 8η
9 200 Α1 ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 6ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1993 40.48 9η
10 40 Β8 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΚΑΜΠΝΤΕΝ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝ.ΧΑΝΙΩΝ 1993 40.67 10η
11 195 Α5 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3ο ΓΥΜΝ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1993 40.79 11η
12 37 Β3 ΤΣΕΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝ.ΒΑΓΙΩΝ 1993 40.99 12η
13 41 Α4 ΤΣΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΥΜ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1993 41.05 13η
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 300μ. ΑΓΟΡΙΩΝ
Αύξ.
Αριθμ. Αριθμ. αθλητή ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ- ΔΡΟΜΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ NOTIOY ΟΜΙΛΟΥ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 600μ. Αγοριών ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:20/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣTΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 17.25
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 46 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΤΑΔ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1993 1.28.89 1η
2 49 ΜΕΧΙΛΙ ΧΡΗΣΤΟΣ 53ο ΓΥΜΝ.ΑΘΗΝΩΝ 1993 1.30.06 2η
3 54 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΓΥΜΝ.ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 1993 1.30.36 3η
4 53 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΑΡΗΣ 2ο ΓΥΜΝ.ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1993 1.30.85 4η
5 52 ΠΡΙΦΤΗΣ ΑΛΜΠΙΑΝ 2ο ΓΥΜΝ.ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1994 1.30.91 5η
6 51 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝ.ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ 1993 1.33.27 6η
7 50 ΠΕΜΠΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΓΥΜΝ.ΙΟΝΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ 1993 1.33.35 7η
8 48 ΝΤΟΥΡΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΥΜΝ.ΕΡΕΤΡΙΑΣ 1993 1.34.96 8η
9 47 ΚΟΛΟΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ 1993 1.40.02 9η
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 600μ. ΑΓΟΡΙΩΝ
Αύξ.
Αριθμ. Αριθμ. αθλητή ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεω
ς
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ- ΔΡΟΜΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ NOTIOY ΟΜΙΛΟΥ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000μ. Αγοριών ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:21/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣTΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 16.45
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 198 ΤΗΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1993 2΄ 46΄΄ 43 1ος
2 99 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΓΥΜ.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1993 2΄ 48΄΄ 41 2ος
3 499 ΜΑΝΤΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΑΔ ΚΑΜΠΟΥ ΧΙΟΥ ? 2΄ 48΄΄ 55 3ος
4 100 ΡΗΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠ.ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑ 1993 2΄ 48΄΄ 58 4ος
5 98 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΔ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1993 2΄ 50΄΄ 70 5ος
6 105 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 1993 2΄ 54΄΄ 38 6ος
7 102 ΤΑΓΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6ο ΓΥΜΝ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1993 2΄ 55΄΄ 44 7ος
8 106 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο ΓΥΜΝ.ΠΑΤΡΑΣ 1995 2΄ 58΄΄ 79 8ος
9 103 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΕΥΒΟΙΑ 2΄ 58΄΄ 80 9ος
10 172 ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο ΓΥΜΝ.ΙΛΙΟΥ 1994 3΄ 06΄΄ 31 10ος
11 104 ΔΑΒΕΡΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝ.ΒΥΡΩΝΑ 1993 3΄ 10΄΄ 58 11ος
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΩΝ
Αύξ.
Αριθμ. Αριθμ. αθλητή ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ- ΔΡΟΜΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ NOTIOY ΟΜΙΛΟΥ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 3000μ. Αγοριών ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:21/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 17.15
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 63 ΜΗΣΙΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2ο ΓΥΜΝ.ΒΟΥΛΑΣ 1993 9΄ 37΄΄ 53 1ος
2 62 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ 1995 9΄ 42΄΄ 13 2ος
3 500 ΓΕΟΜΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΑΔ ΚΑΜΠΟΥ ΧΙΟΥ 1993 9΄ 42΄΄ 51 3ος
4 57 ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝ.ΝΑΥΠΛΙΟΥ 1994 9΄ 44΄΄ 52 4ος
5 58 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝ.ΣΠΑΡΤΗΣ 1994 9΄ 56΄΄ 45 5ος
6 56 ΚΑΡΙΜΠΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝ.ΧΑΝΙΩΝ 1993 10΄ 01΄΄ 14 6ος
7 66 ΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο ΓΥΜ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1993 10΄ 08΄΄ 14 7ος
8 55 ΚΟΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 1993 10΄ 10΄΄ 93 8ος
9 61 ΝΤΑΟΥΤΑΪ ΓΙΟΥΛΙΑΝ 1ο ΓΥΜΝ.ΠΑΤΡΑΣ 1993 10΄ 11΄΄ 40 9ος
10 65 ΜΠΟΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΥΜ.ΒΑΓΙΩΝ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 1993 11΄ 10΄΄ 60 10ος
11 59 ΤΣΩΛΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11ο ΓΥΜΝ.ΝΙΚΑΙΑΣ 1993 11΄ 58΄΄ 44 11ος
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 3000μ. ΑΓΟΡΙΩΝ
Αύξ.
Αριθμ. Αριθμ. αθλητή ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεω
ς
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ- ΔΡΟΜΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ NOTIOY ΟΜΙΛΟΥ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ:100 μ. εμπόδια Αγοριών ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:20/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΡΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 16.20
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 1 5 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 5ο ΓΥΜΝ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 1993 13.95 1η
2 2 3 ΡΙΖΑΪ ΤΑΟΥΛΑΝΤΙ ΤΑΔ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1993 14.12 2η
3 4 4 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο ΓΥΜΝ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1992 14.31 3η
4 3 6 ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΑΔ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 1993 15.10 4η
5 7 1 ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΥΜΝ. ΚΟΛ. ΑΘΗΝΩΝ 1993 15.88 5η
6 5 2 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΑ 1995 16.40 6η
7 6 7 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕΙΡ.ΓΥΜΝ.ΣΠΑΡΤΗΣ 1994 16.97 7η
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
Αύξ. ΣΧΟΛΕΙΟ
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 100μ. ΕΜΠΟΔΙΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΡΙΘΜ.
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΜΗΤΡΩΟΥ
Σειρά ΕΠΙΔΟΣΗ
αφίξεως
ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ- ΔΡΟΜΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ NOTIOY ΟΜΙΛΟΥ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ:300 μ. εμπόδια Αγοριών ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:21/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 15.30
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 76 Β3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ 1ο ΓΥΜΝ.ΡΟΔΟΥ 1993 42΄΄ 51 1η
2 73 Α3 ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΥΜ.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ 1993 45΄΄ 00 2η
3 75 Β6 ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 16ο ΓΥΜΝ.ΠΑΤΡΑΣ 1993 45΄΄ 06 3η
4 70 Α6 ΚΑΛΑΘΑΣ ΗΛΙΑΣ 3ο ΓΥΜΝ.ΠΥΡΓΟΥ 1994 45΄΄ 28 4η
5 71 Α5 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΑΔ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 1994 45΄΄ 90 5η
6 74 Β7 ΤΣΑΤΣΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 4ο ΓΥΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1993 45΄΄ 93 6η
7 77 Α4 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 1ο ΓΥΜ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1993 46΄΄ 51 7η
8 72 Α8 ΕΞΑΡΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΥΜ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1993 47΄΄ 25 8η
9 69 Β5 ΚΑΡΙΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΓΥΜΝ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 1993 48΄΄ 19 9η
10 68 Β4 ΑΣΤΕΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝ.ΘΗΒΑΣ 1994 48΄΄ 87 10η
11 78 Α7 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΥΜΝ.ΓΑΛΑΤΑ 1993 49΄΄ 77 11η
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 300μ.ΕΜΠΟΔΙΩΝ
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ- ΔΡΟΜΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΑΓΩΝΕΣ: ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ NOTIOY ΟΜΙΛΟΥ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 5000μ. Βάδην Αγοριών ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:20/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 18.10
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 109 ΜΗΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝ.ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 1993 25.26.14 1η
2 196 ΚΑΡΥΤΣΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 7ο ΓΥΜΝ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1993 25.54.42 2η
3 108 ΧΑΛΑΖΩΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΔ ΠΑΤΡΑΣ 1993 26.35.26 3η
4 110 ΔΗΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 6ο ΓΥΜΝ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1993 26.55.93 4η
5 107 ΡΟΥΤΣΙ ΗΛΙΑΣ 1ο ΓΥΜΝ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 1993 31.23.28 5η
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΑΔΗΝ 5000μ.
Αύξ.
Αριθμ. Αριθμ. αθλητή ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ- ΔΡΟΜΩΝ
4 Ημερομηνία 21/3/2008
1 ΑΓΩΝΑΣ: Β’ ΦΑΣΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ NOTIOY ΟΜΙΛΟΥ 5 Ώρα 17.00
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΥΨΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος ΑΘΗΝΑ Στάδιο Ο.Α.Κ.Α.
7 8 9 10 11 12 13 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
162 ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΤΑΔ ΡΟΔΟΥ 1.70 1ος
498 ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 1993 ΓΥΜ. ΠΕΤΡΑΣ ΜΥΤΙΛ. 1.70 2ος
159 ΔΕΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 ΓΥΜ. ΚΟΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1.51 3ος
160 ΣΙΒΑΚ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1993 ΤΑΔ ΠΑΤΡΑΣ 1.51 4ος
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΕΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΜΑΤΟΣ ΣΕ ΥΨΟΣ
14
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ- ΑΛΜΑΤΟΣ ΥΨΟΥΣ & ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΓΟΡΙΩΝ
4 Ημερομηνία 21/3/2008
1 ΑΓΩΝΑΣ: Β’ ΦΑΣΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ NOTIOY ΟΜΙΛΟΥ 5 Ώρα 15.30
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ:Επι κοντώ Αγοριών 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος ΑΘΗΝΑ Στάδιο Ο.Α.Κ.Α.
7 8 9 10 11 12 13 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
164 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΑΓ. 1993 5ο ΓΥΜ.Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 4.00 1ος
165 ΡΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 4ο ΓΥΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.80 2ος
166 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1993 65ο ΓΥΜΝ. ΑΘΗΝΩΝ 3.70 3ος
167 ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΥΡΡΟΣ 1993 2ο ΠΕΙΡ.ΓΥΜ. ΑΘΗΝΩΝ 3.50 4ος
163 ΠΑΠΑΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 2ο ΓΥΜΝ. ΑΧΑΡΝΩΝ 3.00 5ος
168 ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 6ο ΓΥΜΝ. ΧΑΝΙΩΝ 2.90 6ος
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΕΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΜΑΤΟΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
14
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ- ΑΛΜΑΤΟΣ ΥΨΟΥΣ & ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΓΟΡΙΩΝ
1 ΑΓΩΝΑΣ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ NOTIOY ΟΜΙΛΟΥ
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ:Μήκος Αγοριών 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ Στάδιο O.A.K.A
7 8 9 10 11 12 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
193 Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
ΓΥΜ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
2ο ΓΥΜ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΑΔ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3ο ΓΥΜΝ.ΠΥΡΓΟΥ
2ο ΓΥΜ.Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
2ο ΓΥΜΝ.ΓΥΘΕΙΟΥ
ΓΥΜΝ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΓΥΜ.ΟΛΥΜΠΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΤΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΓΥΜΝ.ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
5ο ΓΥΜΝ.ΧΑΝΙΩΝ
ΓΥΜ.ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
1993
1993
1993
1993
1993
1994
1994
1993
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΡΕΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΔΕΛΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΣΩΝ
ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ
ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΑΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΥΤΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1993 ΓΥΜ.ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗ 4η
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΡΗΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΜΑΤΟΣ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
14
ΑΝΤΥΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1993
1993
1994
113 1993
112 5.50 8η
111 6.14
115
114 5.47 9η
6.25 2η
117
116 5.43 10η
6.20 3η
119
118 5.85 5η
5.71 6η
121
120 5.02 13η
5.30 11η
5.12 12η
122 6.30 1η
5.55 7η
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ- ΜΗΚΟΥΣ & ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΓΟΡΙΩΝ
1 ΑΓΩΝΑΣ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ NOTIOY ΟΜΙΛΟΥ
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ:Τριπλούν Αγοριών 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ Στάδιο O.A.K.A
7 8 9 10 11 12 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
Επίδοση 13.50 13.46 Α 13.35 13.22 13.47
Άνεμος
Επίδοση 12.60 12.46 Α 12.74 12.57 Α
Άνεμος
Επίδοση Α 11.60 11.91 11.44 Α Α
Άνεμος
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΕΣ
12.74 2η
125
11.91 3η
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΠΙΝΑΚΙΟ ΑΛΜΑΤΟΣ ΣΕ ΜΗΚΟΣ & ΤΡΙΠΛΟΥΝ
14
13.50 1η
124
126
ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1993
1993
1993
ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΓΥΜ.ΑΘΗΝΩΝ
ΤΑΔ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
5ο ΓΥΜΝ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ- ΜΗΚΟΥΣ & ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑΣ 4 Ημερομηνία: 20-3-2008
1 ΑΓΩΝΑΣ B’ ΦΑΣΗ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 5 Ώρα 16.15
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ:Σφαίρα Αγοριών ΤΕΛΙΚΟΣ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος ΑΘΗΝΑ Στάδιο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
7 8 9 10 11 12 13 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
131 ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1993 1ο ΓΥΜ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 15.63 1η
132 ΞΕΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1993 3ο ΓΥΜ.ΖΑΚΥΝΘΟΥ 14.86 2η
128 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 2ο ΓΥΜΝ.ΠΑΙΑΝΙΑΣ 14.53 3η
129 ΚΑΝΤΡΙΒΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1993 2ο ΓΥΜΝ.ΠΑΙΑΝΙΑΣ 14.41 4η
133 ΠΟΡΤΟΚΑΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1993 1ο ΓΥΜ.ΚΑΛΥΜΝΟΥ 14.06 5η
127 ΒΕΛΤΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 1ο ΓΥΜΝ.ΑΡΓΟΥΣ 12.06 6η
130 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1993 4ο ΓΥΜΝ.ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ 10.95 7η
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΕΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
14 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ- ΡΙΨΕΩΝ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑΣ 4 Ημερομηνία: 20 – 3- 2008
1 ΑΓΩΝΑΣ B’ ΦΑΣΗ ΣΤΙΒΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 5 Ώρα 14.00
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ:Δίσκος Αγοριών 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος ΑΘΗΝΑ Στάδιο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
7 8 9 10 11 12 13 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
146 ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 1993 ΓΥΜ.ΠΕΤΡΑΣ ΜΥΤ. 47.14 1η
144 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 1994 3ο ΓΥΜ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 44.56 2η
143 ΣΙΜΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1993 8ο ΓΥΜ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 43.75 3η
145 ΤΡΙΦΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 2ο ΓΥΜ.ΖΕΦΥΡΙΟΥ 43.10 4η
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΕΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
14 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ- ΡΙΨΕΩΝ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΥ 4 Ημερομηνία:20-3-2008
1 ΑΓΩΝΑΣ B’ ΦΑΣΗ ΣΤΙΒΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 5 Ώρα 16.30
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ:Ακόντιο Αγοριών – ΤΕΛΙΚΟΣ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος ΑΘΗΝΑ Στάδιο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
7 8 9 10 11 12 13 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
153 ΒΟΛΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1993 7ο ΓΥΜΝ.ΧΑΝΙΩΝ 59.89 1η
151 ΠΟΝΤΙΚΕΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1993 JEANNE D’ARKS 53.04 2η
157 ΦΡΙΣΥΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1994 1ο ΓΥΜ.ΝΑΥΠΛΙΟΥ 49.65 3η
150 ΚΑΛΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΓΥΜΝ.ΖΑΧΑΡΩΣ 48.86 4η
155 ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΓΥΜ.ΚΑΝΗΘΟΥ ΕΥΒ. 48.74 5η
152 ΚΕΦΗΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1994 ΖΑΝΝΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔ. 46.49 6η
194 ΤΣΑΦΩΝΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1993 ΓΥΜΝ. ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 44.28 7η
154 ΤΖΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΪΝ 1993 ΤΑΔ ΚΩ 42.39 8η
158 ΠΙΛΙΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 ΓΥΜ.ΝΕΑΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ 41.15 9η
156 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 ΓΥΜ.ΑΕΡΟΠΟΛΗΣ 35.96 10η
149 ΜΑΛΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΓΥΜΝ.ΘΕΣΠΙΕΩΝ 34.59 11η
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΕΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
14 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ- ΡΙΨΕΩΝ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑΣ 4 Ημερομηνία: 21-3-2008
1 ΑΓΩΝΑΣ B’ ΦΑΣΗ ΣΤΙΒΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 5 Ώρα 14.00
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ:Σφυροβολία Αγοριών – ΤΕΛΙΚΟΣ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος ΑΘΗΝΑ Στάδιο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
7 8 9 10 11 12 13 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
134 ΦΥΛΛΑΔΙΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1993 6ο ΓΥΜΝ.ΧΑΝΙΩΝ 63.36 1η
135 ΣΦΙΓΚΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 1994 7ο ΓΥΜΝ.ΧΑΝΙΩΝ 49.72 2η
136 ΚΕΝΤΡΑΪ ΑΛΜΠΕΡΤΙΝΟ 1994 1ο ΓΥΜΝ.ΓΕΡΑΚΑ 46.73 3η
137 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1993 2ο ΓΥΜ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 45.40 4η
138 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 6ο ΓΥΜ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 42.16 5η
139 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 1994 1ο ΓΥΜ.ΧΑΛΚΙΔΟΣ 42.08 6η
199 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1993 7ο ΓΥΜΝ.ΧΑΝΙΩΝ 41.95 7η
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΕΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
14 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΟΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ Β΄ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ- ΡΙΨΕΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: Β΄ ΦΑΣΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΕΞΑΘΛΟ
ΣΤΑΔΙΟ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟΜΑΡΧΙΑ 100μ. ΕΜΠ. ΜΗΚΟΣ ΣΦΑΙΡΑ ΑΚΟΝΤΙΟ ΥΨΟΣ 1000μ.
ΣΥΝΟΛΙΚΗ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
14.10 5.58 12.54 44.00 1.47 3’13”44
830 659 778 611 585 539 4.002
14.90 5.68 13.06 35.82 1.44 3΄06΄΄84
714 685 818 479 560 599 3.855
16.30 536 9.36 35.78 1.56 3΄34΄΄80
525 601 529 478 661 364 3.158
2
3
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΔΑΓΡΕΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΣΥΝΟΛΟ ΕΞΑΘΛΟΥ
1 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΙΒΟΥ Β΄ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ – ΕΞΑΘΛΟ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: Β΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ:
ΑΓΩΝΙΣΜΑ:80μ. Κοριτσιών Τελικός ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:20/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ:
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 10 5 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΑΛΕΞΙΑ 2ο ΓΥΜΝ.ΒΟΥΛΑΣ 1993 10.55 1η
2 11 3 ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 5ο ΓΥΜ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 1993 10.55 2η
3 15 4 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΑΔ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 1993 10.71 3η
4 26 6 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΑΛΙΚΗ ΓΥΜΝ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1994 10.78 4η
5 18 8 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΜΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 10ο ΓΥΜΝ.ΑΧΑΡΝΩΝ 1993 10.78 5η
6 12 7 ΦΥΛΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΥΜΝ.ΙΑΛΥΣΟΥ 1994 10.85 6η
7 14 2 ΓΚΟΤΣΗ ΦΙΛΕΝΙΑ ΓΥΜΝ.ΚΡΙΕΖΩΝ 1995 10.95 7η
8 23 1 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1ο ΓΥΜΝ.ΑΡΓΟΥΣ 1994 11.49 8η
24
25
26
27
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 80μ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
Β΄ ΦΑΣΗ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
Αύξ.
Αριθμ. Αριθμ. αθλητή ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: Β΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ:
ΑΓΩΝΙΣΜΑ:150 μ. Κοριτσιών ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:21/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ:
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 86 4 ΤΟΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 11ο ΓΥΜΝ.ΙΛΙΟΥ 1993 19΄΄ 71 1η
2 80 3 ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝ.ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ 1993 19΄΄ 83 2η
3 87 5 ΖΕΡΒΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 4ο ΓΥΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1994 19΄΄ 92 3η
4 83 7 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΓΥΜ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1993 20΄΄ 15 4η
5 88 8 ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1ο ΓΥΜ.ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ 1994 20΄΄ 29 5η
6 81 6 ΚΟΝΤΟΓΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΓΥΜ.ΚΟΛ.ΨΥΧΙΚΟΥ 1993 20΄΄ 43 6η
7 85 1 ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΑΔ ΧΑΝΙΩΝ 1994 20΄΄ 57 7η
8 100 2 ΚΙΟΥΛΑΦΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΓΥΜΝ.ΚΑΛΛΟΝΗΣ 1994 20΄΄ 88 8η
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 150μ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
Β΄ ΦΑΣΗ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: Β΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ:
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 300μ. Κοριτσιών ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:20/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ:
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 32 Β4 ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΚΠ.Γ.ΖΩΗ 1993 42.58 1η
2 33 Β5 ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ ΓΥΜΝ.ΚΑΛΑΜΟΥ 1993 42.65 2η
3 36 Β7 ΣΙΜΙΑΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΥΜΝ.ΚΑΝΗΘΟΥ 1993 43.25 3η
4 35 Β6 ΧΑΜΠΑΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2ο ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ 1993 43.26 4η
