ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

60μ.

ΠΠΑ’

1 ΒΟΥΡΗΣ, ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 7.42
2 ΓΚΙΟΚΑ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 7.48
3 ΜΠΕΣΣΟΝΝΥ, ΑΛΕΞΑΝΤΡ 2005 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 7.54
4 ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 7.57
5 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 7.68
6 ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 7.75
7 ΝΤΡΕΚΗΣ, ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2005 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 7.77
8 ΔΟΥΚΑΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ 2004 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 7.81
9 ΚΑΛΛΙΓΕΡΗΣ, ΙΟΡΔΑΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2004 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 7.82
10 ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 7.83
11 ΠΑΦΙΛΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 7.86
11 ΜΠΑΡΔΗΣ, ΜΙΧΑΗΛ 2004 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 7.86
13 ΑΓΡΙΤΕΛΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 7.87
14 ΚΑΡΥΑΜΠΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 7.90
15 ΝΤΕΝΙΣΟΝ, ΛΙΑΜ-ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ 2005 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 7.93
16 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 7.95
17 ΠΑΤΤΕΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 8.02
18 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 8.05
19 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 8.06
20 ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΗΛΙΑΣ 2004 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 8.12
21 ΔΡΑΚΩΝΑΚΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 8.17
22 ΚΥΡΟΔΗΜΟΣ, ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2005 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 8.20
23 ΜΑΡΓΕΛΛΟΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 8.22
24 ΓΚΑΒΑΛΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 8.24
25 ΚΩΣΤΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 8.27
26 ΚΙΑΦΟΚΟΥ, ΜΑΡΙΟ 2004 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 8.34
27 ΒΑΣΣΟΣ, ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2004 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8.47
28 ΚΑΝΔΑΡΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 8.48

ΠΠ Β’

1 ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 7.88
2 ΠΕΤΡΙΔΗΣ, ΜΙΧΑΗΛ 2006 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 8.16
3 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 8.22
4 ΣΚΟΥΡΤΗΣ, ΑΙΜΙΛΙΟΣ 2006 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 8.25
5 ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΣ ΑΕΘΛΟΝ ΙΛΙΟΥ 8.31
6 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ-ΚΑΡΤΕΛΙΑΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8.37
7 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8.46
8 ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 8.48
9 ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ, ΗΛΙΑΣ 2006 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 8.55
10 ΤΑΓΚΑΛΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 8.62
11 ΘΩΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 8.65
12 ΧΑΒΑΡΙΩΤΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 8.69
13 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ, ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 2006 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 8.71
14 ΝΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2007 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 8.77
15 ΑΛΕΥΡΑΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 8.79
16 ΜΙΛΙΔΑΚΗΣ, ΑΙΜΙΛΙΟΣ 2007 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 8.81
17 ΔΙΑΒΑΤΗΣ, ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2006 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 8.88
17 ΓΙΑΜΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 8.88
19 ΠΑΤΕΡΑΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 8.90
20 ΤΖΙΑΛΗΛΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 8.92
21 ΜΗΝΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 9.00

150μ.

1 ΡΟΥΠΑΚΑΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 17.78
2 ΚΕΧΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΕΤΡΟΣ 2004 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 18.19
3 ΚΛΕΩΠΑΣ, ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 2004 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 18.33
4 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ, ΙΑΚΩΒΟΣ 2004 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 18.36
5 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 18.51
6 ΜΙΛΙΔΑΚΗΣ, ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2005 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 18.69
7 ΜΑΝΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 18.88
8 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 19.12
9 ΜΙΛΟ, ΛΑΜΠΡΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 19.38
10 ΜΗΧΑΝΟΣ, ΙΑΣΩΝΑΣ 2005 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 19.76
11 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΣ ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ 19.77
11 ΓΚΙΚΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 19.77
13 ΣΑΡΑΛΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 19.88

