50μ. (ΑΓΟΡΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ)
29/4/2010 – ΠΡΟΚΡ. 9:30 – ΤΕΛ. 11:30
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΟΚΡ.
1 Ρέππας Αστέριος 1ο Δ.Σ. Λιτοχώρου 7΄΄4 7΄΄65
2 Γαβριηλίδης Θεόδωρος Δ.Σ. Περίστασης 7΄΄5 7΄΄46
3 Τσάτσος Δημήτριος 15ο Δ.Σ. Κατερίνης 7΄΄6 7΄΄49
4 Κοντόπουλος Παναγιώτης 2ο Δ.Σ. Αιγινίου 7΄΄6 7΄΄50
5 Κερμέλης Διονύσιος Δ.Σ. Αγ. Σπυρίδωνα 7΄΄6 7΄΄79
6 Ζαλίκας Δημήτριος 5ο Δ.Σ. Κατερίνης 7΄΄8 7΄΄78
7 Μέλλιος Μιλτιάδης Δ.Σ. Βρίας 7΄΄8 7΄΄77
8 Λάζος Δημήτριος Δ.Σ. Καταλωνίων 7΄΄8 7΄΄50
9 Αγάκος Ιωάννης Δ.Σ. Νέων Πόρων 7΄΄9 7΄΄79
10 Κοπατζίδης Αθανάσιος Ιδ. Δ.Σ. ΠΛΑΤΩΝ – 7΄΄80
11 Μπάφραλης Χρήστος Δ.Σ. Νέας Εφέσου – 7΄΄83
12 Σαμαράς Κωνσταντίνος Δ.Σ. Καλλιθέας – 7΄΄90
13 Συμώνης Χρήστος Δ.Σ. Σβορώνου – 7΄΄90
14 Γεωργιάδης Ηρακλής 13ο Δ.Σ. Κατερίνης – 7΄΄90
15 Καραθάνος Νικόλαος Δ.Σ. Κονταριώτισσας – 7΄΄91
16 Μαχαιρίδης Ηλίας 10ο Δ.Σ. Κατερίνης – 7΄΄92
17 Βλάχος Κοσμάς Δ.Σ. Παραλίας – 7΄΄96
18 Καρτσαμπάς Γεώργιος Δ.Σ. Βροντούς – 7΄΄99
19 Βαβύλας Νικόλαος 6ο Δ.Σ. Κατερίνης – 8΄΄02
20 Λιπιρίδης Σάββας 1ο Δ.Σ. Κατερίνης – 8΄΄03
21 Ρούντο Γιουλγιάν 9ο Δ.Σ. Κατερίνης – 8΄΄05
22 Κουριάτης Ευάγγελος Δ.Σ. Παντελεήμονα – 8΄΄05
23 Τσιτλακίδης Γεώργιος 12ο Δ.Σ. Κατερίνης – 8΄΄06
24 Καραθάνος Χαράλαμπος 3ο Δ.Σ. Κατερίνης – 8΄΄10
25 Μαρινόπουλος Χρήστος 14ο Δ.Σ. Κατερίνης – 8΄΄10
26 Κουκουμάπας Κωνσταντίνος 2ο Δ.Σ. Κολινδρού – 8΄΄12
27 Κεχαγιάς Κωνσταντίνος 2ο Δ.Σ. Λιτοχώρου – 8΄΄20
28 Κωφονικόλας Θρασύβουλος 2ο Δ.Σ. Κατερίνης – 8΄΄23
29 Κεραμάς Νικόλαος Δ.Σ. Νέου Παντελεήμονα – 8΄΄24
30 Πατουλίδης Χαράλαμπος 3ο Δ.Σ. Αιγινίου – 8΄΄28
31 Παπαδόπουλος Γεώργιος Δ.Σ. Γανόχωρας – 9΄΄10
32 Κυριακούλης Μιχάλης 1ο Δ.Σ. Αιγινίου – 9΄΄10
– Σαμαράς Ελευθέριος Δ.Σ. Καρίτσας – Α
– Ζαμάνης Μιχάλης 2ο Δ.Σ. Κατερίνης – 8΄΄10 Ε.Σ.