5 34 Β3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 2ο ΓΥΜ.ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ 1993 43.33 5η
7 38 Α4 ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 11ο ΓΥΜΝ.ΠΑΤΡΑΣ 1994 44.58 6η
9 40 Α5 ΠΑΪΤΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΥΜ.ΚΟΛ.ΨΥΧΙΚΟΥ 1992 45.06 7η
10 41 Α6 ΣΑΒΤΣΟΥΚ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3ο ΤΑΔ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 1993 45.64 8η
11 43 Α7 ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΑΔ ΠΟΡΟΥ 1995 46.49 9η
12 45 Α2 ΝΕΦΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΓΥΜ.ΝΑΥΠΛΙΟΥ 1994 46.59 10η
13 44 Α8 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 4ο ΓΥΜ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1994 47.43 11η
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Β΄ ΦΑΣΗ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 300μ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
Αύξ.
Αριθμ. Αριθμ. αθλητή ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: Β΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ:
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 600μ. Κοριτσιών ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:20/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣTΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ:
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 51 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ 5ο ΓΥΜ.ΧΑΛΚΙΔΟΣ 1993 1.41.32 1η
2 49 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΥΜ. ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 1994 1.42.33 2η
3 53 ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΤΑΔ ΡΟΔΟΥ 1994 1.42.67 3η
4 46 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ 2ο ΓΥΜ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1994 1.44.71 4η
5 48 ΓΚΕΡΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΥΜΝ. ΜΩΡΑΙΤΗ 1993 1.46.68 5η
6 56 ΧΑΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΕΚΠ.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 1993 1.47.60 6η
7 226 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1994 1.47.62 7η
8 47 ΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΕΙΟ ΓΥΜ. 1995 1.48.42 8η
9 52 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΖΩΗ 7ο ΓΥΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1993 1.48.59 9η
10 54 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΑΔ ΣΑΜΟΥ 1994 1.48.97 10η
11 212 ΖΩΪΤΣΑ ΡΩΞΑΝΑ 1ο ΓΥΜ.ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1994 1.51.65 11η
12 50 ΝΤΑΣΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΥΜΝ.ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1993 1.53.15 12η
13 58 ΜΟΥΚΑ ΕΝΕΛΝΤΑ 3ο ΤΑΔ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 1994 1.54.13 13η
14 57 ΚΟΥΡΑΚΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ-ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΡΑΛΛΕΙΟ ΓΥΜΝ. 1993 1.54.20 14η
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 600μ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
Αύξ.
Αριθμ. Αριθμ. αθλητή ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Β΄ ΦΑΣΗ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: Β΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ:
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000μ. Κοριτσιών ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:21/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣTΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ:
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 102 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 5ο ΓΥΜ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1993 3΄ 06΄΄ 84
2 106 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο ΓΥΜ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1993 3΄ 07΄΄ 73
3 224 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 1ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1993 3΄ 10΄΄ 39
4 108 ΜΑΡΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2ο ΓΥΜ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1993 3΄ 11΄΄ 52
5 438 ΣΙΑΧΟΥ ΜΕΛΙΣΣΑ ΓΥΜ.ΠΕΤΡΑΣ 1993 3΄ 13΄΄ 24
6 111 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο ΓΥΜΝ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1993 3΄ 16΄΄ 91
7 101 ΠΙΤΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ ΓΥΜ.ΚΟΛ.ΑΘΗΝΩΝ 1995 3΄ 25΄΄ 68
8 109 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 16ο ΓΥΜ.ΠΑΤΡΑΣ 1994 3΄ 26΄΄ 62
9 107 ΦΟΥΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1ο ΓΥΜ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 1995 3΄ 28΄΄ 39
10 112 ΣΙΨΑ ΗΡΩ 19ο ΓΥΜ.ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1993 3΄ 32΄΄ 06
11 104 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 1994 3΄ 33΄΄ 56
12 216 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧ. 1994 3΄ 46΄΄ 28
13 103 ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑΔ ΣΑΜΟΥ 1995 3΄ 53΄΄ 28
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
Β΄ ΦΑΣΗ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 1000μ.
Αύξ.
Αριθμ. Αριθμ. αθλητή ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: Β΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ:
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 2000μ. Κοριτσιών ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:20/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ:
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 68 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜ.ΚΑΛΥΜΝΟΥ 1993 6.57.18 1η
2 222 ΡΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1993 7.03.66 2η
3 60 ΧΑΛΚΙΩΤΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΓΥΜ.ΠΕΤΡΑΣ ΜΥΤ. 1993 7.05.38 3η
4 61 ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΠΗΓΗ-ΡΑΦΑΕΛΑ ΤΑΔ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1994 7.05.61 4η
5 70 ΣΚΑΛΤΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΓΥΜΝ. 1993 7.06.90 5η
6 59 ΧΑΖΙΖΑ ΑΘΗΝΑ 52ο ΓΥΜΝ.ΑΘΗΝΩΝ 1993 7.10.09 6η
7 69 ΚΑΙΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΣΑ 4ο ΓΥΜΝ.ΔΑΦΝΗΣ 1993 7.11.32 7η
8 65 ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4ο ΓΥΜ.ΑΧΑΡΝΩΝ 1994 7.29.52 8η
9 62 ΣΤΑΜΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 3ο ΤΑΔ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 1993 7.33.29 9η
10 67 ΦΑΚΟΥΤΣΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2ο ΓΥΜ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ 1995 7.33.66 10η
11 63 ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝ 22ο ΓΥΜ.ΠΑΤΡΑΣ 1993 7.39.61 11η
13 64 ΜΠΟΥΝΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜ.ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1993 7.50.51 12η
14 66 ΜΑΡΝΕΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΓΥΜΝ.ΠΥΡΓΟΥ 1993 7.54.34 13η
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
Αύξ.
Αριθμ. Αριθμ. αθλητή ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2000μ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
Β΄ ΦΑΣΗ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ:
ΑΓΩΝΙΣΜΑ:80 μ. εμπόδια Kοριτσιών ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ: 20/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ:
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 2 Β6 ΜΗΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΥΜ.ΜΕΓΑΡΩΝ 1993 12.73 1η
2 1 Β5 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥΣ.ΓΥΜ.ΡΟΔΟΥ 1993 12.82 2η
3 4 Β3 ΛΟΡΕΝΤΖΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜΝ.ΔΑΦΝΗΣ 1993 12.92 3η
4 3 Β4 ΓΑΛΕΤΖΑ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΔΑΦΝΗ 2ο ΓΥΜ.ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 1993 12.94 4η
5 7 Α5 ΚΟΥΤΡΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2ο ΓΥΜ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1993 13.48 5η
6 8 Α6 ΚΟΤΣΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΑΔ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 1994 13.53 6η
7 9 Α3 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΕΙΟ ΓΥΜ. 1994 13.53 7η
8 5 Β2 ΤΣΙΜΠΑΝΟΥΛΗ ΦΙΛΙΤΣΑ ΓΥΜ.ΚΟΛ.ΑΘΗΝΩΝ 1993 13.60 8η
9 6 Α4 ΧΑΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΓΥΜ.ΚΟΛ.ΑΘΗΝΩΝ 1994 13.75 9η
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 80μ. ΕΜΠΟΔΙΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
Β΄ ΦΑΣΗ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: Β΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ:
ΑΓΩΝΙΣΜΑ:300 μ. εμπόδια Κοριτσιών ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:21/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ:
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 72 Β4 ΠΑΝΤΕΡΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΑΔ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 1994 47΄΄ 93 1η
2 73 Β5 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2ο ΓΥΜ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1993 48΄΄ 53 2η
3 76 Β7 ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2ο ΓΥΜΝ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1993 50΄΄ 81 3η
4 77 Α4 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΑΔ ΠΑΤΡΑΣ 1993 51΄΄ 51 4η
5 213 Α6 ΤΖΕΛΙΛΗ ΑΡΜΕΝΙΝΤΑ ΤΑΔ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 1993 52΄΄ 38 5η
6 78 Α5 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΓΥΜ.ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ 1995 52΄΄ 80 6η
7 75 Β6 ΛΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΥΜΝ.ΘΗΒΑΣ 1993 52΄΄ 93 7η
8 79 Α3 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΜΟΥΣ.ΓΥΜ.ΡΟΔΟΥ 1994 54΄΄ 02 8η
9 74 Β3 ΒΕΜΟΥ ΕΡΑΤΩ ΠΕΙΡ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1993 D.N.F.
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
Β΄ ΦΑΣΗ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΡΟΜΩΝ
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: Β΄ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ:
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 3000μ. Βάδην Κοριτσιών ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:21/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ:
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 114 ΤΖΑΝΕΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΓΥΜΝ. ΠΕΤΡΑΣ 1993 16΄ 02΄΄ 61 1η
2 113 ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 10ο ΓΥΜ. ΠΑΤΡΑΣ 1993 16΄ 11΄΄ 45 2η
3 115 ΚΑΚΑΦΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜ. ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ 1993 17΄ 03΄΄ 66 3η
4 220 ΣΤΑΥΡΙΔΑΚΗ ΚΑΛ. 1ο ΓΥΜ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1994 17΄ 30΄΄ 42 4η
5 120 ΨΕΙΜΑΔΑ ΙΩΑΝΝΑ 6ο ΓΥΜ. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1994 18΄ 42΄΄ 54 5η
6 119 ΣΑΜΠΑΝΗ ΖΩΗ 3ο ΓΥΜ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1994 18΄ 42΄΄ 86 6η
7 118 ΚΟΥΤΣΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1ο ΓΥΜ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ 1994 19΄ 43΄΄ 02 7η
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
Β΄ ΦΑΣΗ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΩΝ
Αύξ.
Αριθμ. Αριθμ. αθλητή ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
4 Ημερομηνία
1 ΑΓΩΝΑΣ Β΄ ΦΑΣΗ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 5 Ώρα
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ:Επι κοντώ Κοριτσιών ΤΕΛΙΚΟΣ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος ΑΘΗΝΑ Στάδιο Ο.Α.Κ.Α.
7 8 9 10 11 12 13 15 16
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
184 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 1994 1ο ΓΥΜΝ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.30 1η
185 ΜΑΡΜΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 1994 3ο ΓΥΜΝ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3.20 2η
186 ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΛΥΔΙΑ 1993 3ο ΓΥΜΝ.ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 3.20 3η
187 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 1ο ΓΥΜΝ.ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2.90 4η
188 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ? 4ο ΓΥΜ.Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2,80 5η
189 ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗ ΗΛΙΑΝΝΑ 1994 ΠΕΙΡ.ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2.70 6η
190 ΔΙΩΧΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1995 7ο ΓΥΜ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 2.60 7η
191 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΕΡΑΦΙΝΑ 1995 7ο ΓΥΜΝ.ΧΑΛΚΙΔΟΣ 2.60 8η
192 ΚΑΡΟΥΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1995 ΙΤΑΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 2.40 9η
183 ΓΚΟΤΖΑ ΝΕΡΑΪΔΑ 1994 1ο ΓΥΜ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2.40 10η
193 ΜΙΧΙΤΑΡΙΑΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1993 5ο ΓΥΜΝ.ΧΑΝΙΩΝ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΜΑΤΟΣ ΣΕ ΥΨΟΣ & ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
14
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝ
ΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΥΨΟΥΣ & ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
4 Ημερομηνία
1 ΑΓΩΝΑΣ Β΄ ΦΑΣΗ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 5 Ώρα
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ:Ύψος Κοριτσιών ΤΕΛΙΚΟΣ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος ΑΘΗΝΑ Στάδιο Ο.Α.Κ.Α.
7 8 9 10 11 12 13 15 16
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
171 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 18ο ΓΥΜΝ.ΠΑΤΡΑΣ 1.60 1η
172 ΖΑΓΟΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1994 4ο ΓΥΜ.ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1.60 2η
173 ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 1993 ΓΥΜ.ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 1.54 3η
174 ΜΑΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1993 ΓΥΜΝ.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 1.54 4η
175 ΝΑΣΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1994 ΓΥΜΝ, ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ 1.48 5η
176 ΚΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1995 3ο ΓΥΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.45 6η
177 ΖΕΡΕ ΜΑΡΙΑ 1993 ΓΥΜΝ.ΘΕΣΠΙΩΝ 1.45 7η
178 ΧΑΙΡΕΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1993 ΤΑΔ ΣΗΤΕΙΑΣ 1.42 8η
179 ΜΠΟΥΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 1994 1ο ΤΑΔ ΧΑΝΙΩΝ 1.39 9η
170 ΜΠΟΓΡΗ ΕΛΕΝΗ 1993 4ο ΓΥΜΝ.ΘΗΒΑΣ 1.39 10η
180 ΓΡΙΒΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1994 1ο ΓΥΜΝ.ΝΑΥΠΛΙΟΥ
181 ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ 1994 1ο ΓΥΜΝ.ΡΟΔΟΥ
182 ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΥ ΔΑΝΑΗ 1993 6ο ΓΥΜΝ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ
225 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2ο ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΕΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΜΑΤΟΣ ΣΕ ΥΨΟΣ
14
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΥΨΟΥΣ & ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΑΓΩΝΑΣ B’ ΦΑΣΗ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ:Μήκος Κοριτσιών 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ Στάδιο Ο.Α.Κ.Α.
7 8 9 10 11 12 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
Επίδοση 5.33 Α 5.16 5.02 3.44 Α
Άνεμος
Επίδοση 4.91 4.80 4.78 4.96 4.93 4.65
Άνεμος
Επίδοση 4.94 4.82 Α Α 4.85 4.87
Άνεμος
Επίδοση 4.44 4.35 4.65 4.25 4.64 4.80
Άνεμος
Επίδοση 4.65 4.50 4.52 4.26 4.44 4.48
Άνεμος
Επίδοση 4.60 Α 4.64 4.14 4.55 4.49
Άνεμος
Επίδοση Α 4.62 Α 3.57 Α Α
Άνεμος
Επίδοση Α Α 4.58 4.21 4.45 4.43
Άνεμος
Επίδοση 3.40 Α 4.43
Άνεμος
Επίδοση 4.35 Α 4.37
Άνεμος
Επίδοση Α 4.15 4.10
Άνεμος
Επίδοση Α Α Α
Άνεμος
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΕΛΙΚΟΥ ΑΛΜΑΤΟΣ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
14
130 ΖΑΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1993 ΤΑΔ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 5.33 1η
135 ΠΕΛΕΚΟΥΔΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 13ο ΑΘΗΝΩΝ 4.96 2η
124 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 2ο ΓΥΜ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 4.94 3η
133 ΑΛΟΓΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1995 1ο ΓΥΜ.ΑΓ.ΙΩΑΝ.ΡΕΝΤΗ 4.80 4η
128 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1993 ΓΥΜΝ.ΒΡΥΣΣΩΝ 4.65 5η
134 ΔΑΜΙΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1995 1ο ΓΥΜ.ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ 4.64 6η
121 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΔΑΝΑΗ 1993 6ο ΓΥΜ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ 4.62 7η
129 ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ-ΜΠΡΙΤΖΙΝ 1994 ΓΥΜ.ΣΟΡΩΝΗΣ ΡΟΔΟΥ 4.58 8η
137 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΕΑ ΜΑΡΙΑ 1ο ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 4.43 9η
131 ΜΕΤΑΒΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1995 ΓΥΜΝ.ΒΛΑΧΙΩΤΗ 4.37 10η
138 ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΥΜΝ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 4.15 11η
136 ΚΟΝΔΥΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ 1ο ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑΣ 4 Ημερομηνία: 20-3-2008
1 ΑΓΩΝΑΣ Β΄ ΦΑΣΗ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 5 Ώρα 14.00
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ:Σφαίρα Κοριτσιών ΤΕΛΙΚΟΣ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος ΑΘΗΝΑ Στάδιο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
7 8 9 10 11 12 13 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
142 ΚΑΤΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1993 1ο ΓΥΜΝ.ΚΑΛΥΜΝΟΥ 13.08 1η
141 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ 1994 ΓΥΜ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 12.20 2η
140 ΞΥΓΚΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ 1993 6ο ΓΥΜΝ.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 11.79 3η
139 ΓΙΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1994 3ο ΓΥΜΝ.ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ 10.07 4η
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΕΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
14 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΡΙΨΕΩΝ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑΣ 4 Ημερομηνία: 20-3-2008
1 ΑΓΩΝΑΣ Β΄ ΦΑΣΗ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 5 Ώρα 15.15
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ:Δίσκος Κοριτσιών ΤΕΛΙΚΟΣ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος ΑΘΗΝΑ Στάδιο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
7 8 9 10 11 12 13 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
154 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 1ο ΓΥΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 41.50 1η
153 ΓΡΥΛΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1993 4ο ΓΥΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 34.18 2η
157 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ 1993 7ο ΧΑΝΙΩΝ 33.48 3η
156 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1993 ΓΥΜ.ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 27.30 4η
155 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 1993 ΓΥΜΝ.ΠΕΤΡΑΣ 26.40 5η
152 ΚΟΣΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1993 4ο ΓΥΜΝ.ΑΛΙΜΟΥ 23.26 6η
151 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1994 ΤΑΔ ΣΑΜΟΥ 22.55 7η
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΕΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
14 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΡΙΨΕΩΝ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΥ 4 Ημερομηνία: 20-3-2008
1 ΑΓΩΝΑΣ Β΄ ΦΑΣΗ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 5 Ώρα 11.30
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ:ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Κοριτσιών ΤΕΛΙΚΟΣ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος ΑΘΗΝΑ Στάδιο Ο.Α.Κ.Α.
7 8 9 10 11 12 13 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
168 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1993 ΓΥΜ.ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 39.74 1η
167 ΚΟΤΣΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 1ο ΓΥΜΝ.ΑΡΓΟΥΣ 34.65 2η
160 ΚΑΣΤΑΝΑ ΟΛΓΑ 1994 1ο ΓΥΜΝ.ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ 32.14 3η
164 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 1993 ΓΥΜΝ.ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ 31.90 4η
162 ΛΑΣΗΘΙΩΤΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1993 ΚΑΛ.ΓΥΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 31.08 5η
165 ΓΚΟΓΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1993 4ο ΓΥΜΝ.ΧΑΝΙΩΝ 30.60 6η
163 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 1ο ΓΥΜ.ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 28.35 7η
158 ΔΡΙΤΣΑ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 1993 ΓΥΜΝ.ΘΕΣΠΙΕΩΝ 27.00 8η
159 ΚΕΛΕΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1993 4ο ΓΥΜΝ.ΘΗΒΑΣ 26.89 9η
161 ΚΟΤΖΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΣΤΑΜΑΤΑ 1994 3ο ΓΥΜΝ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ 25.75 10η
166 ΠΑΝΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1994 ΓΥΜ.ΠΑΠΑΔΙΑΝΙΚΩΝ 24.10 11η
169 ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1995 2ο ΓΥΜΝ.ΠΑΙΑΝΙΑΣ 21.90 12η
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
14 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΡΙΨΕΩΝ
4 Ημερομηνία: 21-3-2008
1 ΑΓΩΝΑΣ Β΄ ΦΑΣΗ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 5 Ώρα 15.15
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ:Σφυροβολία Κοριτσιών ΤΕΛΙΚΟΣ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος ΑΘΗΝΑ Στάδιο Ο.Α.Κ.Α.
7 8 9 10 11 12 13 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
143 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1993 2ο ΓΥΜΝ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 46.38 1η
145 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1994 2ο ΓΥΜΝ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 46.30 2η
144 ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1993 ΠΕΙΡ.ΓΥΜ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 46.23 3η
148 ΝΤΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1993 5ο ΓΥΜ.ΧΑΝΙΩΝ 46.03 4η
150 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΤΑΛΑ ΜΑΡΙΑ 1994 ΓΥΜΝ.ΔΙΟΝΥΣΟΥ 41.35 5η
146 ΚΑΠΑΔΟΥΚΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 1993 1ο ΤΑΔ ΧΑΝΙΩΝ 38.96 6η
218 ΤΣΟΝΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 1ο ΓΥΜΝ, ΡΕΘΥΜΝΟΥ 36.28 7η
147 ΗΛΙΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1994 1ο ΓΥΜ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖ. 35.51 8η
149 ΚΡΙΕΖΗ ΜΑΡΙΑ 1993 ΜΟΥΣ.ΓΥΜ.ΙΛΙΟΥ 35.28 9η
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑΣ
14 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΡΙΨΕΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: Β΄ ΦΑΣΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΠΕΝΤΑΘΛΟ
ΣΤΑΔΙΟ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΝΟΜΑΡΧΙΑ 80μ. ΕΜΠ. ΜΗΚΟΣ ΣΦΑΙΡΑ ΑΚΟΝΤΙΟ 600μ.
ΣΥΝΟΛΙΚΗ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
12΄΄20 5.22 10.47 23.19 1΄56΄΄24
919 903 740 426 632 3.620
13΄΄30 4.72 9.04 22.48 2΄02΄΄04
759 733 605 409 542 3.048
13΄΄90 4.55 10.71 25.80 2΄09΄΄84
678 677 762 491 432 3.040
14΄΄80 4.67 8.68 22.13 1΄53΄΄94
561 716 571 400 669 2.917
14΄΄80 3.96 10.06 22.74 2΄02΄΄64
561 492 702 415 533 2.703
14΄΄40 4.44 7.98 25.59 2΄11΄΄14
613 642 502 511 414 2.682
15΄΄00 4.67 8.07 19.47 2΄02΄΄34
536 716 511 335 538 2.636
16΄΄10 4.58 7.99 15.32 2΄01΄΄34
401 687 503 233 553 2.377
16΄΄00 4.06 8.06 19.34 2΄02΄΄34
413 523 510 332 538 2.316
14΄΄10 3.80 7.03 14.09 2′ 07”14
652 445 408 203 469 2.177
16΄΄20 3.65 7.23 19.87 1′ 57”64
389 401 428 345 610 2.173
17΄΄50 4.33 7.73 18.23 2΄04΄΄24
240 607 478 305 510 2.140
ΑΤΖΕΜΙΑΝ ΜΑΡΙΑ
1
ΣΑΜΟΥ
ΠΑΤΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΕΣΒΟΥ
5 ΚΑΠΝΙΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
10
ΣΥΝΟΛΟ ΠΕΝΤΑΘΛΟΥ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
4 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΠΕΛΕΤΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΗΛΕΙΑΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΥ
12 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΕΣΒΟΥ
ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ
7 ΔΕΔΕ ΣΟΦΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΦΩΚΙΔΑΣ
8
ΔΑΒΡΑΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
11
2
3
9 ΒΕΡΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
6 ΣΑΛΤΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΠΡΟΒΑΤΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΙΒΟΥ Β΄ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ – ΠΕΝΤΑΘΛΟ