Ύψος

1 ΔΡΙΚΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1.66
2 ΛΟΥΜΙΔΗΣ, ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1.60
3 ΟΥΛΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1.60
4 ΔΡΙΒΑΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1.60
5 ΑΔΑΜΗΣ, ΜΙΧΑΗΛ 2004 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 1.60
6 ΒΥΛΛΙΩΤΗΣ, ΙΑΣΩΝΑΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1.55
7 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1.45

ΠΠΒ’

1 ΚΑΤΣΙΧΤΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2006 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1.55
2 ΤΖΟΑΝΝΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1.45
χ ΓΚΟΓΚΑΣ, ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2007 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ NH

Επί κοντώ

1 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3.90
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3.70

Μήκος

1 ΣΠΑΝΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΟ Σ. ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ 5.92
2 ΔΑΡΑΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 5.74
3 ΚΟΤΣΑΛΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 5.55
4 ΓΙΑΓΚΙΤΣΗΣ, ΣΤΕΛΙΟΣ 2005 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 5.25
5 ΛΙΤΣΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 5.17
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ, ΟΡΕΣΤΗΣ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 5.14
7 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΡΙΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5.12
8 ΚΕΜΠΕΡ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 5.00

ΠΠΒ’

1 ΓΚΑΡΤΣΙΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.28
2 ΜΠΟΥΡΑΣ, ΝΙΚΗΤΑΣ 2006 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 5.16
3 ΜΑΡΚΑΡΙΑΝ, ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 4.58
4 ΠΕΡΙΜΕΝΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 4.58
5 ΚΑΡΑΓΕΒΡΕΚΗΣ, ΜΑΡΙΟΣ 2006 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4.42
6 ΚΟΥΡΕΛΗΣ, ΠΕΤΡΟΣ 2006 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 4.30
7 ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 4.12
8 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 4.11

Σφαιροβολία

1 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
2 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΛΕΩΝ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
3 ΡΟΝΤΖΩΚΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
4 ΛΑΖΟΒΙΤΣ-ΣΤΕΦΑΝ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
5 ΔΑΡΒΙΡΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
7 ΜΑΣΟΥΡΑΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
8 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 9.80
9 ΔΕΡΜΠΟΓΟΣΙΑΝ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 9.35
10 ΠΙΛΑΛΗΣ, ΜΕΝΕΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 9.28
11 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 9.25
12 ΜΑΥΡΑΚΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 9.15
13 ΜΑΛΕΣΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 9.13
14 ΣΑΡΙΔΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 8.19
15 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 7.70
16 ΣΠΑΝΕΑΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 7.67

ΠΠΒ’

1 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 11.88
2 ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8.65
3 ΜΩΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 8.29
4 ΡΑΣΣΙΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 7.44
5 ΚΑΡΑΛΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6.57
6 ΜΕΤΑΞΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 6.35
7 ΚΑΚΑΒΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 5.87

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

60μ.

1 ΒΙΔΑΛΗ, ΕΙΡΗΝΗ-ΑΓΝΗ 2004 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8.06
2 ΚΟΛΟΒΟΥ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΡΙΣΤΕΑ 2004 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 8.18
3 ΣΥΡΑΝΙΔΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 8.23
4 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ, ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8.24
5 ΧΛΩΡΟΥ, ΗΛΕΑΝΑ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 8.26
6 ΚΕΦΑΛΑ, ΧΛΟΗ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 8.45
7 ΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣ, ΜΑΡΙΝΑ 2005 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 8.51
8 ΖΑΓΟΡΙΤΗ, ΜΕΛΙΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 8.53
9 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΛΕΝΗ 2004 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 8.55
10 ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ, ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 8.57
11 ΛΑΖΑΡΙΔΗ, ΜΑΡΙΑ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 8.58
11 ΑΚΡΙΩΤΗ, ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 8.58
13 ΚΟΝΤΗ, ΖΩΗ 2004 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 8.61
14 ΡΑΓΚΟΥΣΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8.64
15 ΤΣΩΝΗ, ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 8.67
16 ΡΗΓΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8.70
17 ΜΠΕΛΗ, ΔΑΝΑΗ 2005 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 8.71
18 ΒΟΤΣΗ, ΔΑΦΝΗ 2005 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 8.74
19 ΣΒΙΓΚΟΥ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 8.76
20 ΖΑΧΑΡΑΚΗ, ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8.80
20 ΤΖΩΡΤΖΗ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 8.80
20 ΜΑΥΡΟΥ, ΗΡΩ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 8.80
23 ΔΟΥΚΑ, ΝΕΦΕΛΗ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 8.82
24 ΚΑΤΣΑΡΗ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 8.88
24 ΜΠΡΑΣΑ, ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2004 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 8.88
26 ΚΑΤΣΙΚΙΝΗ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 8.91
26 ΠΑΝΟΥ, ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 8.91
28 ΛΙΟΠΥΡΗ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2004 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.00
28 ΛΕΥΚΑΔΙΤΗ, ΜΕΡΟΠΗ 2005 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 9.00