1000μ. ΤΕΛΙΚΟΣ (ΑΓΟΡΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ)
29/4/2010 – 10:30
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 Καμουζάς Αθανάσιος 2ο Δ.Σ. Κολινδρού 3΄36΄΄8
2 Σκούρτι Αλμπέρτο 14ο Δ.Σ. Κατερίνης 3΄37΄΄2
3 Κλιάνης Αλέξανδρος Δ.Σ. Περίστασης 3΄40΄΄2
4 Νίτσιας Αθανάσιος Δ.Σ. Αγ. Σπυρίδωνα 3΄43΄΄4
5 Κοκονόζι Φράνκο 12ο Γ/σιο Κατερίνης 3΄50΄΄5
6 Αντωνίου Χαράλαμπος 1ο Δ.Σ. Κατερίνης 3΄51΄΄7
7 Βούρος Βασίλης 2ο Δ.Σ. Κατερίνης 3΄53΄΄2
8 Μακρίδης Μιχάλης Ιδ. Δ.Σ. ΠΛΑΤΩΝ 3΄55΄΄8
9 Καρτσαμπάς Διονύσης Δ.Σ. Βροντούς 3΄56΄΄6
10 Τσικολάτας Βασίλειος 13ο Δ.Σ. Κατερίνης 3΄58΄΄4
11 Σιασιόπουλος Δημήτριος Δ.Σ. Βρίας 4΄01΄΄5
12 Μπαμπέτας Ευάγγελος Δ.Σ. Καλλιθέας 4΄03΄΄6
13 Βαρβαρέζος Γιώργος 3ο Δ.Σ. Κατερίνης 4΄05΄΄5
14 Παγώνης Εμμανουήλ Δ.Σ. Πλαταμώνα 4΄11΄΄5
15 Κιοσσές Δημήτριος 1ο Δ.Σ. Αιγινίου 4΄13΄΄7
16 Νικολαΐδης Παναγιώτης Δ.Σ. Κορινού 4΄15΄΄1
17 Κουκοδήμος Νικόλαος 9ο Δ.Σ. Κατερίνης 4΄16΄΄8
18 Χαρέλας Αναστάσιος Δ.Σ. Καρίτσας 4΄32΄΄4
19 Κοντόπουλος Γιάννης 2ο Δ.Σ. Αιγινίου 5΄00΄΄0
20 Ζώβας Γεώργιος Δ.Σ. Παραλίας Εγκ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ (ΑΓΟΡΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ)
29/4/2010 – ΤΕΛ. 10:30
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 Μάνος Κωνσταντίνος 1ο Δ.Σ. Λιτοχώρου 4,14
2 Γεωργιάδης Νικόλαος 9ο Δ.Σ. Κατερίνης 4,14
3 Μπουφέζης Μανώλης 3ο Δ.Σ. Κατερίνης 3,97
4 Καλαϊτζής Χρήστος Δ.Σ. Βροντούς 3,87
5 Παρασκευαΐδης Ηλίας Δ.Σ. Κονταριώτισσας 3,85
6 Πιπιλίκας Χαράλαμπος 1ο Δ.Σ. Κολινδρού 3,84
7 Σαρίδης Αθανάσιος 1ο Δ.Σ. Αιγινίου 3,76
8 Μπάλτας Γεώργιος 1ο Δ.Σ. Κατερίνης 3,75
9 Πλασταράς Γεώργιος 2ο Δ.Σ. Κολινδρού 3,74
10 Δούβλος Ιωάννης Δ.Σ. Παραλίας 3,74
11 Παπάζογλου Βασίλης 14ο Δ.Σ. Κατερίνης 3,72
12 Ελευθεριάδης Δημήτριος 5ο Δ.Σ. Κατερίνης 3,70
13 Παπανικολάου Ευάγγελος Ιδ. Δ.Σ. ΠΛΑΤΩΝ 3,68
14 Τουλκερίδης Σταύρος Δ.Σ. Νέας Εφέσου 3,66
15 Ανδρικόπουλος Βλάσιος Δ.Σ. Περίστασης 3,64
16 Καρέκλας Κωνσταντίνος 3ο Δ.Σ. Αιγινίου 3,58
17 Κουτσιουρής Κωνσταντίνος Δ.Σ. Καταλωνίων 3,57