8 ΠΡΩΤΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ
ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
100 Ε ΑΓ
1 ΚΑΛΛΙΤΣΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΓΥΜΝ ΣΕΡΡΩΝ 1993 13,84 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
2 ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 3 ΓΥΜΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΥ 1993 13,89 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΝΑΟΥΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1 ΓΥΜΝ ΣΚΥΔΡΑΣ ΤΑΔ 1994 14,79 ΓΦΑ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ
4 ΛΑΓΙΟΚΑΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΜΝ ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΤΑΔ 1993 15,18 ΓΦΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
5 ΒΑΛΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2 ΓΥΜΝ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1994 15,81 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 ΣΤΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2 ΓΥΜΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΤΑΔ ΗΜΑΘΙΑΣ 1993 15,91 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΟΥΣ ΣΧΟΛ ΚΑΒΑΛΑΣ 1994 16,13 ΓΦΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
1000 ΑΓ
1 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΥΜΝ ΜΥΓΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1993 2,45,09 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΜΠΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1 ΓΥΜΝ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1994 2,47,35 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
3 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2 ΓΥΜΝ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1993 2,47,84 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6 ΓΥΜΝ ΛΑΜΙΑΣ 1994 2,48,42 ΓΦΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
5 ΒΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΜΝ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ 1993 2,51,25 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
6 ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΖΗΣΗΣ 15 ΓΥΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΑΔ 1994 2,52,13 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 1 από 16 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
7 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2 ΓΥΜΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΑΔ 2,55,32 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
8 ΤΣΟΥΚΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝ ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΤΑΔ 1993 2,59,72 ΓΦΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
1000 ΚΓ
1 ΘΕΟΠΕΜΠΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 5 ΓΥΜΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1993 3,02,57 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΝΤΙΣΤΑ ΣΟΦΙΑ ΓΥΜΝ ΦΑΛΑΝΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1994 3,06,36 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
3 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ 7 ΓΥΜΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΤΑΔ 1993 3,15,61 ΓΦΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
4 ΜΑΡΚΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΓΥΜΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΤΑΔ 1994 3,17,32 ΓΦΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
5 ΘΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1 ΓΥΜΝ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1995 3,19,12 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
6 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 4 ΓΥΜΝ ΣΕΡΡΩΝ 1995 3,20,47 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
7 ΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1 ΓΥΜΝ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 3,23,56 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
8 ΝΙΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2 ΓΥΜΝ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 1995 3,24,48 ΓΦΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΤΑΔ
150 ΑΓ
1 ΠΙΛΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1 ΓΥΜΝ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΤΑΔ ΠΕΛΛΑΣ 1993 17,06 ΓΦΑ ΠΕΛΛΑΣ
2 ΜΕΡΜΗΓΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2 ΓΥΜΝ ΣΕΡΡΩΝ 1993 17,24 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
3 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΥΜΝ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ 1994 17,36 ΓΦΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
4 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΥΜΝ ΣΚΡΙΠΤΕΡΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1993 17,65 ΓΦΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
5 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 6 ΓΥΜΝ ΔΡΑΜΑΣ 1993 17,72 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
6 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1 ΓΥΜΝ ΚΙΛΚΙΣ 1993 18,02 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 2 από 16 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
7 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΥΜΝ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1993 18,24 ΓΦΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
8 ΜΠΙΝΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 9 ΓΥΜΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΤΑΔ 1994 18,32 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
150 ΚΓ
1 ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 9 ΓΥΜΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΤΑΔ 1994 19,42 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 8 ΓΥΜΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1995 20,02 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
3 ΚΟΥΤΗ ΔΑΦΝΗ ΓΥΜΝ ΤΣΑΓΚΑΡΑΔΑΣ 1993 20,07 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
4 ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΥΜΝ Ν.ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1993 20,14 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 7 ΓΥΜΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΤΑΔ 1993 20,15 ΓΦΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
6 ΓΕΡΟΚΩΣΤΑ ΑΛΙΚΗ 5 ΓΥΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1993 20,24 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
7 ΣΙΑΒΒΑ ΖΩΗ 2 ΓΥΜΝ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 1995 20,41 ΓΦΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΤΑΔ
8 ΚΑΤΣΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΥΜΝ ΓΑΛΑΤΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1994 20,91 ΓΦΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
2000 ΚΓ
1 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑ ΜΑΡΙΑ 6 ΓΥΜΝ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1993 7,02,81 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
2 ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΥΜΝ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1994 7,12,47 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 3 ΓΥΜΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1995 7,15,46 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4 ΠΑΠΠΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 12 ΓΥΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1994 7,20,99 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
5 ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ 3 ΓΥΜΝ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ 1993 7,27,12 ΓΦΑ ΕΒΡΟΥ
6 ΓΕΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2 ΓΥΜΝ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1994 7,30,53 ΓΦΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 3 από 16 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
7 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 2 ΓΥΜΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΤΑΔ ΗΜΑΘΙΑΣ 1993 7,40,07 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
8 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 6 ΓΥΜΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1995 7,41,63 ΓΦΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
300 ΑΓ
1 ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2 ΓΥΜΝ ΣΕΡΡΩΝ 1993 37,34 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
2 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7 ΓΥΜΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1993 38,88 ΓΦΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
3 ΜΗΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5 ΓΥΜΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1993 39,00 ΓΦΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
4 ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 ΓΥΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1993 39,02 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
5 ΚΡΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2 ΓΥΜΝ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1993 39,45 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΥΜΝ ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ 1994 40,29 ΓΦΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
7 ΜΙΓΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΥΜΝ ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΤΑΔ 1993 40,55 ΓΦΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
8 ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5 ΓΥΜΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1993 40,94 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
300 Ε ΑΓ
1 ΤΑΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4 ΓΥΜΝ ΣΕΡΡΩΝ 1993 39,97 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
2 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 7 ΓΥΜΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΤΑΔ 1993 40,82 ΓΦΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
3 ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1 ΓΥΜΝ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 1994 44,65 ΓΦΑ ΠΕΛΛΑΣ
4 ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2 ΓΥΜΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΤΑΔ ΗΜΑΘΙΑΣ 1993 45,30 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
5 ΡΟΥΜΠΕΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΜΝ ΕΚ/ΡΙΑ ΦΡΥΓΙΩΤΗ 1994 46,03 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
300 Ε ΚΓ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 4 από 16 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
1 ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2 ΓΥΜΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΤΑΔ 1993 0,48,01 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
2 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΑΝΕΣΤΕΙΑ 1 ΓΥΜΝ ΣΕΡΡΩΝ 1993 0,48,05 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
3 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2 ΓΥΜΝ ΔΡΑΜΑΣ 1994 0,48,55 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
4 ΜΙΦΤΑΡΗ ΖΑΚΛΙΝΑ 1 ΓΥΜΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1993 0,49,76 ΓΦΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
5 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 11 ΓΥΜΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0,50,16 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 ΓΚΟΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 7 ΓΥΜΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1995 0,53,55 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1995 0,55,68 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
8 ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΜΙΧΑΕΛΑ 1 ΓΥΜΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1994 1,00,34 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
300 ΚΓ
1 ΜΑΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΥΜΝ ΑΞΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1993 42,31 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΡΑΠΗ ΜΑΡΙΑ 1 ΓΥΜΝ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1993 42,40 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 4 ΓΥΜΝ ΔΡΑΜΑΣ 1993 42,47 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
4 ΚΑΡΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΥΜΝ ΑΓ.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 1993 43,88 ΓΦΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
5 ΤΟΠ ΧΑΜΗΔΕ 1 ΓΥΜΝ ΞΑΝΘΗΣ 1994 44,26 ΓΦΑ ΞΑΝΘΗΣ
6 ΜΕΛΕΚΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΓΥΜΝ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 1994 46,08 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
7 ΜΠΑΤΣΗ ΕΛΙΣΑΒΒΕΤ 3 ΓΥΜΝ ΝΑΟΥΣΑΣ ΤΑΔ 1993 47,41 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
8 ΝΤΟΥΡΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 1 ΓΥΜΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1994 48,32 ΓΦΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
3000 ΑΓ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 5 από 16 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
1 ΒΛΑΧΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ι.ΓΥΜΝ ΔΩΔΩΝΑΙΑ 1993 09,33,39 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 ΤΣΕΛΕΜΠΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 4 ΓΥΜΝ ΔΡΑΜΑΣ 1993 09,34,08 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
3 ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3 ΓΥΜΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1994 09,34,63 ΓΦΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
4 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 4 ΓΥΜΝ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1993 09,51,69 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΧΟΥΣΑ ΣΑΜΙΡ ΓΥΜΝ ΦΗΚΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10,02,29 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
6 ΒΑΡΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΥΜΝ ΛΙΤΟΧΩΡΙΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ 1994 10,15,70 ΓΦΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
7 ΓΑΓΓΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5 ΓΥΜΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1994 10,29,03 ΓΦΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
3000 Β ΚΓ
1 ΡΙΖΑΒΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 6 ΓΥΜΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΑΔ 1993 15,30,03 ΓΦΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2 ΝΙΤΣΑ ΖΩΗ ΠΕΙΡ ΓΥΜΝ ΚΟΖΑΝΗΣ 1993 15,38,06 ΓΦΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΛΥΜΠΙΑ 3 ΓΥΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1994 15,59,86 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
4 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 8 ΓΥΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1994 16,23,53 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
5 ΚΑΡΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2 ΓΥΜΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΤΑΔ 1994 17,06,03 ΓΦΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
6 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΜΕΡΣΙΝΗ 2 ΓΥΜΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΤΑΔ ΗΜΑΘΙΑΣ 1994 17,13,13 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
7 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΥΜΝ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΤΑΔ 1995 17,59,92 ΓΦΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
5000 Β ΑΓ
1 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2 ΓΥΜΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΤΑΔ ΗΜΑΘΙΑΣ 1993 24,51,89 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
2 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3 ΓΥΜΝ ΞΑΝΘΗΣ 1993 30,40,39 ΓΦΑ ΞΑΝΘΗΣ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 6 από 16 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
600 ΑΓ
1 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 3 ΓΥΜΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΤΑΔ 1993 1,31,76 ΓΦΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
2 ΛΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4 ΓΥΜΝ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1993 1,31,78 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΣΜΙΘ ΧΡΗΣΤΟΣ 1 ΓΥΜΝ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 1,32,11 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
4 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3 ΓΥΜΝ ΚΙΛΚΙΣ 1993 1,33,99 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
5 ΠΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ 2 ΓΥΜΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΤΑΔ 1993 1,34,39 ΓΦΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
6 ΤΣΙΟΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10 ΓΥΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1993 1,34,99 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
7 ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΥΜΝ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ 1993 1,37,44 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8 ΠΟΛΥΖΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΥΜΝ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΤΑΔ 1995 1,37,90 ΓΦΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
600 ΚΓ
1 ΜΟΣΧΟΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 6 ΓΥΜΝ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1994 1,41,82 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
2 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΛΥΔΙΑ 1 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝ 1994 1,41,85 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΤΟΚΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΓΥΜΝ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 1993 1,42,77 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
4 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΑΔ ΞΑΝΘΗΣ 1994 1,43,07 ΓΦΑ ΞΑΝΘΗΣ
5 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ 3 ΓΥΜΝ ΣΥΚΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1993 1,43,42 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1 ΓΥΜΝ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1,43,95 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
7 ΧΟΥΣΙΑΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΥΜΝ ΚΑΡΠΕΝΝΗΣΙΟΥ ΤΑΔ 1994 1,44,49 ΓΦΑ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
8 ΒΛΑΧΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΥΜΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ 1993 1,51,37 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 7 από 16 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
80 ΑΓ
1 ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6 ΓΥΜΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 09,45 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2 ΤΡΑΙΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4 ΓΥΜΝ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1994 09,80 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1 ΓΥΜΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1993 09,89 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2 ΓΥΜΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1993 09,95 ΓΦΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝ ΕΛΕΥΘ/ΠΟΛΗΣ 1994 09,98 ΓΦΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
6 ΝΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝ ΖΑΛΟΓΓΟΥ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 1993 10,07 ΓΦΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
7 ΜΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4 ΓΥΜΝ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1993 10,24 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8 ΚΑΤΑΦΥΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝ ΚΟΡΥΦΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1993 10,31 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
80 Ε ΚΓ
1 ΤΣΙΡΙΠΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ 2 ΓΥΜΝ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1993 12,69 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 7 ΓΥΜΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΤΑΔ 1993 13,03 ΓΦΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
3 ΣΤΑΤΗΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6 ΓΥΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1995 13,11 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
4 ΓΚΙΣΗ ΜΑΡΙΑ 3 ΓΥΜΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ 1995 13,71 ΓΦΑ ΠΕΛΛΑΣ
5 ΤΟΥΦΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ 3 ΓΥΜΝ ΝΑΟΥΣΑΣ ΤΑΔ 1993 15,15 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
80 ΚΓ
1 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΜΑΙΡΗ 2 ΓΥΜΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1993 10,60 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ 4 ΓΥΜΝ ΚΑΒΑΛΑΣ 1995 10,67 ΓΦΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 8 από 16 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
3 ΠΑΠΑΣΤΑΙΚΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΜΝ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛΚΙΣ 1993 10,85 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
4 ΙΓΝΑΤΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 4 ΓΥΜΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1993 10,92 ΓΦΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
5 ΠΑΡΣΑΛΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 4 ΓΥΜΝ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ 1994 10,93 ΓΦΑ ΕΒΡΟΥ
6 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 3 ΓΥΜΝ ΔΡΑΜΑΣ 1995 10,96 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
7 ΔΙΒΑΝΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΓΥΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1994 10,98 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
8 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΥΜΝ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 1993 11,08 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΓ
1 ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΓΥΜΝ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 1993 51,16 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
2 ΒΟΥΛΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 4 ΓΥΜΝ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ 1993 51,04 ΓΦΑ ΕΒΡΟΥ
3 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4 ΓΥΜΝ ΔΡΑΜΑΣ 1993 48,70 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
4 ΓΚΟΥΤΖΕΛΟΥΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΓΥΜΝ ΝΙΓΡΙΤΑ ΣΕΡΡΩΝ 1993 45,98 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
5 ΚΑΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2 ΓΥΜΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1993 44,96 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
6 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6 ΓΥΜΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 42,56 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
7 ΛΙΑΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1 ΓΥΜΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1993 39,60 ΓΦΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
8 ΤΣΙΩΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜΝ ΚΑΜΠΑΝΗ ΚΙΛΚΙΣ 1993 39,30 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΓ
1 ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΧΡΥΣΑ 3 ΓΥΜΝ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣ 1994 37,58 ΓΦΑ ΡΟΔΟΠΗΣ
2 ΠΑΛΙΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3 ΓΥΜΝ ΔΡΑΜΑΣ 1993 37,28 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 9 από 16 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
3 ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝ ΕΚΠ.ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 36,88 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
4 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2 ΓΥΜΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΤΑΔ ΗΜΑΘΙΑΣ 1993 36,38 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
5 ΑΡΛΕΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ 1993 34,54 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
6 ΜΠΟΖΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΤΑΔ 1993 29,86 ΓΦΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
7 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ 29,68 ΓΦΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
8 ΒΑΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 3 ΓΥΜΝ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ 1995 28,34 ΓΦΑ ΕΒΡΟΥ
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΓ
1 ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 4 ΓΥΜΝ ΣΕΡΡΩΝ 1993 51,33 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
2 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1 ΓΥΜΝ ΣΕΡΡΩΝ 1993 50,25 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
3 ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 3 ΓΥΜΝ ΔΡΑΜΑΣ 1993 49,28 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
4 ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΥΜΝ ΚΑΜΠΑΝΗ ΚΙΛΚΙΣ 1994 43,12 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
5 ΠΟΣΤΕΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2 ΓΥΜΝ ΕΔΕΣΣΑΣ ΤΑΔ 1993 42,66 ΓΦΑ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ
6 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 ΓΥΜΝ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ 34,40 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΓ
1 ΑΚΡΑΝΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1 ΓΥΜΝ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1994 37,26 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 13 ΓΥΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1993 34,79 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
3 ΣΕΙΤΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 6 ΓΥΜΝ ΞΑΝΘΗΣ 1993 33,92 ΓΦΑ ΞΑΝΘΗΣ
4 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1 ΓΥΜΝ ΚΙΛΚΙΣ 1993 31,89 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 10 από 16 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
5 ΣΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 5 ΓΥΜΝ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1993 31,18 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
6 ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ 6 ΓΥΜΝ ΔΡΑΜΑΣ 1993 28,38 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
7 ΖΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 4 ΓΥΜΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 23,40 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
8 ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΥΜΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΔ 1994 18,95 ΓΦΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΑΒΑΛΑΣ
ΕΞΑΘΛΟ
1 ΓΚΑΡΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΥΜΝ ΝΙΓΡΙΤΑ ΣΕΡΡΩΝ 1993 4264 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
2 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3814
3 ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ 2 ΓΥΜΝ ΣΕΡΡΩΝ 1993 3575 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
4 ΝΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΙΑΠ/ΚΟ ΓΥΜΝ ΕΥΟΣΜΟΥ 1993 3446 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΚΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4 ΓΥΜΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1993 3254 ΓΦΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
6 ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6 ΓΥΜΝ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1994 3217 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 ΠΟΥΠΟΥΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1 ΓΥΜΝ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΤΑΔ ΠΕΛΛΑΣ 1994 3214 ΓΦΑ ΠΕΛΛΑΣ
8 ΜΠΕΣΛΕΜΕΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2 ΓΥΜΝ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ 1993 3092 ΓΦΑ ΕΒΡΟΥ
ΕΠΙΚΟΝΤΩ ΑΓ
1 ΓΡΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝ ΣΚΟΤΟΥΣΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 1993 3,70 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 5 ΓΥΜΝ ΑΜΠ/ΚΗΠΩΝ 1993 3,20 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΜΗΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 11 ΓΥΜΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1994 3,10 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΕΠΙΚΟΝΤΩ ΚΓ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 11 από 16 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
1 ΚΑΛΑΦΑΤΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2 ΓΥΜΝ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ 1994 3,00 ΓΦΑ ΕΒΡΟΥ
3 ΜΑΛΚΟΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΥΜΝ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1993 2.20 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΣΙΝΤΟΣΗ ΑΝΝΑ 9 ΓΥΜΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΤΑΔ 1995 2,50 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΗΚΟΣ ΑΓ
1 ΤΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5 ΓΥΜΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1993 6,23 ΓΦΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
2 ΔΕΜΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4 ΓΥΜΝ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ 1993 5,97 ΓΦΑ ΕΒΡΟΥ
3 ΚΙΤΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 9 ΓΥΜΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΤΑΔ 1994 5,77 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4 ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜΝ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ 1993 5,74 ΓΦΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
5 ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1 ΓΥΜΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1994 5,50 ΓΦΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
6 ΝΙΚΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2 ΓΥΜΝ ΔΡΑΜΑΣ 1994 5,44 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
7 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2 ΓΥΜΝ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣ 1994 5,37 ΓΦΑ ΡΟΔΟΠΗΣ
8 ΘΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΕΝΗΣ 1 ΓΥΜΝ ΚΙΛΚΙΣ 1994 4,89 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
ΜΗΚΟΣ ΚΓ
1 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΥΜΝ ΝΙΓΡΙΤΑ ΣΕΡΡΩΝ 1993 5,45 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
2 ΤΣΕΡΜΕΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 3 ΓΥΜΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1993 5,40 ΓΦΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
3 ΚΡΙΤΙΚΑΚΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ ΓΥΜΝ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΙΕΡΙΑΣ 1994 4,94 ΓΦΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
4 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΥΜΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 1993 4,91 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΓΥΜΝ ΚΙΛΚΙΣ 1993 4,85 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 12 από 16 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
6 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 4 ΓΥΜΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1994 4,80 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7 ΣΤΑΝΙΤΣΑ ΚΩΝ/ΝΑ 5 ΓΥΜΝ ΔΡΑΜΑΣ 1995 4,73 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
8 ΜΙΧΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΥΜΝ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1993 4,72 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΕΝΤΑΘΛΟ
1 ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 2 ΓΥΜΝ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1993 3764 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΜΙΛΤΣΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2 ΓΥΜΝ ΣΕΡΡΩΝ 1993 3620 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
3 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1 ΓΥΜΝ ΛΑΓΚΑΔΑ 1993 3551 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΒΑΔΑΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1 ΓΥΜΝ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 1994 3372 ΓΦΑ ΠΕΛΛΑΣ
5 ΜΑΝΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2 ΓΥΜΝ ΕΔΕΣΣΑΣ ΤΑΔ 1993 3317 ΓΦΑ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ
6 ΜΟΛΙΩΤΣΙΑ ΘΕΑΝΩ ΓΥΜΝ ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1993 3219 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
7 ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΥΜΝ ΠΕΔΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1993 3101 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8 ΚΑΠΑΝΑΤΖΕ ΘΕΑΝΩ 2 ΓΥΜΝ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1993 3055 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΓ
1 ΣΕΝΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2 ΓΥΜΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ 1993 17,50 ΓΦΑ ΠΕΛΛΑΣ
2 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 5 ΓΥΜΝ ΞΑΝΘΗΣ 1993 15,63 ΓΦΑ ΞΑΝΘΗΣ
3 ΒΑΙΤΣΟΥΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1 ΓΥΜΝ ΚΙΛΚΙΣ 1993 13,88 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
4 ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΓΥΜΝ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1993 13,88 ΓΦΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
5 ΓΚΟΛΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2 ΓΥΜΝ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 1994 13,80 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 13 από 16 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
6 ΝΤΟΙ ΑΡΙΑΝ 3 ΓΥΜΝ ΝΑΟΥΣΑΣ ΤΑΔ 1993 12,94 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
7 ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 8 ΓΥΜΝ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1993 11,87 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
