Σχολικοί αγώνες στίβου B’ φάση (Β&Ν όμιλος)

Νοτ.όμιλος: Ιεράπετρα http://www.fysaglas.gr Βορ.όμιλος: Κατερίνη http://srv-dide.pie.sch.gr/dide/ ΛΥΚΕΙΑ (Προκρίνονται απο κάθε όμιλο: 2 πρώτοι + 3 καλύτεροι ομίλων) 100μ Αγόρια Β 1 Σταύρου Ανδρέας ΓΕΛ Φιλιατών 11΄΄24 2 Γαλάνης Λάζαρος 2ο ΓΕΛ Λάρισας 11΄΄36 3 Τραϊκούδης Νικόλαος 18ο ΓΕΛ Θεσσαλονίκης 11΄΄54 4 Καρατζόγλου Σωτήρης 2ο ΓΕΛ Δράμας 11΄΄64 5 Αλεξιάδης Κωνσταντίνος 4ο...

Αιγιάλεια (Αίγιο) 8.6.2019

Σαββατο 8 Ιουνίου 2019 ΑΝΔΡΩΝ 100 Μ ...

Παγκύπρια ημερίδα (Λεμεσός) 16.7.2020

Ύψος Α 1 Ioannis ANANIADES S GSO 1.952 Sokrates LAMPROU U23 GSO 1.903 Loizos CHRYSOSTOMOU U18 GSO 1.75 Ύψος Γ 1 Styliana IOANNIDOU U18 (γεν.2003) 1.82 NRU182 Despoina CHARALAMBOUS U23 (γεν.2000)...

European Team Champ. superleague (Silesia) 29-30.5.2021

-> liveresults Βαθμολογία POL 181.5ITA 179GBR 174GER 171ESP 167FRA 140POR 97.5 (Δεν έλαβε μέρος η Ουκρανία) Νικητές 100 : FALL Mouhamadou FRA 10.28 / SKRZYSZOWSKA Pia POL 11.25200 : DESALU Eseosa Fostine ITA 20.48...

Αγώνες Μάχης της Κρήτης

100μ Γυναικών (+1,3) : 1η Ραμόνα Παπαιωάνου (Κύπρος) 12.46, 2η Αγγελική Μπιρουράκη (Κύδων) 12.88, 3η Ροκάκη Κατερίνα (Βενιζέλος) 13.32 100μ Ανδρών (+1.0) : 1ος Παναγιώτης Ιωάννου (Κύπρος) 10.53, 2ος Μανόλης...

Ολύμπια (Λιτόχωρο)

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Αποτελέσματα αγώνων Στίβου κατηγορίας Παμπαίδων-Παγκορασίδων Α΄ και Β΄ που έγιναν στο Λιτόχωρο την Τετάρτη 1...

Ελληνικές παρουσίες σε εξωτερικό 2018

0
Οι επιδόσεις Ελλήνων & Κυπρίων αθλητών σε αγώνες εξωτερικού (πέραν των διοργανώσεων που θα βρείτε στα αποτελέσματα) Οι ημ/νιες αγώνων πανεπιστημίων ενδέχεται να διαφέρουν ανά 1 ημέρα. 10/03 (POR/Leiria) Γενεθλή δίσκος...

Ευρωπαικό Ολυμπιακό φεστιβαλ Νεότητος, Utrecht

Θέσεις-επιδόσεις αθλητών Ελλάδος & Κύπρου 4. Λεβαντίνος Δημήτρης, 400μ εμπόδια - 53"39 / προκρ. 55"24 6. Μηλας Θεμιστοκλής-Ευάγγελος, 2.000μ στηπλ - 6'09"08 7. Παπούλιας Αναστάσιος, 3.000μ. - 8'37"84 8. Καραστόγιαννη Ευθυμία, σφυροβολία -...

Ημερίδα ρίψεων – Λευκωσία

Σφαιροβολία Ανδρών Βασίλης Μουαϊμης ΓΣΕ 15.52μ.x Γιώργος ...

Πανελλήνιο πρωτ. Κ18 (Λάρισα) 25-26.7.2020

-> Αποτελέσματα Παίδων 1. ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 92.02. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 65.03. ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 61.04. ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 51.05. ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 46.06. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 43.07. ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 42.08. ΓΣ...

Βαρδινογιάννεια

Ανδρες Σφυροβολία 1.Κρίστιαν Παρς (Ουγγαρία) 78.81μ 2.Αλί Αλ-Ζανκαουί (Κουβέιτ) 76.75μ 3.Αλεξέι Ζαγκόρνι (Ρωσία) ...

αγώνες ρίψεων Κ.Σπανίδης (Θεσσαλονίκη)

ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ 1 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 19.20 2...

Σχολικοί, Β’ φάση – 7 όμιλοι

-> Όρια / διαδικασία Αποτελέσματα 1ος Όμιλος -Αγ.Κοσμάς (Αθήνα) -> αποτελέσματα 1ος 100μ.: Μουρουνάκης 11.19(?) / Παπανδρέου 12.28, Ανθή 12.54(?)200μ.: Νικολούδης 23.13(?) / Μινοπούλου 24.90, Κριμιτσά 25.14(?)400μ.: Στ.Δημητριάδης 51.30 / Κοντογιάννη 60.67 800μ.: Καπαγιαννίδης...