18 Δημόπουλος Δημήτριος 13ο Δ.Σ. Κατερίνης 3,57
19 Σεριακίδης Γεώργιος 10ο Δ.Σ. Κατερίνης 3,55
20 Αλσέλα Διονύσιος 6ο Δ.Σ. Κατερίνης 3,52
21 Λιναράς Θωμάς 2ο Δ.Σ. Κατερίνης 3,46
22 Χατζηγιάννης Άγγελος 12ο Δ.Σ. Κατερίνης 3,46
23 Ρημαγμός Κωνσταντίνος Δ.Σ. Καλλιθέας 3,45
24 Ταντής Γεώργιος Δ.Σ. Νέων Πόρων 3,41
25 Καψάλας Στέφανος 2ο Δ.Σ. Λιτοχώρου 3,37
26 Κοντογιάννης Δημήτριος Δ.Σ. Καρίτσας 3,36
27 Ζαρογιάννης Νικόλαος Δ.Σ. Αγ. Σπυρίδωνα 3,30
28 Μακαντάσης Μιχαήλ Δ.Σ. Πλαταμώνα 3,21
29 Σιαραπτσής Γεώργιος Δ.Σ. Γανόχωρας 2,78
30 Ντιμιτρόφ Κονσταντίν Δ.Σ. Βρίας 2,45

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ (ΑΓΟΡΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ)
29/4/2010 – ΤΕΛ. 10:30
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 Μάντζου Νικόλαος Δ.Σ. Καλλιθέας 1,35
2 Αγγέλης Νικόλαος 2ο Δ.Σ. Κατερίνης 1,35
3 Τοτονίδης Χρήστος 10ο Δ.Σ. Κατερίνης 1,20
4 Ψωμιάδης Αλέξανδρος 9ο Δ.Σ. Κατερίνης 1,20
5 Καμάμι Νετζίπ Αντρέας Δ.Σ. Νέων Πόρων 1,10
– Γαλάνης Διονύσης 13ο Δ.Σ. Κατερίνης 1,10
7 Γεροβασιλείου Δημήτριος Δ.Σ. Πλαταμώνα 1,10
8 Γκούνας Αλέξανδρος 5ο Δ.Σ. Καλλιθέας 1,00
– Παπαγεωργιάδης Κωνσταντίνος 1ο Δ.Σ. Κατερίνης 1,00
– Πιτσιάβας Αναστάσιος Δ.Σ. Καρίτσας 1,00
– Λαλούμης Δημήτριος Δ.Σ. Παραλίας 1,00
– Χιονίδης Σάββας Ιδ. Δ.Σ. ΠΛΑΤΩΝ 1,00
– Παπαλεξίου Λευτέρης 3ο Δ.Σ. Κατερίνης 1,00
– Χειμώνας Γεώργιος 12ο Δ.Σ. Κατερίνης 1,00
15 Μπαρτζώκας Παύλος 3ο Δ.Σ. Αιγινίου 1,00
– Πίτσιας Δημήτριος Δ.Σ. Βρίας Α

ΡΙΨΗ ΕΛΑΣΤΙΚΗΣ ΣΦΑΙΡΑΣ (ΑΓΟΡΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ)
29/4/2010 – ΤΕΛ. 9:30
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 Παρμακτσίδης Κωνσταντίνος Δ.Σ. Γανόχωρας 50,57
2 Κούζας Αλέξανδρος 10ο Δ.Σ. Κατερίνης 44,62
3 Τοπουζλής Ηρακλής Δ.Σ. Κορινού 42,01
4 Στούμπος Χρήστος Δ.Σ. Νέων Πόρων 41,77
5 Σαΐντης Κωνσταντίνος Δ.Σ. Αγ. Σπυρίδωνα 40,80
6 Νεζάι Ηλίας 2ο Δ.Σ. Κατερίνης 40,30
7 Αποστολόπουλος Βασίλειος Δ.Σ. Βρίας 38,65
8 Σαντικίδης Χρήστος Δ.Σ. Καλλιθέας 37,83
9 Γουτσιόπουλος Χρήστος Δ.Σ. Σβορώνου 37,28
10 Πατρής Διονύσιος Δ.Σ. Καρίτσας 37,20