ΠΚΒ’

1 ΒΑΡΣΑΜΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 8.47
2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 8.58
3 ΒΑΡΕΛΑ, ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 8.59
4 ΚΑΛΟΓΡΑΝΗ, ΕΥΗ 2006 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 8.67
4 ΓΚΑΤΣΩΝΗ, ΑΡΙΑΔΝΗ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 8.67
6 ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ, ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 8.77
7 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2007 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 8.82
7 ΓΚΕΤΣΟΥ, ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 8.82
9 ΣΠΑΛΙΕΡΗ, ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 8.83
10 ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ, ΑΡΓΥΡΩ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 8.86
11 ΡΟΥΣΟΥ, ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2006 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 8.88
12 ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗ, ΕΛΕΝΗ 2006 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 8.89
13 ΣΑΡΑΝΤΙΤΗ, ΛΗΔΑ 2006 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 8.90
14 ΜΠΡΕΝΤΟΗ, ΕΛΕΝΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8.94
15 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗ, ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8.98
16 ΝΤΟΥΚΑΙΧΕ, ΓΚΛΟΡΙΑ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 9.01
17 ΜΠΟΥΧΟΥΤΣΟΥ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 9.02
18 ΚΑΡΑΚΑΣΗ, ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 9.03
19 ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 9.04
19 ΜΗΤΣΗ, ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 9.04
19 ΤΣΑΝΑΚΟΥ, ΛΥΔΙΑ 2005 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 9.04
22 ΚΑΤΣΑΡΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 9.07
23 ΛΙΑΚΟΥ, ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.08
23 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΝΝΑ 2006 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 9.08
23 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2006 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 9.08
26 ΜΠΟΥΡΗ, ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 9.09
27 ΣΚΟΤΗ, ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 9.11
27 ΝΕΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΝΝΑ 2007 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.11
29 ΣΑΟΥΝΤ, ΜΙΧΑΕΛΑ 2007 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 9.13
30 ΣΚΟΡΔΑ, ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 9.16
30 ΜΟΥΤΑ, ΑΘΗΝΑ 2006 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 9.16
32 ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ, ΑΛΙΚΗ 2007 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 9.17
33 ΣΥΡΚΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 9.19
33 ΚΟΜΝΗΝΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 9.19
35 ΣΕΝΚΑΛΑ, ΗΒΗ-ΦΑΝΗ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9.21
36 ΠΑΠΠΑ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 9.23
37 ΔΕΔΕΗΛΙΑ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 9.26
37 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 9.26
39 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ, ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 9.27
40 ΜΠΟΥΡΑΝΗ, ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 9.30
40 ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ, ΘΑΛΕΙΑ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 9.30

150μ.

1 ΣΥΡΑΝΙΔΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 19.70
2 ΜΗΤΑΦΙΔΗ, ΑΘΗΝΑ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 20.09
3 ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 20.55
4 ΚΟΛΛΙΑ, ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 20.63
5 ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ, ΕΛΠΙΔΑ 2005 ΑΣ ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ 20.80
6 ΑΝΟΣΙΚΕ, ΑΝΤΖΕΛ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 20.95
7 ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ, ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 20.97
8 ΚΟΥΤΣΟΥΦΛΑΚΗ, ΑΝΝΑ 2004 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 21.02
9 ΔΑΝΗΛΑΤΟΥ, ΦΑΙΔΡΑ 2005 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 21.05
10 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΝΑΤΑΣΑ 2004 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 21.21
11 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΓΑΠΗ 2004 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 21.29
12 ΟΤΖΙΚΟΥΤΟΥ, ΦΑΤΙΑ-ΑΝΤΕΝΙΚΕ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 21.36
13 ΔΑΜΙΓΟΥ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.38
14 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 21.55
15 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ, ΜΑΡΙΑ-ΑΡΕΤΗ 2005 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 21.57
16 ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 21.61
17 ΣΑΜΑΡΑ, ΘΕΟΔΩΡΑ 2004 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 21.64
18 ΤΖΑΝΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.77
19 ΔΑΒΟΥΛΑΡΗ, ΣΟΦΙΑ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 21.80
20 ΛΟΝΤΟ, ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 21.87
21 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΟΥ-ΧΕΝΤΙΓΚΕΡ, ΚΑΡΙΝΑ 2004 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 21.93
21 ΚΟΥΡΑΣΗ, ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 21.93
23 ΜΠΑΡΙΑΜΗ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 21.94
24 ΕΛ-ΝΤΕΡΙΝΙ, ΣΑΝΤΡΕΛΛΑ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 21.98

Ύψος

1 ΠΛΑΤΑΝΙΑ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.58
2 ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ, ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1.55
3 ΤΟΥΝΤΖΙΑΡΙΔΗ, ΑΜΑΛΙΑ 2005 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 1.49
3 ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗ, ΞΑΝΘΗ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.49
5 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1.46
6 ΛΟΓΟΘΕΤΗ, ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1.43
6 ΚΛΟΣ, ΚΑΡΟΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1.43
8 ΠΙΣΠΙΤΣΟΥ, ΦΑΙΔΡΑ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 1.43
9 ΜΠΡΟΜΠΕΡΓΚΕΡ, ΖΩΗ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1.43

ΠΚΒ’

1 ΣΤΑΜΟΥΛΗ, ΜΥΡΣΙΝΗ 2006 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1.40
2 ΓΕΩΡΓΑΤΟΥ, ΚΩΣΤΑΝΤΙΑ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1.35
3 ΤΣΙΑΤΗ, ΜΕΛΙΝΑ 2006 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1.35
4 ΜΠΡΕΝΤΟΗ, ΜΑΡΙΑ-ΖΑΙΡΑ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.30
5 ΠΡΙΝΤΖΙΟΥ, ΕΛΕΝΗ 2007 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 1.30
6 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2007 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 1.25
6 ΚΟΥΡΟΥ, ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 1.25
χ ΚΟΝΤΟΚΑΛΟΥ, ΑΡΙΑΔΝΗ 2007 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ NH

Επί κοντώ

1 ΦΛΩΡΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ, ΑΛΙΝΑ-ΑΜΑΛΙΑ 2004 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 3.30
2 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 3.10
3 ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 2.80
4 ΔΑΜΗ, ΘΕΟΛΟΓΙΑ 2004 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2.70
5 ΤΖΟΥΡΜΑΝΑ, ΖΩΗ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2.40
6 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ, ΔΑΝΑΗ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.40
7 ΖΟΥΠΑ, ΜΕΛΙΝΑ 2005 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 2.20
8 ΣΤΑΥΡΙΔΗ, ΤΑΤΙΑΝΑ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 2.20