8 ΤΣΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1 ΓΥΜΝ ΔΡΑΜΑΣ 1994 10,69 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΓ
1 ΔΑΓΙΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΓΥΜΝ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΤΑΔ ΠΕΛΛΑΣ 1993 13,62 ΓΦΑ ΠΕΛΛΑΣ
2 ΛΑΖΑΡΟΥ-ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΑΝΝΑ 4 ΓΥΜΝ ΣΕΡΡΩΝ 1993 11,46 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
3 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΓΥΜΝ Ν.ΑΓΧΙΑΛΟΥ 1993 11,41 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
4 ΔΕΡΜΕΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2 ΓΥΜΝ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ 1993 11,31 ΓΦΑ ΕΒΡΟΥ
5 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΥΜΝ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 1993 11,20 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
6 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 10 ΓΥΜΝ ΒΟΛΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1993 11,11 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
7 ΤΡΑΧΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΥΜΝ ΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1994 10,98 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
8 ΠΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝ ΚΑΡΠΕΡΗΣ ΣΕΡΡΩΝ 1993 10,43 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΓ
1 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2 ΓΥΜΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 54,85 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 13 ΓΥΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1994 53,14 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
3 ΣΠΙΤΙΕΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 3 ΓΥΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1993 51,76 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
4 ΚΙΚΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝ ΚΑΜΠΑΝΗ ΚΙΛΚΙΣ 1993 51,25 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
5 ΚΟΥΛΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6 ΓΥΜΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΑΔ 1993 50,18 ΓΦΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 14 από 16 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
6 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΥΜΝ ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΙΛΚΙΣ 37,30 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΓ
1 ΠΡΟΣΚΥΝHΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ 1 ΓΥΜΝ ΠΤΛ/ΔΑΣ ΤΑΔ 1993 53,56 Ν.Π.Σ.Ε ΓΦΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
2 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 5 ΓΥΜΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1993 46,55 ΓΦΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
3 ΤΖΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 6 ΓΥΜΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 44,26 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
4 ΚΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3 ΓΥΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1993 38,83 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1 ΓΥΜΝ ΣΕΡΡΩΝ 1994 33,88 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
6 ΞΕΝΙΤΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΥΜΝ ΚΑΜΠΑΝΗ ΚΙΛΚΙΣ 1993 31,70 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
7 ΦΑΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ- 7 ΓΥΜΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΤΑΔ 1993 29,10 ΓΦΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΓ
1 ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 7 ΓΥΜΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΤΑΔ 1993 13,85 ΓΦΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
2 ΤΣΙΩΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5 ΓΥΜΝ ΑΡΔΙΤΣΑΣ 1993 13,46 ΓΦΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
3 ΚΑΠΙ ΚΡΙΣΤΙ ΓΥΜΝ Δ.Ε ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1993 13,36 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΤΣΕΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2 ΓΥΜΝ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11,75 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΙΣΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΜΝ ΖΑΛΟΓΓΟΥ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 1994 11,06 ΓΦΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΥΨΟΣ ΑΓ
1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 1 ΓΥΜΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1,73 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2 ΤΕΣΣΑΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3 ΓΥΜΝ ΝΑΟΥΣΑΣ ΤΑΔ 1995 1,67 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 15 από 16 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
ΥΨΟΣ ΚΓ
1 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 5 ΓΥΜΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1993 1,68 ΓΦΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
2 ΚΟΛΤΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 3 ΓΥΜΝ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ 1994 1,62 ΓΦΑ ΕΒΡΟΥ
3 ΣΑΡΑΦΗ ΑΣΤΕΡΙΑ 1 ΓΥΜΝ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1995 1,60 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 6 ΓΥΜΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΑΔ 1993 1,57 ΓΦΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
5 ΠΑΤΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΥΜΝ ΝΙΓΡΙΤΑ ΣΕΡΡΩΝ 1993 1,54 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
6 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 4 ΓΥΜΝ ΣΕΡΡΩΝ 1993 1,51 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
7 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΥΜΝ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ 1994 1,51 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
8 ΤΖΗΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 ΓΥΜΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1994 1,48 ΓΦΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: ΛΥΚΕΙΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 100 μ. ΑΓΟΡΙΩΝ – ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:22/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 17.30
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 342 3 ΚΡΕΣΤΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
ΠΕΤΡΑΚΗ-
ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ 1990 11΄΄21
2 343 1 ΜΗΤΣΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ 1992 11΄΄33
3 361 6 ΡΟΛΙ ΣΕΡΓΚΕΪ 2ο ΓΕΛ ΜΕΓΑΡΩΝ 1990 11΄΄44
4 354 7 ΜΟΥΡΙΤΣΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΛ ΒΑΡΗΣ 1991 11΄΄47
5 345 4 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ 1991 11΄΄52
6 348 8 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ο ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 1990 11΄΄60
7 352 2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΕΛ ΜΕΓΑΡΩΝ 1990 11΄΄69
8 366 5 ΨΑΛΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΛ ΩΡΟΠΟΥ 1992 12΄΄24
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
ΑΓΩΝΕΣ: ΛΥΚΕΙΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 100 μ. ΑΓΟΡΙΩΝ – ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ:
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 10.30΄
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 345 Δ4 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ 1991 11.08 Q4
2 342 Γ4 ΚΡΕΣΤΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
ΠΕΤΡΑΚΗ-
ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ 1990 11.26 Q 3
3 366 Δ6 ΨΑΛΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΛ ΩΡΟΠΟΥ 1992 11.33 Q5
4 361 Β8 ΡΟΛΙ ΣΕΡΓΚΕΪ 2ο ΓΕΛ ΜΕΓΑΡΩΝ 1990 11.38 Q6
5 352 Β6 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΕΛ ΜΕΓΑΡΩΝ 1990 11.42 Q2
6 354 Γ5 ΜΟΥΡΙΤΣΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΛ ΒΑΡΗΣ 1991 11.42 Q7
7 348 Β3 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ο ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 1990 11.47 Q8
8 343 Α4 ΜΗΤΣΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ 1992 11.56 Q1
9 356 Β7 ΨΑΡΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΕΛ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 1990 11.58
10 346 Α5 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΥ 1990 11.61
11 349 Α6 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γ.Λ.Τ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ 1991 11.63
12 351 Δ5 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1992 11.64
13 353 Γ6 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΕΛ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 1992 11.64
14 369 Α1 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1992 11.70
15 358 Α7 ΤΣΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4ο ΕΠΑΛ -ΤΕΕ
ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 1992 11.75
16 362 Β5 ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΓΕΛ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 1992 11.75
17 364 Α8 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ 1992 11.82
18 359 Α3 ΡΙΖΟΣ ΘΩΜΑΣ ΓΕΛ ΛΕΙΨΩΝ 1992 11.84
19 360 Α2 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 1992 11.84
20 370 Β2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΛ ΑΝΤΙΣΣΑΣ 1992 11.84
21 365 Γ1 ΣΚΕΝΤΙ ΤΖΟΥΛΙΟ 2ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ 1992 11.92
22 371 Δ8 ΤΖΙΕΡΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΓΕΛ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 1990 12.06
23 344 Β4 ΛΕΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ 1992 12.13
24 368 Δ1 ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1990 12.15
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:22/3/2008
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
ΑΓΩΝΕΣ: ΛΥΚΕΙΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 100 μ. ΑΓΟΡΙΩΝ – ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ:
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 10.30΄
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:22/3/2008
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
25 363 Δ2 ΜΑΓΓΟΣ ΘΩΜΑΣ
12ο ΓΕΛ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1990 12.16
26 355 Γ3 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΛ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ 1992 12.17
27 367 Γ2 ΧΑΝΤΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΕΛ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ 1990 12.50
28 350 Δ3 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΥ 1991
29 372 Γ7 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1992
30 373 Δ7 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
“ΠΑΛΛΑΔΙΟ” 1992
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
ΑΓΩΝΕΣ: ΛΥΚΕΙΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 200 μ. ΑΓΟΡΙΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 09.45΄
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 148 Γ5 ΔΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΒΟΥΛΑΣ 1991 23΄΄06 Q
2 331 Β6 ΚΩΦΟΠΟΥΛΟΣ-ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΠΕΙΡ. ΛΥΚΕΙΟ
ΛΕΣΒΟΥ 1991 23΄΄17 Q
3 321 Δ4 ΓΟΝΙΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 1992 23΄΄22 Q
4 320 Α3 ΧΡΥΣΑΕΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΔΑΦΝΗΣ 1990 23΄΄42 Q
5 318 Β4 ΧΑΝΤΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2ο ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 1990 23΄΄45 Q
6 332 Α6 ΡΕΖΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1991 23΄΄54 Q
7 317 Α4 ΣΑΝΤΟΡΙΝΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΡΟΔΟΥ 1991 23΄΄70 Q
8 319 Γ4 ΜΠΙΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΕΠΑΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1991 23΄΄75 Q
9 334 Β7 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1ο ΑΡΓΟΥΣ 1992 23΄΄80
10 330 Γ6 ΤΖΕΛΕΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1ο ΧΑΝΙΩΝ 1990 23΄΄94
11 329 Δ6 ΚΑΡΚΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4ο ΠΑΤΡΑΣ 1992 24΄΄00
12 341 Α2 ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1992 24΄΄05
13 335 Γ7 ΛΗΜΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2ο ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ 1992 24΄΄28
14 325 Α5 ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΜΕΣΣΗΝΗΣ 1992 24΄΄30
15 322 Δ3 ΚΟΥΛΟΥΚΗΣ ΗΛΙΑΣ Λ. ΓΚΟΥΡΑΣ 1990 24΄΄32
16 339 Β8 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Λ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 1991 24΄΄39
17 324 Β3 ΔΗΜΟΥ ΦΩΤΙΟΣ 2ο ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ 1991 24΄΄56
18 328 Δ5 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΠΥΡΓΟΥ 1992 24΄΄65
19 493 Α8 ΚΩΝΣΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1ο ΑΙΓΑΛΕΩ 1992 24΄΄88
20 337 Δ8 ΧΑΤΖΗΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Λ. ΜΑΡΑΘΟΚΑΜΠΟΥ 1991 25΄΄00
21 336 Δ7 ΦΕΤΦΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1ο ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 1991
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΚΆΘΕ ΣΕΙΡΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ (4) ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΧΡΟΝΟΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ ΣΕΙΡΑΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 200μ. ΑΓΟΡΙΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:23/3/2008
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 200μ. ΑΓΟΡΙΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: ΛΥΚΕΙΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 200 μ. ΑΓΟΡΙΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:23/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 17.35
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 148 4 ΔΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΒΟΥΛΑΣ 1991 22΄΄72 1η
2 321 5 ΓΟΝΙΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 1992 22΄΄76 2η
3 332 8 ΡΕΖΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1991 22΄΄983 3η
4 320 6 ΧΡΥΣΑΕΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΔΑΦΝΗΣ 1990 22΄΄987 4η
5 331 3 ΚΩΦΟΠΟΥΛΟΣ-ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΠΕΙΡ. ΛΥΚΕΙΟ
ΛΕΣΒΟΥ 1991 23΄΄00 5η
6 318 7 ΧΑΝΤΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2ο ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 1990 23΄΄39 6η
7 317 2 ΣΑΝΤΟΡΙΝΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΡΟΔΟΥ 1991 23΄΄91 7η
8 319 1 ΜΠΙΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΕΠΑΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1991 23΄΄92 8η
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΚΆΘΕ ΣΕΙΡΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ (4) ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΧΡΟΝΟΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ ΣΕΙΡΑΣ
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 400μ.
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: ΛΥΚΕΙΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 400 Μ ΑΓΟΡΙΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:22/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 16.30
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 251 4 ΚΑΛΙΣΚΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Λ. ΠΟΡΟΥ 1990 50΄΄02
2 252 3 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο Λ.Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 1991 51΄΄01
3 254 6 ΚΥΡΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6ο ΕΠΑΛ ΑΘΗΝΩΝ 1990 51΄΄36
4 253 5 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ 1992 51΄΄50
5 261 2 ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Λ. Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 1992 52΄΄22
6 257 1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 2ο Λ. ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ 1992 52΄΄23
7 264 8 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1ο Λ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1991 53΄΄83
8 255 7 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΥ 1991
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου)
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΌ ΚΆΘΕ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΝΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΧΡΟΝΟΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ ΣΕΙΡ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: ΛΥΚΕΙΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 400 Μ ΑΓΟΡΙΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:22/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ:
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 11.ΟΟ΄
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 252 Β4 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο Λ.Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 1991 51.60 Q 3
2 251 Α4 ΚΑΛΙΣΚΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Λ. ΠΟΡΟΥ 1990 51.80 Q 4
3 253 Γ4 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΚΠ. ΓΕΙΤΟΝΑ 1992 52.07 Q 5
4 254 Γ5 ΚΥΡΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6ο ΕΠΑΛ ΑΘΗΝΩΝ 1990 52.24 Q 6
5 255 Β5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΥ 1991 52.39 Q 7
6 261 Β6 ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Λ. Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 1992 52.51 Q 2
7 264 Β7 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1ο Λ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1991 52.81 Q 8
8 257 Α3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 2ο Λ. ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ 1992 53.37 Q 1
9 267 Β2 ΔΡΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Λ. ΕΡΜΙΟΝΗΣ 1990 53.49
10 263 Α7 ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ο Λ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 1991 53.73
11 266 Α2 ΜΠΟΥΤΖΟΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4ο Λ. ΧΑΝΙΩΝ 1992 53.77
12 262 Α6 ΚΟΝΤΟΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο Λ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ 1992 54.19
13 260 Γ6 ΜΙΧΑΛΑΡΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Λ. ΣΥΜΗΣ 1992 54.38
14 265 Γ7 ΜΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1991 55.49
15 259 Γ3 ΚΟΛΛΙΝΤΖΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 1990 55.59
16 258 Β3 ΚΡΑΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1ο Λ. ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ 1991 57.67
17 256 Α5 ΜΑΝΤΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 11ο Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1992 57.90
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΌ ΚΆΘΕ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΝΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΧΡΟΝΟΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ ΣΕΙΡΑΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls Σελίδα 1
ΑΓΩΝΕΣ: ΛΥΚΕΙΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 800 Μ ΑΓΟΡΙΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΣΤΑΔΙΟ: ΟΑΚΑ ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 17.15΄
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 268 ΚΕΡΑΜΑ ΕΡΑΛΝΤΟ 1ο ΕΠΑΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1991 1΄59΄΄46 1η
2 270 ΜΟΧΑΜΕΝΤ ΑΧΜΕΤ ΓΕΛ ΠΟΡΟΥ 1991 2΄01΄΄25 2η
3 272 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΤΑΔ 7ουΛ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1992 2΄02΄΄76 3η
4 276 ΝΤΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1992 2΄02΄΄92 4η
5 269 ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 1991 2΄03΄΄33 5η
6 275 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 3ο ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1991 2΄03΄΄81 6η
7 277 ΦΑΛΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1991 2΄04΄΄69 7η
8 271 ΚΟΤΣΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Λ. ΔΑΥΛΕΙΑΣ 1991 2΄05΄΄27 8η
9 273 ΧΑΝΤΣΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1ο ΚΑΛΥΜΝΟΥ 1992 2΄05΄΄71 9η
10 278 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1990 2΄06΄΄13 10η
11 274 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1990 2΄06΄΄87 11η
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:23/3/2008
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 800μ. ΑΓΟΡΙΩΝ
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 1.500μ. ΑΓΟΡΙΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: ΛΥΚΕΙΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1500 μ. ΑΓΟΡΙΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:23/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 16.15
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 279 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3ο ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1990 3΄58΄΄42 1η
2 281 ΤΟΥΣΕ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1990 4΄03΄΄23 2η
3 289 ΤΕΛΩΝΙΑΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 5ο ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1992 4΄14΄΄16 3η
4 283 ΑΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΔ.Λ. ΠΑΛΛΑΔΙΟ 1992 4΄16΄΄35 4η
5 280 ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Λ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1991 4΄19΄΄93 5η
6 282 ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1992 4΄20΄΄82 6η
7 290 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΑΘΗΝΩΝ 1991 4΄29΄΄86 7η
8 286 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Β΄ ΑΡΣΑΚΕΙΟ
ΨΥΧΙΚΟΥ 1992 4΄31΄΄04 8η
9 285 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1992 4΄35΄΄57 9η
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 3000μ.
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: ΛΥΚΕΙΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 3000 Μ ΑΓΟΡΙΩΝ ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:22/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 18.30΄
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 232 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ 1991 8΄58΄΄68 1η
2 233 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΤΕΕ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1990 9΄00΄΄32 2η
3 247 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Λ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ 1990 9΄03΄΄35 3η
4 250 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΣΚΕΥΟΣ 1ο ΚΑΛΥΜΝΟΥ 1990 9΄05΄΄45 4η
5 231 ΡΟΔΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2ο ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1990 9΄06΄΄77 5η
6 234 ΚΑΒΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 1991 9΄08΄΄40 6η
7 248 ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1990 9΄19΄΄78 7η
8 242 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΠΑΤΡΑΣ 1991 9΄25΄΄63 8η
9 240 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΑΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 1992 9΄36΄΄17 9η
10 241 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1992 9΄39΄΄97 10η
11 245 ΠΕΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΒΥΡΩΝΑ 1992 9΄40΄΄20 11η
12 235 ΣΜΥΡΝΑΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΛ ΜΟΛΑΩΝ 1991 9΄44΄΄57 12η
13 236 ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 13ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1992 9΄49΄΄37 13η
14 246 ΤΣΑΓΙΑ ΕΜΑΝΟΥΕΛ
2ο ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ
ΕΚΠ/ΣΗΣ 1990 9΄49΄΄50 14η
15 237 ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1991 10΄01΄΄64 15η
16 238 ΠΑΤΑΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΔΑΥΛΕΙΑΣ 1992
17 243 ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 7ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1990
18 244 ΜΕΤΡΑ ΑΡΝΤΙΤ 1ο ΕΠΑΛ ΧΑΝΙΩΝ 1990
19 249 ΚΑΛΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Λ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ 1990
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
ΑΓΩΝΕΣ:
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 110 μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 16.00
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 488 Β5 ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε.Τ.Α.Δ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 1991 14΄΄92 1η
2 202 Β3 ΜΑΝΔΗΛΑΣ ΙΑΣΩΝ
1ο ΓΕ.Λ
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1992 14΄΄97 2η
3 203 Β6 ΦΡΑΓΓΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 1991 15΄΄19 3η
4 205 Β2 ΒΟΡΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΓΕ.Λ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1990 15΄΄28 4η
5 207 Α5 ΚΟΡΑΝΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2ο ΓΕΛ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 1990 15΄΄44 5η
6 201 Β4 ΜΠΙΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ. Γ. ΖΩΗ 1992 15΄΄56 6η
7 204 Β7 ΘΕΟΦΙΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 1992 15΄΄60 7η
8 206 Α4 ΚΟΡΩΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ
ΑΘΗΝΩΝ 1991 15΄΄73 8η
9 208 Α3 ΤΣΕΜΠΑΝ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΓΕΛ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 1991 16΄΄01 9η
10 212 Α2 ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ.Ε.Λ. ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1992 16΄΄09 10η
11 209 Α6 ΖΑΒΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ
ΨΥΧΙΚΟΥ 1991 17”01 11η
12 210 Α7 ΓΑΒΑΛΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΚΗ-
ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ 1992 12η
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΛΥΚΕΙΩΝ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 110μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΡΙΘΜ.
Αύξ. ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:22/3/2008
Σειρά ΕΠΙΔΟΣΗ
αφίξεως
ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
Σελίδα 1 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 400μ. ΕΜΠΟΔΙΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: Β΄ ΦΑΣΗ ΛΥΚΕΙΩΝ -ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 400 μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΟΡΙΩΝ – ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:23/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 15.45΄
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 310 Β5 ΜΙΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1992 55΄΄78 1η
2 309 Β4 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΡΕΝΑΤΟΣ ΓΕΛ ΚΑΝΗΘΟΥ 1991 56΄΄00 2η
3 312 Β7 ΚΑΠΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΛ ΨΑΧΝΩΝ 1992 56΄΄12 3η
4 311 Β6 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1ο Λ. ΚΩ 1991 57΄΄10 4η
5 314 Β3 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΕΛ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 1991 57΄΄31 5η
6 316 Α4 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ Λ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ 1991 58΄΄23 6η
7 306 Α7 ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΕΛ ΧΙΟΥ 1992 58΄΄65 7η
8 315 Β2 ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΕΤΑΔ ΡΟΔΟΥ 1992 59΄΄00 8η
9 304 Α3 ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1ο ΘΗΒΑΣ 1992 59΄΄44 9η
10 303 Α5 ΣΙΦΝΑΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Λ.ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ
ΣΧΟΛΗΣ 1990 59΄΄59 10η
11 308 Α2 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 2ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1992 1΄01΄΄45 11η
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 2.000μ. ΣΤΗΠΛ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: ΛΥΚΕΙΩΝ Β΄ ΦΑΣΗ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 2000 μ. ΣΤΗΠΛ ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:23/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 18.20΄
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 213 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΤΖΕΪΜΙ ΓΕΛ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ 1991 6΄11΄΄35 1η
2 215 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ 1991 6΄11΄΄93 2η
3 214 ΜΠΟΣΛΕΫ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Λ. ΠΕΤΡΑΣ 1991 6΄23΄΄50 3η
6 220 ΜΑΣΣΑΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΠΑΛ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1991 6΄32΄΄82 4η
7 221 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Λ. ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1990 6΄40΄΄02 5η
8 222 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ “ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ” 1992 6΄43΄΄28 6η
9 226 ΧΑΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1992 6΄48΄΄37 7η
10 225 ΓΚΙΜΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΤΑΔ ΣΗΤΕΙΑΣ 1992 6΄56΄΄34 8η
12 218 ΜΠΑΡΔΙ ΜΑΡΙΑΝ 4ο ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1991 6΄57΄΄88 9η
13 327 ΓΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1ο ΕΠΑΛ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1992 6΄58΄΄02 10η
14 219 ΜΑΣΣΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΤΑΔ ΠΑΤΡΑΣ 1992 7΄00΄΄57 11η
16 228 ΑΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1991 7΄10΄΄27 12η
17 224 ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1990 7΄23΄΄79 13η
18 229 ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΒ ΜΙΡΤΣΟ 2ο ΧΑΝΙΩΝ 1991 8΄07΄΄29 14η
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
Σ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 10.000μ. ΒΑΔΗΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: Η ΛΥΚΕΙΩΝ – ΝΟΤΟΥ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 10.000 μ. ΒΑΔΗΝ ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:23/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 14.30
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 293 ΚΑΤΣΙΚΕΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΕΣΠ. ΓΕΛ
ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1990 49΄31΄΄04 1η
2 301 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ 1991 50΄08΄΄24 2η
3 298 ΜΠΟΖΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο Λ.ΖΑΚΥΝΘΟΥ 1991 52΄19΄΄30 3η
4 302 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΓΕΛ ΔΕΜΕΝΙΚΩΝ
ΑΧΑΪΑΣ 1991 53΄03΄΄49 4η
5 294 ΝΤΟΥΡΟΥΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ 1991 53΄22΄΄84 5η
6 299 ΖΕΥΓΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΙΛΙΟΥ 1992 55΄15΄΄39 6η
7 295 ΤΣΙΤΜΙΔΕΛΛΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ 4ο ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 1992 58΄33΄΄07 7η
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
4 Ημερομηνία
1 ΑΓΩΝΑΣ: Β΄ ΦΑΣΗΣ ΛΥΚΕΙΩΝ – ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 5 Ώρα
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος Στάδιο Ο.Α.Κ.Α.
7 8 9 10 11 12 13 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
408 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 1.95 1η
409 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 1.92 2η
411 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1992 1.92 3η
407 ΣΥΤΖΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1992 1.89 4η
406 ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 1.86 5η
410 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1992 1.77 6η
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΕΣ
23/3/2008
17.00
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΜΑΤΟΣ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΥΨΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
14
1ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
1ο Λ. ΣΥΡΟΥ
ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΑΧΑΪΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ο ΧΑΝΙΩΝ
Λ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΥΨΟΥΣ_ΕΠΙ_ΚΟΝΤΩ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
4 Ημερομηνία
1 ΑΓΩΝΑΣ Β΄ ΒΑΣΗ ΣΤΙΒΟΥ ΛΥΚΕΙΩΝ 5 Ώρα
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος Στάδιο Ο.Α.Κ.Α
7 8 9 10 11 12 13 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
413 ΣΤΡΟΥΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1991 9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3.90 1η
414 ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΛΕΟΝΤΙΟ 3.90 2η
412 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΙΑΣΩΝ 1992
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ 3.90 3η
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΕΣ
22/3/2008
16.00
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΜΑΤΟΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
14
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΓΟΡΙΩΝ
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΥΨΟΥΣ_ΕΠΙ_ΚΟΝΤΩ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
1 ΑΓΩΝΑΣ Β΄ ΦΑΣΗ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ Στάδιο Ο.Α.Κ.Α.
7 8 9 10 11 12 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΕΣ
405 ΕΛΕΟΥ ΑΛΕΞΗΣ 1991 4ο Ν.ΙΩΝΙΑΣ 6.27 4η
402 ΒΑΜΒΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1992 4ο ΧΑΝΙΩΝ 6.20 9η
ΓΕΛ
401 ΜΙΧΑΛΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 6.73 1η
399 ΚΕΡΙΜΗΣ ΣΚΕΡΝΤΙ-ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1991 1ο ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 6.21 6η
398 ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992
396 ΚΑΡΤΑΠΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1990 1ο ΡΟΔΟΥ 5.81 13η
5.22 15η
6.00 10η
5.83 12η
11η
6.23 5η
395 ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1992 2ο ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
394 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1992
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 1ο ΤΡΙΠΟΛΗΣ 6.53 3η
3ο ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΓΕΛ
392 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1990 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 5.52 14η
391 ΜΟΜΙΝ ΟΓΛΟΥ ΓΚΙΟΚΑΝ 1990
ΓΕΛ ΑΝΔΡΟΥ
2ο ΘΗΒΑΣ
6.21
390 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990
ΕΣΠΕΡΙΝΟ
ΠΥΡΓΟΥ 6.21 7η
389 ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 1ο ΠΥΡΓΟΥ 6.62 2η

