100Μ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ 2001 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.47 -0.5
2 ΕΠΤΑΜΗΝΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.82 -0.5
3 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1994 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 11.96 -0.5
4 ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 12.03 -0.4
5 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.07 -0.5
6 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 12.08 -0.4
7 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 12.11 -0.5
8 ΡΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 12.21 -0.4
9 ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 12.29 -0.4
10 ΖΕΛΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.34 -0.5
11 ΤΣΟΥΜΠΕΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΙΟΣ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 12.42 -1.6
12 ΤΡΙΝΙΤΣ ΜΑΡΚΟ 2004 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 12.47 -1.6
13 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 12.48 -1.6
14 ΠΑΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 12.51 -0.4
15 ΠΑΤΣΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 12.77 -1.6
16 ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1968 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.81 -0.4
17 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 13.38 -1.6

100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.65 -0.6
2 ΣΑΑΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13.22 -0.6
3 ΝΙΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13.38 -0.6
4 ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΧΡΥΣΗ-ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13.99 -0.6
5 ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1976 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 14.07 -0.6
6 ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 14.34 -0.6
7 ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 14.65 -0.6
8 ΚΑΓΙΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 14.99 -0.6

200Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 24.59 -1.7
2 ΖΕΛΙΑΝΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 24.72 -1.7
3 ΤΣΟΥΜΠΕΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΙΟΣ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 25.07 -1.7
4 ΠΑΤΣΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 25.53 -1.7
5 ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΘΛΗ.ΣΥ.ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 27.05 -1.7

200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1976 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 28.73 1.5
2 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΝΙΚΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 29.26 1.5
3 ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΕΑΚΛΕΙΙΟΥ 29.29 1.5
4 ΣΗΦΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 29.47 1.5
5 ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 29.71 1.5
6 ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΕΛΛΑ 2003 ΑΘΛΗ.ΣΥ.ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 30.03 1.5

400Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΧΙΝΤΕΡΣΑ ΕΡΝΕΣΤΟ 2003 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 51.47
2 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 53.31
3 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 53.40
4 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 54.11
5 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 56.07
6 ΜΑΝΖΙΕΡΙ ΒΙΚΤΩΡ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 58.29
7 ΛΙΜΗΝΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 58.73

400Μ ΓΥΝΑΙΚΏΝ
1 ΛΟΥΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:07.97
2 ΑΛΟΙΜΟΝΟΥ ΟΛΓΑ-ΜΑΡΙΑ 1999 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:08.19
3 ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:03.28
4 ΜΠΑΡΜΠΑΓΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:03.90

800Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΛΙΜΗΝΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2:16.01

800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΜΑΡΝΕΛΛΟΥ ΝΙΚΗ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2:32.96

1500Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1967 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ DNS
2 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1967 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5:28.44
3 ΜΙΧΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΑΘΛΗ.ΣΥ.ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 6:25.86

3000Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΓΚΑΝΤΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9:21.19
2 ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1987 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 9:25.39
3 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2001 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9:27.27
4 ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1973 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9:41.17
5 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10:18.05
6 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 1973 ΣΥΛΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ 10:41.71
7 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1967 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11:04.09
8 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1982 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 11:31.26
9 ΜΑΝΙΣΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 12:29.56
x ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1967 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ DNS

3000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12:03.67

110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Κ18 (0.91)
1 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 18.22 -0.8

100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΝΤΟΥΜΗ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΥΡΗ

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΛΙΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 57.21
2 ΤΖΕΛΙΛΑΪ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 58.26

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΟΥΒΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 1:06.93

2000Μ ΦΕ ΑΝΔΡΩΝ Κ18
1 ΣΥΜΙΝΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 7:25.51
2 ΞΥΠΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 7:39.22

2000Μ ΦΕ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ18
1 ΜΑΥΡΟΦΟΡΟΥ ΧΡΥΣΗ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 7:52.00

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΣΟΥΡΛΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.60
2 ΔΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.45
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 1.45
4 ΔΑΒΡΑΔΟΥ ΙΖΑΜΠΕΛΑ 2006 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 1.25

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1 ΧΑΛΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.00

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6.74 0.7
2 ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6.45 0.9
3 ΡΟΥΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 5.76 1.7
4 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΘΛΗ.ΣΥ 5.58 0.0
5 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΙΟΣ 2005 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 5.34 0.6
6 ΣΚΟΥΛΗΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 5.27 0.0
7 ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΘΛΗ.ΣΥ 4.99 0.4
8 ΜΙΧΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΑΘΛΗ.ΣΥ 3.81 0.6

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΓΚΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.06 0.5
2 ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 4.73 1.3
3 ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΑΝΘΗ 2004 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.54 0.4
4 ΒΙΟΛΕΤΗ ΖΩΗ 2005 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 4.07 0.0
5 ΦΑΪΤΟΥ ΕΥΣΕΒΙΑ 2005 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 3.98 0.0

4χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 47.43
(ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑΣ Δ.-ΠΑΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.-ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Α.-ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ Μ. )

4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΟΦΗ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 50.68
(ΣΑΑΤΣΑΚΗ Ε. – ΝΙΚΑ ΚΑΛΙΟΠΗ- ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡ.- ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ Μ.Ε.)