Μήκος

1 ΒΟΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5.02
2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ, ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.93
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΛΕΝΗ–ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.77
4 ΒΕΝΤΟΥΡΗ, ΚΛΕΛΙΑ 2004 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 4.74
5 ΣΟΥΛΤΑΝΗ, ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 4.74
6 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ 2005 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 4.57
7 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑ, ΖΩΗ 2005 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 4.45
8 ΓΚΙΟΛΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 4.43
9 ΚΟΛΥΒΑ, ΑΡΤΕΜΙΣ 2004 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4.24
10 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΔΑΦΝΗ 2004 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 4.22
11 ΓΙΑΛΕΝΙΔΗ-ΜΑΝΙΑ, ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 4.18
12 ΠΑΓΚΟΥΤΣΟΥ, ΤΖΙΝΑ 2004 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4.17
13 ΧΑΤΖΗΧΑΜΠΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΚΥΠΡΟΣ 4.17
14 ΜΑΝΩΛΗ, ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 4.16
15 ΖΕΡΙΤΗ, ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2005 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 4.11
16 ΧΩΝΑ, ΗΛΙΑΝΝΑ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 4.10
17 ΛΕΥΚΟΘΕΑ, ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 4.06
18 ΤΖΟΥΦΙΔΗ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 4.00

ΠΚΒ’

1 ΣΧΙΖΑ, ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4.83
2 ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗ, ΕΛΕΝΗ 2006 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4.38
3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 4.29
4 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ, ΜΑΡΙΑ-ΖΩΗ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 4.26
5 ΚΛΗ, ΝΕΦΕΛΗ-ΑΡΓΥΡΩ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4.26
5 ΤΟΠΑΛΙΔΗ, ΜΑΡΙΑ-ΤΕΡΕΖΑ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 4.26
7 ΜΗΛΙΩΤΗ, ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2007 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 4.22
8 ΤΡΕΝΤΣΙΟΥ, ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 4.20
9 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ, ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 4.18
10 ΚΟΥΒΟΠΟΥΛΟΥ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 4.10
11 ΤΣΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2007 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 4.02
12 ΟΛΛΑΝΔΕΖΟΥ, ΣΥΛΒΙΑ 2006 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.94
13 ΜΕΞΗ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 3.92
14 ΖΑΡΚΑΔΑ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3.90
15 ΦΑΡΔΟΥΛΗ, ΣΟΦΙΑ 2006 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 3.88
16 ΚΑΖΑΤΖΑ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2007 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3.82
17 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3.81
18 ΛΙΑΚΑΚΟΥ, ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 3.80
19 ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ, ΝΙΚΗ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3.79
20 ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 3.78
21 ΠΑΤΣΟΥΡΗ, ΣΟΦΙΑ 2007 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 3.76
22 ΚΑΡΥΔΑ, ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 3.73
23 ΖΑΜΠΕΛΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 3.71
24 ΜΙΧΑ, ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 2006 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3.69
25 ΠΛΑΤΑΡΑ, ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.68
26 ΠΕΠΟΝΟΥΛΑ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 3.67
27 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ, ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 3.67
28 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3.60

Σφαιροβολία

1 ΦΡΑΓΚΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 12.73
2 ΜΑΤΣΕΛΑ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 8.29
3 ΖΟΥΜΗ, ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 7.69
4 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 7.33
5 ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΗΡΩ 2005 ΓΣ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ Ι. ΔΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝ 7.11
6 ΠΑΠΠΑ, ΕΥΔΟΚΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2005 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 6.22
7 ΔΙΚΑΙΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5.59
8 ΖΑΦΑΡΑ, ΣΟΦΙΑ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5.25

ΠΚΒ’

1 ΔΗΜΑ, ΕΛΕΝΗ 2006 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 8.94
2 ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥ, ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 7.78
3 ΛΕΚΚΑ, ΑΡΓΥΡΩ 2006 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 7.74
4 ΑΡΒΑΝΙΤΗ, ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 7.35
5 ΛΑΜΠΡΟΥ, ΦΑΙΗ 2006 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 7.13

Προηγούμενο άρθρο1οι Μεσογειακοί Νέων κλειστού (Miramas, 19/1/2019)
Επόμενο άρθροΌριο ο Τεντόγλου – Τρεις πρωτιές στους Μεσογειακούς Κ23

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