388 ΝΤΟΒΟΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 2ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ 5.94
ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ
14
387 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 4ο Ν.ΙΩΝΙΑΣ
393
23/3/2008
9.30
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΜΑΤΟΣ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΜΗΚΟΥΣ_ΤΡΙΠΛΟΥΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
1 ΑΓΩΝΑΣ Β΄ ΦΑΣΗ ΝΟΤΟΥ – ΤΕΛΙΚΟΣ
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ Στάδιο Ο.Α.Κ.Α.
7 8 9 10 11 12 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΕΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΜΑΤΟΣ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ 23/3/2008
16.00
ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
14
401 ΜΙΧΑΛΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991
ΓΕΛ
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 7.09 1η
389 ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 1ο ΠΥΡΓΟΥ 7.08 2η
393 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 1ο ΤΡΙΠΟΛΗΣ 6.59 3η
405 ΕΛΕΟΥ ΑΛΕΞΗΣ 1991 4ο Ν.ΙΩΝΙΑΣ Α
394 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1992 3ο ΤΡΙΠΟΛΗΣ 6.19 8η
399 ΚΕΡΙΜΗ ΣΚΕΡΝΤΙ-ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1991 1ο ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 6.31 7η
390 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990
ΕΣΠΕΡΙΝΟ
ΠΥΡΓΟΥ 6.56 4η
387 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 4ο Ν.ΙΩΝΙΑΣ 6.53 5η
402 ΒΑΜΒΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1992 4ο ΧΑΝΙΩΝ 6.47 6η
398 ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΓΕΛ ΑΝΔΡΟΥ 6.05 9η
391 ΜΟΜΙΝ ΟΓΛΟΥ ΓΚΙΟΚΑΝ 1990 2ο ΘΗΒΑΣ 6.00 10η
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΜΗΚΟΥΣ_ΤΡΙΠΛΟΥΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
1 ΑΓΩΝΑΣ Β΄ ΦΑΣΗ ΣΤΙΒΟΥ
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ Στάδιο
7 8 9 10 11 12 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΕΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΠΙΝΑΚΙΟ ΑΛΜΑΤΟΣ ΣΕ ΜΗΚΟΣ & ΤΡΙΠΛΟΥΝ
14
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΓΟΡΙΩΝ
374 ΚΟΝΤΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ 14,23
375 ΚΟΚΟΡΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991 4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ 13,45
376 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ
377 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 1990
ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ
378 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ 1991 ο ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 14,06
379 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1991 ΖΑΝΝΕΙΟ ΛΥΚ 12,86
380 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 1992 1ο ΘΗΒΑΣ 13,08
381 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 1ο ΤΡΙΠΟΛΗΣ 13,12
382 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 12ο ΠΑΤΡΑΣ 13,2
383 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 57ο ΑΘΗΝΩΝ 14,25
384 ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1992
14,05
65ο ΑΘΗΝΩΝ
385 ΑΝΔΡΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1991
386 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1992
22/3/2008
17.00
4ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12,98
14,22
Λ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΜΗΚΟΥΣ_ΤΡΙΠΛΟΥΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
4 Ημερομηνία
1 ΑΓΩΝΑΣ 5 Ώρα
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος Στάδιο Π.Γ.Σ.
7 8 9 10 11 12 13 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
432 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1991 4ο ΠΑΤΡΑΣ 16.44 1ος
434 ΚΑΡΤΣΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1991 2ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 15.75 2ος
427 ΤΣΙΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 Β΄ΑΡΣΑΚΕΙΟ 15.19 3ος
433 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1991 1ο ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.20 4ος
424 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991
ΕΠΑΛ
ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 13.91 5ος
428 ΒΡΑΪΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1991
ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙ
ΚΗ ΣΧΟΛΗ 13.77 6ος
436 ΔΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1992 ΓΕΛ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 13.68 7ος
426 ΒΕΪΣΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1990
ΓΕΛ ΜΟΙΡΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13.37 8ος
430 ΚΡΑΣΣΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 1991 ΓΕΛ ΠΟΡΟΥ 13.22 9ος
491 ΡΑΣΚΟΒ ΙΒΑΝ 1990
ΕΠΑΛ
ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 13.12 10ος
435 ΑΓΓΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1992 Λ. ΠΕΤΡΑΣ 13.00 11ος
422 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1990 Λ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ 12.83 12ος
429 ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1990 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ 12.42 13ος
431 ΚΑΤΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1991 ΓΕΛ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.26 14ος
425 ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΕΠΑΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 12.12 15ος
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΕΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
14 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΥ ΡΙΨΕΩΝ 22/3/2008
09.00
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΣΤΙΒΟΥ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΡΙΨΕΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΕΛΙΚΟΥ ΡΙΨΕΩΝ 4 Ημερομηνία 22/3/2008
1 ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΒΟΥ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 5 Ώρα 17.00
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΓΟΡΙΩΝ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος Στάδιο Π.Γ.Σ.
7 8 9 10 11 12 13 14 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
427 ΤΣΙΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 Β΄ΑΡΣΑΚΕΙΟ 17.76 1ος
432 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1991 4ο ΠΑΤΡΑΣ 17.05 2ος
434 ΚΑΡΤΣΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1991 2ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 16.83 3ος
433 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1991 1ο ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.63 4ος
428 ΒΡΑΪΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1991
ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙ
ΚΗ ΣΧΟΛΗ 14.40 5ος
491 ΡΑΣΚΟΒ ΙΒΑΝ 1990
ΕΠΑΛ
ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 13.87 6ος
435 ΑΓΓΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1992 Λ. ΠΕΤΡΑΣ 13.82 7ος
430 ΚΡΑΣΣΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 1991 ΓΕΛ ΠΟΡΟΥ 13.51 8ος
436 ΔΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1992 ΓΕΛ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 13.28 9ος
426 ΒΕΪΣΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1990
ΓΕΛ ΜΟΙΡΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13.18 10ος
424 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991
ΕΠΑΛ
ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 12.74 11ος
422 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1990 Λ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ 12.73 12ος
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΕΣ
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΡΙΨΕΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
467 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 4ο ΧΑΝΙΩΝ Α 15ος
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΡΙΨΕΩΝ 4 Ημερομηνία 23/3/2008
1 ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΒΟΥ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 5 Ώρα 10.00
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΓΟΡΙΩΝ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος Στάδιο Π.Γ.Σ.
7 8 9 10 11 12 13 14 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
463 ΚΡΑΣΣΑΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΗΣ 1990 ΓΕΛ ΠΟΡΟΥ 50.24 1ος
466 ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990
ΓΕΛ
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 50.00 2ος
464 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΓΕΛ ΠΟΡΟΥ 49.88 3ος
459 ΧΑΡΑΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 1ο ΚΑΛΥΜΝΟΥ 4ος
7ο ΕΤΑΔ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
47.76
460 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1991 47.02 5ος
458 ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΡΙΤΣΑΡΝΤ 1991 ΕΠΑΛ ΚΩ 44.83 6ος
457 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1992 ΓΕΛ ΝΑΞΟΥ 41.40 7ος
465 ΖΑΡΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΕΠΑΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 40.87 8ος
454 ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992 Λ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ
1ο ΕΠΑΛ
40.26 9ος
456 ΚΟΤΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1990 ΤΡΙΠΟΛΗΣ 38.24 10ος
461 ΑΡΜΑΤΩΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991 3ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ 37.67 11ος
455 ΤΣΙΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 2ο ΤΡΙΠΟΛΗΣ 37.29 12ος
462 ΡΟΥΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 4ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Λ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
37.20 13ος
468 ΑΡΙΦΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1992 ΛΑΚΩΝΙΑΣ 30.10 14ος
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΡΙΨΕΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΥ ΡΙΨΕΩΝ 4 Ημερομηνία
1 ΑΓΩΝΑΣ 5 Ώρα
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος Στάδιο Π.Γ.Σ.
7 8 9 10 11 12 13 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
448 ΜΠΟΥΡΛΟΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1990 ΓΕΛ ΠΟΡΟΥ 63.37 1ος
438 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1990 Λ.ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ 58.25 2ος
443 ΚΕΡΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1990
2ο ΕΠΑΛ
ΡΟΔΟΥ 55.70 3ος
446 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΑΡΗΣ 1990 Λ.ΠΑΙΑΝΙΑΣ 55.62 4ος
439 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1990 Λ. ΣΑΜΟΥ 53.41 5ος
437 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1991 1ο ΘΗΒΑΣ 53.15 6ος
451 ΚΑΡΑΒΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990
Λ. ΓΕΡΑΣ
ΛΕΣΒΟΥ 52.09 7ος
447 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΟΙΒΟΣ 1991 1ο ΒΟΥΛΑΣ 47.06 8ος
445 ΚΑΡΑΤΖΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΓΕΛ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 46.88 9ος
444 ΚΑΚΕΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 11ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 46.67 10ος
440 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 4ο ΠΥΡΓΟΥ 46.35 11ος
441 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 2ο ΠΥΡΓΟΥ 45.94 12ος
450 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 3ο ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 42.73 13ος
442 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1990 Λ.ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 38.46 14ος
449 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 3ο ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 36.33 15ος
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΕΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
14 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ
22/3/2008
ΣΤΙΒΟΥ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 11.30
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΡΙΨΕΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
447 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΟΙΒΟΣ 1991 1ο ΒΟΥΛΑΣ 47.11 12ος
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΡΙΨΕΩΝ 4 Ημερομηνία 22/3/2008
1 ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΒΟΥ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 5 Ώρα 17.00
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος Στάδιο Π.Γ.Σ.
7 8 9 10 11 12 13 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ 15 16 17
Αριθμ. ΚΛΗΡ. ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΑΡΙΘΜ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1
14
αθλητή ΘΕΣΗΣ ΓΕΝΝ. ΜΗΤΡΩΟΥ 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
2ο ΕΠΑΛ
ΕΠΙΔΟΣΗ
443 ΚΕΡΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1990 ΡΟΔΟΥ 67.50 1ος
448 ΜΠΟΥΡΛΟΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1990 ΓΕΛ ΠΟΡΟΥ 61.36 2ος
438 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 1990 Λ.ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ 59.57 3ος
446 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΑΡΗΣ 1990 Λ.ΠΑΙΑΝΙΑΣ 57.00 4ος
439 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1990 Λ. ΣΑΜΟΥ
Λ. ΓΕΡΑΣ
55.65 5ος
451 ΚΑΡΑΒΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΛΕΣΒΟΥ 55.00 6ος
437 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1991 1ο ΘΗΒΑΣ 53.40 7ος
444 ΚΑΚΕΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 11ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 53.12 8ος
441 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 2ο ΠΥΡΓΟΥ 49.46 9ος
445 ΚΑΡΑΤΖΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΓΕΛ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 48.06 10ος
440 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 4ο ΠΥΡΓΟΥ 47.16 11ος
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΡΙΨΕΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
419 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992 ΑΤΤΙΚΗΣ 42.26 6ος
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΡΙΨΕΩΝ 4 Ημερομηνία 22/3/2008
1 ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΒΟΥ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 5 Ώρα 14.00
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΓΟΡΙΩΝ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος Στάδιο Π.Γ.Σ.
7 8 9 10 11 12 13 14 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ 15 16 17
Αριθμ. ΚΛΗΡ. αθλητή ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΑΡΙΘΜ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
416
ΘΕΣΗΣ
ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΝΝ.
1991
ΜΗΤΡΩΟΥ
7ο ΕΤΑΔ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΠΙΔΟΣΗ
59.54 1ος
420 ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 3ο ΧΑΝΙΩΝ 58.05 2ος
415 ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 2ο ΤΡΙΠΟΛΗΣ 57.54 3ος
417 ΝΗΣΤΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1991 10ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
2ο ΕΠΑΛ
56.30 4ος
418 ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1991 ΧΑΛΚΙΔΑΣ
1ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
53.82 5ος
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΡΙΨΕΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΑΓΟΡΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ. Α.xls
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΣΥΝΟΛΟ ΟΚΤΑΘΛΟΥ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: Β΄ ΦΑΣΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΟΚΤΑΘΛΟ
ΣΤΑΔΙΟ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 100μ. 100μ. ΕΜΠ. ΜΗΚΟΣ ΣΦΑΙΡΑ 400μ. ΥΨΟΣ ΑΚΟΝΤΙΟ 1000μ.
1 ΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
10΄΄ 90 15΄΄ 50 6.50 10.90 49΄΄ 50 1.54 29.38 2΄ 44΄΄ 00
830 762 697 540 831 419 290 828
2 ΓΑΡΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΖΑΚΥΝΘΟΥ
12΄΄ 00 15΄΄ 10 6.55 11.04 54΄΄ 30 1.75 41.65 2΄ 56΄΄ 00
605 809 709 548 622 585 466 703
3 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΦΩΤΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ
11΄΄ 60 15΄΄ 90 5.81 9.94 54΄΄ 10 1.78 36.03 2΄ 46΄΄ 70
683 717 546 482 630 610 385 799
4 ΣΠΗΛΙΑΡΩΤΑΚΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΤΑΔ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
11΄΄ 90 15΄΄ 90 5.91 11.66 55΄΄ 50 1.69 40.52 2΄ 57΄΄ 40
624 717 567 586 573 536 450 689
5 ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΤΑΔ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
11΄΄ 80 15΄΄ 80 5.93 10.02 55΄΄ 10 1.63 36.20 3΄ 05΄΄ 40
643 728 571 487 589 488 387 611
6 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 7ο ΕΤΑΔ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
12΄΄ 20 20΄΄ 60 5.55 8.00 55΄΄ 60 1.72 34.33 2΄ 56΄΄ 50
567 286 492 366 569 560 361 698
7 ΒΕΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
12΄΄ 20 20΄΄ 80 5.51 12.96 61΄΄ 90 1.66 41.96 3΄ 15΄΄ 00
567 272 483 665 346 512 471 524
8 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΘΗΒΑΣ
12΄΄ 70 17΄΄ 50 5.21 12.04 62΄΄ 40 1.60 42.44 3΄ 22΄΄ 40
478 549 423 609 331 464 478 460
9 ΤΣΑΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΓΑ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
12΄΄ 40 19΄΄ 30 5.40 9.28 59΄΄ 50 1.45 32.55 3΄ 18΄΄ 90
531 386 461 443 426 352 335 490
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΚΤΑΘΛΟΥ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
Υ
ΣΥΝΟΛΙΚΗ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
3792
3424
3840
3899
4504
4742
4852
5047
5197
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΚΤΑΘΛΟΥ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: ΛΥΚΕΙΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 100 μ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:22/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 17.45
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 305 4 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 5ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 1990 12΄΄ 60 1η
2 304 5 ΚΟΥΜΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΕΛ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1991 12΄΄ 64 2η
3 315 6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 3ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ 1992 12΄΄ 87 3η
4 307 7 ΤΣΕΡΕΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΛ ΣΑΜΟΥ 1990 13΄΄ 08 4η
5 310 2 ΜΑΜΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3ο ΓΕΛ ΘΗΒΑΣ 1991 13΄΄ 14 5η
6 311 1 ΠΑΝΟΥΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 6ο ΓΕΛ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1992 13΄΄ 28 6η
7 306 3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ
3ο ΓΕΛ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1992 13΄΄ 33 7η
8 309 8 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1992 13΄΄ 41 8η
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ.xls
ΑΓΩΝΕΣ: ΛΥΚΕΙΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 100 μ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ:
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 10.45΄
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 305 Β4 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 5ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 1990 12.75 Q 4
2 304 Α4 ΚΟΥΜΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΕΛ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1991 12.77 Q 5
3 315 Α6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 3ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ 1992 12.82 Q 6
4 310 Α5 ΜΑΜΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3ο ΓΕΛ ΘΗΒΑΣ 1991 12.96 Q 2
5 306 Γ4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ
3ο ΓΕΛ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1992 12.97 Q 3
6 307 Γ3 ΤΣΕΡΕΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΛ ΣΑΜΟΥ 1990 13.15 Q 7
7 309 Α3 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1992 13.30 Q 8
8 311 Β5 ΠΑΝΟΥΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 6ο ΓΕΛ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1992 13.30 Q 1
9 308 Β3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ 7ο ΓΕΛ ΙΛΙΟΥ 1992 13.32
10 312 Γ5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2ο Λ. ΧΑΝΙΩΝ 1992 13.40
11 318 Γ2 ΜΟΥΛΟΥ ΙΖΑΜΠΈΛΑ