11 Σπανός Γεώργιος Δ.Σ. Βροντούς 36,96
12 Μέμτσας Πέτρος 1ο Δ.Σ. Κολινδρού 36,85
13 Μιχωλός Θεόδωρος Δ.Σ. Νέου Παντελεήμονα 36,79
14 Κουνδής Παναγιώτης Δ.Σ. Παραλίας 36,79
15 Γκίνος Γαβριήλ 12ο Δ.Σ. Κατερίνης 36,63
16 Λανάρας Κωνσταντίνος 2ο Δ.Σ. Αιγινίου 35,77
17 Ξάφης Πλούταρχος 1ο Δ.Σ. Κατερίνης 35,53
18 Παβλόσκη Στεφάν Δ.Σ. Πλαταμώνα 35,20
19 Κουτσιώρας Άγγελος 13ο Δ.Σ. Κατερίνης 35,11
20 Μπογιατζόγλου Αντώνης 3ο Δ.Σ. Κατερίνης 35,03
21 Μπγιάλας Γρηγόριος 2ο Δ.Σ. Κολινδρού 34,25
22 Μελικιάν Νικόλαος Δ.Σ. Περίστασης 34,05
23 Γεωργιάδης Αθανάσιος 1ο Δ.Σ. Αιγινίου 33,30
24 Περιβολιώτης Κωνσταντίνος 6ο Δ.Σ. Κατερίνης 32,72
25 Μεταξιώτης Γεώργιος 9ο Δ.Σ. Κατερίνης 32,28
26 Βλέτσης Θωμάς Δ.Σ. Σκοτίνας 32,08
27 Κοκκινοπλίτης Δημήτριος Δ.Σ. Κονταριώτισσας 31,84
28 Κωνσταντόπουλος Δημήτριος 5ο Δ.Σ. Κατερίνης 31,42
29 Κατσαβός Τηλέμαχος 15ο Δ.Σ. Κατερίνης 30,61
30 Δεληγιαννίδης Χρήστος Δ.Σ. Εξοχής 30,37
31 Ξυπτεράς Γεώργιος 2ο Δ.Σ. Λιτοχώρου 29,64
32 Κωνσταντάς Ευάγγελος 14ο Δ.Σ. Κατερίνης 26,50
33 Βουτσάς Ιωάννης 3ο Δ.Σ. Αιγινίου 24,94
34 Παλέγδας Διογένης Ιδ. Δ.Σ. ΠΛΑΤΩΝ 21,77
35 Κουτσιμανής Ιωάννης 1ο Δ.Σ. Λιτοχώρου Α
– Ρέμα Γιούργκεν Δ.Σ. Σβορώνου 32,30 Ε.Σ.

50μ. (ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ)
29/4/2010 – ΠΡΟΚΡ. 10:00 – ΤΕΛ. 11:30
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΟΚΡ.
1 Κουκοδήμου Αθανασία 4ο Δ.Σ. Κατερίνης 7΄΄6 7΄΄67
2 Κιρμανίδου Αφροδίτη Δ.Σ. Καλλιθέας 8΄΄0 7΄΄68
3 Νταμπαλάκη Ελευθερία Δ.Σ. Καταλωνίων 8΄΄0 7΄΄97
4 Λατσάρη Ελευθερία 9ο Δ.Σ. Κατερίνης 8΄΄0 7΄΄93
5 Θεοχαροπούλου Ραφαέλλα 2ο Δ.Σ. Κατερίνης 8΄΄0 7΄΄86
6 Σταφίδα Βασιλική Δ.Σ. Νέας Εφέσου 8΄΄5 7΄΄78
7 Κουτσουκανίδου Αικατερίνη 10ο Δ.Σ. Κατερίνης 8΄΄8 8΄΄07
8 Σισμανίδου Ελένη 2ο Δ.Σ. Λιτοχώρου 9΄΄1 8΄΄13
9 Γεωργαντά Ελένη 5ο Δ.Σ. Κατερίνης – 8΄΄15
10 Δαραή Αικατερίνη 2ο Δ.Σ. Κολινδρού – 8΄΄17
11 Γιάννη Αναστασία 15ο Δ.Σ. Κατερίνης – 8΄΄21
12 Καλαϊτζή Ευδοκία Δ.Σ. Βροντούς – 8΄΄28
13 Μιχωλού Γεωργία Δ.Σ. Νέου Παντελεήμονα – 8΄΄29
14 Εφραιμίδου Κωνσταντίνα Δ.Σ. Κορινού – 8΄΄31