Φοιτητικό Πρωτάθλημα 2009

Τα αποτελέσματα: Α΄Ημέρα : Τρίτη 19 Μαίου 2009 100μ Φοιτητών (Άνεμος +2.1) Πατεράκης Εμμ.(ΤΕΙ Κρήτης) 10.72, Ζαρμακούπης Αν.(Καποδ/κό) 10.72, Καλαμάρας Χρ.(ΑΠΘ) 10.78 (10.70 στον προκριματικό με +5) 100μ Φοιτητριών: (+1.8μ/δ) :...

6ο Athens street Pole Vault (Σύνταγμα)

W 1 STEFANIDI, Aikaterini 28 GRE 4.80m 4.00 4.20 4.36 4.46 4.56 4.66 4.73 4.80 4.92 P P P P O O O O XXX 2 SILVA, Yarisley 31 CUB 4.73m 4.00 4.20 4.36...

Παπαφλέσσεια (Καλαμάτα)

-> πλήρη αποτελέσματα ΑΝΔΡΕΣ: 400 μ.: Μάθιου (Μπαχάμες) 45.61, Γουίλιαμς (Μ. Βρετανία) 46.33, Γράβαλος (Ελλάδα) 46.88, Μελαχροινούδης 48.42, Αναστασίου Κ. 48.43, Οικονομίδης 49.28, Αναστασίου Ο. (Κύπρος) 50.42, Φραγκούλης Ευστρ. 50"49 800 μ.: Οστρόβσκι...

6η Παγκρήτια Αναπτυξιακή Συνάντηση Νεότητας 2010

Ηράκλειο - Παγκρήτιο Στάδιο - Σάββατο 16 Οκτωβρίου 2010 Διεξήχθη στο Παγκρήτιο Στάδιο του Ηρακλείου η 6η Παγκρήτια Αναπτυξιακή Συνάντηση νεότητας Παμπαίδων Παγκορασίδων Β και Μίνι Παμπαίδων Παγκορασίδων που διοργάνωσε...

Παγκύπριοι αγώνες στίβου Ε/Ν

Παγκύπριοι αγώνες στίβου Εφήβων και Νεανίδων 25-26/4/09 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α' ΗΜΕΡΑΣ - 25.04.2009 100Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (άνεμος 1.3) 0.84εκ) 1 Νικολάου Ελένη ΓΣΕ 1991 14,64 2 Μακρή Ραφαέλλα ΓΣΚ 1992 14,89 3 Αθανασοπούλου Αγγελική ΓΣΟ...

Διασυλλογικό Α/Γ 2021 (όμιλοι) 2ο μέρος

-> Διασυλλογικό - πληροφορίες Καβάλα (Ανατολική Μακ.- Θράκης) 8-9/5 Αλεξάνδρεια (Κεντρ. Μακεδονίας) 7-8/5 Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκης) 8-9/5 Ιωάννινα (Ηπείρου – Κέρκυρας) 5-6/5 Άργος Ορεστικό (Δυτ.Μακεδονίας) 15–16/5 αναβλήθηκαν-> 26/5 Λάρισα (Θεσσαλίας) 8-9/5 Πάτρα (Βορ.Πελοποννήσου) 8-9/5 Τρίπολη (Περ.Πελοποννησου) 8-9/5 Χαλκίδα (Αν.Στερεάς...

Social Media

22,308ΥποστηρικτέςΚάντε Like
4,037ΑκόλουθοιΑκολουθήστε
1,294ΑκόλουθοιΑκολουθήστε

Eugene: Παγκόσμιο ρεκόρ η McLaughlin

0
Η Sydney McLaughlin ήταν η απόλυτη πρωταγωνίστρια την 3η ημέρα του πρωταθλήματος των ΗΠΑ στο Hayward Field, σημειώνοντας παγκόσμιο ρεκόρ. -> Αποτελέσματα Σε μεγάλο βαθμό το...

Θεσσαλονίκη: 12η σερί νίκη η Αναγνωστοπούλου – Απτόητοι Τσιάμης, Δουβαλίδης

0
Συναρπαστικές μονομαχίες, συνέχεια σε σερί και νίκες αλλά και εμφάνιση νέων αθλητών και αθλητριών που θα απασχολήσουν και βέβαια αρκετές καλές επιδόσεις, με αισιόδοξη...

Πανελλήνιο πρωτάθλημα Α/Γ (Θεσσαλονίκη) 25-26.6.2022

0
100μ.: Νυφαντόπουλος 10.39 / Εμμανουηλίδου 11.68 200μ. 400μ.: Ντέτσικας 46.92 / Ειρ.Βασιλείου 52.32 800μ. 1500μ.: Παπαιωάννου 3.51.44 / Κουτλή 4.32.27 5000μ. υψ. εμπόδια: Δουβαλίδης 14.10 / Πεσιρίδου 13.18 400μ. εμπ. 3000μ. στ.:...

You're currently offline