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (5κ) Κ18 ΑΝΔΡΩΝ
1 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.03
2 ΣΗΦΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 10.65
3 ΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 10.56

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1998 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.79
2 ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1994 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.34
3 ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.10
4 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 09.93
5 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 09.87

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3κ) Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΤΟΧΤΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.11
2 ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 08.50
5 ΤΕΡΕΖΑΚΗΣΤΕΛΛΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΑΘΛΗ.ΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 07.37
3 ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 08.36
4 ΣΙΓΚΙΤΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2007 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 08.01

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 44.36
2 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 32.32

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (1.5κ) Κ18 ΑΝΔΡΩΝ
1 ΣΗΦΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 28.53
2 ΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 17.16

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 45.07
2 ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1994 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 32.34

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 41.32
2 ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 40.21
3 ΤΟΧΤΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 33.52
4 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 32.58
5 ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 27.21
6 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 26.73
7 ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 25.53
8 ΣΙΓΚΙΤΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2007 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 21.13

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (5κ) Κ18 ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΡΥΠΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 50.00

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1994 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 52.45

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (3κ) Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 53.00
2 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 48.80
3 ΦΛΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 22.52
4 ΜΟΥΜΟΥΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 20.11

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΟΛΕΤΣΙ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ 2003 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 61.15
2 ΠΙΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2001 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 59.30
3 ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 55.05
4 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 47.44
5 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 45.88

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (700γρ) Κ18 ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΟΥΝΕΝΟΣ ΜΑΝΟΣ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 44.30
2 ΠΑΖΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 31.70
3 ΑΜΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 27.70

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ F64
1 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1994 ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 32.00

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΜΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1999 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 52.33
2 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 35.22

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (500γρ) Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΤΟΠΙ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 31.30
2 ΒΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 29.80
3 ΒΑΛΛΑΪ ΤΖΕΣΙΚΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 25.85
4 ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2007 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 19.25
5 ΦΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 18.22
6 ΒΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2008 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 15.40
χ ΚΟΛΑ ΕΡΙΣΑ 2007 ΓΕ ΗΡΑΚΛΗΣ

80Μ ΑΓΟΡΙΑ Κ16
1 ΣΓΟΥΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 2007 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 9.64 -0.3
2 ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 10.12 -0.3
3 ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 10.31 -0.3
4 ΜΠΕΚΙΟ ΑΡΜΠΙ 2006 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 10.44 -0.3
5 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2007 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.80 -0.3
6 ΖΝΤΡΑΒΑ ΕΝΤΜΟΝΤ 2006 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 10.92 -0.3
7 ΨΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2008 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 10.99 -0.3

80Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 – ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.87 0.1
2 ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2007 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.90 -1.6
3 ΜΥΦΤΑΡΙ ΚΛΕΑΝΘΗ 2007 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.95 0.1
4 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ 2009 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 10.97 0.1
5 ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2008 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ 11.10 0.1
6 ΣΑΒΒΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.35 -1.6
7 ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΕΛΕΝΗ 2006 11.41 -1.6
8 ΛΟΥΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2008 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 11.51 0.1
9 ΒΕΖΥΡΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2006 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 11.53 0.1
10 ΚΑΡΑΜΟΥΡΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 2008 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 11.64 -1.6
11 ΠΛΑΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2008 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 11.65 0.1
12 ΜΥΡΩΝΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2007 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.71 -1.6
13 ΚΑΓΙΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.03 -1.6

150Μ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16
1 ΣΓΟΥΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 2007 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 18.11 -0.5
2 ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 18.54 -0.5
3 ΜΠΕΚΙΟ ΑΡΜΠΙ 2006 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 19.20 -0.5
4 ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 19.41 -0.5
5 ΨΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2008 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 20.89 -0.5
6 ΜΑΝΙΣΙΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 21.63 -0.5