15 Μάνου Βασιλεία Δ.Σ. Σκοτίνας – 8΄΄32
16 Λαζαρίδου Μαρία 12ο Δ.Σ. Κατερίνης – 8΄΄42
17 Στογιάννου Νικολίνα 1ο Δ.Σ. Κατερίνης – 8΄΄47
18 Μπεσλεμέ Μαρία Δ.Σ. Γανόχωρας – 8΄΄48
19 Μπαρδούκα Ευγενία 1ο Δ.Σ. Αιγινίου – 8΄΄49
20 Ντάνι Ελιώνα Δ.Σ. Πλαταμώνα – 8΄΄50
21 Παπαργυροπούλου Μαρία 14ο Δ.Σ. Κατερίνης – 8΄΄54
22 Πουρσανίδου Ελένη Δ.Σ. Περίστασης – 8΄΄57
23 Κυριακοπούλου Ιωάννα 7ο Δ.Σ. Κατερίνης – 8΄΄60
24 Παπαστεργίου Αλεξάνδρα 3ο Δ.Σ. Κατερίνης – 8΄΄61
25 Μανάκου Ζωή Δ.Σ. Αγ. Σπυρίδωνα – 8΄΄68
26 Μπέη Μαρία Δ.Σ. Καρίτσας – 8΄΄90
– Αμανατίδου Σταυρούλα Δ.Σ. Σβορώνου – 8΄΄90
28 Μανωλοπούλου Βάια 2ο Δ.Σ. Αιγινίου – 8΄΄92
29 Χρυσάφη Μαρίνα Δ.Σ. Νέων Πόρων – 9΄΄00
30 Παπαδοπούλου Ισιδώρα Ιδ. Δ.Σ. ΠΛΑΤΩΝ – 9΄΄09
31 Εμμανουηλίδου Νικολέτα 3ο Δ.Σ. Αιγινίου – 9΄΄12
32 Νικολαΐδου Ελένη Δ.Σ. Βρίας – 9΄΄17
33 Ασλανίδου Ιωάννα Δ.Σ. Παραλίας – 9΄΄67
34 Πιτσίλκα Μαρία 6ο Δ.Σ. Κατερίνης – Α

1000μ. ΤΕΛΙΚΟΣ (ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ)
29/4/2010 – 11:00
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 Σαμαρά Ευγενία 2ο Δ.Σ. Κατερίνης 3΄26΄΄6
2 Κοζανίτη Μαρία 7ο Δ.Σ. Κατερίνης 3΄39΄΄5
3 Ασημακλή Άννα 3ο Δ.Σ. Λιτοχώρου 3΄43΄΄8
4 Γεωργαντά Αλεξάνδρα 9ο Δ.Σ. Κατερίνης 3΄44΄5
5 Τσιγκαροπούλου Βασιλική Δ.Σ. Ελάφου 3΄53΄΄2
6 Πρέσσα Βασιλική Δ.Σ. Καταλωνίων 4΄03΄΄9
7 Κουρτουλίδου Ελένη Δ.Σ. Καλλιθέας 4΄15΄΄5
8 Ναβροζίδου Κωνσταντίνα 12ο Δ.Σ. Κατερίνης 4΄16΄΄1
9 Σιανίδου Κυριακή 1ο Δ.Σ. Αιγινίου 4΄21΄΄8
10 Αρσένη Μακρίνα Δ.Σ. Κορινού 4΄32΄΄5
11 Ζουπάνι Ντεσάρα 1ο Δ.Σ. Κατερίνης 4΄39΄΄9
12 Γεωργιάδου Σοφία 2ο Δ.Σ. Κολινδρού 4΄44΄΄9
13 Ζιάκα Αικατερίνη Δ.Σ. Νέου Παντελεήμονα 4΄50΄΄1
14 Τσιλινίκου Καλλιόπη Δ.Σ. Πλαταμώνα 4΄51΄΄8
15 Βραχνού Ευγενία 6ο Δ.Σ. Κατερίνης 4΄59΄΄1
16 Τσιμήτρη Ζωή Δ.Σ. Βροντούς 5΄04΄΄7
17 Μπαμπάνη Φρειδερίκη 1ο Δ.Σ. Κολινδρού 5΄13΄΄2
18 Καραδημήτρη Μαρία Δ.Σ. Καρίτσας 5΄33΄΄9
19 Γώττα Πολύμνια Δ.Σ. Περίστασης 5΄35΄΄1
20 Χειρίδου Παναγιώτα 14ο Δ.Σ. Κατερίνης 5΄37΄΄5
21 Κανταρτζή Ανδριάνα Δ.Σ. Παραλίας 5΄40΄΄0
22 Αλβανού Εύα 3ο Δ.Σ. Κατερίνης 5΄58΄΄1