ΓΕΛ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΗΛΕΙΑΣ 1991 13.47
12 319 Γ7 ΘΩΜΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2ο ΓΕΛ ΤΑΥΡΟΥ 1991 13.56
13 321 Α7 ΜΑΝΙΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2ο Λ. ΧΑΝΙΩΝ 1992 13.66
14 316 Α2 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΛ ΓΑΛΑΤΑ 1990 13.77
15 313 Γ6 ΒΑΓΙΩΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1992 13.83
16 317 Β2 ΜΑΝΙΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΛ ΠΟΡΟΥ 1990 14.17
17 314 Β6 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΛ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 1992 14.68
18 320 Β7 ΤΣΟΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 7ο ΓΕΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1991
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΠΌ ΚΆΘΕ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΝΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΧΡΟΝΟΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ ΣΕΙΡΑΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:22/3/2008
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ.xls
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 200μ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: ΛΥΚΕΙΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 200 μ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:23/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 17.45΄
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 322 4 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Λ. ΣΗΤΕΙΑΣ 1991 25΄΄59 1
2 324 5 ΜΠΑΤΣΑΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ 1ο ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ 1990 25΄΄81 2
3 323 3 ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΛΗΔΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 1990 26΄΄24 3
4 326 6 ΣΚΑΝΔΑΛΗ-ΧΟΥΛΒΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΑΡΙΑ 2ο ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 1992 26΄΄77 4
5 337 7 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ Λ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1990 26΄΄99 5
6 332 8 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Λ. ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ 1992 27΄΄11 6
7 336 2 ΡΟΔΙΤΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 7ο ΕΤΑΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1991 27΄΄76 7
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ.xls
ΑΓΩΝΕΣ: ΛΥΚΕΙΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 200 μ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 10.00΄
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 322 Α4 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Λ. ΣΗΤΕΙΑΣ 1991 25΄΄97 Q
2 324 Γ4 ΜΠΑΤΣΑΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ 1ο ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ 1990 26΄΄14 Q
3 323 Β4 ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΛΗΔΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 1990 26΄΄79 Q
4 326 Δ3 ΣΚΑΝΔΑΛΗ-ΧΟΥΛΒΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΑΡΙΑ 2ο ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 1992 27΄΄20 Q
5 337 Α6 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ Λ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 1990 27΄΄41 Q
6 332 Γ5 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Λ. ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ 1992 27΄΄45 Q
7 336 Β6 ΡΟΔΙΤΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 7ο ΕΤΑΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1991 27΄΄88 Q
8 328 Β3 ΒΟΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ
ΕΚΠ.
ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ 1992 28΄΄28 Q
9 327 Γ3 ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Λ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 1992 28΄΄33
10 330 Α5 ΒΕΝΕΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1992 28΄΄40
11 334 Δ6 ΡΑΣΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΕΤΑΔ ΠΑΤΡΑΣ 1991 28΄΄48
12 335 Γ6 ΠΑΛΟΓΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 4ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1991 28΄΄53
13 331 Β5 ΛΑΓΟΥΒΑΡΔΟΥ ΑΘΗΝΑ Λ. ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ 1992 28΄΄57
14 325 Δ4 ΒΕΝΕΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 1ο ΕΠΑΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1991 29΄΄21
15 329 Α3 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ 7ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1992 29΄΄29
16 333 Δ5 ΧΑΜΑΚΙΩΤΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ 1992 29΄΄78
17 339 Β7 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ Λ. ΣΑΜΟΥ 1990 29΄΄83
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 200μ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ
ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:23/3/2008
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ.xls
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 400μ.
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: ΛΥΚΕΙΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 400 Μ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:22/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 16.45
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 249 Β3 ΖΥΓΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Λ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ 1992 1΄01΄΄44 1η
2 251 Β5 ΠΙΤΣΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ Γ.Λ.ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ 1992 1΄01΄΄90 2η
3 252 Β6 ΑΡΣΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 4ο Λ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1991 1΄02΄΄21 3η
4 248 Β4 ΧΑΣΑΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 12ο Λ. ΠΕΙΡΑΙΑ 1991 1΄02΄΄71 4η
5 257 Α5 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ Α΄ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ 1991 1΄02΄΄97 5η
6 258 Α6 ΠΑΙΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1ο Λ. ΑΡΓΟΥΣ 1991 1΄03΄΄35 6η
7 255 Α3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 14ο Λ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1992 1΄03΄΄75 7η
8 254 Α4 ΚΑΠΑΤΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 3ο Λ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1991 1΄04΄΄63 8η
9 253 Β7 ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΛΗ 4ο Λ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 1992 1΄07΄΄87 9η
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ.xls
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 800μ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: ΛΥΚΕΙΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 800 Μ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:23/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 17.25΄
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 283 ΤΙΚΤΑΜΠΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ Λ. ΜΩΡΑΪΤΗ 1990 2΄20΄΄20 1η
2 284 ΝΤΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 1991 2΄22΄΄77 2η
3 292 ΠΑΣΣΑ ΜΑΡΙΑ Α΄ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ 1991 2΄27΄΄69 3η
4 285 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ 1991 2΄27΄΄93 4η
5 247 ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΑΡΙΝΑ 3ο ΓΕΛ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 1991 2΄28΄΄44 5η
6 288 ΜΠΙΜΠΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Λ. ΚΑΝΗΘΟΥ 1992 2΄30΄΄22 6η
7 287 ΚΟΛΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΤΑΔ ΠΑΤΡΑΣ 1992 2΄31΄΄25 7η
8 286 ΤΣΙΧΛΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1992 2΄31΄΄81 8η
9 291 ΜΑΡΓΑ ΚΑΙΤΗ 2ο ΒΥΡΩΝΑ 1992 2΄32΄΄79 9η
10 293 ΛΟΥΒΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Λ. ΔΕΜΕΝΙΚΩΝ 1992 2΄33΄΄41 10η
11 229 ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 1ο ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ 1991 2΄35΄΄58 11η
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ.xls
9 302 ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 1ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 1990 5΄25΄΄88 9η
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 1.500μ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: Β΄ΦΑΣΗ ΛΥΚΕΙΩΝ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1500 μ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:23/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 16.30΄
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 297 ΤΣΑΚΙΡΗ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 1991 4΄47΄΄99 1η
2 294 ΔΡΑΚΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ Ν.Γ.ΖΗΡΙΔΗ 1992 4΄48΄΄96 2η
3 295 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γ.Λ. ΣΗΤΕΙΑΣ 1991 4΄51΄΄91 3η
4 298 ΚΟΪΝΗ ΑΘΗΝΑ 6ο ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1992 4΄55΄΄51 4η
5 296 ΚΟΥΦΟΥ ΜΑΡΙΑ 5ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1992 4΄55΄΄97 5η
6 299 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1ο ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1992 4΄58΄΄02 6η
7 301 ΝΤΑΣΚΑ ΑΝΝΑ ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 1991 5΄00΄΄67 7η
8 300 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ Λ. ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΟΥ 1992 5΄08΄΄55 8η
1.
2.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ.xls
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 3.000μ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: ΛΥΚΕΙΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 3000 Μ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:23/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 18.00΄
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 267 ΠΑΤΡΙΚΕΛΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ – ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΙΔ. ΕΚΠ. ΓΕΝΝΑΔΕΙΟΣ 1992 10΄32΄΄81 1η
2 272 ΡΙΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 4ο ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1990 10΄40΄΄57 2η
3 268 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΛ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1991 10΄44΄΄01 3η
4 269 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΛ ΜΟΛΑΩΝ 1992 10΄53΄΄50 4η
5 274 ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΛ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1992 11΄01΄΄61 5η
6 273 ΛΟΥΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 3ο ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1992 11΄12΄΄40 6η
7 276 ΦΑΚΟΥΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Λ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ 1991 11΄15΄΄31 7η
8 280 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο ΑΡΓΟΥΣ 1990 11΄42΄΄33 8η
9 278 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1992 12΄10΄΄26 9η
10 494 ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΛ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 1992 12΄28΄΄29 10η
11 279 ΤΡΟΣΚΟΥ ΜΑΡΙΝΕΛΑ 5ο ΒΥΡΩΝΑ 1990 12΄56΄΄33 11η
12 282 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 8ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ 1992 12΄59΄΄77 12η
13 275 ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2ο ΓΕΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 1991 13΄22΄΄28 13η
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ.xls
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 100μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: ΛΥΚΕΙΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 100 μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:22/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ:
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 15.30
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗ
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 230 4 ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 1990 14΄΄60 1η
2 233 6 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1ο ΓΕΛ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1992 15΄΄87 2η
3 231 5 ΚΥΡΙΜΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2ο ΓΕΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1992 15΄΄94 3η
4 232 3 ΠΕΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 3ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ 1990 16΄΄07 4η
5 237 1 ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ 4ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1991 16΄΄21 5η
6 236 8 ΔΡΑΚΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΉ 1ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ 1992 16΄΄82 6η
7 234 7 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2ο ΓΕΛ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1992 17΄΄13 7η
8 235 2 ΚΟΥΡΕΤΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 1991 21΄΄81 8η
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ.xls
Υ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 400μ. ΕΜΠΟΔΙΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: ΚΕΙΩΝ-ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 400 μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:23/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 16.00
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 260 5 ΜΑΡΑΥΓΑΚΗ ΠΑΡΙΣΣΑΤΙΔΑ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΖΙΟΥ 1991 1΄06΄΄01 1η
2 259 4 ΚΑΛΛΙΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ Λ. ΓΑΛΑΤΑ 1992 1΄10΄΄10 2η
3 264 2 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΛ ΚΥΜΗΣ 1991 1΄10΄΄75 3η
4 262 3 ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 4ο ΓΕΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1991 1΄12΄΄23 4η
5 263 7 ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ 1992 1΄12΄΄28 5η
6 266 1 ΓΟΥΠΟΥ ΤΑΝΙΑ 1ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1991 1΄12΄΄89 6η
7 265 8 ΚΑΝΑΒΟΥ ΕΛΕΝΗ Λ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1992 1΄13΄΄90 7η
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ.xls
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΠΙΝΑΚΙΟ ΔΡΟΜΩΝ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΓΡΑΦΕΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: ΛΥΚΕΙΩΝ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 5000 Μ ΒΑΔΗΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΗΜΕΡ. ΤΕΛΕΣΗΣ:22/3/2008
ΣΤΑΔΙΟ: Ο.Α.Κ.Α. ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
ΣΤΙΒΟΣ (ΤΑΡΤΑΝ ή ΧΩΜΑΤΙΝΟΣ) ΩΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 14.45΄
Αύξ.
Αριθμ.
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
Σειρά
αφίξεως
ΕΠΙΔΟΣΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Χρ. Χειρ. Χρ. Φωτ. Φ.
1 238 ΓΚΟΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 3ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ 1992 25΄32΄΄48 1η
2 246 ΚΑΚΑΦΩΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ Λ. ΔΕΜΕΝΙΚΩΝ 1991 26΄09΄΄85 2η
3 239 ΣΑΛΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΙΔ.Λ. ΠΑΛΛΑΔΙΟ 1992 26΄46΄΄10 3η
4 242 ΣΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Λ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ 1990 28΄41΄΄ 79 4η
5 241 ΚΟΛΕΤΣΙ ΕΜΑΝΟΥΕΛ ΡΑΜΕ 3ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ 1991 29΄09΄΄41 5η
6 245 ΚΩΛΕΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΤΑΔ ΒΥΡΩΝΑ 1992 29΄52΄΄68 6η
7 376 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1992 33΄ 28΄΄13 7η
8 382 ΔΟΥΚΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ Λ. ΠΟΡΟΥ 1992 35΄34΄΄95 8η
Ο ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ Ο ΕΦΟΡΟΣ ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ 1.
2.
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ (ένδειξη ανεμόμετρου) 3.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΔΡΟΜΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ.xls
4 Ημερομηνία
1 ΑΓΩΝΑΣ Β΄ ΦΑΣΗ ΛΥΚΕΙΩΝ 5 Ώρα
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος Στάδιο Ο.Α.Κ.Α.
7 8 9 10 11 12 13 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΟΠΟΝΗΤΗ1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
385 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1990 1.64 1η
388 ΓΑΒΡΙΗΛ ΣΥΜΕΩΝΗ 1990 1.61 2η
393 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 1990 1.58 3η
387 ΜΠΟΥΣΗ ΜΙΓΚΑ 1990 1.55 4η
384 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 1991 1.55 5η
381 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΜΑΛΒΙΝΑ 1991 1.52 6η
389 ΚΟΛΟΒΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1992 1.52 6η
379 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΙΑ 1992 1.52 8η
378 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 1990 1.52 9η
383 ΜΕΤΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 1990 1.52 10η
380 ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 1991 1.52 11η
495 ΣΠΑΝΟΥ-ΣΕΝΛΙΚΙΑΝ ΒΕΡΟΝΙΚΗ 1991 1.49 12η
390 ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 1991 1.49 12η
392 ΠΑΡΓΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 1990 1.49 14η
377 ΚΟΥΜΠΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1992 1.46 15η
391
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΕΣ
12ο ΑΘΗΝΩΝ
Λ. ΑΡΤΑΚΗΣ
Λ. ΜΑΛΛΙΩΝ
2ο ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Λ. ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
5ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΤΑΔ ΠΑΤΡΑΣ
1ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ
Λ. ΘΕΣΠΙΩΝ
ΕΚΠ.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
1ο ΚΑΛΥΜΝΟΥ
3ο ΑΙΓΑΛΕΩ
Λ. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΥΨΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
14
22/3/2008
17:00
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΜΑΤΟΣ ΣΕ ΥΨΟΣ
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΥΨΟΥΣ_ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ.xls
4 Ημερομηνία
1 ΑΓΩΝΑΣ 5 Ώρα
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος Στάδιο
7 8 9 10 11 12 13 15 16
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 1 2 3 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
369 ΠΑΠΑΚΩΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1992 1ο ΑΧΑΡΝΩΝ 3.75 1η
374 ΤΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1990 4ο ΤΡΙΠΟΛΗΣ 3.55 2η
373 ΤΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1991 4ο ΤΡΙΠΟΛΗΣ 3.20 3η
372 ΠΑΠΠΑ ΓΑΡΟΥΦΩ 1991 1ο ΤΡΙΠΟΛΗΣ 3.20 4η
375 ΛΟΡΕΝΤΖΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1991
ΓΕΛ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ 3.10 5η
370 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1991 6ο ΑΧΑΡΝΩΝ 2.80 6η
371 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1992 ΓΕΛ ΠΟΡΟΥ 2.10 7η
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ – ΤΕΛΙΚΟΣ
14
2
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΜΑΤΟΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΥΨΟΥΣ_ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ.xls
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΕΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΥΨΟΥΣ_ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ.xls
Ο.Α.Κ.Α.
17
ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
23/3/2008
15:30
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΥΨΟΥΣ_ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ.xls
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΥΨΟΥΣ_ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ.xls
1 ΑΓΩΝΑΣ: Β΄ ΦΑΣΗ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ Στάδιο Ο.Α.Κ.Α.
7 8 9 10 11 12 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΕΣ
23/3/2008
17.15
4ο ΑΙΓΑΛΕΩ
4.65 10η
ΓΕΛ ΚΑΝΗΘΟΥ
368 ΚΑΡΡΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 1992
4.95
367 ΠΕΠΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992
1992
4.87 9η
ΓΕΛ
Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ
5.17 7η
1ο ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
365 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1990
6ο ΕΠΑΛ
ΑΘΗΝΩΝ
5.39 5η
1ο ΣΥΡΟΥ
5.59 2η
364 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1991
3ο ΤΡΙΠΟΛΗΣ
5.20
363 ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ ΑΡΕΤΗ 1992
366 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ
361 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1992