150Μ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16 – ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΛΟΥΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2008 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 20.77 0.1
2 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ 2008 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 20.77 -1.8
3 ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1008 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 20.93 -1.8
4 ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 2008 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 21.59 0.1
5 ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΑΘΛΗ.ΣΥ 21.71 0.1
6 ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ ΓΑΛΑΤΕΙΑ 2007 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 21.76 0.1
7 ΒΕΖΥΡΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2006 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 21.91 -1.8
8 ΣΦΥΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 22.40 -1.8
9 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2007 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 24.71 -1.8

1200Μ ΑΓΟΡΙΑ Κ16
1 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3:46.54
2 ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2008 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3:51.22
3 ΣΚΥΒΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 3:57.55
4 ΒΑΡΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2007 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 4:00.85

1200Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
1 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4:07.09
2 ΤΟΥΤΣΙ ΕΥΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4:08.55
3 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2008 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 4:21.81
4 ΚΟΝΤΟΛΑΙΜΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2008 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 4:36.39
5 ΚΑΡΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 4:41.28
6 ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2007 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 4:43.94
χ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ DNF

100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ16 (0.76)
1 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΥΡΟΣ

200Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ16
1 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 25.40 -0.9
2 ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 27.76 -0.9

200Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ16
1 ΜΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 30.80 -0.9
2 ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ ΓΑΛΑΤΕΙΑ 2007 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 32.05 -0.9
3 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 33.12 -0.9

2000Μ ΦΕ ΑΓΟΡΙΑ Κ16 ΧΩΡΙΣ ΛΙΜΝΗ
1 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΑΡΗΣ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 7:31.98
2 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2007 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 7:40.10

2000Μ ΦΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 ΧΩΡΙΣ ΛΙΜΝΗ
1 ΒΑΡΔΑ ΔΑΦΝΗ 2006 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 7:42.36

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΓΟΡΙΑ
1 ΑΓΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.75
2 ΣΑΝΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.70

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ
1 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2007 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.40 0.0
2 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 5.29
3 ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 5.10 1.3
4 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.01 0.9
5 ΒΙΟΛΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 4.97

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΣΑΛΑ ΛΟΡΕΝΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.84 -0.2
2 ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2008 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 4.69 0.3
3 ΠΛΑΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2008 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 4.45 -0.6
4 ΓΙΛΜΑΖ ΣΕΛΙΝ 2006 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 4.45 -0.1
5 ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.45 0.1
6 ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΑΘΛΗ.ΣΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 4.45 0.2
7 ΤΡΟΥΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.28 0.0
8 ΣΠΑΧΙΛΑΡΙ ΕΜΕΝΤΑ 2007 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.11 1.3
χ ΚΟΤΣΙ ΜΙΧΑΕΛΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
χ ΑΡΑΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ
ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΎΝ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ
1 ΣΑΝΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 14.24 0.1
2 ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 13.87
3 ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 13.33
4 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 13.15
χ ΒΙΟΛΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ

ΑΛΜΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΎΝ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΛΟΡΕΝΑ ΣΑΛΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13.13
2 ΑΡΧΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 2006 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 12.51
3 ΚΟΤΣΙ ΜΙΧΑΕΛΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.41
4 ΘΕΟΧΑΡΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2006 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.85
5 ΓΙΛΜΑΖ ΣΕΛΙΝ 2006 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 11.64
6 ΤΡΟΥΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.09
7 ΑΡΧΑΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 10.76

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (4κ) Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ
1 ΠΑΠΑΝΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2008 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.61
2 ΤΣΙΧΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2008 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 07.97

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (1κ) Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ
1 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 49.74
2 ΠΑΠΑΝΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2008 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 29.62
3 ΤΖΗΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2008 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 26.64
4 ΤΣΑΠΑΛΙΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2008 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 22.62

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (4κ) Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 42.30
2 ΚΑΤΣΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΥΣΗΣ 2007 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 40.82

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (600γρ) Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ
1 ΣΦΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 37.14
2 ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2007 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 35.24
3 ΤΣΑΠΑΛΙΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2008 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 33.40

4Χ80Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 42.17
(ΜΥΦΤΑΡΙ – ΠΛΑΓΙΩΤΑΚΗ – ΜΑΡΑΚΗ Ε.-ΣΑΡΙΔΑΚΗ Ο.)
2 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 42.30
(ΚΟΤΣΙ Μ.-ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ Ε.-ΣΑΒΒΑΚΗ Κ.-ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗ Ν.)
3 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 42.80
(ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗ – ΛΟΥΚΑΚΗ – ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ )

Προηγούμενο άρθροΠαγκύπριο Κ20 (Λεμεσός) 8-9.5.2021
Επόμενο άρθροΚαλές επιδόσεις εντός κι εκτός συναγωνισμού στο παγκύπριο Κ20 – όριο ο Οικονόμου

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here