23 Σταυρογιάννη Χριστίνα Δ.Σ. Αγ. Σπυρίδωνα Εγκ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ (ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ)
29/4/2010 – ΤΕΛ. 9:30
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 Ευαγγελοπούλου Ελένη 9ο Δ.Σ. Κατερίνης 3,95
2 Εξάρχου Αφροδίτη 2ο Δ.Σ. Κατερίνης 3,81
3 Μαργαρίτη Ιωάννα 1ο Δ.Σ. Κατερίνης 3,77
4 Μόσχη Βασιλική 14ο Δ.Σ. Κατερίνης 3,75
5 Βασιλειάδου Γρηγορία 3ο Δ.Σ. Κατερίνης 3,70
6 Κοζανίτη Παρασκευή Δ.Σ. Κονταριώτισσας 3,69
7 Φουρουτζίδου Θεοδώρα Ιδ. Δ.Σ. ΠΛΑΤΩΝ 3,66
8 Χρυσάφη Φανή Δ.Σ. Νέων Πόρων 3,66
9 Ζορμπά Αλεξάνδρα 2ο Δ.Σ. Αιγινίου 3,64
10 Ναβροζίδου Ελένη 2ο Δ.Σ. Κολινδρού 3,54
11 Τζουμέρκα Αικατερίνη 7ο Δ.Σ. Κατερίνης 3,49
12 Ναβροζίδου Ιωάννα 12ο Δ.Σ. Κατερίνης 3,48
13 Πετρίδου Θεανώ 3ο Δ.Σ. Αιγινίου 3,45
14 Τζημαγιώργη Φανή 10ο Δ.Σ. Κατερίνης 3,45
15 Πασχάλη Χριστίνα Δ.Σ. Καρίτσας 3,43
16 Γαλάνη Πολυξένη Δ.Σ. Καταλωνίων 3,42
17 Ναβροζίδου Βαλεντίνα Δ.Σ. Νέας Εφέσου 3,39
18 Μαργαρίτη Άννα Μαρία 5ο Δ.Σ. Κατερίνης 3,35
19 Φαρμάκη Άννα Μαρία Δ.Σ. Πλαταμώνα 3,34
20 Γραμμένου Μαργαρίτα Δ.Σ. Εξοχής 3,34
21 Μιχαηλίδου Μαρία Δ.Σ. Περίστασης 3,27
22 Λιάγκα Μαρία 2ο Δ.Σ. Λιτοχώρου 3,20
23 Καρτσαμπά Χριστίνα Δ.Σ. Βροντούς 3,18
24 Παρχαρίδου Κυριακή Δ.Σ. Καλλιθέας 3,18
25 Κατσικάκη Βασιλική Δ.Σ. Παραλίας 3,08
26 Καλτσούνη Κυριακή 6ο Δ.Σ. Κατερίνης 2,90
27 Μηνούδη Ιωάννα 1ο Δ.Σ. Αιγινίου 2,88
28 Μπαμίχα Αικατερίνη Δ.Σ. Αγ. Σπυρίδωνα 2,71
29 Τσιουτσιούλη Ευαγγελία 15ο Δ.Σ. Κατερίνης 2,66
30 Καρανάτσιου Στεφανία Δ.Σ. Βρίας 2,64
31 Ασλανίδου Δέσποινα Δ.Σ. Γανόχωρας 2,60

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ (ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ)
29/4/2010 – ΤΕΛ. 9:30
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 Ανδρέου Σωτηρία 10ο Δ.Σ. Κατερίνης 1,24
2 Νενεκίδου Ανδρεάνα 9ο Δ.Σ. Κατερίνης 1,20
3 Κυπαρίσση Ραφαηλία Δ.Σ. Καλλιθέας 1,10
4 Κεραμά Ιωάννα Δ.Σ. Πλαταμώνα 1,10
5 Θεοδώρου Αναστασία 1ο Δ.Σ. Κατερίνης 1,10
– Κατσαμάγκα Μαρία 13ο Δ.Σ. Κατερίνης 1,10
7 Παχοπούλου Ασπασία 3ο Δ.Σ. Αιγινίου 1,00