2ο ΘΗΒΑΣ
4.55 12η

360 ΒΡΕΤΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1991
359 ΚΟΥΚΟΥΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1992 3ο ΠΥΡΓΟΥ
5.74 1η
ΕΤΑΔ ΣΗΤΕΙΑΣ
4.62 11η
2ο ΠΕΥΚΗΣ
5.43 4η
358 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1992
357 ΛΥΜΠΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1991
3ο ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
5.49 3η
356 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 1991
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΜΑΤΟΣ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
14
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΜΗΚΟΥΣ_ΤΡΙΠΛΟΥΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ.xls
1 ΑΓΩΝΑΣ Β΄ ΦΑΣΗ ΛΥΚΕΙΩΝ
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ Στάδιο Ο.Α.Κ.Α.
7 8 9 10 11 12 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
Επίδοση
Άνεμος
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΕΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΠΙΝΑΚΙΟ ΑΛΜΑΤΟΣ ΣΕ ΜΗΚΟΣ & ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
14
Α΄ ΑΡΣΑΚΕΙΟ
343 ΚΟΥΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1992 ΨΥΧΙΚΟΥ 10.85 7η
344 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1991
345 ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991
10.41 9η
1ο ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 11.18 3η
4ο Ν. ΙΩΝΙΑΣ
346 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1992
347 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1991
Λ.
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10.22 12η
348 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1990 6ο Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 10.93 6η
349 ΜΠΕΡΙΣΤΙΑΝΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 1992
ΓΕΛ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ 10.24 11η
350 ΚΑΛΛΗ ΣΥΛΒΙΑ 1991
ΕΤΑΔ
ΒΥΡΩΝΑ 11.95 1η
351 ΤΖΙΚΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1992 59ο ΑΘΗΝΩΝ 10.77 8η
10.93 5η
352 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗ-ΠΕΤΤΑ ΚΙΚΙΛΙΑ 1990 ΛΕΟΝΤΙΟΣ 11.28 2η
353 ΚΟΥΡΙΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1991
10.32 10η
2ο ΧΑΝΙΩΝ 11.01 4η
1ο ΠΥΡΓΟΥ
354 ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ 1992
355 ΚΕΜΑΝΕΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1991
22/3/2008
16.00
3ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ
1ο ΕΠΑΛ
ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΜΗΚΟΥΣ_ΤΡΙΠΛΟΥΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ.xls
405 ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 1990 5ο ΑΙΓΑΛΕΩ 8.88 8η
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΡΙΨΕΩΝ 4 Ημερομηνία 23/3/2008
1 ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΒΟΥ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 5 Ώρα 09.30
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος Στάδιο Π.Γ.Σ.
7 8 9 10 11 12 13 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ 15 16 17
Αριθμ. ΚΛΗΡ. ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΑΡΙΘΜ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1
14
αθλητή ΘΕΣΗΣ ΓΕΝΝ. ΜΗΤΡΩΟΥ 2 3 4 5 6 ΚΕΑΠΛΙΥΔΤΟΕΣΡΗΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
403 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΕΡΕΖΑ 1991 15ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 11.67 1η
404 ΚΟΥΡΙΔΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 1991 ΓΕΛ Ν.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 11.59 2η
402 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992 3ο ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΓΕΛ
11.49 3η
399 ΚΑΛΛΙΓΙΑΝΝΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 1992 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 10.81 4η
398 ΚΑΛΑΦΑΤΗ-ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ 1992 1ο ΚΑΛΥΜΝΟΥ 10.76 5η
400 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ 1990 Α΄ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ 10.49 6η
401 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΗΡΩ 1991 ΕΤΑΔ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.93 7η
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΡΙΨΕΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ.xls
417 ΤΣΟΜΠΑΝΗ ΑΝΝΑ 1990 6ο ΑΙΓΑΛΕΩ 31.00 8η
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΡΙΨΕΩΝ 4 Ημερομηνία 23/3/2008
1 ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΒΟΥ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 5 Ώρα 11.00
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος Στάδιο Π.Γ.Σ.
7 8 9 10 11 12 13 14 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ 15 16 17
Αριθμ. ΚΛΗΡ. αθλητή ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΑΡΙΘΜ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
421
ΘΕΣΗΣ
ΤΑΥΡΉ ΕΛΕΝΗ
ΓΕΝΝ.
1991
ΜΗΤΡΩΟΥ
Λ.ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
ΕΠΙΔΟΣΗ

7ο ΕΤΑΔ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
42.45
419 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1990 39.56 2η
422 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1990 Λ.ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ 35.92 3η
423 ΜΠΟΤΟΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1991 3ο ΘΗΒΑΣ
ΓΕΛ
35.50 4η
425 ΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1991 ΚΙΣΣΑΜΟΥ 34.96 5η
418 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΕΛΕΝΗ 1991 1ο ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΕΠΑΛ ΓΕΡΑΣ
34.36 6η
424 ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1992 ΛΕΣΒΟΥ 32.92 7η
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΡΙΨΕΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ.xls
411 ΜΑΛΕΣΗ ΙΩΑΝΝΑ 1990 ΓΕΛ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 21.56 9ος
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΡΙΨΕΩΝ 4 Ημερομηνία 22/3/2008
1 ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΒΟΥ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 5 Ώρα 16.00
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος Στάδιο Π.Γ.Σ.
7 8 9 10 11 12 13 14 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
413 ΓΚΟΥΡΣΚΙ ΕΛΕΝΑ 1990 7ο ΑΘΗΝΩΝ 39.81 1ος
406 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1992
Λ.ΒΑΡΔΑΣ
ΗΛΕΙΑΣ 2ος
7ο ΕΤΑΔ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
36.94
407 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 1991 35.45 3ος
410 ΜΠΟΥΡΛΟΚΑ ΕΛΕΝΗ 1992 ΓΕΛ ΠΟΡΟΥ 33.40 4ος
415 ΠΙΤΣΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1992 3ο ΧΑΝΙΩΝ
2ο ΕΠΑΛ
33.00 5ος
414 ΔΟΥΒΑΛΕΤΑ ΜΥΡΣΙΝΗ 1991 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 32.28 6ος
412 ΣΕΛΚΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1990 4ο ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 30.19 7ος
416 ΚΑΡΕΦΥΛΛΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 1992 1ο ΚΙΣΣΑΜΟΥ 28.81 8ος
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΡΙΨΕΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ.xls
4 Ημερομηνία
1 ΑΓΩΝΑΣ 5 Ώρα
2 ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 6 Τόπος Στάδιο Π.Γ.Σ.
7 8 9 10 11 12 13 15 16 17
Αριθμ.
αθλητή
ΚΛΗΡ.
ΘΕΣΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ
ΓΕΝΝ.
ΑΡΙΘΜ.
ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 1 2 3 4 5 6 ΚΑΛΥΤΕΡΗ
ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
396 ΠΙΤΣΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 1991 4ο ΧΑΛΚΙΔΑΣ 46.56 1η
394 ΧΑΪΜΕΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1992 2ο ΖΑΚΥΝΘΟΥ 39.43 2η
397 ΜΠΑΛΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1991 4ο ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 36.87 3η
395 ΜΠΡΟΥΚΣ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 1992 ΕΤΑΔ ΡΟΔΟΥ 36.01 4η
22/3/2008
15.00
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΡΙΨΕΩΝ
14 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΣΤΙΒΟΥ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
Β΄ΦΑΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΡΙΨΕΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ.xls
ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΑΛΥΤΑΡΧΗΣ ΕΦΟΡΟΣ ΚΡΙΤΕΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ_ΡΙΨΕΩΝ_Β_ΦΑΣΗΣ_ΝΟΤΙΟΥ_ΟΜΙΛΟΥ_ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ_ΛΥΚΕΙΩΝ.xls
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΣΥΝΟΛΟ ΕΠΤΑΘΛΟΥ
ΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ΑΓΩΝΕΣ: Β΄ ΦΑΣΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΕΠΤΑΘΛΟ
ΣΤΑΔΙΟ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΠΟΛΗ ΤΕΛΕΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 100μ. ΕΜΠ. ΥΨΟΣ ΣΦΑΙΡΑ 200μ. ΜΗΚΟΣ ΑΚΟΝΤΙΟ 800μ.
ΣΥΝΟΛΙΚΗ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ο ΓΕΛ ΘΗΒΑΣ
16΄΄ 40 1.34 8.92 28΄΄ 80 5.00 38.24 2΄ 43΄΄ 30
3825
638 449 459 551 559 634 535
2 ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΕΛ
ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
16΄΄ 50 1.31 8.25 27΄΄ 60 4.79 33.90 2΄ 33΄΄ 00
3813
626 419 416 643 503 551 655
3 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΛ ΠΟΡΟΥ
17΄΄ 60 1.31 9.95 27΄΄ 50 4.59 34.80 2΄ 37΄΄ 00
3727
505 419 526 651 451 568 607
4 ΤΣΟΛΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 1ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
18΄΄ 30 1.43 7.82 29΄΄ 50 4.88 26.74 2΄ 53΄΄ 60
3234
434 544 388 500 527 415 426
5 ΛΟΥΤΣΟΣΤΑΘΗ ΑΡΓΥΡΩ ΓΕΛ ΚΑΝΗΘΟΥ
17΄΄ 50 1.22 9.40 29΄΄ 00 4.37 32.10 2΄ 52΄΄ 30
3225
516 331 490 537 396 516 439
6 ΨΩΜΑ ΗΛΙΑΝΝΑ ΓΕΛ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
17΄΄ 60 1.34 7.82 30΄΄ 70 4.47 22.11 2΄ 46΄΄ 50
3009
505 449 388 418 421 328 500
7 ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΛΕΑ ΓΕΛ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
18΄΄ 60 1.28 8.11 32΄΄ 20 4.37 33.11 3΄ 08΄΄ 30
2748
405 389 406 325 396 536 291
8 ΦΛΕΒΑΡΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΥΣ
18΄΄80 1.34 6.15 30΄΄00 4.08 25.26 2΄ 51΄΄ 00
2747
387 449 281 465 326 387 452
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
ΦΑΣΗ
Β΄ΦΑΣΗ Γ΄ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΤΑΘΛΟΥ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΤΑΘΛΟΥ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