– Ξενίδου Φωτεινή 3ο Δ.Σ. Κατερίνης 1,00
– Αλή Αλεξάνδρα 7ο Δ.Σ. Κατερίνης 1,00
10 Ζαχούλη Μιχαέλα 2ο Δ.Σ. Κατερίνης 1,00
– Τσιούχα Μαρία Δ.Σ. Καρίτσας 1,00
– Λιακοπούλου Μυρτώ 5ο Δ.Σ. Κατερίνης Α
– Τοπαλίδου Ισιδώρα 1ο Δ.Σ. Αιγινίου Α

ΡΙΨΗ ΕΛΑΣΤΙΚΗΣ ΣΦΑΙΡΑΣ (ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ)
29/4/2010 – ΤΕΛ. 10:30
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 Ρίζου Θεοδώρα Δ.Σ. Αγ. Σπυρίδωνα 40,46
2 Παναγιωτίδου Αγνή 3ο Δ.Σ. Λιτοχώρου 35,39
3 Αγγελάκη Χριστίνα 10ο Δ.Σ. Κατερίνης 34,59
4 Μακρή Σταυρούλα 13ο Δ.Σ. Κατερίνης 32,88
5 Φακοπουλίδου Νάσια 3ο Δ.Σ. Κατερίνης 32,59
6 Κατσίκα Έφη 2ο Δ.Σ. Κατερίνης 32,36
7 Παυλίδου Μαρία 2ο Δ.Σ. Αιγινίου 31,56
8 Ζιάκα Φωτεινή Δ.Σ. Σκοτίνας 31,33
9 Παπαϊωάννου Ελευθερία 12ο Δ.Σ. Κατερίνης 31,22
10 Λούτση Δήμητρα Δ.Σ. Νέων Πόρων 29,98
11 Νάτσιου Τριανταφυλλιά Δ.Σ. Κονταριώτισσας 28,99
12 Γιαλίδου Κωνσταντίνα 5ο Δ.Σ. Κατερίνης 28,05
13 Ζιώγα Γρηγορία Δ.Σ. Πλαταμώνα 27,80
14 Ζαβαντία Αρετή Δ.Σ. Περίστασης 27,70
15 Φουρουτζίδου Ευτυχία Ιδ. Δ.Σ. ΠΛΑΤΩΝ 27,51
16 Δούλια Θέκλα 3ο Δ.Σ. Αιγινίου 25,98
17 Αγγέλη Ειρήνη 2ο Δ.Σ. Λιτοχώρου 25,96
18 Πασαλίδου Δανάη 6ο Δ.Σ. Κατερίνης 25,39
19 Παπαδοπούλου Ελένη Δ.Σ. Κορινού 25,26
20 Καλαϊτζή Σουλτάνα Δ.Σ. Βροντούς 25,18
21 Στύλου Γιολάντα Γεωργία 1ο Δ.Σ. Κατερίνης 24,30
22 Τσιάτσιου Μιχαέλα Δ.Σ. Νέας Εφέσου 24,16
23 Αλία Χριστίνα Δ.Σ. Παραλίας 23,12
24 Προμούσα Μαριάννα Δ.Σ. Γανόχωρας 22,73
25 Νικολοπούλου Βάια Κλαύδια 2ο Δ.Σ. Κολινδρού 22,56
26 Γεμελιάρι Καλλιόπη 1ο Δ.Σ. Αιγινίου 22,48
27 Χαρέρα Τατιανή 7ο Δ.Σ. Κατερίνης 21,55
28 Φωτιάδου Ειρήνη 15ο Δ.Σ. Κατερίνης 19,23
29 Παπαδημητρίου Γεωργία 9ο Δ.Σ. Κατερίνης 18,44
30 Ζαρκανέλα Ελένη Δ.Σ. Καρίτσας 18,41
31 Λάντζα Χαρίκλεια 1ο Δ.Σ. Κολινδρού 18,27
32 Θεοχαροπούλου Κωνσταντίνα 14ο Δ.Σ. Κατερίνης 14,50
33 Μακρίδου Μαρία Δ.Σ. Εξοχής 12,28
34 Αλεξανδρίδου Τζένιφερ Δ.Σ. Καλλιθέας Α

Προηγούμενο άρθροΣχολικοί – τελική φάση (Σχηματάρι)
Επόμενο άρθροΣχολικοι Β΄ημερα – 2,14 ο Κωνσταντίνου, όριο και η Προσκυνητοπούλου