8 ΠΡΩΤΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ
ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
100 ΑΛ
1 ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2 ΓΕΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΤΑΔ 1990 10,99 ΓΦΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
2 ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2 ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1991 11,17 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΚΑΠΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1 ΓΕΛ ΚΙΛΚΙΣ 1991 11,32 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
4 ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΛΟΥΡΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1990 11,41 ΓΦΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
5 ΒΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 8 ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 1990 11,45 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4 ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ 1991 11,63 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
7 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 1991 11,78 ΓΦΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
8 ΜΕΛΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΠΑΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1991 11,86 ΓΦΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
100 Ε ΚΛ
1 ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΧΑΙΔΩ 10 ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 1991 14,67 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
2 ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2 ΓΕΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΤΑΔ 1992 14,74 ΓΦΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
3 ΚΑΤΣΙΑΒΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 10 ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 1991 14,95 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
4 ΑΛΙΜΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2 ΓΕΛ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ 1992 15,08 ΓΦΑ ΕΒΡΟΥ
5 ΔΑΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2 ΓΕΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΤΑΔ 1992 15,10 ΓΦΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 1 από 17 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
6 ΔΕΛΗΦΩΤΗ ΛΟΥΚΙΑ 3 ΓΕΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1992 15,36 ΓΦΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
7 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 4 ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ 1992 15,52 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
8 ΜΑΓΓΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 3 ΓΕΛ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1990 16,00 ΓΦΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
100 ΚΛ
1 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 3 ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ 1992 12,71 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
2 ΠΙΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 3 ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1991 12,80 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 4 ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 1992 12,89 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
4 ΜΟΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΛ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1992 13,16 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
5 ΜΙΧΑΗΛΟΒΑ ΔΙΑΝΑ 1 ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΕΤΑΔ 1991 13,25 ΓΦΑ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ
6 ΜΑΝΩΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 3 ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1991 13,47 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7 ΤΣΙΛΟΦΥΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΛΥΚ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 1992 13,53 ΓΦΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
8 ΤΕΠΕΤΖΗ ΑΘΗΝΑ 3 ΓΕΛ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1991 13,60 ΓΦΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
10000 Β ΑΛ
1 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 2 ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1992 52,23,90 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
2 ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1 ΓΕΛ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1991 55,55,82 ΓΦΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
110 Ε ΑΛ
1 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΛ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 1991 14,59 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
2 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 1991 14,70 ΓΦΑ ΠΕΛΛΑΣ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 2 από 17 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
3 ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3 ΓΕΛ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 1991 14,93 ΓΦΑ ΕΒΡΟΥ
4 ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑΣ ΑΧΙΛΛΙΟΣ 6 ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 1991 15,00 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
5 ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1992 15,04 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
6 ΡΟΥΜΠΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΛ ΕΚ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΓΗ 1992 15,14 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 ΖΟΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2 ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1992 15,59 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8 ΣΟΦΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2 ΓΕΛ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ 1990 15,77 ΓΦΑ ΠΕΛΛΑΣ
1500 ΑΛ
1 ΒΡΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΛ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 1991 4,15,49 ΓΦΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
2 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ Λ.Τ. ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ 1992 4,18,02 ΓΦΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
3 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΙΔ.ΓΕΛ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1992 4,20,51 ΓΦΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
4 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 3 ΓΕΛ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1992 4,22,26 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΚΛ ΓΕΛ ΛΑΜΙΑΣ 1990 4,24,85 ΓΦΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
6 ΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1 ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1991 4,26,82 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7 ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 3 ΓΕΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1992 4,35,49 ΓΦΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
8 ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΛ ΛΙΤΟΧΩΡΙΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ 1992 4,35,83 ΓΦΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
1500 ΚΛ
1 ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΓΕΛ ΞΑΝΘΗΣ 1991 4,48,11 ΓΦΑ ΞΑΝΘΗΣ
2 ΣΤΕΡΓΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΛ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 1991 4,55,37 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 3 από 17 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
3 ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1 ΓΥΜΝ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1991 4,56,58 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΚΟΥΛΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2 ΓΕΛ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1992 5,04,79 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
5 ΠΕΣΗ ΚΑΛΥΨΩ 2 ΕΠΑΛ ΛΑΜΙΑΣ 1991 5,26,52 ΓΦΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
200 ΑΛ
1 ΖΕΡΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2 ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 1991 23,02 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
2 ΒΑΛΑΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2 ΠΕΙΡ ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1990 23,33 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΚΕΣΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1 ΓΕΛ ΚΙΛΚΙΣ 1992 23,75 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
4 ΤΥΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1 ΕΠΑΛ ΛΑΜΙΑΣ 1991 23,90 ΓΦΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
5 ΚΑΚΑΡΟΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΔ.ΓΕΛ. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ 1991 23,99 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ
6 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1 ΓΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 24,02 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
7 ΓΚΟΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΛ ΔΟΛΙΑΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1992 24,24 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8 ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1 ΓΕΛ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1992 24,39 ΓΦΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
200 ΚΛ
1 ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 5 ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΤΑΔ 1991 25,75 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ ΠΡΟΒΑΤΑ ΣΕΡΡΩΝ 1992 26,66 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
3 ΖΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1 ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ 1992 26,95 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
4 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 1992 26,96 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
5 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΧΑΙΔΕΜΕΝΗ 4 ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ 1992 28,28 ΓΦΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 4 από 17 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
6 ΚΟΚΚΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1 ΓΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 28,29 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
7 ΔΟΥΛΦΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 1 ΓΕΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΕΤΑΔ 1992 29,31 ΓΦΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
2000 ΦΕ ΑΛ
1 ΔΟΒΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 4 ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ 1991 6,16,94 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
2 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1 ΕΠΑΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1991 6,17,14 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3 ΓΕΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1992 6,31,56 ΓΦΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
4 ΣΕΛΜΑΝΙ ΤΖΙΝΟ 4 ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1991 6,41,86 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΝΤΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1 ΓΕΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1990 6,45,58 ΓΦΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
6 ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 2 ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1990 6,53,52 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
7 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2 ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1992 7,07,41 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8 ΖΟΡΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΛ ΛΙΤΟΧΩΡΙΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ 1991 7,53,66 ΓΦΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
3000 ΑΛ
1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2 ΓΕΛ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1992 09,23,00 ΓΦΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
2 ΧΟΥΤΖΙΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ο ΝΕΟΣ 1992 09,27,95 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
3 ΤΡΙΦΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3 ΓΕΛ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1991 09,29,17 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΤΣΙΤΑΚ ΣΕΖΕΡ 2 ΓΕΛ ΞΑΝΘΗΣ 1990 09,41,83 ΓΦΑ ΞΑΝΘΗΣ
5 ΣΑΛΛΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2 ΕΠΑΛ ΚΙΛΚΙΣ 1990 10,20,72 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
6 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1 ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1992 10,30,24 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 5 από 17 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
3000 ΚΛ
1 ΔΑΓΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1 ΓΕΛ ΞΑΝΘΗΣ 1991 10,23,89 ΓΦΑ ΞΑΝΘΗΣ
2 ΤΖΕΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2 ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1991 10,24,42 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ο ΝΕΟΣ 1992 10,25,44 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
4 ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 3 ΓΕΛ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ 1991 11,07,13 ΓΦΑ ΕΒΡΟΥ
5 ΠΑΝΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΛ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 1991 11,29,18 ΓΦΑ ΠΕΛΛΑΣ
6 ΔΗΜΟΥΛΑ ΦΑΝΗ 1 ΓΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11,41,29 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
7 ΤΣΙΡΤΣΙΚΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΓΕΛ ΛΙΤΟΧΩΡΙΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ 1990 11,49,61 ΓΦΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
400 ΑΛ
1 ΔΟΥΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 12 ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΤΑΔ 1990 50,25 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
2 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5 ΓΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 50,83 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
3 ΞΥΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4 ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΤΑΔ 1991 51,51 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛ 1 ΓΕΛ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1991 52,88 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 27 ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1991 53,28 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3 ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ 1991 53,85 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
7 ΠΑΠΑΖΩΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 5 ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΤΑΔ 1991 53,98 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8 ΧΙΤΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5 ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΤΑΔ 1991 54,03 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
400 Ε ΑΛ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 6 από 17 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
1 ΓΙΩΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2 ΓΕΛ ΣΥΚΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1990 0,54,22 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΜΠΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5 ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΤΑΔ 1990 0,54,97 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2 ΓΕΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΤΑΔ 1991 0,55,61 ΓΦΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
4 ΜΙΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2 ΓΕΛ ΒΟΛΟΥ 1990 0,56,74 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
5 ΡΑΜΠΟΥΣΙΑ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑΝ 2 ΕΠΑΛ ΚΙΛΚΙΣ 1992 0,59,53 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
6 ΤΣΙΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΔ ΓΕΛ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1992 1,00,34 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 ΝΑΤΣΙΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΓΕΛ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1992 1,00,40 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
8 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 3 ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ 1992 1,01,04 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
400 Ε ΚΛ
1 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2 ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1991 1,04,60 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΤΙΣΕΝΚΟ ΝΤΑΡΙΑ ΓΕΛ ΛΑΓΚΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1992 1,06,78 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 1 ΓΕΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1992 1,09,58 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΤΣΕΠΗ ΑΝΝΑ 8 ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1992 1,11,33 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5 ΓΑΒΑΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 1 ΓΕΛ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣ 1992 1,11,91 ΓΦΑ ΡΟΔΟΠΗΣ
6 ΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 5 ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΤΑΔ 1992 1,11,97 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7 ΣΙΑΚΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1 ΓΕΛ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1991 1,14,18 ΓΦΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
8 ΝΤΟΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2 ΓΕΛ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1991 1,15,14 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
400 ΚΛ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 7 από 17 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
1 ΚΑΤΣΟΥΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 3 ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ 1991 1,01,69 ΓΦΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
2 ΣΕΠΚΑ ΕΛΕΝΗ 2 ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1990 1,02,03 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 27 ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1990 1,02,29 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΜΑΡΜΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1 ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ 1992 1,07,10 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
5 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2 ΓΕΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1992 1,07,51 ΓΦΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
6 ΧΑΣΑΜΠΑΛΙΩΤΗ ΕΡΙΚΑΙΤΗ ΓΕΛ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1991 1,07,75 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
7 ΔΟΞΑΡΑ ΘΕΑΝΩ 11 ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 1992 1,07,97 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
5000 Β ΚΛ
1 ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 3 ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1991 27,09,92 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
2 ΛΑΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1 ΓΕΛ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1990 27,26,87 ΓΦΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
3 ΖΙΑΚΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ 3 ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1992 27,32,65 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 3 ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 1992 27,52,15 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
5 ΣΥΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ 1992 30,47,05 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
6 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 5 ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 1992 31,11,39 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
7 ΚΑΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 3 ΓΕΛ ΛΑΜΙΑΣ 1991 32,57,62 ΓΦΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
8 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΕΛ ΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1992 35,27,03 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
800 ΑΛ
1 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 11 ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 1992 2,01,38 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 8 από 17 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
2 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΑΛ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1991 2,01,56 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
3 ΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1 ΕΠΑΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2,01,70 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
4 ΜΠΟΖΟΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7 ΕΠΑΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1990 2,02,78 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1 ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1992 2,04,30 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 ΒΛΑΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΔ.ΓΕΛ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1992 2,05,04 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7 ΓΟΓΟΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΛ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 1992 2,05,70 ΓΦΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
8 ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2 ΓΕΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1992 2,06,15 ΓΦΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
800 ΚΛ
1 ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 3 ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ 1990 2,14,71 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1 ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1991 2,15,67 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΛΕΤΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1 ΓΕΛ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1990 2,22,06 ΓΦΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
4 ΚΟΥΒΑΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΛ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1991 2,23,41 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
5 ΚΑΠΛΑΝΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 5 ΓΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2,27,43 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
6 ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ 3 ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1991 2,29,75 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 ΜΟΥΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1 ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ 1992 2,39,11 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
8 ΝΑΝΝΗ ΣΕΜΙΝΑ 1 ΓΕΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΕΤΑΔ 1992 2,40,96 ΓΦΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΛ
1 ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1 ΓΕΛ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1990 65,20 ΓΦΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 9 από 17 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
2 ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΑΛ ΔΙΔ/ΧΟΥ ΕΒΡΟΥ 1992 58,70 ΓΦΑ ΕΒΡΟΥ
3 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2 ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1990 58,54 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
4 ΕΥΘΑΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2 ΓΕΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΤΑΔ 1991 57,16 ΓΦΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
5 ΒΕΡΒΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2 ΓΕΛ ΞΑΝΘΗΣ 1991 55,86 ΓΦΑ ΞΑΝΘΗΣ
6 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1 ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΕΤΑΔ 1992 54,26 ΓΦΑ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ
7 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 53,94 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
8 ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1 ΕΠΑΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1992 52,86 ΓΦΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΛ
1 ΡΙΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2 ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1992 40,78 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΑΡΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2 ΕΠΑΛ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ 1992 36,94 ΓΦΑ ΕΒΡΟΥ
3 ΓΙΑΝΝΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΥΚ ΑΒΔΗΡΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 1992 36,80 ΓΦΑ ΞΑΝΘΗΣ
4 ΚΑΤΣΙΛΙΑΝΟΥ ΟΛΓΑ 3 ΓΕΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1992 34,70 ΓΦΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
5 ΚΟΝΙΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΛ ΚΑΜΠΑΝΗ ΚΙΛΚΙΣ 1992 34,54 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
6 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1 ΓΕΛ ΣΥΚΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1991 34,52 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2 ΓΕΛ ΒΟΛΟΥ 1990 34,00 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
8 ΠΕΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 ΕΠΑΛ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 1992 31,80 ΓΦΑ ΠΕΛΛΑΣ
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΛ
1 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΛ ΚΑΜΠΑΝΗ ΚΙΛΚΙΣ 1991 54,62 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 10 από 17 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
2 ΚΑΤΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 1 ΓΕΛ ΚΙΛΚΙΣ 1991 54,56 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1 ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1991 47,18 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΔΑΛΑΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΛ ΣΕΡΒΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ 1992 47,14 ΓΦΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
5 ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 32 ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1991 44,14 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1 ΕΠΑΛ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ 1991 42,74 ΓΦΑ ΕΒΡΟΥ
7 ΚΑΛΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2 ΕΠΑΛ ΞΑΝΘΗΣ 1990 42,26 ΓΦΑ ΞΑΝΘΗΣ
8 ΓΕΡΑΓΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 6 ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 1992 42,20 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΛ
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΠΑΛ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1991 43,24 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
2 ΤΣΙΓΓΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1 ΓΕΛ ΞΑΝΘΗΣ 1991 41,45 ΓΦΑ ΞΑΝΘΗΣ
3 ΠΑΡΑΤΣΟΥΚΙΔΟΥ ΔΡΟΣΟΥΛΑ 5 ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ 1990 39,80 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
4 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1 ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1990 39,56 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΑΡΓΥΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 1 ΕΠΑΛ ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 1992 38,05 ΓΦΑ ΠΕΛΛΑΣ
6 ΤΟΥΡΛΑΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2 ΓΕΛ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1991 34,28 ΓΦΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
7 ΒΑΡΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 1 ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1991 32,25 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8 ΣΑΙΝΑΤΟΥΔΗ ΙΑΝΝΑ ΓΕΛ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΣΕΡΡΩΝ 1992 32,10 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
ΕΠΙΚΟΝΤΩ ΑΛ
1 ΠΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΠΡΟΒΑΤΑ ΣΕΡΡΩΝ 1991 4,40 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 11 από 17 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
2 ΚΟΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 ΕΠΑΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1990 4,40 ΓΦΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
3 Χ’ΣΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΛ ΑΜΠ/ΚΗΠΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1991 4,30 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΣΤΡΑΒΟΡΑΒΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5 ΓΕΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1990 3,60 ΓΦΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΕΠΙΚΟΝΤΩ ΚΛ
1 ΜΑΝΟΥ ΛΟΡΕΛΛΑ 2 ΕΠΑΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1990 4,00 ΓΦΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
2 ΠΑΡΑΤΣΟΥΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 5 ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ 1992 2,90 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
2 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 4 ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1991 2,90 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΕΠΤΑΘΛΟ
1 ΚΑΔΡΕΦΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΛ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 1991 4189 ΓΦΑ ΠΕΛΛΑΣ
2 ΝΑΤΣΟ ΙΩΑΝΝΑ 1 ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1991 3972 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
3 ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΛ ΣΕΡΒΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ 1992 3819 ΓΦΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
4 ΠΕΡΠΕΡΙΔΟΥ ΖΩΗ ΓΕΛ ΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1990 3658 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
5 ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2 ΓΕΛ ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΤΑΔ 1992 3420 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
6 ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1 ΓΕΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1992 3173 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 ΧΕΙΛΙΩΤΗ ΙΟΛΙΑ 10ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 1991 3066 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
8 ΣΑΚΕΛΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1 ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ 1991 3066 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΗΚΟΣ ΑΛ
1 ΣΙΜΕΛΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2 ΓΕΛ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1990 6,82 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 12 από 17 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
2 ΣΕΛΕΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1 ΓΕΛ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1990 6,58 ΓΦΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
3 OIKONOMOY ΜΙΧΑΗΛ ΙΔ ΓΕΛ ΕΚΠ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 1992 6,49 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΚΑΛΛΙΑΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 4 ΓΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6,40 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
5 ΛΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2 ΓΕΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1990 6,29 ΓΦΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
6 ΠΑΣΣΙΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2 ΓΕΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1991 6,23 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 ΜΠΟΖΙΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1 ΤΕΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΕΠΑΛ 1991 6,13 ΓΦΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
8 ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2 ΓΕΛ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣ 1990 6,01 ΓΦΑ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΜΗΚΟΣ ΚΛ
1 ΚΟΜΠΟΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3 ΓΕΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1991 5,39 ΓΦΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2 ΛΑΠΠΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ-ΖΩΗ 2 ΓΕΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1991 5,16 ΓΦΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
3 ΜΑΚΑΒΟΥ ΚΑΣΑΝΔΡΑ 1 ΓΕΛ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1992 5,08 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΓΕΛ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1991 4,91 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5 ΠΑΝΙΔΟΥ ΞΑΝΘΙΠΗ 2 ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ 1991 4,39 ΓΦΑ ΠΕΛΛΑΣ
ΟΚΤΑΘΛΟ
1 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 ΓΕΛ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ 1990 5126 ΓΦΑ ΕΒΡΟΥ
2 ΧΡΟΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 1992 5099 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
3 ΡΟΔΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2 ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ 1991 4629 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
4 ΚΟΙΜΤΖΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1 ΤΕΕ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ 1992 4407 ΓΦΑ ΠΕΛΛΑΣ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 13 από 17 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
5 ΣΠΑΧΟΣ ΑΡΤΑΝ 1 ΤΕΕ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ 1991 4226 ΓΦΑ ΠΕΛΛΑΣ
6 ΡΟΔΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2 ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ 1991 4174 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
7 ΣΑΧΠΑΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2Ν ΓΕΛ ΚΙΛΚΙΣ 1992 3989 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
8 ΠΡΑΠΑΒΕΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1 ΓΕΛ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 1992 3953 ΓΦΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΛ
1 ΤΖΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7 ΓΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 17,36 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 ΤΕΕ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ 1990 17,19 ΓΦΑ ΠΕΛΛΑΣ
3 ΓΚΙΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΔ. ΓΕΛ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ 1991 17,17 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1 ΕΠΑΛ ΔΡΑΜΑΣ 1991 16,63 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2 ΓΕΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1991 14,62 ΓΦΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
6 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3 ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ 1990 14,49 ΓΦΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
7 ΚΑΡΑΦΙΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 8 ΓΕΛ ΒΟΛΟΥ 1991 14,33 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
8 ΣΑΛΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1 ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1991 13,83 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΛ
1 ΤΖΗΚΑ ΕΛΕΝΗ 1 ΓΕΛ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1990 13,69 ΓΦΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
2 ΣΕΛΑΛΜΑΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 4 ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΤΑΔ 1990 13,67 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΖΑΒΛΑΝΟΥ ΒΑΣΩ 1 ΓΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 12,78 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
4 ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 3 ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ 1992 10,57 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 14 από 17 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
5 ΒΕΛΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΕΛ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1992 10,18 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
6 ΜΠΟΥΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 5 ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΤΑΔ 1991 09,98 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2 ΓΕΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1992 07,91 ΓΦΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
8 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1 ΕΠΑΛ ΣΟΦΑΔΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1992 07,64 ΓΦΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΛ
1 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2 ΓΕΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1990 70,06 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΚΑΜΠΑΝΗ ΚΙΛΚΙΣ 1991 65,36 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
3 ΣΤΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3 ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 1990 61,87 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
4 ΚΟΜΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4 ΓΕΛ ΛΑΜΙΑΣ 1991 58,14 ΓΦΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
5 ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΕΛΝΙΓΡΙΤΑ ΣΕΡΡΩΝ 1991 57,94 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
6 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 7 ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 1990 54,80 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
7 ΜΠΙΖΙΩΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 3 ΓΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 53,07 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
8 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 3 ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 1990 51,77 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΛ
1 ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1991 48,36 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
2 ΜΑΓΚΟΥΤΗ ΕΛΕΝΗ 7 ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 1990 44,80 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
3 ΜΟΣΧΟΛΙΟΥ ΖΩΗ 5 ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ 1990 44,30 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
4 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΓΕΛ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1992 43,64 ΓΦΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 15 από 17 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
5 ΚΕΡΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1 ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1990 42,25 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 6 ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 1991 39,64 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
7 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 3 ΓΕΛ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1992 39,58 ΓΦΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
8 ΣΙΜΟΝΙ ΓΚΙΥΣΤΕ ΓΕΛ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 1991 29,55 ΓΦΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΛ
1 ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΗ ΑΡΙΑΝ 2 ΓΕΛ ΣΥΚΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1990 14,48 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΧΙΝΤΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3 ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ 1991 14,27 ΓΦΑ ΣΕΡΡΩΝ
3 ΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2 ΓΕΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1990 14,03 ΓΦΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
4 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7 ΓΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 13,81 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
5 ΖΑΝΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1 ΓΕΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 1991 13,50 ΓΦΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
6 ΚΑΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 5 ΓΕΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1992 12,35 ΓΦΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
7 ΤΣΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΛ ΛΟΥΡΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1990 12,32 ΓΦΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΛ
1 ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 30 ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1990 12,19 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 1 ΓΕΛ ΒΟΛΟΥ 1991 11,93 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
3 ΓΚΑΡΝΕΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 20 ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1991 11,63 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΚΟΤΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 5 ΓΕΛ ΒΟΛΟΥ 1991 11,61 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
5 ΓΙΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 6ΓΕΛ ΚΑΒΑΛΑΣ 1990 11,28 ΓΦΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
Δευτέρα, 24 Μαρτίου 2008 Σελίδα 16 από 17 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ : ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΧΡ.ΗΛΕΚΤ ΚΑΛ.ΕΠΙΔ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ ΓΡ.Φ.ΑΓΩΓΗΣ
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 7 ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1991 10,69 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7 ΜΑΚΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΓΕΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΤΑΔ 1992 10,69 ΓΦΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
8 ΔΑΦΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 3 ΓΕΛ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1992 10,67 ΓΦΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΥΨΟΣ ΑΛ
1 ΓΟΥΛΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 32 ΓΕΛ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1990 2,00 ΓΦΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΣΚΑΝΔΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 12 ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 1991 1,86 ΓΦΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
3 ΤΣΙΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΛ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ 1991 1,77 ΓΦΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 8 ΓΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1,67 ΓΦΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
5 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗ ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΓΕΛ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛΚΙΣ 1,62 ΓΦΑ ΚΙΛΚΙΣ
ΥΨΟΣ ΚΛ
1 ΚΟΥΣΙΝΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 3 ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ 1991 1,64 ΓΦΑ ΔΡΑΜΑΣ
2 ΨΑΡΡΑΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΗ ΓΕΛ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1992 1,64 ΓΦΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
3 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1 ΓΕΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1991 1,61 ΓΦΑ ΔΥΤΙΚΗΣ
ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΛΙΟΝΤΟΥ ΑΡΕΤΗ 5 ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΤΑΔ 1992 1,41 ΓΦΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Τα πλήρη αποτελέσματα βρίσκονται στο site της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κρήτης
www.eas-segas-kritis.gr

Οπότε Timolewn συγνώμη που σου έσβησα τα τεράστια posts!

Παιδια ειδατε μηπως οτι το καλυτερο 100σταρι εγινε στο 8αθλο με 10,90? απο τον μπαλη…

παιδια να σας ρωτησω?

Παιδια ειδατε μηπως οτι το καλυτερο 100σταρι εγινε στο 8αθλο με 10,90? απο τον μπαλη…

ειναι 99% χειρος…οπως και ολοι οι αλλοι χρονοι…

ειναι 99% χειρος…οπως και ολοι οι αλλοι χρονοι…

κατσε ρε στο 8αθλο και στη β’φαση ειναι χειρος και οχι ηλεκτρονικο..??δεν προσεξα καθολου τ αγωνισματα των συνθετων αν ειχαν ηλεκτρονικο..

κατσε ρε στο 8αθλο και στη β’φαση ειναι χειρος και οχι ηλεκτρονικο..??δεν προσεξα καθολου τ αγωνισματα των συνθετων αν ειχαν ηλεκτρονικο..

που είσαι ρε τρελοεμποδιστή???

Προηγούμενο άρθροΣχολικό Πρωτάθλημα Λυκείων – Β ΦΑΣΗ
Επόμενο άρθροΠανελλήνιο Πρωτάθλημα Βάδην Α-Γ και αγώνας Ε-Ν